>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

6 kolejka Bundesligi [30-02.10.2016]

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
6. kolejka Bundesligi


30.09-02.10.2016






Bukmacher: Energybet
Przed nami 6 kolejka niemieckiej Bundesligi. Najciekawsze spotkanie czeka nas w sobotni wieczór na BayArena, gdzie Leverkusen podejmuje Borussie Dortmund, aktualnego wicelidera. W zespole &quot;Aptekarzy&quot; nie wystąpi czołowy napastnik Joel Pohjanpalo, który nabawił się kontuzji na trening. Za faworyta w tym spotkaniu bukmacher Energybet uważa zespół z Dortmundu. Czy kolejną bramkę strzeli Łukasz Piszczek? Kurs 3.80 warty ryzyka? Jak uważacie?
Lider - Bayern Monachium zagra z z trzecią drużyną Bundesligi - FC Koln. Kurs 1.17 nie zachęca nas do grania, a patrząc na mecz Atletico - Bayern to nie sądzę, aby padło dużo bramek.
Zapraszam do dyskusji na temat spotkać 6 kolejki Bundesligi. Na jakich spotkaniach jest szansa zarobić &quot;sałatę&quot;?
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Uważałbym na dzisiejszy mecz, Leipzig po raz pierwszy jest tak wyraźnym faworytem, natomiast Augsburg grać potrafi, jest to nie przyjemna drużyna, w dodatku kiedy może grać z kontrataku. Więcej później jak się składy wyklarują.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Uważałbym na dzisiejszy mecz, Leipzig po raz pierwszy jest tak wyraźnym faworytem, natomiast Augsburg grać potrafi, jest to nie przyjemna drużyna, w dodatku kiedy może grać z kontrataku. Więcej później jak się składy wyklarują.
W Augsburgu prawdopodobnie nie zagrają Bobadilla i Finbogasson, a to są gracze podstawowi, stanowiący o sile tego zespołu, Augsburg mi się wydaje że nie jest taki mocny jak sezon czy tam dwa temu, zmiana trenera itd. Dwa zwycięstwa ze słabeuszami Darmstadt i Werderem, na pewno sławy im nie przynosi, Mainz pyknęło ich na ich terenie, Wolfsburg nie miał problemów, Remis Augburga na Leverkusen to fart, bo akurat oglądałem ten mecz i w końcówce Leverkusen zmarnował 3 setki. Z tym się jednak zgodze że Lipsk pierwszy raz jest uważany przez buków za wyraźnego faworyta, a taka presja może źle wpłynać na drużyne bo wiadomo jak się gra usiebie i to ze słabszym zespołem to kibice tylko oczekują wygranej. No ale jeśli RB Lipsk potrafil pyknąć BVB, to grać potrafi, ostatnio dwa remisy więc pora zgarnąć komplet punktów. (Chociaż mecze piątkowe rozpoczynjące kolejkę lubią czasami sprawiać niespodzianki, nie wiem może u mnie tak jest.) Osobiście pogralem Lipsk ale z małą stawką. Bo Augsburg to taka troche dziwna drużyna, potrafi zagrać dobry mecz z czołowym zepsołem żeby później wtopić ze słabeuszem. Ale jesli patrzeć na aspekty czysto sportowe to RB Lipsk tutaj powinien zgarnąć pełna pulę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
To chyba jeszcze nie ten mecz na przełamanie HSV i Ibisevic i spółka wpakują dziś tam z 2 bramki, kurs 2,00✅ na Herte jest do pogrania w jakimś dublu. Dodatkowo do 2,65 ✅na Ivisevica kusi.. i dołoże to do jakiegos kuponu napewno. HSV w tym sezonie może nie mieć takiego farta i może wkońcu zlecieć z BL, mieli farta że trafili na zadyszke Bayernu i dostali tylko 1:0. Grają padake i tyle
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Według mnie warto spróbować zagrać over 3.5 kartki @ 1.61 w dzisiejszym hicie Leverkusen - BVB.
Czemu tak uważasz?

Co myslicie i meczu Herthy z Hsv? Kurs na Berlińczyków kusi...
Kusi kusi...

HSV +0,5 @ 1,9
pinnacle


Już wspominałem wcześniej że Hertha nie zachwyca, to nie ta sama jakość co rok temu, solidna drużyna, wyniki póki co dobre ale rywale średni. W HSV nowy trener, niby po porazce z Bayernem, ale pewnie juz o tym bylo wiadomo wczesnie. Ostatnie 4 mecze to 4 porazki ale w grze widac jakis promyczek nadziei, dobry mecz z Bawarczykami i Bayerem póki Fin się nie rozstrzelał. W Berlinie trudno się gra, ale nie uwazam Herthy za tak dobry zespol by dzis był duzym faworytem do wygrania.
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Ingolstadt - Hoffenheim
Na szybko bo mecz za chwilę, pachnie mi tutaj remisem lub zwycięstwem gospodarzy, grają na prawdę ciekawą piłkę, ale brakuje wykończenia. Rywale z którymi się mierzyli, jak popatrzymy w tabelę dość dobrze weszli w sezon, porażki z Bayernem 3:1 i Monchengladbach 2:0 na wyjazdach na pewno wstydu nie przynoszą, do tego dwie porażki u siebie z Frankfurtem + H.Berlin u siebie, oba po 2:0, oba ta zespoły całkiem dobrze rozpoczęły rozgrywki. Tylko jeden punkt w pierwszej kolejce z Hamburgeriem.
Mój typ, gospodarze nie powinni tego meczu przegrać, ale kursy są bardzo słabe, a ten jest dość fajny, tak jak wspomniałem na starcie, może paść tutaj remis, jednak jakby gospodarze odpalili mamy zwrot :
Remis (Zwycięstwo Ingolstadt = Zwrot) # 1,82 # Betsson ⛔ 1:2
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Ja zagram wygraną borusii, jak ja się cieszę że Bayern podzielił punkty, to bardziej utwardza mnie w tym typie. Borussia w gazie, każdy widzi, dobre spotkanie 2;2 z Realem i niczym 3 sety tenisowe z wcześniejszymi przeciwnikami (6:0, 6:0, 5:1). Teraz mają szansę zbliżyć się do Bayernu na 1 pkt. Leverkusen wcale nie przekonuje mnie swoją grą, baa mam wrażenie że ich defensywa jest dość słaba, i nie mają zbytnio czym się w niej popisać. Aube- w gazie, sporo strzela i wg mnie warto pograć też w stronę gola przez niego strzelonego
BVB win kurs 2 bet365
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Wolfsburg - Mainz
W tym spotkaniu idę w stronę gości, na ten moment sezonu prezentują się o wiele lepiej od Wilków, ostatnie spotkania Wolfsburga ciężko skomentować, dramat w meczu z BVB 1:5, i ostatnio porażka z Werderem, gdzie do 86 minuty prowadzili 1:0, i Werder dał radę jeszcze dwie bramki wbić, dramat. Mainz natomiast bardzo dobrze sobie radzi w porównaniu do Wilków, niby w tabeli to tylko dwa punkty, ale mogłoby być o wiele lepiej, w drugiej kolejce roztrwonili przewagę 4:1 z Hoffenheim i zremisowali, w ostatniej kolejce prowadzili już 2:1 z Bayerem, ale w tym meczu świetnie zagrał Chicharito kompletując hat-tricka, i w doliczonym czasie zagwarantował 3 punkty Leverkusen. Był też mecz gdzie to Mainz w końcówce przycisnął i rzutem na taśmę zgarną 3 punkty, mecz z Werderem, ale oni coś grają widać pomysł na grę. Wilki grają tragicznie, bardzo słaba skuteczność. X2 po takim kursie warto zagrać.

X2 # 1,97 # Betsson ✅ 0:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom