>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

5. kolejka LaLiga (9.09 - 12.09.2022)

Status
Zamknięty.
P 2,4K

piotrek92005

Użytkownik
Cadiz - Barcelona
Typ: Handicap Barcelona -1.5
Fortuna: 1.77


Dzisiaj ostatnie w tabeli Cadiz podejmuje rozpędzoną Barcelonę z Robertem Lewandowskim. Patrząc na ostatnie mecze tych drużyn to typ na handicap wydaje się ,,pewniaczkiem". Cadiz w 4 przegranych meczach w lidze nie strzeliło bramki i nie sądzę że dzisiaj się to zmieni z Barceloną która mało ich traci. Widać że tranfery pomogły Barcelonie, jest rywalizacja w drużynie na poszczególnych pozycjach i to przekłada się na dobrą grę, dodać do tego głodnego bramek Lewandowskiego i mamy przepis na wysokie zwycięstwo Barcy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1562
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania - LaLiga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Elche - Athletic
Typ: Athletic
Kurs: 1.82
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Elche podobnie jak Cadiz w tym sezonie kiepsko zaczęli sezon. Trzy porażki i zaledwie jeden remis to kiepski bilans. Na dodatek stracili aż dziewięć goli. Co prawda każda seria kiedyś się kończy, ale myślę, że jeszcze nie dziś.
Athletic fajnie wystartowało w lidze. Siedem punktów w trzech spotkaniach bez straty gola zrobiło wrażenie. Jednak w ostatniej kolejce kubeł zimnej wody spadł na piłkarzy Athletic po porażce z Espanyolem.
Dlatego tez napisałem, że każda seria ma swój koniec. Dzisiaj nie mogą wyjść na pewno z nastawieniem, że mecz sam się wygra. Tu trzeba wyjść zadać dwa ciosy i kontrolować mecz. Za gole oczywiście maja być odpowiedzialni bracia Williams czy Garcia z Muniainem. Jeśli Athletic straci dziś punkty i nie wygra to będzie to mega niespodzianka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Real vs Majorka
Typ under 3.5
Betis vs Villareal
Typ x2

Ako 2.28 fortuna

Myślę że Real nie będzie podkręcał mocno tempa. W przeciągu tygodnia zagraja jeszcze Lipskiem i Atletico w derbach. Do tego dochodzi brak Karima. Goście zamurują bramkę więc Real może mieć drobne problemy. Z kolei w ofensywie Majorka nie ma argumentów. W linii obronej pewnie zobaczymy Rudigera. Z pewnością będzie chciał zagrać na zero z tyłu I pokazać że potrafi kierować obrona.

W drugim meczu uważam że więcej szans na zwycięstwo maja przyjezdni. Od początku sezonu lepiej mi się podobają. Płynna i bardzo skuteczna gra. Z kolei Betis punktuje ale jakoś... nie przekonuje. Dzisiaj spory problem w pomocy. Do kontuzjowanego Fekira dolaczyl Juanmi co mocno wpłynie na grę ofensywne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom