>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. Grand Prix Azerbejdżanu [04 - 06 czerwca 2021]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Azerbejdżanu 2021
1622414831706.png
Piątek, 04 czerwca:

#1 Trening ▶ 10:30
#2 Trening ▶ 14:00

Sobota, 05 czerwca:
#3 Trening ▶ 11:00
#Kwalifikacje ▶ 14:00

Niedziela, 06 czerwca:
#Wyścig ▶ 14:00

1622414982326.png


Informacje o torze:
Nazwa toru:
Baku City Circuit
Lokalizacja: Baku, Azerbejdżan
Pierwsze Grand Prix: 2016
Długość toru: 6.003 km
Liczba okrążeń: 51
Całkowity dystans wyścigu: 306.049 km
Rekord okrążenia: Charles Leclerc (2019) - 1:43.009

Zapraszam do dyskusji!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Azerbejdżanu - kwalifikacje, sobota 14:00
Bottas - Perez
Ty: Perez
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Wydaje sie, ze Mercedes nie uporal sie z problemami z ostatniego wyscigu i w Baku tez szykuje sie dla nich trudny weekend. Nic nie dzialalo w piatek jak nalezy i nie sadze, ze w sobote nagle magicznie wskocza do scislego topu i beda bic sie na rowni z Red Bullem, ktory tutaj jest mega mocny. Perez uwielbia ten tor i jest to jego ulubione miejsce do scigania co potwierdzal na przestrzeni lat osiaganymi wynikami. Chyba w koncu tez dogadal sie z bolidem i o ile nie wiem jak jego forma bedzie wygladac na innych torach tak tutaj powinien byc bardzo mocny. Reasumujac uwazam, ze Mercedes w sobote przyspieszy ale nie sadze, ze na tyle aby Bottas mial przeskoczyc w kwalifikacjach solidnego na tym torze Pereza.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +397
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Sebastian Vettel - Lance Stroll 1 1.8
Charles Leclerc - Sergio Perez 2 1.7
Pierre Gasly - Fernando Alonso 1 1.45
Esteban Ocon - Yuki Tsunoda 1 1.85
Ako : 7,223 forbet
Dobry kurs u kolegi wyżej, przykładowo na to zdarzenie w sts dostaniemy 1.30 na Perez'a.
Ja spróbuje zagrać takie 4 zdarzenia.
1) W przypadku kolegów z Astona, większe szanse daje Vettel'owi, w fortunie na Vettela dostaniemy tylko 1.55, strasznie rozstrzelone są kursy przed dzisiejszymi kwalifikacjami. Jak dla mnie Stroll będzie w podobnym miejscu jak w treningach 13-16 miejsce, w przypadku Sebastian te Q2 wydaję się dla mnie pewniejsze. Również można tu przypomnieć z 2019 jaka różnica dzieliła Strolla oraz Pereza, mam nadzieje, że ten tor mu po prostu nie leży.
2) Tak jak kolega wspomniał Red Bull w Baku jest mocny do tego Perez lubi ten tor, w poprzednim wyścigu na tym torze był wysoko na piątym miejscu. W przypadku kierowców Ferrari, sami stwierdzają, że nie będzie tak dobrze jak w Monaco, kursy również rozstrzelone w fortunie na tę parę dostaniemy 1.35.
3) Tu stawiam na Pierre'go, wydaje mi się, że będzie mocny i zobaczymy go w pierwszej szóstce,
4) Kursowo para 50/50, dotychczas w kwalifikacjach 4:1 dla Ocon'a. Jak dla mnie Tsunoda kręci się w okolicach awansu do Q2, w przypadku Esteban'a lepiej jak na razie to wygląda, Q3 nie jest dla niego zaporą nie do przejścia. Większe szanse daję Ocon'owi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +73
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
GP Azerbejdżanu - kwalifikacje, sobota 14:00
Verstappen - Perez
Typ: Perez
Kurs: 2.55
Bukmacher: ForBet
Analiza:

A ja próbuję taki H2H - nie ukrywam że jest to w 90% spowodowane przygodą Verstappena z bandą w P3. Dodatkowo Perez lubi ten tor. Cóż zobaczymy jak będzie już niedługo.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +73
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Troche mnie pochłoneły mistrzostwa świata w hokeju i tak tylko jednym okiem rzucam na F1.
Obejrzałem trzeci trening i teraz kwale . Był moment w Q2 że kurs na Hamiltona był 9, mysle ze było warto to zagrac bo Lewis to Lewis mimo ze tu Mercowi wybitnie nie idzie, teraz wisi kurs 5, na zywo wiec niech sie dzieje mimo tego ze Redbull to dominuje
Post automatycznie złączony:

Zagrałem tez zwyciestwo Pereza, bo kurs na Maxa nie do gry a okrazenie trudne do złożenia

Perez win kurs 5
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Norris ukarany cofnięciem o 3 pozycje na starcie wyścigu w Baku za naruszenie przepisów dot. czerwonych flag. Przed kierowcę McLarena awansują Serio Perez, Yuki Tsunoda i Fernando Alonso.
 
Otrzymane punkty reputacji: +288
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Trochę odrabiałem lekcje i na dziś taki dubel zagram

Gasly - Sainz 1
Verstappen - Leclerc 1
Ako 2,61
STS

Gram przeciwko kierowcom czerwonych bo o ile na szybkim kółku mają dobre tempo to na dystansie jest kłopot z oponami i bardzo szybko ulegają degradacji. Gasly ruszy z wyższego pola a myślę że Max na dystansie też objedzie Monakijczyka.

Jeszcze taki zakład
Wszyscy ukończą pierwsze okrążenie :NIE
Kurs ako 2,2
STS

Każdy wie że to ciasny tor i jest problem z wyprzedzaniem,mysle że na starcie paru kierowców będzie chciało coś ugrać co niekoniecznie musi dobrze się skoczyć.

I trochę szalony typ bo jest sporo debiutantów a tor każdy wie jaki

Zostanie sklasyfikowanych przynajmniej 15 kierowców : typ NIE
Kurs 5 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +75
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
GP Azerbejdżanu - Wyścig , niedziela 14:00
liczba zawodników, którzy nie dokończa 1.okrążenia -
Typ: 1 i wiecej
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Jak zostało już powiedziane tor ciasny, P3 skończyło się przedwcześnie co zagrało na nerwach niektórych kierowców - życie. Ewentualne próby ugrania kilku pozycji na starcie może zakończyć się dwojako. Ogólnie lubię jak coś się dzieje i wyścig nie jest monotonny a na tym torze można liczyć na wyścig pełen wrażeń a ja liczę że zacznie się już na pierwszym okrążeniu. Kurs raczej do dubla czy tripla.

P.s. Jak podał powyżej mark1973 mark1973 podpisuje się pod szalonym typem ;), jednak sam zagram skasyfikowano mniej niż 16,5 kierowców.

1622979232353.png 1622979261448.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +74
M 0

młody.bjern

Użytkownik
Trochę odrabiałem lekcje i na dziś taki dubel zagram

Gasly - Sainz 1
Verstappen - Leclerc 1
Ako 2,61
STS

Gram przeciwko kierowcom czerwonych bo o ile na szybkim kółku mają dobre tempo to na dystansie jest kłopot z oponami i bardzo szybko ulegają degradacji. Gasly ruszy z wyższego pola a myślę że Max na dystansie też objedzie Monakijczyka.

Jeszcze taki zakład
Wszyscy ukończą pierwsze okrążenie :NIE
Kurs ako 2,2
STS

Każdy wie że to ciasny tor i jest problem z wyprzedzaniem,mysle że na starcie paru kierowców będzie chciało coś ugrać co niekoniecznie musi dobrze się skoczyć.

I trochę szalony typ bo jest sporo debiutantów a tor każdy wie jaki

Zostanie sklasyfikowanych przynajmniej 15 kierowców : typ NIE
Kurs 5 STS
Typ na verstapena będzie wycofany albo rozliczany po kursie 1.0? Czy lipa?
 
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
Liczę na zderzenie Hamiltona z Perezem na restarcie i wygrana Vettela :D
1622988374885.png

Troche zabrakło ;) Dzieje się w Baku :)
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Czemu Verstappen jest sklasyfikowany w wyścigu? O ile się nie mylę, to trzeba ukończyć przynajmniej 90% wyścigu, a Verstappen przejechał 45 z 51 okrążeń, czyli poniżej 90%.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom