>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 i 6 runda Grand Prix - Praga

Status
Zamknięty.
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
a.jpg
Pora na dwie kolejne rundy tegorocznego cyklu Grand Prix. Jedyne zawody, które wychodzą poza granice Polski kalendarzu GP. Dwa dni, które mogą przekreślić szanse niektórych zawodników na tytuł, bo zostanie już tylko Toruń. Bardzo ważny weekend dla wszystkich, którzy mają w tym roku ambicje na medal.

W tym temacie zapraszam do podawania swoich typów i przemyśleń.
 
B 32,6K

bosky

Użytkownik
W moim odczuciu dobre zawody do typowania, kilku zawodnikow nie przepada za tym torem, a jest wymienianych w gronie faworytow, forma innych poszla w dol przez brak Anlasow i bukmacherzy jeszcze nie do konca sie w tym polapali. Do rzeczy:

Zmarzlik - Doyle 2 @2.30 ale mi zrobili Doyle i Madsen psiku*asa w polfinale.. :poop: :poop:
Zmarzlik poza top 8 @4.50
iforbet

Konsekwentnie gram tutaj przeciwko Zmarzlikowi, ktory - co ciekawe - wygral na cztery rundy tylko jedna domowa, nie lubi toru w Pradze, a pomimo tego jest faworytem bukmacherow. Zatrzymajmy sie na chwile na wynikach Bartka w Czechach:
2018 - 15 miejsce - 4 punkty
2019 - 9 miejsce - 8 punktow

Szalu nie ma, nawet w mistrzowskim sezonie zaliczyl slabsze zawody. W tym roku jezdzi bardzo dobrze, ale juz nie tak zjawiskowo, jak rok temu. Tor w Pradze w miare dlugi (353 metry) w ostatnich latach przygotowywany byl raczej na start, co Zmarzlikowi za bardzo nie przypadalo do gustu. Zmarzlik jest tez o tyle specyficznym zawodnikiem, ze jesli nie trafi z przelozeniami, to zaczyna szalec. Byc moze na drugie zawody bedzie madrzejszy, ale w pierwszych spodziewalbym sie raczej wyniku bez szalu. Nie bez znaczenia rowniez uklad pol startowych - 1. bieg z czwartego, potem dluga przerwa, 8. ostatni przed rownaniem z kraweznika. Generalnie dwa razy czwarte dzisiaj. Nie za bardzo mi sie ta historia uklada. Jason niejako na drugim biegunie, tor w Pradze lubi, w Gorzowie rowniez szalal. Zawody zaczyna od kredy i potem systematycznie przesuwa sie w strone bandy.

Fricke top 8 @2.65 iforbet

Max ostatnio jezdzi bardzo fajnie i mozna zaryzykowac jego miejscem w polfinalach. Jego wystepy w GP bywaly czesto lepsze niz w lidze, a i te ligowe ostatnio byly naprawde niezle. Prage Fricke juz odczarowal w ubieglym sezonie zdobywajac tutaj 5. miejsce, chociaz do faworytow nie nalezal. Uklad pol powiedzmy taki sobie, ale za to na korzysc dziala dwa razy kraweznik na zakonczenie rywalizacji. Jesli dobrze sie przelozy, to w kolejnym starcie juz bez zmian moze poobijanych Dudka i Vaculika przywiezc.

Lindgren - Laguta 1 @1.65 iforbet

Ta para wyglada dla mnie bardzo solidnie - Artiom pewnie zakreci sie w okolicach polfinalu, co niekoniecznie oznacza, ze sie do niego dostanie. Fredrik z kolei powinien z tego polfinalu awansowac do ostatniego wyscigu. U Fredrika widac proste zalozenie - chce zdobyc tytul mistrza swiata. Nie przeszkadza mu juz nawet liga polska, wiec polecam rowniez typowanie go do zdobycia IMS w sezonie 2020.
Lindgren IMS 2020 @3.00 bet365
 
Ostatnia edycja:
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Piąta Runda GP w Pradze.
Specyficzny Tor jedni potrafią na nim się ścigać inni zupełnie nie, do tego kwestia rzadkich występów na tym torze także trzeba podchodzić bardzo spokojnie do typowania.

