>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

5 Euro No Deposit

Status
Zamknięty.
O 0

orange00

Użytkownik
hehe co to w ogóle za tekst &quot; Sorry za reflinka ale bez niego nie ma promoci&quot;. ja bym się na pewno nie zarejestrował tym bardziej że gość miał 4 wpisy na tym forum...
 
T 0

tommy4689

Użytkownik
Frajerow to nie szukam bo z tego fora to nik prawie nie wkłada swoich $$$$ to i tak nic na tym nie zarobie!!! no ale jezeli zle jak chce cos zaproponowac to zkasowac temat i koniec!!!
 
R 125

roger12

Użytkownik
o ja dostałem
ale już wtopa doszedłem do 15 E i wtopa trochę podkręcone
edit. dla tych co się rzucają zaraz bo ref a co wam szkodzi się z niego zarejestrować autor każdej promocji powinien dawać refa niech coś ma za to że dał promo a jak ktoś by wygrał po 500E wtedy by nikt sie nie rzucał że ref albo co ale kasę byście mieli dzięki autorowi promocji
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
czyli w końcu to promo istnieje , czy jest wymyślone , bo nawet nie wiem czy jest sens się rejestrować ... niektórzy mówią tak inni inaczej :/
 
B 8

bubson_

Użytkownik
Mam nadzieje ze przyjmujesz przeprosiny ;), ale gdy wczesniej wchdozilem to nic nie bylo i n do tego napisales ze to ref. to juz w ogole zwatpilem ;)
 
S 0

sliqe

Użytkownik
co wy pieprzycie jak takiej promocji nie ma w tym kasynie. jakos na live chacie nie wiedza nic o tym ...
operator112: Drew: We are not offering any free bonus at the moment, Tomasz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom