>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [8.12.2021] - Środa

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Bayern - Barcelona 3:0 (Lewy bez gola tylko z asystą)
Lewandowski powyżej 1,5 gola , @4,00 (Boosted Odds) Unibet
Lewandowski powyżej 2,5 gola , @12,00 (Boosted Odds) Unibet,


Robert w formie, w tej edycji Ligi Mistrzów już 9 goli, ustępuje tylko Hallerowi z Ajaxu o jednego gola, więc ma szansę zimę spędzić na fotelu lidera, na skrzydłach Sane oraz Coman, więc wrzutek nie powinno brakować, obrona Barcelony nie jest monolitem, a jeżeli chce awansować to musi wygrać (zakładając zwycięstwo Benfica), czyli atakować, a Bayern w kontrach jest mocny co tez powinno stwarzać sytuację dla Lewego. Nie są to jakieś mega pewniaki, ale pod lepsze oglądanie, liczę, ze przynajmniej te 2 goli wbije, a może i hattricka.
 
Ostatnia edycja:
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Bayern nie gra tutaj z Arminią Bielefeld tylko z Barceloną, wygrana Barcelony 1-0 nikogo tutaj nie zdziwi a i chyba jednak większość kibiców na świecie woli oglądać Barcelonę niż Benficę bo zwyczajnie generują więcej zysków i emocji.
Nie no, Arminia w porównaniu do Barcelony to jest poziom wyżej co najmniej, nie róbmy żartów. I to dziś Bayern gra na 3 biegu mam wrażenie, bo jakby wrzucili 5 to by Barca dostała 10:0 do przerwy.
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Na barce nie trzeba się teraz zabijać. Barca jest bardzo przeciętna i może powalczyć z drużynami typu malmo sheriffem. Nie wiem czy Legie by rozpykali nie grają chłopaki nic. Przykre ale prawdziwe
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Co do Barcy to sie wczoraj pomylilem i ciezko mi w to uwierzyc ze z Bayernem grajacym o nic nie poradzili sobie....Przyszedl Xavi i znowu graja piach ale LE chyba jeszcze w gablocie nie maja i mysle ze ten puchar spokojnie jest w ich zasiegu....wiecznie tak slabo nie beda grac w koncu musza odpalic...
 
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Jak oceniacie linie fauli na mecz Atalanty - Villarreal under 28.5. Troche sporo, ostatni mecz 11-13 czyli 24. W grupie tę linie raz przekroczyła Atalanta z Boysami. Mecz jednak ważny dla obu drużyn, ostatnie mecze Atalanty z Juve i Napoli 30+ fauli. Under 28.5 zamyka i zastanawiam się czy lepiej kontrować po 2.38
Uważam też, że under 14.5 fauli Villarreal po 1.67 spoko opcja
 
Otrzymane punkty reputacji: +440
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Jak oceniacie linie fauli na mecz Atalanty - Villarreal under 28.5. Troche sporo, ostatni mecz 11-13 czyli 24. W grupie tę linie raz przekroczyła Atalanta z Boysami. Mecz jednak ważny dla obu drużyn, ostatnie mecze Atalanty z Juve i Napoli 30+ fauli. Under 28.5 zamyka i zastanawiam się czy lepiej kontrować po 2.38
Uważam też, że under 14.5 fauli Villarreal po 1.67 spoko opcja
Ogólnie to większość męczy jest tak że jeśli ostatnio był under to teraz będzie powyżej obie ekipy mają o co walczyć
Post automatycznie złączony:

Ogólnie to większość męczy jest tak że jeśli ostatnio był under to teraz będzie powyżej obie ekipy mają o co walczyć
A jeszcze co do underu Villarreal nie byłbym pewny ponieważ grę będzie prowadzić Atlanta i Villarreal będzie starał się przerywać akcje faulami takie moje zdanie
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Co do Barcy to sie wczoraj pomylilem i ciezko mi w to uwierzyc ze z Bayernem grajacym o nic nie poradzili sobie....Przyszedl Xavi i znowu graja piach ale LE chyba jeszcze w gablocie nie maja i mysle ze ten puchar spokojnie jest w ich zasiegu....wiecznie tak slabo nie beda grac w koncu musza odpalic...
Barcelona jest cieniem siebie i uważam ze szybko nie wrócą do tego do czego przyzwyczaili przez ostatnie lata. Są dobrym przykładem jak można w rozj...... taki klub niegospodarnościa i złymi decyzjami transferowymi. Zadłużenie 1,7 mld€ zbytnio nie daje kolorowej perspektywy na najbliższym czasie. Oglądając wczoraj ten mecz miałem wrażenie że tam wszyscy maja wyj..... Tam nie ma lidera gościa, który jak nie idzie, weźmie grę na siebie, zmotywuję resztę. W zbawienie przez Xaviego nie wierzę bo poprostu nie ma kim grać. Odkąd pamiętam tam zawsze byli piłkarze z TOP a
teraz Depay dobry zawodnik ale nie taki od którego układasz skald, Dembele jak szybko uciekam z Dortmundu tak nic nie gra, Fati szklany, Coutinho wszędzie gra tylko nie tam. Shakira w obronie się męczy.
...ale LE chyba jeszcze w gablocie nie maja i mysle ze ten puchar spokojnie jest w ich zasiegu....
Jak nie trafią na Legię😉
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom