>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5. kolejka 1. Bundesligi (12-13.09.2009r.)

Status
Zamknięty.
snoopx360 0

snoopx360

Użytkownik
5 kolejka spotkań w Bundeslidze zapowiada się bardzo ciekawie, nie dość że ciekawie to i zachęcają kursy do samego grania, na pewno największą uwagę zwracają takie spotkania jak Borussia - Bayern, VFL - Bayer czy też HSV - VFB w tych spotkaniach oczywiście bym szedł na ryzyko.

W spotkaniu Borussia - Bayern obstawił bym na Borussie ponieważ ostatnie spotkanie na wyjeździe zakończyło się można powiedzieć po myśli Borussi rezultat 1-1 z przeciętną drużyną jest w miarę dobrym wynikiem więc gospodarz powinien dać sobie rade z Bayernem ale sam Bayern nie da sobie w kasze dmuchać po ostatnim zwycięstwie na swoim stadionie (pokonał Wolfsburg 3-0) będą za wszelką cenę chcieli podtrzymać passe

Spotkanie VFL - Bayer zapowiada się również bardzo ciekawie kurs 3,65 na bayer jest bardzo zachęcający tym bardziej że Bayer w tym sezonie jeszcze nie przegrał a VFL po ostatniej porażce z Bayernem może być roztrzęsiony ale gra na swoim terenie może być mobilizacją dla graczy VFL więc na pewno łatwej gry nie będzie.

no i HSV - VFB tutaj zdecydowanie dawał bym zwycięstwo HSV który tak jak Bayer nie doznał jeszcze w tym sezonie porażki a kurs 1,40 wydaje się być w miarę dobrym kursem na obstawienie tego spotkania

Ostateczne typy

Borussia - Bayern 1 4,15 ⛔
VFL - Bayer 2 3,65 ✅
HSV - VFB 1 1,40

czasami ryzyko popłaca! ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ja na początek tylko króciutka wypowiedź odnośnie jednego meczu (szczegółowa będzie pod bliżej piątku ???? ).
Mnie osobiście interesuje tylko jeden mecz i myślę, że jest dobry kurs na to, aby postawić. Chodzi mi o mecz FC Koeln - Schalke 04 Gelsenkirchen. Ostatnie spotkanie graczy z Gelsenkirchen pozostawia wiele do życzenia, porażka z ostatnią drużyną 1.Bundesligi - Freiburgiem. Teraz zdecydowanie powinni się odgryźć za ostatnie niepowodzenie i akurat mecz z FC Koeln może być do tego najlepszym momentem.
 
S 0

szczygiel87

Użytkownik
Gdyby nie Ribery i Roben pewnie bym postawił na Borusie.
DOkładnie, jednak po tych wzmocnieniach to nie widze przeciwnika dla Bayernu. Po pierwsze musi odrabiać co głupio stracił w poprzednich meczach. SIła rażenia w ataku jest nieziemska: Roobern, Ribery, OLic, Klose, GOmez itd. Z drugiej strony Borusia, gdzie skrzydłowy KUba gra z kontuzja i jest bez formy, Valdez słaby, Sahin, Hajnal maja dac zwyciestwo?. Widze gładkie zwyciestwo Bayernu, może dojsc do pogromu. Nazwiska nie graja, ale gram za gruba kase bawarczyków ???? . TYp 2 a wynik 3-0 może 4-1. Przykład dał HSV jak zwyciezac się ma ????

Swoja droga ten koles co wyzej obstawia na Borusie, Leverkusen to ładnie na piłce sie zna, ma cynk, albo w słowe słonce mocno swieciło ???? . Obstawiac na Leverkusen i do tego wyjazd. Hm ja gram 1x. Leverkusen jest nieobliczalne ale nie na obcym boisku ????
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Szczygiel, możesz użyć jakiś mocniejszych argumentów niż to, ze Bayern ma &#39;nieziemską siłę rażenia w ataku&#39;?
Od razu mówię. Jestem kibicem Bawarczyków od wielu lat, troche widziałem, widziałem stare mecze, dawne sezony. Takze, żeby nie było, że jakis koles przyszedł i nie wie co gada.

Po pierwsze, nie doceniasz BVB. Wg Ciebie Sahin i Hajnal to słabi piłkarze, tak? No to tutaj wychodzi jakie Ty masz pojęcie o piłce. Valdez słaby? Nie każdy piłkarz musi strzelać 50 bramek w sezonie. Nelson wykonuje ogromna pracę dla drużyny. Skuteczność ma na niskim poziomie, ale i tak już się poprawił pod tym wzgledem.
Nie wiem dlaczego wg Ciebie BVB jest słabe.
A pisanie o pogromie moim zdaniem mija sie z celem. Ja rozumiem, ze Bayern wygrał 3:0 z Wolfsburgiem i Robben strzelił dwie bramki, ale bez przesady. Ten sam Bayern dopuścił też do kilku bardzo dobrych sytuacji strzeleckich i gdyby nie super refleks Butta oraz odrobina szczęścia to to spotkanie mogłoby sie potoczyć zupełnie inaczej. BVB z Bayernem to są mecze spacjalne, zawsze, nawet jakby miał być to mecz 4 ligi. Tutaj nikt nie odpuści. Nie wiadomo czy zagra Ribery od początku, także Twój zachwyt powinien być troche mniejszy. Gomez na razie gra słabo, Klose nie jest w pełni zdrowy i nie wiadomo czy w ogóle pojedzie na mecz. Toni też nie jest w pełni zdrowy a on zawsze BVB coś ukuł.
Jako fan Bawarczyków też jestem zachwycony, że Robben super sie wprowadził, byłem bardzo zadowolony po meczu z Wilkami, ale też widziałem błędy jakie Bayern popełnił. Niektórzy jednak jak widzę tych błędów nie widzieli.

Jeśli chodzi o Wilki to nie byłbym taki pewien ich zwycięstwa. Benaglio średnio ostatnio broni. Nie wiadomo kto znów zagra na środku obrony. Także nie jest to pewny typ.
Swoja droga ten koles co wyzej obstawia na Borusie, Leverkusen to ładnie na piłce sie zna, ma cynk, albo w słowe słonce mocno swieciło . Obstawiac na Leverkusen i do tego wyjazd. Hm ja gram 1x. Leverkusen jest nieobliczalne ale nie na obcym boisku
gratuluję wiedzy i podejścia ????
Jeszcze jakby to było stare Leverkusen z Skibbe na ławce czy Labbadią (początek super, potem słabo) to jeszcze byłbym w stanie zrozumieć. Jednak jak trenerem jest Juup to nie rozumiem. Bardzo dobrze ogarnał kadrę.
Skoro jesteś taki pewien to dlaczego stawiasz 1X zamiast czystą 1?

Pozdrawiam i zachęcam innych userów do wypowiedzi oraz pisania analiz. Pierwsze spotkanie 5 kolejki w sobotę. Nie bedzie meczu piątkowego.
 
olek308 0

olek308

Użytkownik
ej bez kitu myślicie że Wolfsburg po raz 3 z rzędu ulegnie i to jeszcze u siebie? nie wierzę. może tu być nawet handicap. tutaj pachnie po prostu pogromem. tak czuje. mimo, że Leverkusen zmieniło się to Wilki już nie mogą dopuścić do 3 przegranej i pojadą po nich równo a Bayer ma ostatnio 3 wygrane z rzędu także czas na małą zmianę. :spokodfhgfh:
 
gost3k 0

gost3k

Użytkownik
Wstrzymałbym się ze stawianiem na Bayern. Dla Borussi pojedynki z Bawarczykami zawsze były bardzo prestiżowe. Kibice stworzą napewno wspaniałą atmosferę i niesieni dopingiem gracze mogą sprawić niespodziankę. Dla mnie no bet. W tej kolejce nie widzę spotkania które możnaby było śmiało grać, więc sobie Bundes w ten weekend odpuszczam.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
A ja sadze, ze ciekawym typem jest Bayern, a juz mowie dlaczego. Nie znam sie duzo na lidze Niemieckiej jednak widzialem preview z Bundesligi i to co mnie zaciekawilo to fakt iz mecze pomiedzy BVB a Bayern&#39;em to &quot;swieta wojna&quot;;)

Jesli spojrzymy na to wlasnie z tej strony...to mozna wyciagnac wniosek, ze Borussia bedzie chciala atakowac! Chociazby dla kibicow postara sie wygrac.

Bayern zaprezentowal sie dobrze w meczu z Wolfsburg&#39;iem. To co milo wygladalo dla oka to kontry ich nowego nabytku Robena oraz Ribery&#39;ego.

I tutaj bym upatrywal szansy dla Bawarczykow. Jesli Borussia zagra otwarty mecz i nie bedzie bronic 0-0 to mysle, ze Bayern cos ustrzeli, a kolejne bramki to kwestia czasu.

Pozatym byc moze po tak slabym poczatku sezonu i ostatniej wygranej 3-0 to jesli wlasnie moment zeby isc za ciosem? Jak dla mnie WIN Bayern&#39;u 90&#39;! ✅

pozdrawiam.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: TSG 1899 Hoffenheim - VfL Bochum (Handicap 0:1) ✅
Typ: 1 ✅
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Jutro o 15.30 na Rhein-Necker Arena w Sinsheim rozpocznie się spotkanie 5. kolejki niemieckiej 1. Bundesligi, w którym miejscowe Wieśniaki podejmować będą zespół VfL Bochum.
Jak widać po notowanych na starcie nowego sezonu wynikach, dużo brakuje jeszcze podopiecznym Ralfa Rangnicka, by prezentować się na ligowych boiskach tak, jak przed rokiem. Mimo, iż skład praktycznie pozostał bez zmian, nie jest to już ta sama, rewelacyjnie grająca ekipa, która bez kompleksów podchodząc do spotkań z najsilniejszymi drużynami w Niemczech, zadziwiała kibiców niemieckiej piłki. Bardzo dobre spotkanie przeciwko Bayernowi (1:1) mogło wróżyć &quot;powtórkę z rozrywki&quot;, ale już kolejne mecze (wygrana z Hannoverem, remis z Schalke i porażka z Bayerem) pokazały, że TSG sporo jeszcze brakuje, by &quot;siać postrach&quot; w Bundeslidze. Z drugiej jednak strony, kiedy już na starcie rozgrywek przychodzi do walki z tak mocnymi ekipami, nie można oczekiwać samych wygranych. Jutro na ich drodze stanie zdecydowanie mniej wymagający przeciwnik.
Drużyna Bochum to rywal jak najbardziej do ogrania i chyba nikt w Hoffenheim nie liczy się z innym wynikiem jutrzejszej konfrontacji, jak tylko z pewną wygraną miejscowych. Co prawda piłkarze Marcela Kollera, którzy w poprzednim sezonie zaciekle bronili się przed spadkiem, w nowym zdążyli pokazać się już z dobrej strony (wyrównany pojedynek na BayArena, gdzie musieli jednak uznać wyższość Aptekarzy, ulegając 1:2, czy też sensacyjna wygrana z Herthą 1:0), to jednak jutro nie daję im większych szans na wywalczenie choćby punktu.
Obaj szkoleniowcy mieli 2 tygodnie, by poprawić nieco grę swoich zespołów. Ralf Rangnick, co nie ulega żadnym wątpliwościom, dysponuje zdecydowanie bardziej wartościowym składem i jeżeli tylko odpowiednio poukłada grę swoich zawodników, to sympatycy Wieśniaków mogą liczyć na zdecydowanie lepsze występy swoich pupili.
Czas najwyższy, by przebudził się w końcu Vedad Ibisević, który, jak wszyscy pamiętamy, do spółki z Salidem Salihoviciem stanowili &quot;zabójczy bośniacki duet&quot; ???? . Jeżeli dobre zawody rozegrają jutro również Obasi, Ba czy Carlos Eduardo, to goście z Bochum mogą wrócić do domu ze sporym bagażem bramek. Mój typ: 3:1 dla Hoffenheim.

