>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5000PLN CHALLENGE !

M 0

macknroe

Użytkownik
Cześć wam ! ????
Z bukmacherką związany jestem od kilku dobrych lat, bardziej na poważnie od roku. Główny źródło dochodu z bukmacherki czerpię z surebet&#39;ów ale nie potrafię się powstrzymać kiedy mam trochę wolnego czasu żeby nie postawić czegoś standardowo. Po prostu - sprawia mi to przyjemność a w żadnym wypadku nie szarpie mojego budżetu.
✅ Wnikliwe analizy
✅ Brak gry pod wpływem emocji
✅ Przemyślane typy
✅ Nie sugeruje się innymi, typy dobieram samodzielnie
⛔ Mało czasu na grę
⛔ Mała ilość typów
Dodatkowo zrobimy małe wyzwanie !
Budżet początkowy: 1000PLN
Cel: 5000PLN
Stawki: 100-150PLN
Czas: ?
Kto DOKŁADNIE zgadnie ILE DNI potrwa realizacja to po ukończeniu zgarnia 10% z celu = 500 PLN do kieszeni ????
Propozycje, pytania proszę kierować na PW.
W temacie jest zakaz komentowania, jeśli typ Ci się spodobał dodaj &quot;reputacje&quot;
SKY HIGH, GUYS :cool:
 
M 0

macknroe

Użytkownik
1# Nimes Olympique - Le Havre
Francja - Liga 2, 13.01.17 20:00
Typ: Le Havre DNB
Pinnacle @1.925
Stawka: 100PLN
Możliwy zysk: 92.59PLN
Co przemawia za zakładem:
- Nimes w tabeli ligowej meczy u siebie jest na bardzo słabej pozycji (19/20) z bilansem 1 (W) 5(D) 3(P) natomiast Le Havre stabilna 5 pozycja w meczach wyjazdowych 4(W) 3(D) 3(P) z 10 strzelonymi bramkami i 7 straconymi.
- Ostatnie 2 mecze H2H w 2016 wygrane przez Le Havre kolejno 1:0 i 3:1. Pełny bilans spotkań obu drużyn to 4(W) Le Havre 5(R) i 1(P)
- Poprzedni mecz ligowy Nimes po zaciętym spotkaniu z Ajaccio (dół tabeli) ostatecznie wygrywa natomiast Le Havre mimo kontroli spotkanie (57% posiadania piłki oraz 20% więcej strzałów na bramkę) przegrało spotkanie co na pewno podsyciło ich apetyty na wygraną po słabej passie remisów i porażek.
- Nimes spotkanie rozegra bez NAJWAŻNIEJSZYCH zawodników. Alioui top scorer 11 bramek, 19 meczy – brak. Kouakou drugi najlepszy scorer 6 bramek 13 meczy – brak. Dodatkowo zabraknie Azouin’iego oraz Marin’iego w pomocy/obronie co pogłębi problemy kadrowe gospodarza.
- Do drużyny Le Havre po przerwie wraca top scorer Duhamel
- Pozycja obu drużyn w tabeli jest podobna 8 Le Havre i 9 Nimes
Wynik: 0:0
Rozliczenie: ZWROT
 
M 0

macknroe

Użytkownik
2# Costa Rica - El Salvador
CONCACAF - Copa Centro Americana, 14.01.17 00:30
Typ: Costa Rica
Pinnacle @1.552
Stawka: 125PLN
Możliwy zysk: 69.06PLN
Co przemawia za zakładem:
- W 10 ostatnich meczach Kostaryka zdobyła 22 gole a straciła tylko 11, zdobywając przy tym 2.20gola/grę.
- Salwador w ostatnich 10 meczach na wyjeździe zdobył 6 goli a stacił co daje zawrotne 0.6gola/mecz
- Jeszcze bilans ostatnich 10 meczy co do zwycięstw Kostaryka u siebie 80%(W) 10%(R) 10%(P) Salwador na wyjeździe 0%(W) 30%(D) 70%(P)
- Kostaryka przedstawia zupełnie odmienną jakość gry w porównaniu do zespołu Salwadoru
Wynik:
 
Do góry Bottom