>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

50 euro kazdego dnia do wygrania w bet at home ;)

kris6891 11

kris6891

Użytkownik
dzis ma szanse wygrac :
Imie i nazwisko Data Suma wygranej Zrealizowano
Andrzej S. (12***987) 02-06-08 € 300,00 nie zrealizowano
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Mogę powiedzieć że kiedyś w ogóle nie miałem kasy na BAH i był okres że nie grałem,pewnego dnia jakiś miesiac temu loguje się i z nudów patrzę na tą listę a tam moje konto dwa dni wcześniej :O i 600Euro.. No ale kto by to wiedzial..pozostaje niedosyt
 
M 33

mariobross111

Użytkownik
Mogę powiedzieć że kiedyś w ogóle nie miałem kasy na BAH i był okres że nie grałem,pewnego dnia jakiś miesiac temu loguje się i z nudów patrzę na tą listę a tam moje konto dwa dni wcześniej :O i 600Euro.. No ale kto by to wiedzial..pozostaje niedosyt
Takich sytuacji było wiele...jak byś się zalogował w tym dniu i tak byś
nie wygrał.ID gracza -to początkowe i końcowe cyfry....
Interesuje mnie, czy kiedykolwiek zwycięzca ujawnił się z wygraną?
Do tej pory nie widziałem i nie słyszałem ,żeby ktoś z forum wygrał.
Konkurs trwa już bardzo długo.....
 
D 152

damian0012

Użytkownik
kiedys sie zastanawialem czy mam wieksze szanse trafic szostke w lotka czy ze mnie wylosuja jako zwyciesce dnia na bah i wydaje mi sie ze lepiej w lotka grac
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Nie przesadzajcie. Przecież kont na BAH jest tyle, że trudno jest zostać wylosowanym. Przecież 50 euro dla bukmachera to są żadne pieniądze jak na jeden dzień. Moim zdaniem ta promocja jest w 100% uczciwa i BAH nie ma powodów, by nas oszukiwać. A że szansa na wygraną jest mała, to już trudno ;)
Jeszcze coś.
Jest strona która w tytule ma słowo progresja (nazwy dokładnej nie pamiętam). Oni mają usługę, że wpisuje się numer konta z BAH i w razie wylosowania w tym konkursie przysyłają mi maila z wiadomością o wygranej. Jeszcze takiego maila nie dostałem, ale tak jak mówiłem szansa na wygranie jest mała więc szybko się go nie spodziewam.
 
V 256

vernix

Użytkownik
To nie prawda, że dają tylko tym co się nie logują. Znam osobę, która dostała te 50 ojro, więc trzeba się logować, a może ktoś z nas wygra :-D:-D
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Takich sytuacji było wiele...jak byś się zalogował w tym dniu i tak byś
nie wygrał.ID gracza -to początkowe i końcowe cyfry....
Interesuje mnie, czy kiedykolwiek zwycięzca ujawnił się z wygraną?
Do tej pory nie widziałem i nie słyszałem ,żeby ktoś z forum wygrał.
Konkurs trwa już bardzo długo.....
Tyle że Zgadzały się imię i nazwisko oraz wszystkie pierwsze i ostatnie liczby które podają tam także o 2dni za późno,jednak sam nie słyszałem jeszcze zeby ktoś się pochwalił że wygrał
 
drewcio 0

drewcio

Użytkownik
Wogóle to ta kase wygraną można od razu wypłacić czy trzeba jakiś obrót zrobić? JAk to jest z tymi 50 Euro??
 
Do góry Bottom