Przypuszczalne składy obu drużyn:
TSG 1899 Hoffenheim: Hildebrand - Beck, Simunic, Compper, Ibertsberger - Carlos Eduardo, Luiz Gustavo, Salihovic - Obasi, Ibisevic, Ba
VfL Bochum: Heerwagen - Pfertzel, Yahia, Mavraj, Bönig - Freier, Imhof, Johansson, Epallé - Sestak, Klimowicz
 
S 0

szczygiel87

Użytkownik
Szczygiel, możesz użyć jakiś mocniejszych argumentów niż to, ze Bayern ma &#39;nieziemską siłę rażenia w ataku&#39;?
Od razu mówię. Jestem kibicem Bawarczyków od wielu lat, troche widziałem, widziałem stare mecze, dawne sezony. Takze, żeby nie było, że jakis koles przyszedł i nie wie co gada.

Po pierwsze, nie doceniasz BVB. Wg Ciebie Sahin i Hajnal to słabi piłkarze, tak? No to tutaj wychodzi jakie Ty masz pojęcie o piłce. Valdez słaby? Nie każdy piłkarz musi strzelać 50 bramek w sezonie. Nelson wykonuje ogromna pracę dla drużyny. Skuteczność ma na niskim poziomie, ale i tak już się poprawił pod tym wzgledem.
Nie wiem dlaczego wg Ciebie BVB jest słabe.
A pisanie o pogromie moim zdaniem mija sie z celem. Ja rozumiem, ze Bayern wygrał 3:0 z Wolfsburgiem i Robben strzelił dwie bramki, ale bez przesady. Ten sam Bayern dopuścił też do kilku bardzo dobrych sytuacji strzeleckich i gdyby nie super refleks Butta oraz odrobina szczęścia to to spotkanie mogłoby sie potoczyć zupełnie inaczej. BVB z Bayernem to są mecze spacjalne, zawsze, nawet jakby miał być to mecz 4 ligi. Tutaj nikt nie odpuści. Nie wiadomo czy zagra Ribery od początku, także Twój zachwyt powinien być troche mniejszy. Gomez na razie gra słabo, Klose nie jest w pełni zdrowy i nie wiadomo czy w ogóle pojedzie na mecz. Toni też nie jest w pełni zdrowy a on zawsze BVB coś ukuł.
Jako fan Bawarczyków też jestem zachwycony, że Robben super sie wprowadził, byłem bardzo zadowolony po meczu z Wilkami, ale też widziałem błędy jakie Bayern popełnił. Niektórzy jednak jak widzę tych błędów nie widzieli.

Jeśli chodzi o Wilki to nie byłbym taki pewien ich zwycięstwa. Benaglio średnio ostatnio broni. Nie wiadomo kto znów zagra na środku obrony. Także nie jest to pewny typ.

gratuluję wiedzy i podejścia ????
Jeszcze jakby to było stare Leverkusen z Skibbe na ławce czy Labbadią (początek super, potem słabo) to jeszcze byłbym w stanie zrozumieć. Jednak jak trenerem jest Juup to nie rozumiem. Bardzo dobrze ogarnał kadrę.
Skoro jesteś taki pewien to dlaczego stawiasz 1X zamiast czystą 1?

