>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. Grand Prix Monako [26-29.05.2016]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 472,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Hahaha, nawet nie zauważyłem. ???? To znaczy wczoraj na pewno czytałem, ale dziś rano zagrałem i napisałem analizę. Nie widziałem że ten typ już jest podany. ????
Jest okazja, zwłaszcza jak będzie padać. Na lepszego kierowcę nie mogło paść, pewnie się chłopina napali, bo myśli że wygrał to już jest z niego drugi Schumacher a tutaj Monako i start z alei serwisowej. :p
Deszcz zdecydowanie zwieksza szanse na powodzenie tego typu. Chwile przed rozpoczęciem wyscigu jak zobacze ze w monaco pada to jeszcze doloze troche PLN-ow na ten typ :]
 
ranczo0123 472,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Prognoza się na tyle zmieniła że prawdopodobnie nie spadnie ani kropla deszczu
Mikolaj Sokol przed chwila wstawil zdjecie na swoj fanpage na ktorym widac ze dosyc solidnie pada deszcz wiec info twoje info kompletnie mija sie z rzeczywistoscia. O godz 14 szansa na deszcz wynosi 73% wiec mozliwe ze sie to utrzyma. Ja tutaj bardziej sie martwie ze ktos &quot;inteligentny&quot; wpadnie na pomysl zeby start byl za SC ale mam nadzieje ze tak sie nie stanie
 
Z 11

zenekk82

Użytkownik
Mikolaj Sokol przed chwila wstawil zdjecie na swoj fanpage na ktorym widac ze dosyc solidnie pada deszcz wiec info twoje info kompletnie mija sie z rzeczywistoscia. O godz 14 szansa na deszcz wynosi 73% wiec mozliwe ze sie to utrzyma. Ja tutaj bardziej sie martwie ze ktos &amp;quot;inteligentny&amp;quot; wpadnie na pomysl zeby start byl za SC ale mam nadzieje ze tak sie nie stanie
Powiedziałem że w trakcie wyścigu nie będzie padać a do niego jeszcze 2 godziny, tu dwie najlepsze stacje pogodowe: w ww.yr.no/sted/Monaco/Annet/Monaco/ w ww.bbc.com/weather/2993458 Rano obie pokazywały solidny deszcz, teraz jedna 0.5mm czyli tyle co nic, a drugą słońce i burza, a wiadomo jak jest z burzą może być deszcz,a może pójść bokiem, inne serwisy pokazują w trakcie wyścigu szanse na deszcz około 40% więc nie wiem skąd dane o ponad 70%
 
ranczo0123 472,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
w 5 minut tor nie wyschnie wiec jesli teraz pada to nawet jak w trakcie wyscigu nie spadnie ani jedna kropla deszczu to i tak powinnismy, przynajmniej na poczatku miec WET RACE.
 
Z 11

zenekk82

Użytkownik
Ludzie nie chodzą pod parasolami więc już raczej nie pada

w 5 minut tor nie wyschnie wiec jesli teraz pada to nawet jak w trakcie wyscigu nie spadnie ani jedna kropla deszczu to i tak powinnismy, przynajmniej na poczatku miec WET RACE.
w 5 minut nie, ale w 1.5h już tak
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
GP Monaco, wyścig niedziela 14:00
Jolyon Palmer sklasyfikowany?
Typ: NIE@ 2,55 bwin
✅✅

Także idę w kierunku co wy. Ja jednak wybrałem innego kierowcę. Kierowcę, który nie radził sobie na suchym torze przez cały weekend. Palmer zawodzi, miał problemy w czwartek, wczoraj tez słabo pojechał. A dziś deszcz+ źle prowadzący się bolid Renault i do tego nie najlepszy w mojej opinii kierowca. Próbuję ;)


--------------------------

Wczorajsze kwalifikacje jedne z lepszych w sezonie. To co zrobił Daniel to chapeau bas! Skoro dziś deszcz będzie to też nie przekonamy się jakby zadziałała odwrotna strategia, bo przypomnę, że Dan by startował na supermiękkiej oponie, gdy reszta na ultra.

Red Bulle na deszczu spisują się dobrze, pamiętam poprzedni sezon i wyścig w Austin kiedy to na mokrym torze Ricciardo odjeżdzał Mercedesom, a gdy tylko tor przesychał to Srebrne Strzały od razu zbliżyły się i połknęły Australijczyka.
Cóż, wyścig już przed jego rozpoczęciem wywołuje niesamowite emocje. Ja już nie mogę się doczekać!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
heros123 1K

heros123

Użytkownik
Red Bulle na deszczu spisują się dobrze, pamiętam poprzedni sezon i wyścig w Austin kiedy to na mokrym torze Ricciardo odjeżdzał Mercedesom, a gdy tylko tor przesychał to Srebrne Strzały od razu zbliżyły się i połknęły Australijczyka.
Robson, ale pamiętaj, że w tym wyścigu Byki miały ustawione bolidy na mokry tor, a Lewis i Nico mieli delikatnie inne ustawienia w bolidach. Teraz nie wiadomo jak z ustawieniami poszły oba zespoły, więc scenariusz może być inny, ale nie wykluczam powtórki z wyścigu w Austin;)
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
&quot;Info z ostatniej chwili, pada mocny deszcz i wszyscy zmienili opony na deszczowe&quot;
From Eleven ????


edit:
robson United gratki szybki hajs ???? ;)
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Panowie Eksperci :)
Poleciał kupon w Milenium

Verstappen Nie
Kviat Nie
Palmer Nie

Ako: 23,41

Dziękuję Wam publicznie. Jadę na Euro !!!
i leci reputa
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ranczo0123 472,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Prosze bardzo ziomeczki. Nie ma problemu. Milo slyszec ze zarobiliscie $$$. Cibeles jeśli to nie tajemnica to jaka stawka pograles? :]
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
No i ostatnio Formuła robi się ciekawsza, nie oszukujmy się dziś gdyby nie błąd mechaników RedBulla, Daniel Ricciardo na pewno by wygrał bo był dużo szybszy od Anglika.
Mam nadzieje, że kolejne wyścigi to już nie będzie super dominacja Mercedesów tylko dojdzie do walki i Red Bull i Ferrari.
McLaren z Alonso i Buttonem w końcu wchodzą do pierwszej 10 a zapewniają, że to nie koniec i będzie tylko lepiej.
Max jest bardzo szybki i gdyby nie błąd w kwalifikacjach i szalony pościg dziś pewnie mógłby też o pierwszą piątkę walczyć.
Sytuacja w Sauberze też była i śmieszna i na pewno doda rywalizacji w ich zespole.
 
B 12

bartez-88

Użytkownik
Panowie,taka prośba,pograłem dzisiaj taśmę w fortunie,do rozliczenia brakuje zakładu z GP Monako a mianowicie:ile uczestników nie ukończy pierwszego okrążenia:1 lub więcej zagrałem na powyżej,sprawdzałem kupon i zakład nierozliczony,wiadomo że wyścig rozpoczął SF,a gdy zjechał dzwona miał Palmer,pierwszy raz mam taką dziwną sytuację,może ktoś wie jak to rozliczy Fortuna ?
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
W teorii pierwsze chyba 5-6 okrążeń były z safety carem i on dopiero zjechał, więc może Fortuna na to patrzy jako zakład, i pierwsze okrążenie wtedy każdy ukończył
 
B 12

bartez-88

Użytkownik
no tak,tylko na relacjach live wyścig rozpoczął się po zjechaniu SC,trochę to dziwne ,fortuna zawsze jest do tyłu,ale widać też mają problem,skoro nie podali oficjalnych wyników po takim czasie,szkoda,poczekam może jutro ogarną temat ,może na plus ,parę złotych do wzięcia
 
ranczo0123 472,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Panowie,taka prośba,pograłem dzisiaj taśmę w fortunie,do rozliczenia brakuje zakładu z GP Monako a mianowicie:ile uczestników nie ukończy pierwszego okrążenia:1 lub więcej zagrałem na powyżej,sprawdzałem kupon i zakład nierozliczony,wiadomo że wyścig rozpoczął SF,a gdy zjechał dzwona miał Palmer,pierwszy raz mam taką dziwną sytuację,może ktoś wie jak to rozliczy Fortuna ?
moim zdaniem bedzie rozliczone po kursie 1.00 czyli zwrot :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom