>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6 Kolejka Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
celahim 4

celahim

Użytkownik
No i mamy kolejna bardzo ciekawa kolejke ;-)
Od razu rzuca mi sie w oczy kurs na Arke z ŁKSem. Lodzianie co prawda wygrali ostatni mecz z Jaga, ale bylo to u siebie, a poza tym Jaga za Probierza jest slabiutka tak samo jak jej trener. Arka grala co prawda fatalnie na Legii, ale u siebie powinni sobie poradzic ze slabo spisujacymi sie na wyjazdach pilkarzami LKSu. Mysle, ze mozna w tym meczu zagrac nawet handicap na Arke.
Kurs na Wisle tez dosyc wysoki jak na mecz z przecietna Jaga. W przypadku przegranej Jagiellonii ma to byc ostatni mecz Probierza, tak wiec pewnie przyjdzie Michalkowi po raz kolejny szukac klubu. Jak widac taktyka Probierza na &quot;nie stracic, a moze tamci sobie sami cos wbija&quot; nie przynosi skutkow.
Taki planuje zagrac dubel za dosyc spora stawke, ale musze jeszcze poszukac jakis info o ewentualnych brakach w obydwu zespolach.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Kolejka
Cracovia - Legia
jak dla mnie no bet. Nawet underu nie jestem pewny.

Zabrze - Śląsk
cóż Górnik się przebudził ale czy zachwycił? Przeciętnie. Problemem zespołu jest skuteczność. Myślę żę meczu przegrać nie powinni. Śląsk to solidna ekipa więc nie wiem czy tak łatwo da się ograć.
Typ:1x
kurs:1,18
buk:sts

Odra - Polonia B.
Cóż w tamtym sezonie padł wynik 2:0 dla Polonii ale był to etap rozpaczliwego szukania punktów o utrzymanie. Teraz luzu jest troszkę więcej. Odra wyjątkowo bardzo w tym sezonie wydaję się być drużyną własnego boiska (w Wodzisławiu zawsze się ciężko gra). trudno coś tu wymyśleć alę wydaję się że bliżej zwycięstwa jest Odra. W Gdańsku wcale tak źle nie grali choć przegrali 3:1. Polonia natomiast chyba w nienajlepszej formie. 0:4 u siebie nie za dobry wynik nawet jeśli 3bramki dostaje się w samej końcówce
jeśli już to:
typ:1
kurs:1,70
buk:sts

GKS Bełchatów - Lechia
Lechia to drużyna własnego boiska i tam zwykła odnosić zwycięstwa. Na wyjazdach nie prezentuje się już tak dobrze. Trenerem jest Jacek Zieliński którego uważam za słabego trenera no ale ale ale z Lechią coś tam robi. Po drugiej stronie Paweł Janas do którego mam więcej przekonania choć też najlepszy nie jest. Widać że Bełchatów gra już rozsądną piłkę ale czasem mało widowiskową i jeszcze potrzeba czasu żeby się chłopcy zgrali. U siebie jednak nie powinni tego meczu przegrać. Zwycięstwa też się boje obstawiać
Typ:1x
kurs:1,16
buk:sts

Polonia W. - Ruch
Nie ma w Ruchu Radolskiego który dla mnie ma dziwne podejście do futbolu. Za niego jest Pietrzak który podobno świetnie radził sobie z zespołem młodej ekstraklasy. To jednak za mało na świetnie zgraną Polonię. Pamiętamy mecz w Grodzisku gdzie Ruch wygrał 1:4 (Polonia to w sumie Groclin) ale to był pierwszy mecz i w Grodzisku a nie w Warszawie. Teraz już chyba takiego obrotu sprawy nie będzie. Brak kontuzji w ekipie Poloni i wyborna forma Daniela Mąki powinny dać rezultat w postaci wygranej. Żałuje tylko że w zespole nie został Sikora który odznaczył się brakiem ambicji jadąc na jeszcze większe zadupie (tu mógł chociaż w pucharach grać).
Typ:1
kurs:1,60
buk:sts

Lech - Piast
Lech jest dość nieregularny a Piast ambitny ale tutaj upatruję ostry wynik dla Lecha. Lech będzie niby zmęczony po meczu w Austrii ale powinno mu starczyć sił na Piasta (mają małą stratę punktów - 1 - do drużyn wyżej ale czas walczyć o tego majstra a wierze (a czasem nie wierze) że Lecha stać na to. Lech ma solidna ławkę rezerwowych. Lech wygra
Typ:1
kurs:1,22
buk:sts

Arka - ŁKS
Tak jak nadmienił Celahim Arka na Legii rozczarowała ale na swoim obiekcie przy fanatycznej publice i dość ciekawej aurze stadionu i boiska (kto był ten wie) powinni sobie poradzić. ŁKS zaskoczył kilka razy ale mam nadzieje że narazie niespodzianki wyczerpał. Arka po awansie i zatrudnieniu Czesława Michniewicza nabrała nowej jakości. Powoli staje się rewelacją rozgrywek choć mnie akurat to nie dziwi bo od dawna wiadomo jaką ambitną osobą jest właściciel Arki.
Typ:1
kurs:1,65
buk:sts

Jagiellonia - Wisła
Trener Jagi Michał Probierz walczy o posadę więc to mecz podwyższonego ryzyka. Wiślacy będą po meczu z Tottenhamem który... no nie ma się co oszukiwać na 85% zakończy się wygrana Anglików (Wisła swojej szansy może upatrywać w Krakowie). Dlatego będą chcieli sobie podnieść poziom pewności siebie i powalczą o zwycięstwo. Myślę że 2x jest najbezpieczniejszym typem.
Typ:2x
kurs:1,14
buk:sts

To tak na świeżo wszystko oczywiście
 
sheik 0

sheik

Użytkownik
Zabrze - Śląsk
Typ: 1
kurs: 1,8
buk:expekt
Zabrzanie pod wodzą nowego trenera Henryka Kasperczaka będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Jak wiadomo pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie dla trenera dlatego też zawodnicy będą niezwykle zmotywowani. Ze Śląskiem z podstawowego składu nie zagra Tomasz Hajto który pauzuje za kartki. Natomiast w drużynie gości powstały ogromne braki, kontuzjowani: Vuk Sotirović, Janusz Gancarczyk, Vladimir Ćap i Krzysztof Wołczek. Każdy z nich ma mocną pozycje w podstawowym składzie także ten mecz dla Śląska będzie ogromnym wyzwaniem. Jak również wiadomo, słabo radzą sobie w meczach wyjazdowych. Z przyjemnością gram na Zabrzan.
 
1 0

14honor88

Użytkownik
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław

19.09 20:00 | Typ under 2,5 gola
Kurs - 1.75 | Buk - gamebookers​
Będzie to 66 spotkanie o punkty ligowe w rozgrywkach klasy mistrzowskiej obu zespołów. Jeśli ktoś miałby zgadywać ile razy wygrali piłkarze Śląska to nie sądze by sie mu to udało. Bowiem drużyna Wrocławska z tych potyczek z Zabrza komplet punktów wywiozła zaledwie dwa razy. Po raz pierwszy kluby spotkały sie 20 maja 1951 r. we Wrocławiu. Goście wygrali 2:0. Rewanżowe spotkanie odbyło się w Zabrzu i zakończyło sie pogromem &quot;Wojskowych&quot; 7:0 i jest ono do dziś największa porażką Wrocławian. Wynik ten wyrównało jedynie w 1992 roku Zagłebie Lubin także wygrywając 7:0.
Dziś w ramach VI kolejki ekstraklasy Górnik nie jest aż takim faworytem jak kiedyś jednak będzie miał ułatwione zadanie. Bowiem w zespole gości nie zobaczymy kluczowych zawodników tego zespołu. Osłabiona została zdecydowanie ofensywa Śląska. Nie zagrają Vuk Sotirović (2 gole) oraz Janusza Gancarczyka (2 gole). Ci dwaj zawodnicy strzelili razem cztery bramki czyli połowe wszystkich goli zdobytych przez Śląska w dotychczasowych spotkaniach. Poza nimi w dzisiejszym meczu nie zagrają : Vladimir Ćap, Krzysztof Wołczek, Petr Pokorny, Krzysztof Kaczmarek i Przemysław Łudziński. W drużynie Zabrzańskiej nie zagra jedynie Hajto.
Zespół Górnika jest na ostatnim miejscu patrząc na zdobycze bramkowe bowiem w pięciu kolejkach zdobył zaledwie jednego gola i jesli dodać do tego osłabienia ofensywne Sląska wychodzi nam piekny typ na poniżej 2,5 gola po dobrym kursie 1.75.
 
serce 0

serce

Użytkownik
Spotkanie: Cracovia Krakow - Legia Warszawa
Typ: Cracovia Krakow - Legia Warszawa|0:1 (Legia Warszawa)
Kurs: 7.0|wg. regulaminu max 5.0 (2.0)
Bukmacher: bet365
Analiza: Cracovia na własnym boisku jest silna jednak zmartwiły mnie słowa trenera że paru zawodników nie będzie grało: Paweł Nowak, Arkadiusz Baran, Dariusz Pawlusiński,Krzysztof Radwański.Nie wiadomo czy zagrają a wiadomo że trener Cracovi jest uparty więc jeśli nie będzie chciał ich wystawić to nie wystawi a wtedy wrzuci jakiś rezerwowych, którzy nie grali w podstawowym składzie wcześniej.W Cracovi za dużo dobrych piłkarzy nie ma a według mnie ci rezerwowi na ekstraklasę się nie nadają.Czuję że Cracovia przegra ten mecz gdyż po pierwsze to Legia Warszawa, która wraca do swojej formy.Pasy będą chciały zremisować mecz jednak myślę że nie uda im się to i Legia zwycięży 1bramką.Legia Warszawa również nie będzie miała paru piłkarzy: Jakuba Rzeźniczka, Inakiego Descargi,Tito,Dickson Choto.Myślę jednak że Choto zagra gdyż nic mu nie jest a jest kluczowym według mnie piłkarzem Legi.Co więcej pisać,Legia to Legia wróciła do swojej formy i myślę że będzie chciała za wszelką cenę wygrać ten mecz.Cracovia zagrała wspaniałe derby jednak myślę że z Legią sobie trochę odpuszczam.Myślę że Legia wygra ten mecz a wynik będzie 0:1.Warto zaryzykować gdyż padnie tutaj under i albo 0:1 albo remis czyli 1:1,dużo zależy od Cracovi czy będzie chciała zremisować ten mecz czy sobie odpuszczą.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
W meczu Górnika liczę na zadziałanie zasady nowej miotły, czyli wielkiej mobilizacji na zwycięstwo po zatrudnieniu nowego szkoleniowca, którym został Henryk Kasperczak. Co prawda w tym meczu w składzie Górnika zabraknie Tomasza Hajto i Rivasa, ale w Śląsku nie wystąpią Cap, Sotirovic oraz Janusz Gancarczyk czyli dotychczasowi podstawowi gracze Śląska. Na dodatek Śląsk poza własnym stadionem nie jest taki groźny jak przy Oporowskiej we Wrocławiu...

Polonia zaskakuje mnie in plus. Myślałem, że po tych zawirowaniach przed sezonowych drużyna będzie potrzebowała dużo czasu zanim odpowiednio zaskoczy, ale wydaje się, że od samego początku wszystko jest w jak najlepszym porządku i przy Konwiktorskiej mogą śmiało walczyć o najwyższe cele. W sobotę czas na pojedynek z Ruchem Chorzów, ktory 9 z 10 oczek zgromadził na własnym stadionie. Czyzby kreowała nam się kolejna druzyna wlasnego boiska ? Calkiem mozliwe. Tak czy siak w meczu z Polonią uwazam, ze to Czarne Koszule będą miały więcej atutów do odniesienia zwycięstwa, a Mąka, Ivanowski czy też Lato po raz kolejny udowodnią nam, że znajdują się w dobrej formie. Warto zauwazyc, ze na ten mecz uda się m.in trener Leo Beenhakker.

kursy z Bet-at-home
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów 1 - 1,60 ✅
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1 - 1,70 ⛔
AKO: 2,55
Stawka: 6/10
 
1 0

14honor88

Użytkownik
Odra Wodzisław - Polonia Bytom

20.09 15:15 | Typ 1 ✅
Kurs - 1.80 | Buk - gamebookers​

To może być w brew pozorą bardzo ciekawy mecz. Spotkają się bowiem dwie bojowe drużyny z Górnego Śląska, a więc derby które jak to zawsze przy takich spotkaniach bywa są zacięte i pełne walki. O tym że drużyny nie przebierają w środkach mogliśmy się przekonać w poprzedniej kolejce. Odra grała w Gdańsku gdzie uległa tamtejszej Lechii (1:3) mimo prowadzenia 1:0. Przy czym zawodnicy z Wodzisławia ujrzeli dwie czerwone kartki. A mianowicie Dariusza Dudka i Piotra Gierczaka jednak w meczu z Polonią Bytom wystąpią z uwagi na to że kartki te były konsekwencja dwóch żółtych. Na pewno nie zagrają z powodów kontuzji Bartłomieja Sochę, Marcina Dymkowskiego i Marcina Kokoszkę. Dzisiejsi goście to zespół z Bytomia. W poprzedniej kolejce zawodnik tego zespołu także zobaczył czerwony kartonik, a był nim Jackek Broniewicz. Stało się to w meczu z immienniczką z Warszawy na własnym terenie gdzie to Bytomianie ulegli (0:4). Ich sytuacja powoli robi sie nie ciekawa bowiem dotychczas w pięciu spotkaniach zdobyli zaledwie 4 oczka i to tylko w meczach na własnym stadionie. Odra Wodzisław na tym tle prezentuje się znacznie lepiej bo ma tych oczek siedem. A na własnym terenie nawet nie straciła bramki - odprawiając : Legia Warszawa (2:0) i Ruch Chorzów (3:0). Dlatego tez uważam że typ w tym spotkaniu na gospodarzy jest dobrym rozwiazaniem przy b.dobrym kursie 1.80 (expekt,gamebookers,unibet)

Odra Wodzisław: Stachowiak - Kłos, Kowalczyk, Dudek, Szary - Woś, Kuranty, Gierczak, Małkowski - Seweryn, Aleksander.
Polonia Bytom: Pesković - Klepczyński, Dziółka, Owczarek, Sokolenko - Trzeciak, Grzyb, Bażik, Komorowski - Zieliński, Jaromin.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Spotkanie: Odra Wodzisław-Polonia Bytom
Typ: DW 2:0
Kurs:6,50
Buk: Expekt

Analiza:

W dzisiejszych derbach Śląska spotkają się 10 oraz 15 zespół Ekstraklasy. Zdecydowanym faworytem wydają się być piłkarze z Wodzisławia, którzy bardzo dobrze spisują się na swoim boisku, na którym jak do tej pory zdążyli już pokonać takie firmy jak Ruch i Legia. Goście z Bytomia natomiast mieli jak narazie tylko jeden udany mecz w którym pokonali Lechię 4-1 na swoim stadionie. W meczach wyjazdowych nie spisują się jednak już tak dobrze i obydwa swoje wyjazdy przegrali, chociaż trzeba przyznać, że rywali mieli bardzo mocnych bo byli to Ruch i Wisła. W dzisiejszym meczu Wodzisławianie będą chcieli się zrewanżować za poprzedni sezon, w którym przegrali obydwa spotkania przeciwko Polonii. Na pewno nie pomogą im w tym dzisiaj kontuzjowani Marcin Kokoszka, Marcin Dymkowski i Bartłomiej Socha. W składzie gości nie zobaczymy natomiast kontuzjowanych Grzegorza Podstawki, Mariusza Przybylskiego oraz zawieszonego za czerwoną kartkę Jacka Broniewicza. Siły będą więc dosyć wyrównane zatem o wyniku zdecyduje moim zdaniem atut własnego boiska na którym Odra jest zespołem bardzo groźnym i nie powinni mieć dzisiaj kłopotów z pokonaniem słabej Polonii. Mój typ na ten mecz to 2-0 dla gospodarzy
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
⚽Arka Gdynia-ŁKS Łódź
Typ : 1
Kurs : 1,60 bet-at-home


Po nieudanym meczu w Warszawie z Legią Arka wraca do Gdyni na mecz z ŁKS, który miał byc outsiderem tego sezonu lecz jak narazie spisuje się ponad swoje możliwości jednak czy aby ma szanse na jakiekolwiek pkt w meczu z 4 siłą po 5 kolejkach naszej ligi?! Trener Michniewicz napewno już coś wymyśli aby jego zespół dołożył kolejne 3pkt do jak narazie 10pkt dorobku. ŁKSiacy moga się pochwalic tym że uzbierali 7 oczek.
W dzisiejszym meczu uważam że dobra passa Łodzian się zakończy i poniosą porażke w Gdyni na trudnym terenie gdize w bieżących rozgrywkach jeszcze nikomu nie udało sięw wygrac;) w histroii gier H2H Łks zdołał strzelic zaledwie 1 gola w meczach w Gdyni przeciw ARce tracąc 11 na 8 wzajemnych pojedynków! Bilans więc wygląda bardzo dobrze, a wręcz imponująco.
Z powodu kontuzji na boisko nie wybiegną kontuzjowani Krzysztof Przytuła i Łukasz Kowalski oraz Baster i Bułka. Pod małym znakiem zapytanai stoją wystepy Tomasza Sokołowskiego i Bartka Karwana, ale i tak uważam że wystąpią oni w tym meczu. W ŁKSie także kłopoty, bo niedostępni w tym meczu będą Zdzisław Leszczyński i Paweł Drumlak.
Wypełniony po brzegi stadion powinien byc atutem gospodarzy i neisieni dopingiem piłkarze przypomną sobie że u siebie przeciez wygrywali z Lechem, a więc czemu nie powtórzyc tego w meczu z ŁKSem?!;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Lech Poznań - Piast Gliwice
Przyznam, ze piłkarze Lecha trochę rozczarowali mnie swoją grą w Wiedniu gdzie Austria była lepszą drużyną. Teraz jednak czas powrocic na ligowe boiska. Terminarz gier przed Kolejorzem napięty kolejno Piast, Piast, ŁKS, Austria, Legia. Wszystkie te mecze grane praktycznie co trzy dni. Tak więc chyba czas najwyzszy aby trener Smuda zaczął rotacje w składzie. Lech ma obecnie trochę kłopotów z zestawieniem linii defensywnej, ale mimo to dysponuje szeroka ławką rezerwowych i w meczu z Piastem nawet kiedy zagrają Wilk, Reiss czy też Cueto powinni przewazac i wygrac. Piast tak na dobrą sprawę poza pierwszym meczem z Cracovią gra bardzo słabo i na swoim koncie ma ledwie 4 punkty. W Poznaniu Gliwiczanie zapewne nastawią się na grę defensywną, ale moim zdaniem to moze okazac się dla nich zgubne. Podsumowując liczę na rotacje w składzie i szanse gry dla Reissa, Wilka czy tez Cueto, ktorzy udowodnią, ze rowniez są bardzo dobrymi pilkarzami. Stawiam na pewną wygraną Lecha.
Mój typ: Lech Poznań (handicap 0:1) 1 - 1,60 w bet-at-home Stawka: 6/10

Arka Gdynia - ŁKS Łódź
Niewątpliwie to Arka jest faworytem tego spotkania i niespodzianką będzie brak zwycięstwa Gdynian, ale osobiscie wstrzymuję się z typowaniem tego meczu. ŁKS zaskakująco ma juz na swoim koncie az 7 oczek, z czego 6 zdobył w dwóch ostatnich meczach pokonując Bełchatów i Jagiellonię. Calkiem niezle w tych meczach spisywala się linia defensywna oraz srodek pomocny z Kascelanem na czele. W Gdyni Łodzianie obchodzacy 100-lecie klubu nastawią się na grę defensywną tak jak to ma miejsce w przypadku niemal kazdego ich wyjazdu. Arka gra niezle kiedy druga druzyna takze gra ofensywny futbol, ale kiedy przychodzi jej grac z teamem, ktory gra przeciwko niej defensywnie to o dobry wynik ciężko. Tak było na inaugurację w meczu z Jagiellonią gdzie padl remis 1:1. Podsumowujac, Arka powinna w tym meczu zwyciężyć, ale ja mimo wszystko ten mecz sobie odpuszczam.

Jagiellonia - Wisła Kraków
Jagiellonia była zapowiadana jako czarny koń ligowych rozgrywek, ale poki co mocno rozczarowuje. W letnim okienku transferowym doszło do praktycznie calkowitej wymiany składu Jagi i jak widac te nowe ogniwa jeszcze odpowiednio nie zatrybiły. Teraz czas na pojedynek z Wisłą, ktora zagrala dobre spotkanie w Londynie z Tottenhamem, ale mozliwe, ze w meczu z Jagą nie zagrają Paweł Brozek, Boguski oraz Jirsak, ktorzy byli przeziębieni. Trener Probierz ustawia Jagę w stylu: &quot;bezpiecznie z tyłu, a z przodu moze cos się uda&quot;. Ta taktyka jak dotychczas okazywała się zgubna, bo Jaga ma na swoim koncie ledwie 4 punkty, ale kto wie czy w meczu z Wisłą nie zaskoczy? Piłkarzy Jagi na pewno będzie dopingowała liczna rzesza fanów. Kursy na początku tygodnia na wygraną Wisły były zadowalające, ale teraz kiedy spadły do granic 1,60 ja odpuszczam typowanie Białej Gwiazdy.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
-:-​

W naszej rodzimej Ekstraklasie zapowiada się dziś dość ciekawe spotkanie. Jagiellonia Białystok będzie podejmować Mistrza kraju Wisłę Kraków. Drużyna z Białegostoku po pięciu meczach zajmuje trzynaste miejsce z dorobkiem czterech punktów. W ostatnim ligowym spotkaniu Jaga przegrała z ŁKS&#39;em Łódź 1:0. Myślę, że mimo początku sezonu można powiedzieć, że Jagiellonia jest kandydatem do spadku. Natomiast Wisła przystąpi do dzisiejszego meczu po czwartkowych zmaganiach w ramach Pucharu UEFA gdzie zmierzyli się z Tottenhamem. Mecz ten Biała Gwiazda wprawdzie przegrała ale zagrała dobre spotkanie. W lidze Wisła po pięciu meczach jest 5 tracąc 3 punkty do lidera Polonii Warszawa, która ma na koncie jeden mecz więcej. Na dzisiejsze spotkanie trener Skorża pewnie nie wystawi najsilniejszego składu ponieważ da odpocząć niektórym zawodnikom. Dziś powinien zadebiutować Marcelo. Po kontuzji powraca również Piotr Brożek. W drużynie Jagiellonii możliwe, ze dziś zobaczymy wracających po kontuzjach Roberta Szczota i Andriusa Skerla. Jeśli chodzi o wynik meczu to myślę, że Wisła mimo tego że może zagrać bez kilku podstawowych zawodników powinna dać radę o wiele słabszej Jadze i tym samym przerwą serię 4 porażek, którą rozpoczęli od meczu ze Śląskiem (0:4) potem Piastem (0:1), Lechem (1:4) i na końcu Tottenhamem (1:2)
Moja propozycja:
Wisła
/pewność 6,5/10 /
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Lech Poznań - Piast Gliwice
typ: Handicap na gole Gospodarze(-1)
kurs: 1,60
stawka:8/10
Expekt
Spodziewam się pewnego zwycięstwa Lecha, mimo że ich dzisiejszy rywal jedzie do Poznania zaledwie po jeden punkt. Gdyby gliwiczanom udało się uniknąć klęski - błaby to dla mnie wielka niespodzianka.


Gospodarze ???? o tej porypokazują najładniejszy futbol w lidze. Od początku grają bardzo ofensywnie a przy tym niesamowicie skutecznie a i w obronie prezentują się bardzo przyzwoicie...
W ostatnim meczu - z Austrią - niestety trochę zawiedli. Nie przywieźli złego wyniku i dalej się liczą w walce do następnej rundy ale jednak ich gra trochę rozczarowała.
Ekstraklasa to jednak zupełnie co innego - tutaj, prócz małych potknięć z Arką i Bełchatowem są praktycznie nie do zatrzymania. Dzisiaj powinno być podobnie. Nawet zapowiedziane zmiany przez trenera Smudę czyli min. szansa gry dla Reissa, Wilka czy Cueto, kontuzja Luisa Henriqueza oraz zmęczenie piłkarzy po podróży z Wiednia nie będą dziś miał wpływu na wynik. Poznańska lokomotywa to w końcu kandydat na mistrza a jeśli chce się walczyć o tytuł - trzeba wygrywać takie mecze.


Goście:
Po dobrym starcie sezonu przyszedł słabszy okres i teraz grają bardzo przeciętnie...przegrali z Jagą i Górnikiem na wyjeździe to i w Poznaniu czekają ich solidne bęcki :p
Tym bardziej, że atmoisfera w drużynie znacząco się pogorszyła a w dziejszym meczu prócz Bojarskiego i Adamka. nie będą mogli wystąpić również Gamla, Folc i Kukulski. Jedynym piłkarzem, który strzelał w tym roku dla Piasta i wystąpi w tym meczu jest Wróbel - on może jednak nie wystarczyć na Lecha. Nawet grającego tak ofensywny futbol.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom