>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6 Kolejka

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
29 września 2006

Borussia Dortmund - Hannover 96 20:30

30 września 2006

Arminia Bielefeld - Energie Cottbus 15:30

FC Nürnberg - FSV Mainz 05 15:30

Werder Brema - Borussia Mönchengladbach 15:30

VfL Wolfsburg - Bayern Monachium 15:30

Eintracht Frankfurt - Hamburger SV 15:30

Alemannia Aachen - VfL Bochum 15:30

31 Września 2006

Hertha - Stuttgart
Leverkusen - Schalke
 
leszczu 0

leszczu

Użytkownik
Bremen - Mönchengladbach -&gt; typ 1 -&gt; 1,45(bwin)
Wydawało by się że Werder jest w nieco słabszej formie. Hmm może i nie jest w najlepszej ale ten mecz napewno wygra. Odegra się chociażby za remis z HSV w ostatniej kolejce i za stacona bramkę w LM z Barceloną. Poza tym Borussia nie gra na tak wysokim poziomie by wg mnie zagrozić bramce gospodarzy. Do tego dochodzi fakt, że Bremen od 3 spotkań nie wygrał ani jednego meczu, co zapewne mobilizująco wpłynie na piłkarzy . Borussia co prawda klasuje się wyżej o 3 pozycje w tabeli, ale to ne jest wg mnie wyznacznik możliwości zespołu w tym spotkaniu. Przez ostatnie 6 sezonów obie drużyny spotkały się 12 razy, z czego 7 razy triumfował Werder, 4 razy Borussia a remis mieliśmy tylko jeden raz.


Wolfsburg - Bayern München -&gt; typ 2 -&gt; 1,6(bwin)
Bayern naewno w ostatnich kolejkach zawodzi (przegrana z Arminią, remis w Nuernberg). I dlartego wydaje mi się, że teraz kolej na ich zwycięstwo. W LM ładnie grali z Interem i poradzili sobie znim. Teraz pora na ligowe potyczki. W historii spotkań tylko jeden raz od 1998 roku udało się wygrac Wolsburgowi spotkanie. Na 17 spotkan 13 razy wygrywali bawarczycy, raz zwyciężył Wolfsburg, a reszta to remisy. Poza tym gospodarze zajmuja ostatnia pozycje w tabeli i niestety ale nie udało im się wygrac nawet jednego spotkania w tym sezonie co niezbyt dobrze świadczy o ich formie. Typ na Bayern zdecydowanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom