>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7.07-13.07 ATP Gstaad, Bastad, Stuttgart, Newport - analizy

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Chardy dziwnie zachowywał się w Lugano, nie kreczował ale po TB prosił kilka razy o przerwe medyczną, przegrał 2 seta 0:6 conajmniej dziwne, ja go nie gram bo skoro tak oddaje mecze to wszystko może się zdarzyć. Bardzo dobry mecz Mefferta, on dużo ryzykuje, mocno serwuje.

Willy Canas powinien się uporać szybko z Kristofem Vliegenem, przewiduje 2:0, bezpieczniejsza opcja 1.35 oprócz serwisu wszystko inne lepsze u Argentynczyka, może FH mają porównywalny, z tym, że Belg stosuje mniej rotacji, zero urozmaiceń gry. Jest bardzo przewidywalnym graczem na korcie.

Alexander Peya - Donald Young 2.0

Ciągle myśle o tym meczu i jestem skłonna chyba postawić na Austriaka ale ciągle mam wątpliwości bo zawsze kiedy daje Donalda to przegrywa a kiedy gram przeciw to wygrywa. Wisi mi już sporo kasy Young, jak jutro dam Peye to pewnie wygra i znów zabierze. Słaba pierwsza runda dla obu. Peya pokonał kumpla Petzschnera a Young też 2:1 Suna. Ciut lepszy wg mnie Peya ale ostatnio mi nie idzie ani w koszu ani w żużlu ani w tenisie może lepiej dać sobie spokój z tym meczem? Pewnie większość stawia na Amerykanina.

Z challangera dobry będzie Levy u siebie żydek gra z kolesiem o nazwisku Satschko, tylko 1.30 ...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
ATP Bastad
VS
????Marat Safin-Potito Starace
Typ : 1
Kurs : 1,55 Bet-At-Home 6/10 ⛔⛔67 63 46
⛔⛔


Turniej w szwedzkim Bastad a na przeciw siebie staną rewelacja ostatniego Wimbledonu Marat Safin i Włoch Potito Starace który odpadł w pierwszej rundzie tego wielkoszlemowego turnieju z Sebastianem Grosjeanem dzięki czemu miał możliowsc występowac w turnieju w Lugano w którym doszedl do cwiercfinalu. Włoch w chwili obecnej sklasyfikowany jest na 58 miejscu w rankingu ATP. A ostatnie wyniki nie sa imponujace. W pierwszym meczu w Bastad pokonał on Carlosa Moye 67 76 64.
Rosjanin jest na 40pozycji w rankingu a w pierwszej rundzie pokonał Marca Lopeza 76 75 . Jeżeli Safinowi nie przytrafi się taki dzień jak w meczu z Federerem w 1/2 finalu na Wimbledonie czyt. nie będzie chodziłl wściekły i rzucał rakietami :p to mecz powinien wygrac. Posiada przeciez bardzo dobre warunki fizyczne, świetny serwis.
Obaj tenisiści spotkali się ze sobą w 2004 roku na Roland Garros i wtedy górą był Safin wygrywając po zaciętym meczu 3:2. Dzisiaj licze na powtórke;)
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
juz sie mialem brac za analize Safina ale skoro kolega mnie uprzedzil to dodam tylko cos od siebie. Spojrzmy na forme obydwu panow:

STARACE: RG I runda (1:3 z Andreevem), Warszawa II runda (krecz 5:7 0:4 z Korolevem), Wimbledon I runda (0:3 z Grosjeanem), Lugano cwiercfinal (0:2 z Horna) no i teraz wymeczone zwyciestwo z gorzej niz przecietnym Moya...

SAFIN: Hamburg III runda (1:2 z... Moya), RG II runda (0:3 z Davydenka), Londyn II runda (0:2 z Gonzlesem), Wimbledon polfinal no i teraz ciezko wywalczone zwyciestwo z Lopezem...

Starace jest bez formy, zagubiony na korcie, przecietny serwis no i pod siatka tez bez wiekszych rewelacji... zdziwie sie jesli Safin to przegra...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
T.Johansson - Berdych 3.78 2/10

Cuda się dzieją w tenisie w tym tygodniu, sporo niespodzianek, deszcze zmany wyników, zaczyna to większość graczy mocno wkurzać. Nastętpnym pajacem okazał się Granolers odpuszczając mecz z Bjorkim. Ile jeszcze takich zachowań będą tolerować władze ATP? Brak mi słów. Oglądałam mecz TOJO pierwszy nic takiego nie pokazał, z drugiej strony Berdych też nie jest w dobrej formie, woli korty szybsze a dodatkowo mecz w Szwecji,
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Calleri vs Berrer 2 2.80
Nie wiem skąd taki kurs na niemca, który mieszka i urodził sie własnie w Stuttgarcie! Wiec gra na własnych smieciach co mu sluży, osiaga dobre rezultaty w debla i wczoraj gral dzielnie z Almagro, który skreczował po przegraniu pierwszego seta. Argentyńczyk nic wielkiego w ostatnim spotkaniu nie pokazał stracił seta ze słabym Cuveasem... z niektorych bukach kurs ponad 3!
 
L 237

lookash

Użytkownik
Igor Andreev - Marin Cilic 0-2 3,7
Spotkanie ćwierćfinałowe turnieju ATP na &quot;mączce&quot; w szwajcarskim Gstaad.Faworytem nie widzieć czemu u bukmacherów jest Rosjanin.Jak dla mnie w ostatnim czasie nie prezentuje nic szczególnego a 34 pozycja w światowym rankingu to kwestia dni,tygodni bo Andreev z turnieju na turniej co raz słabiej sobie poczyna.Zupełnie inaczej jest z Chorwatem Marinem Ciliciem.Półfinał w Nottingham ,czwarta runda Wimbledonu i teraz dobry występ w Gstaad gdzie ma nawet szansę na wygraną.Jak dotychczas obaj panowie mieli raz okazje zmierzyć swoich sił na przeciw siebie.Przed dwoma laty u siebie w Zagrzebiu lepszy okazał się Cilić.Myślę że stać go na zwycięstwo w dwóch gemach biorąc pod uwagę słabą dyspozycję rywala...
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
David Ferrer
Robin Soderling
▶ over 22,5 games
@1,93 ✅

Dzisiaj o godzinie 14:00 w szwedzkim Baastad, w ćwierćfinałowym pojedynku zmierzą się Hiszpan David Ferrer, sklasyfikowany na 5 miejscu w rankingu ATP oraz Szwed Robin Soderling (obecnie 41 pozycja). Faworytem bukmacherów w tym pojedynku jest Ferrer, aczkolwiek nie byłbym taki pewien zwycięstwa Hiszpana, ponieważ Soderling gra przed własną publicznością - co będzie dla niego sporym handicapem, bilans pojedynków między oboma Panami również na korzyść Szweda (na 5 rozegranych pojedynków - czterokrotnie zwyciężał Robin) . Ferrer nie jest w najwyższej dyspozycji, wczoraj grał bardzo nierówno z Borisem Pashanskim - w pierwszym secie Pashanski miał wynik 4:3 oraz swoje podanie, ale ostatecznie nie dał rady przegrywając 7:5. Soderling natomiast pewnie poradził sobie z Rochusem wygrywając 6:3, 6:3. Dzisiaj wszystko wskazuję na wyrównany pojedynek między oboma tenisistami, żaden z nich nie odpuści. Soderling niesiony dopingiem swoich rodaków jest w stanie nawet zwyciężyć, ale liczę, że urwię conajmniej seta faworyzowanemu Hiszpanowi.
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
Ferrer D. - Robredo T. 1 1,40 ATP Bastad; pojedynek 2 hiszpanskich tenisistow, lepsze wrazenie sprawia jednak Ferrer. Wygrany turniej w Hertogenbosch, cwiercfinal RG (porazka z Monfilsem), III runda Wimbledonu... Robredo juz tak dobrze sie nie prezentuje, zaledwie III runda RG, przegrany final w Warszawie i II runda Wimbledonu. 2H2 3:1 na korzysc Davida, 2 ostatnie mecze rozegrano w Europie na kortach ziemnych i oba wygral Ferrer (jeden w Walnecji 2:6 6:2 6:2 i drugi w Barcelonie 7:6 6:4).
 
L 237

lookash

Użytkownik
Dancevic F. - Amritraj P. 2-0 2,0
Półfinał turnieju w amerykańskim Newport.Do boju w walce o finał staną Kanadyjczyk Frank Dancevic i Hindus Prakash Amritraj.Po porażkach faworytów m.in Fisha czy Mahuta przed Frankiem ogromna szansa na pierwsze zwycięstwo w turniejach ATP.Szansa tym większa że na przeciw zagra mało doświadczony ,bez przeszłości z turniejami ATP ,dopiero ulokowany w czwartej setce rankingu pochodzący z Indii Amritraj.Nie wiele mówi mi to nazwisko a jego ogranie tenisowe polega głównie na Challengerach i zawodach z serii Future.W Newport gra dzięki dzikiej karcie nadanej przez organizatorów ale trzeba przyznać że całkiem dzielnie sobie radzi pokonując za każdym razem wyżej od siebie rozstawionych zawodników.Dancevic ostatnio swoje lepsze występy(zwycięski challenger w Surbiton,zwycięstwo z Nalbandianem w Wimbledonie) przeplata słabszymi występami m.in I runda Queens Club czy RG.Myślę że dziś nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem wyraźnie słabszego od siebie Hindusa.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Też myślałam gracz Dancevica z Armitrajem, mam trochę wątpliwości bo statystyki Hindusa po pierwszym serwisie są zaskakująco dobre to trzeba przyznać. Teoretycznie Kanadyjczyk powienien wygrać, pełna zgodna, przecież Hindus nie potrafi dojść nawet do finału chall. a co dopiero 1/2 tak dużego turnieju. Dancevic jest dużo lepszym graczem, szkoda, że robi tak dużgo błędów, 2:0 bym jednak nie postawiła, prędzej 2:1 dla Kanadyjczyka, ogólnie powinien wygrać chyba nie będzie to aż taki łatwy mecz. W poprzednim tygodniu Armitraj przegrał 3 rundzie z Robertem Smeetsem 0-6 3-6 i nagłe w ciągu kilku dni taki sukces w turnieju o zupełnie innej randze? Ja nie wierze, miał łatwy draw i troche szczęścia.
 
L 237

lookash

Użytkownik
Final in Stuttgart
Richard Gasquet
vs Juan Martin Del Potro 1,5
Finałowy pojedynek Mercedes Cup w Stuttgarcie.Francuz pod nie obecność Rafy stał się od początku faworytem turnieju mimo że ostatnio nie błyszczał na kortach.Jak na piętnastą rakietę świata w tym roku nie imponuje co oddają statystyki gdzie na 29 rozegranych meczy w tym roku wygrał tylko 17 tym w 12 ulegając.Finał tego turnieju to jego najlepsze tegoroczne osiągnięcie.Tak więc wystąpiła zwyżka formy u tego gracza co może dobrze prognozować na przyszłość.Richard staje przed szansą na swój siódmy tytuł w karierze.Jest o co walczyć bo oprócz puli nagród jaka wynosi ponad pół miniona euro, zwycięzca wyjedzie nowym modelem mercedesa.Francuz powinien wykorzystać swoje wszystkie atuty mi.n piękny jednoręczny backhand który jest jego najsilniejszą bronią.Richard do tego dysponuję doskonałą techniką,dużą wszechstronnością i finezyjnym poruszaniem się po korcie.Od kilku lat uważany za następce wielkich mistrzów.Nie wątpliwie ma talent i papiery na granie ale w końcu musi to umieć wykorzystać.Mimo że stoczył dwa pojedynki 3 setowe wciąż w doskonałej formie kondycyjnej.Juan Martin Del Potro to jedna z nadziei argentyńskiego tenisa.20-latek prawo-ręczny zawodnik obdarzony imponującymi warunkami fizycznymi (195 cm) co raz lepiej poczyna sobie w światowym tenisie.Mimo 65 pozycji w rankingu jest to przyszłościowy,utalentowany zawodnik który już ocierał się o &quot;50&quot;.W Stuttgarcie przez poprzednie rundy przeszedł jak burza tylko w jednym meczu tracąc seta.Z dobrej strony pokazał się w niedawnym turnieju w Hertogenbosch gdzie dotarł do półfinału.Tam jednak przegrał z późniejszym zwycięzcą Davidem Ferrerm...Jak dotyczas obaj gracze ze sobą spotkali się raz.Przed rokiem w Indian Wells lepszy okazał się Gasquet wygrywając w dwóch setach.Można by sobie pomyśleć że finał dwóch &quot;wilczków&quot; światowego tenisa z tym że na dzień dzisiejszy silniejszy i bardziej ograny wydaje się Richard.Być może dojdzie do pojedynku trzysetowego aczkolwiek spodziewam się pewnej wygranej Francuza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom