>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

5$ no depsoit

M 0

marcinxxx

Użytkownik
rejestrujecie sie na cardoza poker koniecznie z bonus code thetrue.potem piszecie do live chatu o przyzannie bonusa.js dostalem kaske po 10 min.

ja pier**** ale bad beat.mam 9A flop 101010 turn A koleś daje all-in.pokazuje 10k :/
 
risto44 0

risto44

Użytkownik
faktycznie kaska na koncie. pytam wlasnie jakie warunki wyplaty..
Oto rozmowa:
Customer Support: Good evening, how can I help you?
kris444444: Hello, I`ve just registered to cardoza poker. Can I have free 5$? please
Customer Support: One moment please while I check your account.
kris444444: ok, I`m waiting\
Customer Support: $5 has bee put into your account sir
kris444444: great, thank you very much
kris444444: What should I do to withdraw money? get some Cardoza Points?
kris444444: Is it any withdraw option without diong the deposit?
Customer Support: the minimum withdrawal is $10 sir
kris444444: Are there any terms &amp; conditions of this bonus? Should I get any cardoza points before withdrawal without deposit?
Customer Support: no sir
Customer Support: just a minimum of $10
kris444444: How big is fee in bank withdrawal if I`m from Poland?
Customer Support: Unfortunately we don&#39;t have access to this information in our department as this is the Technical support, kindly send an email to [email protected] so that the appropriate department can see to this for you.
kris444444: ok bye...
Customer Support: You&#39;re most welcome, have a good night!
czyli babka twierdzi ze wystarczy uzbierac 10$ i wyplata..... watpliwe, ale trzeba sprawdzic.....
Z metod wyplat na MB i Neteller wyplacic mozna po uprzednim depozycie. Na konto bankowe chyba bez depozytu.. przynajmniej nic na ten temat nie jest napisane... tylko jest wtedy prowizja od wyplaty, tylko babka nie wiedziala ile:p
wyslalem maila z pytaniem o wyplate na konto bankowe w Polsce (minimalna kwota i prowizja)...poczekamy zobaczymy
 
T 0

tomkasz

Użytkownik
support bardzo miły. kasa na koncie w 5 minut nawet. kwestia zagadania z kimś z supportu. kod THETRUE. wypłata minimalna to 10$. nie trzeba nic obracać, żadnych punktów zdobywać, tylko ugrać minimum do 10$.
wielkie dzięki za promocję :spokodfhgfh:
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
tak potwierdzam kasa na koncie suport extra i mam nadzieje ze sie cos z tego ugra:-D
Pozdrawiam i dzieki za info
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
co ty mówisz :kwasny4565: na prawdę ???
Na 101% gadałem z babka na Live chacie teraz ,,, powiedziała ze juz koniec , bo rozdali limit ich tam ????
Szkoda , bo by sie pobawił...

No tam w opcjach na gole masz chat , jest tam takie okienko ....
 
risto44 0

risto44

Użytkownik
dla tych co otrzymali i jezcze ,maja kaske. Warunki wyplaty na konto bankowe, czyli bez uprzeniego depozytu(mail od nich):
&quot;Dear Customer,
Thank you for your email.
A bank withdrawal to a polish bank account will have the fee between $2 - $4 and the minimum withdrawal amount is $40.
Should you require any further assistance please do not hesitate to contact us.&quot;
Mam nadzieje ze wszyscy zrozumieli:p:p:p
PS&gt; ja juz sie dalej tym tematem nie interesuje bo kaske przegralem....
 
Do góry Bottom