Pozdrawiam i zachęcam innych userów do wypowiedzi oraz pisania analiz. Pierwsze spotkanie 5 kolejki w sobotę. Nie bedzie meczu piątkowego.
Oki ja nie mowie, ze sie nie znasz na piłce i jestes kibicem tzw. szmaciarzy bo tak trzeba nazwac druzyne bayernu. PO pierwsze nie porównujmy zawodników BVB a Bayernu. Mecz prestizowy, tym bardziej Bawarczycy będą chcieli odzyskac zaufanie swoich kibiców i beda chcieli udowodnić, że sa silni. Hajnal klasowy zawodnik? serio tak sądzisz, to widze grubo ???? . Valdez, kurcze nigdy za nim nie przepadałem, no chyba ze gral jeszcze Frei. Gomez jako zawodnik jest o klase lepszy od Toniego i ma porównywalne warunki fizyczne. Wezmy pod uwage Olica, który ustrzeli jutro cos w meczu, dlatego KOlse to juz dawno wyjebac powinni. HSV pokazało jak się powinno grać z BVB. Hm ja nie popadam w zbytnia euforie w jutrzejszym meczu, jednak fakt za moim typem przemawia to, że bawarczycy naważyli duzo piwa i musza wygrywać wszystko. Z takim składem zdobyc w 4meczach 5 pkt to naprawde nie jest warte komentowania. Skoro wiesz wszystko o Bayernie, to zapewne zdajesz sobie sprawe, że bayern na kzdej pozycji ma lepszego bramkarza ups... sorry bramkarza mają do dupy, ale jak się daje obietnice za czasów gry Kahna, to trzeba jej dotrzymać. Przesadziłem z pogromem, może. Mysle ze Bayern wygra bez wiekszych problemów.

Czemu nie gram Wilków? bo gram dla powyższenia kursu ten mecz i zgadzam się co do bramakrza, że Szwajcar jest ostatnio w słabej dyspozycji. Co tu duzo mówić atak też nie blyszczy, szczególnie Grafite. Pamietajmy, że leverkusen nei jest druzyną wyjazdów. Gdyby wilki Adlera kupiły to bym moze i na 1 postawił ???? . Leverkusen ma ciekawą obrone na czele z Hypią ???? . Liga niemiecka od zawsze jest nieobliczalna, więc jutro jak dla mnie Bayern powinien to wygrać, a Wilki raczej nie polegną.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
tzw. szmaciarzy bo tak trzeba nazwac druzyne bayernu.
niby dlaczego tak nalezy nazwać drużynę Bawarczyków?
Bo jeśli nie masz podstawy to okaż trochę szacunku. Sczególnie jak rozmawiasz z fanem Bawarczyków.

Hajnal klasowy zawodnik? serio tak sądzisz, to widze grubo
czy w pytaniu
Wg Ciebie Sahin i Hajnal to słabi piłkarze, tak?
widzisz, zebym napisał, ze Hajnal to klasowy zawodnik? Dla mnie jest on piłkarzem grajacym na dobrym poziomie, wybił sie w ostatnich latach z całkowitej przeciętności dlatego nie rozumiem jak można go tak zupełnie nie doceniać. Ma dobry przegląd pola, dobre ostatnie podanie i świetnie pasuje do taktyki Kloppa.

Gomez jako zawodnik jest o klase lepszy od Toniego i ma porównywalne warunki fizyczne
Ty chyba coś ćpasz. Nie obrażaj się, że Luca Toni to a) mistrz świata b) król strzelców BL c) piłkarz, który ustrzelał ponad 60 bramek w ciagu dwóch sezonów w Monachium
I Ty tutaj mówisz, że jest on słabszy o klase od Gomeza? To zapytam tak: w czym Mario jest lepszy? Bo ja osobiście nie widzę nic takiego w tym momencie. No poza tym, ze jest młodszy.

Generalnie piszesz jakbyś miał 15 lat.

Do tego jutro od początku nie zagra Ribery. Robben powinien być w startelf.

Co do bramkarza to jest jaki jest i trzeba grać sezon z tą dwójką a potem Rensingowi kończy się kontrakt.
 
S 0

szczygiel87

Użytkownik
niby dlaczego tak nalezy nazwać drużynę Bawarczyków?
Bo jeśli nie masz podstawy to okaż trochę szacunku. Sczególnie jak rozmawiasz z fanem Bawarczyków.


czy w pytaniu

widzisz, zebym napisał, ze Hajnal to klasowy zawodnik? Dla mnie jest on piłkarzem grajacym na dobrym poziomie, wybił sie w ostatnich latach z całkowitej przeciętności dlatego nie rozumiem jak można go tak zupełnie nie doceniać. Ma dobry przegląd pola, dobre ostatnie podanie i świetnie pasuje do taktyki Kloppa.


Ty chyba coś ćpasz. Nie obrażaj się, że Luca Toni to a) mistrz świata b) król strzelców BL c) piłkarz, który ustrzelał ponad 60 bramek w ciagu dwóch sezonów w Monachium
I Ty tutaj mówisz, że jest on słabszy o klase od Gomeza? To zapytam tak: w czym Mario jest lepszy? Bo ja osobiście nie widzę nic takiego w tym momencie. No poza tym, ze jest młodszy.

Generalnie piszesz jakbyś miał 15 lat.

Do tego jutro od początku nie zagra Ribery. Robben powinien być w startelf.