Na ten moment pasuje mi taki kupon AKO potem może jeszcze jakieś luźne typy wrzucę

GP Praga 5 Runda ( Dzień 1 ) Kto Lepszy ?

T Woffinden Maciej Janowski

Typ T Woffinden

F. Lindgren A Łaguta

Typ F. Lindgren

Ako 2.88

Bukmacher Forbet


Tak jak pisałem Tor w Pradze jest specyficzny, Maciej nie notuje tam spektakularnych wyników, zresztą nie wielu Polakom to się udaje no może poza Januszem Kołodziejem no i oczywiście Tomaszem Gollobem. Do tego po zakazie używania opon Anlas jakby trochę gorzej mu idzie. Tai jest wręcz specjalistą na torze w Pradze potrafi tam zagrozić najlepszym Myślę że przy dobrym układzie będzie w finale.

Lindgren walczy o Mistrzostwo do tego Marketa mu leży zwycięstwo 2 lata temu. Wolna głowa bo Włókniarza nie ma w Play Off Ekstraligi, dzięki temu może skoncentrować się na indywidualnych występach. Łaguta świetnie jeździł we Wrocławiu ale w Gorzowie już ewidentny spadek formy. Na Markecie jeździ poprawnie ale bez fajerwerków. Szwed zakręci się koło finału.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Marketa czyli ...ulubiony tor grających live . WSZYSTKO ale raz jeszcze powtórzę w pierwszej fazie zawodów dosłownie WSZYSTKO zalezy od losowania. Czy jeszcze ktoś tu pamieta Josefa Franca ? a Józek był w półfinale tak toromistrz wtedy mu bodaj 4 pole 2 razy przygotował i pokonał zwycięskiego wtedy bodaj Nickiego. Do tego zawody na których byłem i do 8 biegu ...7 wygranych z pola "A" . Wiekszej nudy w zyciu nie widziałem

PUK 2 razy pierwsze pole w początkowej fazie w tym po równaniu - warto oglądac i czekać . Skoro tam Josef Franc wygrywał dzieki polu z Nickim ....to typy bez podania pola tu sie na wiele nie zdadzą - zobaczycie Panowie i Panie :)

A Woffi bardzo lubi ale losowanie ma koszmarne jak na Marketę

Dorzucę jeszcze , że w poprzednich latach 90% zalezało tam od startu bo na trasie czasem zwłaszcza w pierwszej fazie zawodów na 10 biegów może 3 mijanki były - cos jeszcze gorzej niż na torze w ZG
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik

Marketa czyli ...ulubiony tor grających live . WSZYSTKO ale raz jeszcze powtórzę w pierwszej fazie zawodów dosłownie WSZYSTKO zalezy od losowania. Czy jeszcze ktoś tu pamieta Josefa Franca ? a Józek był w półfinale tak toromistrz wtedy mu bodaj 4 pole 2 razy przygotował i pokonał zwycięskiego wtedy bodaj Nickiego. Do tego zawody na których byłem i do 8 biegu ...7 wygranych z pola "A" . Wiekszej nudy w zyciu nie widziałem

PUK 2 razy pierwsze pole w początkowej fazie w tym po równaniu - warto oglądac i czekać . Skoro tam Josef Franc wygrywał dzieki polu z Nickim ....to typy bez podania pola tu sie na wiele nie zdadzą - zobaczycie Panowie i Panie :)

A Woffi bardzo lubi ale losowanie ma koszmarne jak na Marketę

Dorzucę jeszcze , że w poprzednich latach 90% zalezało tam od startu bo na trasie czasem zwłaszcza w pierwszej fazie zawodów na 10 biegów może 3 mijanki były - cos jeszcze gorzej niż na torze w ZG
Czyli które pole w której fazie zawodów będzie latało?w zeszłym na początku było to pole przy bandzie
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Na Markecie wszystko zalezy od Toromistrza oraz od tego czy robi tor pod swojego "dzikusa" czy normalnie - jesli zrobi normalnie to 1 pole przed 2-3 serie. Tam toromistrz rządzi od lat - nie jestem w stanie napisac przed zawodami - trzeba odpalac transmisje i słuchac co Jabol powie , rok temu trafił w 100% . Najłatwiejsze do przygotowania latami było pierwsze pole .

Po 3 serii już nawierzchnia jest tak odsypana ze wtedy wchodza umiejętności - ale wielu zawodników dziś przegra w pierwszych seriach swoje szanse jak co roku .....
Bartek tam przegrywał losowaniami a nie umiejętnościami przez ostatnie lata
No i to tor dla tych co lubią takie tory bardziej trochę pod "lotniska" a nie małe geometryczne tory - vide Janek Kołodziej, Madsen, Emil czy Fredka

Lublin jest torem gdzie masz milion ścieżek do wyprzedzania , podobnie Leszno czy Bydgoszcz - a w Pradze chyba najłatwiej jest się bronić jak wygra się start - typowy tor do live bez wnikania w nazwiska - jeszcze raz napisze tam Josef Franc (pisze z pamięci) 0,3,3,0,3 bodaj i półfinał.

W tym roku tor jest zmieniony lekko - cała geometria .......ale czy to cokolwiek zmieni

Rok temu bodaj grałem 3x 4 pole w pierwszej serii i tak było - dlaczego .....bo czeski "dzikus" Milik szedł z 4-tego a potem wskakiwał toromistrz i wszystko zmieniał :)
Janek był chyba po kursie 3/4 - moge sie mylic co do tego co pisze ...ale wątpie - na 90% tak dokładnie było (nie podpieram sie wynikami sprawdzcie to )

Vasek chyba zrobił 3 w 1 serii a potem jechał same 0-ra jak już nie miał przygotowanego idealnie pola
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Na Markecie wszystko zalezy od Toromistrza oraz od tego czy robi tor pod swojego "dzikusa" czy normalnie - jesli zrobi normalnie to 1 pole przed 2-3 serie. Tam toromistrz rządzi od lat - nie jestem w stanie napisac przed zawodami - trzeba odpalac transmisje i słuchac co Jabol powie , rok temu trafił w 100% . Najłatwiejsze do przygotowania latami było pierwsze pole .

Po 3 serii już nawierzchnia jest tak odsypana ze wtedy wchodza umiejętności - ale wielu zawodników dziś przegra w pierwszych seriach swoje szanse jak co roku .....
Bartek tam przegrywał losowaniami a nie umiejętnościami przez ostatnie lata
No i to tor dla tych co lubią takie tory bardziej trochę pod "lotniska" a nie małe geometryczne tory - vide Janek Kołodziej, Madsen, Emil czy Fredka
Vaschka ma takie pola CDCBA,a więc trzeba się spodziewać że do 3 serii pola zewnętrzne będą handicapem dla żużlowców
Post automatycznie złączony:

I co Jabłoński przeczuwa(jestem w pracy i nie mogę oglądać),warto chyba poczekać do pierwszego biegu i zobaczyć co i jak
 
Ostatnia edycja:
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Zmarzlik-Sajfutdinov 1 @1.5

Licze, ze Zmarzlik podtrzyma dobra dyspozycje. W takim match-upie bardziej mi pasuje wlasnie zwyciestwo Zmarzlika. Rosjanin znakomitym zuzlowce jest, ale tez nietrudno zauwazyc, ze Sajfutdinov mial bardzo dobra pierwsza czesc sezonu w naszej lidze, ale pozniej przyszedl dolek. Teraz to wciaz nie wydaje sie byc optymalna forma Rosjanina.
Wczoraj Sajfutdinov mial biegi slabe przeplatane bardzo dobrymi. Warto jednak wspomiec, ze gdyby nie powtorzony start w ostatniej serii biegow rundy zasadniczej, gdy Janowski zerwal tasme, to Sajfutdinov najprawdopodobniej by do wczorajszych polfinalow nawet nie awansowal. Ciezko wrozyc co bedzie w jego wypadku dzisiaj, stad typ na pewniejszego Zmarzlika.
 
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Krótko bo niebawem początek 6 rundy GP. Wczorajszą doskonałą jazdą Tai Woffinden wskoczył na podium Grand Prix. Jest trzeci z realnymi szansami nie tylko na miejsce w trójce w końcowej klasyfikacji. Według mnie ma jeszcze szanse nawet na zwycięstwo w całym cyklu. Do Lindgrena traci 8pkt, do Zmarzlika 9pkt. Nie do odrobienia w przeciągu 3 rund? Odbiegłem od tematu, więc wracam. W związku z powyższym, Woffinden powinien nadal dobrze jechać, zwłaszcza dziś, w Pradze (bo jak już ktoś napisał, lubi tu jeździć).

Forbet wystawił go w zakładzie z Doylem i Frick'em, kto najlepszy z grupy anglosaskiej? Na Woffindena jest 2.25 i ja w to wchodzę.
Dodam tylko, że Doyle w generalce jest 7. (53 pkt) a Fricke 10. (32pkt)
woffi.jpg
 
Ostatnia edycja:
B 32,6K

bosky

Użytkownik
Ja trzymam sie wczorajszej koncepcji, fura pecha, Zmarzlik mial chyba z 11 startow lacznie z powtorkami i tone czasu na dopasowanie sie, Frickowi zabraklo w zasadzie nawet nie punktu do awansu do czolowej osemki, Doyle mial lepsze w moim odczuciu jednak drugie pole w polfinale i przedwczesnie puscil sprzeglo. Kursy ani drgnely i w to mi graj.

Lindbaeck under 2 5.50 bet365 Szwed jedzie C,D,C,B,A (na Sayfutdinowa, Lagute i Doyle'a, jak nie zrobi punktow w 15 biegu to tylko wydarzenia z wczoraj mu dadza szanse)
Fricke w top 8 2.65 (bardzo fajne starty i o dziwo tracil na dystansie, mam nadzieje, ze dzisiaj to sie nie powtorzy, a wtedy polfinal bardzo bardzo realny)

+ Czekam na live i mam plan zaatakowac under Zmarzlika.
 
Ostatnia edycja:
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Wczoraj dużo szczęścia i dubel podany wszedł :p

Teraz kilka słów o samym wczorajszym Turnieju. Ciężko się to oglądało. Masa ostrzeżeń niewiele mijanek słabizna.

Dziś dubelek rekreacyjnie bo tam może się wszystko wydarzyć


Grand Prix Praga Turniej 2

Kto Lepszy :

Zmarzlik Łaguta

Typ Zmarzlik


Kto Lepszy :

Doyle Lindgren

Typ Doyle


Ako 2.35
Bukmacher Forbet

Zmarzlik wczoraj świetnie, nastąpiło przełamanie na Markecie, aczkolwiek trochę szczęścia w przy wejściu do Finału miał.
Dziś nie wygra raczej ale będzie wysoko. Łaguta wczoraj trochę szumu zrobił, ale dziś czuje że raczej wiele nie zwojuje W kluczowym momencie pewnie znowu czegoś zabraknie.

Doyle dziś będzie mega zmotywowany, po wczorajszym wykluczeniu w biegu półfinałowym widać że dobrze się tutaj czuje, Lindgren walczy o Mistrza Gp ale wydaje mi się że dziś Doyle będzie na pudle a Szwed nie wejdzie do finału.


A tak zupełnie na luzie dziś widzę to tak :

W finale będą Doyle Madsen Woffinden i któryś z Polaków :p:p

W każdym razie oby ściganie było lepsze niż wczoraj

Planowo :) znowu troszkę szczęścia ale siedzi !
Fajny Turniej dziś, jutro bierzemy na tapetę Playoff Ekstraligi !
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom