>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5Dimes

A 861

amigo007

Użytkownik
Kurde ludzie gdzie wy gracie. Z ciekawości sprawdziłem sobie opcję wypłat. I z tamtąd nie można praktycznie do banku wypłacić. Niby jest opcja przelewu, ale kurczę opłata 80 USD i minimum 1000 USD do wypłaty. Trochę sporo, nie dla &quot;niedzielnego&quot; gracza. Jedyna sensowna opcja to te całe bitcoiny. Ale jak to spieniężyć? Pewnie tracimy na tym dużo. Oni mają w ogóle jakiś dobry bonus? Czemu gracie w takich dziwnych firmach?
 
dawid126p 2,5K

dawid126p

Użytkownik
Dawniej była opcja wpłaty przez skrilla teraz już nie ma, a że miałem trochę pieniędzy to trzeba było je jakoś wypłacić. Nettelera ma opcję wpłaty przez bitcoin, także z każdego portfela można wypłacić na niego.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Strasznie to zamieszane. Najpierw jakiś &quot;portfel&quot; przyjmujący &quot;bitcoin&quot;, później dopiero przelew do neteller. Z pewnością dużo na tym tracimy. Wiem że sam neteller jest bardzo drogi (przez to nawet go nie mam). A jeszcze na pewno ten cały portfel &quot;bitcoin&quot; musi pewnie zarobić. Dotego przeczytałem tutaj posty, o anulowaniu zakładów. I &quot;wzywaniu na rozmowę&quot;. Normalnie komedia. Nie dość że są nerwy, przy samych zakładach. To miałbym się jeszcze denerwować, czy czasem mi zakładu nie anulują? Albo czy mi czasem nie wypłacą? Dla mnie czarna lista.
 
dawid126p 2,5K

dawid126p

Użytkownik
Dyskusja się toczy o to jak wypłacić, a nie czy grać tam czy nie. Ja już tam nie nic nie zagram po tym jak zmienili opcje wypłat, poza tym mam zlimitowane konto.
 
Do góry Bottom