Co do bramkarza to jest jaki jest i trzeba grać sezon z tą dwójką a potem Rensingowi kończy się kontrakt.
I co z tego, że nie bedzie grał od początku, Bayern musi ten mecz wygrac i tyle w temacie. Z ciebie taki kibic, ż eja pierdyle. Powinienes całym soba bronic, że bayern ich powiezie. Rooben gra jutro od początku meczu, a ribery wejdzie od połowy. Jak nie rooben to Olic, ktory potrafi grać w BL ustrzeli coś baranom z dortmundu. Obrona z Suboticiem w BVb nie powala, dede ma swoje lata. Widziałes mecze Luci we Włoszech kiedys? Bo w moim odczuciu nie ma czego porównywac teraz. Toni swoje lata ma za soba, mistrzem świata jest cała reprezentacja a do tego troche szczescia mieli, że je zdobyli. GOmez jest młodszy, szybszy, zwinniejszy, lepiej wyszkolony technicznie, również wysoki-189cm, dobrze gra głową, a także w poprzednim sezonie zdobył 24 bramki i był trzecim strzelcem, Toni 14- kontuzja, zawodnik którego pozbyto się z Włoch. Zawodnik, któremu zawsze coś nie pasuje. Sezon 2007/08 Toni 24, Gomez 19 drugie miejsce. Sezon 2006/2007 Gomez 16 bramek, Toniego nie ma. Fakt nabijam się toche z niego, ale we Włoszech był niezłym strzelcem.03/04 - 30 bramek, 04/05-21 ,2005/06- 31. Gomez ma niecałe 24 lata i hmm i jest lepszym zawodnikiem, przynajmniej ma stabilną formę. Wy kibice Bayernu musicie się liczyć z tym, że Toni to wam raczej nie pomoże, jakby nie patrzec ma 32 lata więc jak na tak spróchniałe drewno nieźle się trzyma ???? . On wam może ustrzeli z 8 bramek nawet nie, a jak strzeli więcej to przeprosze wszystkich ???? . Hm niewiadomo jak on bedzie grał po tak długiej przerwie. Hajnal to przeciętny grajek, jak Kuba nasz zawodnik w sam raz na BVB. Valdez jest dobry? od sezonu 2001-06 w werderze na 80 meczów strzelił 21 bramek. Hm a od 2006 do teraz w BVB strzelił na 70 meczów tylko 7 bramek, więc chyba kur.... przyznasz racje ze napastnik to max kiczowaty. Hm do wypracowania akcji są pomocnicy jak węgier Hajnal. Wybił się chłopak przyznam od czasów Kaiseslautern, a może raczej chciałem napisać, że trzyma formę. Swoją droga jabym powiedział, że na podstawie jego statystyk to poszło mu w dół, jednak BVB to silniejsza druzyna niż Kaise i Karlshruer. Jestescie w Luce albo KOlse wpatrzeni jak w obrazek, a zarówno jeden jka i drugi jest do wyrzucenia, jeżeli chcecie zdobywać sukcesy na arenie międzynarodowej. Mam więcej lat niz napisałes w swoim poście, BVB znam naprawde dobrze, bo zaraz po VFB to druga druzyna, której kibicuje. ZNam ich możliowści, nie przeceniajmy zawodników, bo nie sa tego warci. Siedze w statystykach dośc długi czas i obserwuje poszczególnych zawodników i oczywiście doceniam tych, którzy w moim odczuciu na to zasługują. Jutro mecz, więc i tak wszystko jak zwykle zweryfikuje boisko. Najważniejsze jesto to, że najczęsciej mecze po EMe kończa się w wielu przypadkach niespodziankami, głownie mam na mysli remisy.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Widzisz, ale ja nie jestem 15 latkiem, żeby mówić: Bayern wygra i uj. Dlaczego? Bo wygra i tyle. Patrzę racjonalnie. Szanse na zwyciestwo są spore. I tego się trzymajmy. Gdybyś powiedział, że jesteś kibicem BVB to inaczej by ta dyskusja wyglądała :]
Wiem o co Ci chodzi, ale w niektórych przypadkach (vide Toni) zalatuje to niewiedzą. Szybki to Toni nigdy nie był, ale też nie musiał. Jego ustawianie sie przebija wszystko. Jest niewielu piłkarzy o podobnej charakterystyce do Włocha. Nisterlooy generalnie wszystkich przebija pod tym względem :wink: Nie można nie doceniać Luki.
Widziałeś jakies spotkanie Bayernu w tym sezonie? Pytam serio, bo wydaje mi się, ze chyba niezbyt, bo tak ubóstwiasz Gomeza.
32 to co, juz pogrzeb i miejsce na cmentarzu mu trzeba szykować? Takie myslenie kategoriami FMa.

W drugim poście nie wspominałem nic o Valdezie :] także nie wiem po co ta wzmianka. Mówiłem już, ze skuteczność ma słabą. Tego się nie ukryje. Jednak pracuje dużo dla drużyny. Coś musi w nim być, skoro Klopp na niego ciagle stawia.

Gomez nie ma stabilnej formy. Obecnie nie ma jej niemal w ogóle :wink: gra słabo, ale bedzie lepiej ;]
Luca by może i ustrzelił te 8 bramek w tym sezonie, ale nie wiadomo jak tam z jego zdrowiem i kiedy będzie w pełni sprawny, żeby zagrać 90 minut.

Nie przeczę, że Bayern ma wieksze szanse od BVB. Bo ma. Chce tylko, żebys spojrzał na to troche bardziej racjonalnie. To nie jest, niestety, ten Bayern, który kiedyś jeździł wszystkich jak chciał. Te stare lata jak był Effenberg, Matthäus, Elber...obecna drużyna jeszcze się zgrywa. To widać było w pierwszych kolejkach. No, ale teraz trzeba powiedzieć B jak już się powiedziało 2 tygodnie temu A :]

edit:

Nie jestem w nikogo wpatrzony. No może byłem w Kahna :] ale to był gość :wink:
Klose jest bez formy, tak samo był pół roku temu. Nic się nie zmieniło. Dlatego nie skomentowałem tego co napisałeś, bo się z tym zgadzam. Mi on na razie w klubie nie przeszkadza, ale jeśli tak dalej będzie grał to bedzie musiał sobie raczej poszukać nowego klubu, bo tutaj nie pogra za dużo.
 
S 0

szczygiel87

Użytkownik
owszem moze moje tłumaczenie jest dziecinne czasami, jednak Bayern ma przed soba mecz o wiele trudniejsze niz dzisiejszy. Interesuje się BVB i wiem, że na grający Bayern odrobine lepiej niz w poprzednich meczach nie stac ich na zwyciestwo. Gomez cos strzela, ale to nie on jest słaby tylko cała druzyna Bayernu. On nie jest swietny w wypracowywaniu sobie akacji, lecz w ich wykańczaniu. Musze przyznac, że im bliżej meczu tym więcej obaw. Skład owszem i tak mocny, ale interesuje mnie jak zagra TYmoszczuk czy t en środek obrony u bawarczyków. DO tego Ribery słyszałem ostatnio się wypowiadał, że na treningach nie ma tak luźnej atmosfery i mu to troszke ne odpowiada. Ciekawe ile w tym prawwdy? Nie przepada za nowym trenerem jak widac. Ktos napisał, że nie ma czystych pewniaków na ten weekend? po ostatniej porażce Shalke i remisie VFB chyba juz nic mnie w tej lidze nie zdziwi, zresztą tu nigdy się nie grało kursów oscylujących w granicach 1.40, nawet zrezygnowałem z Wilków bo jednak rozum wziął górę.
 
T 0

typerexpert

Użytkownik
Mainz – Hertha sobota, 12 wrzesień 15:30
Typ:Mainz(0) ✅
Kurs:1.78 @ Betfair
Stawka:3/10

Hertha gra średnio, a dodatkowo dziś nie mogą zagrać kontuzjowani: Friedrich, Lustenberger, Raffael, Gang, Kacar oraz Riedel. Nie ma kto grac w napadzie , bardzo złe posunięcie ze sprzedażą 2 dobrych napastników: Pantelic, Woronin.
Mainz z nowym trenerem jest na fali wznoszącej (i porażka w 4 meczach). Jedynym problemem jest brak pierwszego bramkarza (Weklo) w składzie. Statystyki również przemawiają za Mainz! Gl



Freiburg – Frankfurt – sobota, 12 wrzesień 15:30
Typ:Frankfurt(+0,25) ✅
Kurs:2.05 @ Pinnacle
Stawka:3/10
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
typerexpert, nie podajemy suchych typów :] to raz. dwa to, że opisujac mecz Mainz z Herthą w kilku miejscach rozminąłeś się z prawdą.
Wetklo nie jest pierwszym bramkarzem Mainz. Jest nim Dimo Wache, obecnie kontuzjowany. Drugim jest Heinz Muller. Wetklo jest dopiero 3 bramkarzem.
Poza tym Hertha nie sprzedała żadnego zawodnika z ataku. Woronin był wypożyczony z Liverpoolu, wrócił tam. Pantelicowi skończył się kontrakt i nie pasował do taktyki Favre. Reszta sie zgadza. Nie zagra Kacar, który miał udział (strzelił bądź asystował) przy połowie trafień Herthy w tym sezonie. Poza tym to ich obecnie najlepszy zawodnik obok Friedricha i Drobnego.

A i jeszcze jedno. Statystyki wcale nie przemawiają za Mainz. No chyba, ze korzystasz z takich o kotrych reszta świata nie ma pojęcia.
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Akarin a co myslisz o meczu Wolfsburga????Chyba powinni juz wygrac po porazkach z Bayernem i Hamburgiem.Wiesz cos na temat skladów??Pytam bo widze ze jestes oblatany w niemieckiej pilce a chce zagrac Wolfsburg w dublu z Polakami w siate za grubiej
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
TSG Hoffenheim - VFL Bochum
Typ: 1
Kurs: 1,53 bet365 ✅

TSG anno domini 2009 to nie jest to samo TSG co to z 2008 roku. Brakuje polotu w grze, wykończenia akcji. Pól roku temu Bochum wygrało z Wieśniakami 3:0 na ich terenie. To była porażka pasująca bardzo do serii 12 spotkań bez zwycięstwa w rundzie rewanżowej (zaczęta jeszcze w pierwszej rundziej). TSG zagrało w 4 kolejkach 4 razy underowo i to też był mój pierwszy pomysł na to spotkanie. No, ale nie wiadomo czy znów Bochum nie strzeli bramki z niczego i Hoffe nie bedzie musiało odrabiać. Także zrezygnowałem z tego. Gram na nich, bo całkiem dobrze zagrali w poprzedniej kolejce i miałem okazję oglądać ich 2krotnie w tym sezonie i widziałem ofensywny football przeciwko mocnym drużynom (vs Bayern i vs Schalke) i widziałem również brak wykończenia akcji i brak szczęścia. Z Bayernem grali bardzo dobrze w pierwszej połowie i powinni byli prowadzić, ale Rafathi nie uznał bramki. W drugiej połowie zabrakło im już sił, żeby grać na poziomie Bayernu. Z Schalke całe spotkanie dominowali i nie wygrali tylko dlatego, że nie wykorzystali kilku dobrych okazji i przez to, ze Neuer bronił wspaniale bramki Niebieskich. Także na pewno będą grać do przodu i miejmy nadzieję, ze z lepszym efektem niż w tych dwóch wspomnianych przeze mnie spotkaniach.
Widziałem również spotkanie Bochum z Herthą i zobaczyłem średnie Bochum i średnią Herthe. Heerwagen utrzymał prowadzenie dla VFL, bo Hertha przedzierała sie przez szeregi obronne Bochum w drugiej połowie ze sporą swobodą. Jeśli chodzi o grę do przodu to nic ciekawego nie zobaczyłem. Konstruktywnych akcji jak na lekarstwo. Ten zespół może zagrozić poważniej tylko przez stałe fragmenty gry. Jesli nie zagra Klimowicz to zagra pogromca Polaków Dedic. Do tego wypadają Ono i Hashemian. W TSG brakować będzie Weissa oraz Jaissle.

TSG Hoffenheim - VFL Bochum
Typ: under 4,5 kartki
Kurs: 1,85 bet365 ✅
Pierwszy z dwóch dzisiejszych typów na kartki. TSG w poprzednim sezonie łapało dużo kartek, szczególnie dobry w tym był Luis Gustavo, który był na dobrej drodze do pobicia rekordu Hajty pod tym wzgledem. Wiązało sie to z ofensywną grą Hoffenheim, bo czasami było tak, ze nie mial kto wracać i gracze ratowali się faulami. Nie tylko to, ale to był jeden z czynnikow. Teraz Hoffenheim gra spokojniej czego efektem jest mniejsza ilość kartek (jedyny wyjątek to mecz z Schalke). Do tego spotkanie to będzie sędziował młody sędzia, dla którego jest to pierwszy sezon w Bl a dokładniej jego drugie spotkanie. W pierwszym pokazał tylko 2 kartki. W zeszłym sezonie sędziował mecze 2 i 3 Bl i zapamiętałem go sobie jako solidnego sędziego, który do swojego zawodu podchodzi raczej spokojnie i trzeba sie postarać, żeby zarobić kartke. W tym sezonie sędziował w 7 spotkaniach ogólnie, biorąc pod uwagę wszystkie szczeble rozgrywek, i pokazał w nich tylko 15 kartek. Także niewiele ponad 2 średnio na mecz.

Nurnberg - Gladbach
Typ: over 4,5 kartki
Kurs: 1,95 bet365 ⛔

Mecz wazny dla obu ekip. Oba zespoły walczą o utrzymanie, wiec im szybciej uda im sie uciec z dołu tabeli, tym lepiej. Dlatego też mecz bedzie zaciety i żadna z ekip nie odpuści. Także liczę tutaj na walkę od początku spotkania. Drugim czynnikiem powodującym, ze gram na over jest sędzia, a mianowicie jest nim Gagelmann. Ten pan z gwizgkiem lubi pokazywać kartki. W zeszłym sezonie, w 1 Bl sędziował 16 spotkań i pokazał w nich 72 kartki, czyli średnio 4,5. W meczach Gladbach, a sędziował ich 2 razy, pokazał dwa razy po 4 kartki. W meczach 2 Bl, gdzie sędziował dzisiejszych gospodarzy, pokazał raz 4 a raz 5 kartek. Czyli widzimy, ze wszystko na styku jest. I pewnie tak samo będzie w tym spotkaniu, ale bardziej prawdopodobny wydaje mi sie over.

VFL Wolfsburg - Bayern Leverkusen
Typ: Both team to score? Tak
Kurs: 1,50 bet365 ✅

Wolfsburg ma ostatnio problemy w defensywie. 7 bramek straconych w 2 poprzednich spotkaniach nie wyglada najlepiej. Madlung, który nie wiem czemu gra w pierwszym skladzie, prezentuje się słabo. Już lepiej byłoby gdyby grał znów Simunek, był on solidniejszy. Benaglio ma obniżkę formy i nie gra już tak dobrze jak zwykł to czynić w poprzednich latach. Jest też problem na prawej obronie, bo ani Pekarik ani Riether nie grają najlepiej. Wilkom brakowało ostatnio szczęścia w ofensywie, bądź też grali po prostu słabo. Szczególnie w pierwszych polowach dwóch ostatnich spotkań z HSV i Bayernem. Prezentowali sie tam bardzo słabo szczegolnie w defensywie.
Jeśli chodzi o Aspiryny to Juup ich dobrze ogarnął. Grają zdysyplinowanie, dopuścili do najmniejszej ilości strzałow na swoją bramkę w całej lidze. Z przodu Augusto i Barnetta napędzają grę. Z tyłu chroni Rolfes do spółki z Vidalem, choć Chilijczyk ostatnio zagrał słabe spotkanie. W ataku Derdiyok z Kiesslingiem robią furore. Szczególnie ten pierwszy. Strzelił gola w każdej z 4 pierwszych kolejek sezonu. Jeśli strzeli w tym spotkaniu to ustanowi nowy rekord Bundesligi, gdyż taka sztuka nie udała się jeszcze nikomu.
Bayer przegrał 3 z 4 ostatnich meczy w Wolfsburgu, ale za każdym razem, od 6 spotakń, strzelał co najmniej jedną bramkę.
Wolfsburg nie strzelił jeszcze gola w pierwszej połowie, a Bayer stracił tylko jedna bramkę w 2 połowie.

HSV Hamburg - VFB Stuttgart
Typ: X2
Kurs: 1,83 bet365 ⛔

HSV jest obecnie liderem Bundesligi prowadząc lepszą różnicą bramek przed Leverkusen. Jednym z tych, którzy przyczynili się do tego osiagnięcia, był Paulo Guerrero. Strzelił do tej pory 4 bramki i pracował sporo dla drużyny. Jednak w środę doznał urazu, jednego z najgorszych jakie mogą dotknąć piłkarza, zerwał wiązadła krzyżowe w kolanie i bedzie pauzował minimum pól roku. Zastąpić go ma Markus Berg, król strzelców Mistrzostw Europy u21. Jednak młody Szwed nie jest jeszcze w pełni zintegrowany z zespołem i nie jest jeszcze na piłkarskim poziomie Paolo. Także to spora strata. Zaledwie kilka dni wczesniej, również z tego samego powodu, wypadł ze składu Collin Benjamin. Jednak jest on tylko rezerwowym, także jego strata nie jest tak dotkliwa jak ta Peruwiańczyka. HSV grało do tej pory naprawdę dobry football. Jak zwykle są całkiem dobrze zorganizowali w defensywie, do tego mocna ofensywa, choć bez Paolo bedzie im teraz cieżej w wykończeniu akcji. Elia dobrze wkomponował się zespół i dobrze zastępuje Olica. Ze Roberto to klasa sama w sobie i na niego ciężko kiedykolwiek narzekać.
Jeśli chodzi o Stuttgart to przed tym sezonem odeszła ich największa gwiazda, czyli Mario Gomez, ale klub dobrze spożytkował te pieniądze które za niego otrzymał. Samego Gomeza zastąpił Pogrebnyak, ktory również dobrze gra głową, ma dobrą technikę oraz wykończenie akcji. Na razie potrzebuje czasu na zaadoprowanie się, ale z meczu na mecz wyglada to coraz lepiej. Pierwsze bramki zdążył juz strzelić Freiburgowi. Do tego doszedł Hleb a teraz jeszcze Kuzmanovic, ktory zastąpi kontuzjowanego Laniga. Także kadra wygląda lepiej niż w poprzednim sezonie. W ostatnich spotkaniach gra nie wygladała najlepiej, ale to z tego powodu, ze Babbel pobawił sie w rotacje i nie grała najlepsza 11. Przeciwko HSV bedzie inaczej. Zagra pierwszy skład i będzie lepiej niż to było w meczu z Norymbergą. Do tego VFB wygrało 4 z ostatnich 6 spotkań z HSV, więc nie obraziłbym sie jakby ta seria była kontynuowana. Do tego żaden z 8 ostatnich pojedynków nie skończył się remisem. Sędziuje Stark, także under w kartkach też bardzo możliwy :wink:

devil13england za pół godziny podeślę Ci skład Wilków na PW. Bo dopiero od 15 będą dostępne :wink:
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
HSV Hamburg - VFB Stuttgart
Dzisiaj już nie wytrzymałem...:przeklina:
Skoro ty jesteś fanem piłki niemieckiej od lat (może setek lat...:-?) to powiedz mi jedno... Czy ty kiedyś widziałeś w ciągu tych lat na jakiejś oficjalnej i poważnej stronie jakiegoś klubu bądź serwisu sportowego żeby &quot;ktoś&quot; w piłce nożnej grał z HSV HAMBURG :?::?::?: Bo ja nie! A czemu? Bo nie ma takiego klubu piłkarskiego jak HSV HAMBURG!! Chodziło Ci pewnie o Hamburger Sport Verein... A no to wtedy OK.
Do wszystkich znawców Bundesligi od lat i nie znawców (do tych nie mam większych pretensji, bo we większości serwisów występuje nazwa HSV Hamburg... nawet dzisiaj spotkałem się z tą totalną bzdurą... Ukazała się informacja, że Smolarek może dołączyć do HSV Hamburg... Przyjrzyjcie się, na pewno to zauważycie...)
Hamburger SV (Hamburger Sport Verein) (skrót HSV) - klub piłki nożnej
HSV Hamburg - (Handball Sport Verein Hamburg) - klub piłki ręcznej
HSV Hamburg nie jest żadną sekcją klubu piłkarskiego Hamburger SV. Klub piłki ręcznej ma tylko zgodę na wykorzystywanie Die Raute...
Pewnie się pojawi kilka komentarzy, że to mało ważne, że to, że tamto... Trzeba ludzi poprawiać jak coś źle piszą, czy mówią... 2+2=4 inaczej nie będzie i jeśli ktoś powie, że 2+2=5 to trzeba go poprawić.
Pozdrawiam
Proszę o niekasowanie tego postu, gdyż ma on na celu uświadomienie ludzi o tym fakcie...
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Wiem jak sie pisze, nie mniej jednak piszę z przyzwyczajenia HSV Hamburg. Powinno byc Hamburger SV.
Jak mówię, przyzwyczajenie. Jak mówie to mówię normalnie. Piszę tak, zeby każdy wiedział o co chodzi.
A jeśli chodzi o to czy gdzieś kiedys widziałem w powaznym serwisie taką nazwę to szczerze mówiąc chyba raz sie na to natknąłem. Wiecej raczej nie.

Devil miałem Ci na PW napisać, ale tutaj Ci już podam:

Wilki w składzie:

Benaglio - Riether - Madlung - Barzagli - Schafer - Josue - Hasebe - Gentner - Matins - Misimovic - Grafite
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom