>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka Bundesligi (29.09 - 1.10.2023)

Status
Zamknięty.
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Mainz - Bayer Leverkusen
Bukmacher: STS
Typ: Mainz strzeli gola
Kurs: 1.43


Miesiąc kończę na skromnego, bo meczem Bundesligi w którym zawsze niewygodne u siebie Mainz podejmie jedną z rewelacji sezonu czyli Bayer Leverkusen Xabiego Alonso. W tym meczu może się wydarzyć absolutnie wszystko, począwszy od niespodzianki w postaci np. skromnego zwycięstwa Mainz 1 - 0, a kończąc na pewnym i wysokim zwycięstwie Aptekarzy (miejmy nadzieję, że nie do zera). Obie ekipy lubią grać ofensywną pilkę, a goście udowodnili już w tym sezonie, że nie straszna im nawet Allianz Arena, gdzie swoje mecze rozgrywa Bayern Monachium. Xabi Alonso to stosunkowo świezy trener, który już jest wskazywany jako potencjalny nastepca Carlo Ancelottiego w Realu Madryt w przyszłości. Jak dotąd sezon w wykonaniu Aptekarzy to 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek, przy niezłym bilansie bramkowym 17 - 6, nie można tego samego powiedzieć o Mainz, bowiem gospodarze to ostatnie miejsce w tabeli i rozczarowujący bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki i bilans bramkowy 4 - 14. Bezpośrednie pojedynki obu ekip w ostatnich sezonach były jednak wyrownane i nieoczywiste, a sam fakt, że w poprzednim sezonie Mainz wygralo np. 3 - 2 na wyjeździe z Bayerem, natomiast u siebie przegrało 0 - 3 pokazuje tylko nieprzewidywalność tych konfrontacji. Jutro wiele wskazuje na to, że Bayer powinien gładko wygrać ten mecz, nie byłbym jednak sobą, gdybym nie poszukał szans nieobliczalnego Mainz.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Bayern + over 3,5 goli + over 7,5 RR 5,20
Bayern gra wyśmienitą piłkę. Każdy mecz traktują poważnie i strzelają tych goli aż miło. Myślę, że i w tym meczu się rozkręcą i te minimum 3 bramki nastukają. Przypuszczam też, że Lipsk także coś ustrzeli, bo do słabeuszy zdecydowanie nie należą. Przewiduję zatem rezultat 3-1 dla Bayernu, stąd over 3,5 goli. No i rzutów rożnych nie powinno brakować. Bayern lubi je nabijać. Na wyjazdach oczywiście wygląda to trochę gorzej, ale z pomocą przyjść może Lipsk i pokryją we dwa zespoły linię 7,5 wzwyż.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: TSG Hoffenheim vs Borussia Dortmund
Typ: Maximilian Beier strzeli gola
Kurs: 3.40
Bukmacher: ETOTO
Post w dziale:
Analiza:


Gospodarze to zespół, który świetnie prezentuje się od początku obecnej kampanii. Jasne, Hoffenheim rozpoczęło od porażki z Freiburgiem, ale od tamtego czasu notuje serię 4 wygranych z rzędu. Pellegrino Matarazzo udowadnia, że jest naprawdę dobrym trenerem i jeżeli ma czas oraz możliwości to jest w stanie zbudować drużynę na poziomie. Nawet ostatni test w Berlinie w starciu z Unionem został pozytywnie zakończony i gospodarze nie muszą obawiać się nikogo w walce o europejskie puchary. Taki jest też cel ekipy z Sinsheim. Mocno wyróżnia się Maxi Beier, który odkąd wskoczył do podstawowego składu, to strzela gola za golem. Czy dzisiaj także możemy spodziewać się jego trafienia?

Borussia cały czas nie przekonuje swoją grą. W niedawnej rywalizacji z Wolfsburgiem to Wilki stworzyły sobie kilka groźnych sytuacji, niemniej jednak sam mecz nie porywał. Kibice cały czas mają nadzieję, że z Edinem Terzicem uda się zbudować drużynę, tak jak to jest w to w Bayerze Leverkusen, czy Hoffenheim. Brakuje jednak zastępcy Jude Bellinghama, który był liderem nie tylko na boisku, ale również poza nim i trudno znaleźć piłkarza z taką charakterystyką. Pomimo tego, że BVB wygrywa ostatnio swoje spotkania, to są one często wymęczone i za chwilę może przydarzyć się poważniejszy kryzys. Czy goście sięgną po zwycięstwo na trudnym terenie?

Odkąd pamiętam bezpośrednie rywalizacje pomiędzy Hoffenheim a Borussią należą do ostrych i twardych, ale celuje w gola Maxi Beiera, który proponowałem przed tygodniem. Ten młody napastnik odkąd wskoczył do podstawowego składu, zdobywa bramkę za bramką i jest nie do powstrzymania. Co najlepsze nie potrzebuje wielu szans, aby zamienić je na trafienie. Myślę, że dzisiaj także będzie swoje szanse mieć.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: FSV Mainz vs Bayer Leverkusen
Typ: Victor Boniface strzeli przynajmniej 2 gole
Kurs: 7.00
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:


Czas na Mainz i na rywalizacje miejscowego FSV z Bayerem. Gospodarze to zespół, który mocno cieniuje w tym sezonie. Wydawało się, że ekipa prowadzona przez Bo Svenssona będzie liczyć się w walce o europejskie puchary, ale nic bardziej mylnego. Słaba passa ciągnie się już od poprzedniej kampanii i jak zerkniemy na wyniki, to Mainz po raz ostatni sięgnęło po zwycięstwo z Bayernem Monachium pod koniec kwietnia. Kryzys jest ogromny i za chwilę należy spodziewać się zwolnienia duńskiego szkoleniowca. Dzisiaj kolejne wymagające zadanie przed FSV, ponieważ na ich obiekt zawita Bayer. O tym klubie pisałem już wiele i jest to z pewnością czarny koń tych rozgrywek. Xabi Alonso zbudował maszynę i każdy z transferów przyjął się znakomicie. Największe liczby widzimy u Victora Boniface, ale Granit Xhaka to klasa sama w sobie. Jonas Hofmanna, czy też Alejandro Grimaldo to potężne wzmocnienia jak na klub z Leverkusen. Kolejny komplet punktów jest wskazany, przede wszystkim w starciu z takim rywalem. Czy liderzy ponownie spiszą się na medal?

Do trzech razy sztuka? W typach dnia ponownie próbuje 2 gole Victora Boniface. Do tej pory za każdym razem udawało się trafić Doppelpacka, czemu nie dzisiaj? Mainz regularnie strzela gole, ale najsłabszym punktem jest defensywa. FSV traci sporą ilość bramek i mam nadzieję, że Bayer to wykorzysta. Tak jak pisałem poprzednio, Xabi Alonso ustawił swój zespół, aby maksymalnie wykorzystać Nigeryjczyka. Wiele piłek adresowanych jest właśnie do niego i napastnik Bayeru oddaje wiele strzałów na bramkę przeciwnika. Swoje szanse z pewnością będzie miał i myślę, że 2 trafienia są znów w jego zasięgu.
Post automatycznie złączony:

FC Köln vs VfB Stuttgart: Serhou Guirassy strzeli przynajmniej 2 gole @7.50 Superbet

Serhou Guirassy strzeli przynajmniej 2 gole @7.50
Victor Boniface strzeli przynajmniej 2 gole @7.00
AKO @52.50 Superbet

Serhou Guirassy gol @2.10
Victor Boniface gol @2.05
AKO @4.30 Superbet


Dokładam to tego wszystkiego jeszcze Guirassego, który jest nie do powstrzymania. Celowałem w jego dwa trafienia przeciwko Darmstadt, czas udowodnić klasę również na tle słabiutkiego FC Köln. W starciu wyjazdowym przeciwko FSV Mainz popisał się hat-trickiem, potem Doppelpackiem, oby zaliczył kolejne 2 trafienia w innej stolicy Karnawału, bo jest w gazie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +77
Pablito91 488,1K

Pablito91

Użytkownik
Freiburg - Augsburg
Typ: powyżej 1.5 gola, powyżej 9.5 roga, powyżej 2.5 różnego w każdej połowie.

@2.50 fortuna betbuilder

Biorę pod lupę to spotkanie, bo statystyki ostatnich spotkań wskazują na to, że Typ powinien wejść. Ostatnie 3 spotkanie między tymi zespołami obfitowały w bramki i w różne. Mam nadzieję, że tak będzie i tym razem. Spotkanie w tym roku to 4 bramki oraz 10 różnych. 2 spotkania w zeszłym roku to odpowiednio 4 bramki i 13 różnych oraz 3 bramki i 15 różnych. Uważam, że moja propozycja jes tograniczona do minimum patrząc na ostatnie spotkania. Dla odważniejszych są wyższe linie do zagrania :) wiadomo wszystko zależy od przebiegu spotkania, ale jestem optymistą :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom