>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

5 euro free w bingo

Status
Zamknięty.
B 0

browar112

Użytkownik
niestety nie wiem jakie sa warunki obrotu.wiem tylko ze te 5 euro jest na bonusowym koncie.to co ugramy to przejdzie na normalne konto,a jak obrocimy to 5 euro to powinno tez przejsc na normalne konto
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
All new Platinum Play Bingo players will receive &amp;pound;5 of free Bingo Bonus Money (BBz) as soon as they create an account. This fantastic bonus allows players to learn how to play at Platinum Play Bingo for free before playing for real!

Gracze otrzymują bonus 5Ł po to aby sobie przetestować, pouczyć się grać w nasze bingo przed prawdziwą gra za prawdziwe pieniądze. :spokodfhgfh:
Czyli te 5 Ł to nie są real money
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
W takim razie przepraszam autora tematu:spokodfhgfh:
moja podejrzliwość wynikała z tego,że na stronce nic takiego nie było napisane,że wygrane powyżej 5ł przechodzą na real money.
 
B 0

browar112

Użytkownik
W takim razie przepraszam autora tematu:spokodfhgfh:
moja podejrzliwość wynikała z tego,że na stronce nic takiego nie było napisane,że wygrane powyżej 5ł przechodzą na real money.
Przeprosiny przyjmuje ale na drugi raz sprawdz dwa razy zanim napiszesz ze temat zamykasz bo ludzie by nie skorzystali z promo ????
 
B 0

browar112

Użytkownik
popek ale fuksa musiales miec jak wygrales 10Ł .Chyba trzeba zrobic depozyt zeby moc wyplacic ale proponuje jak wejdziesz w gre to tam jest czat i na tym czacie powinna byc osoba zwaca Viktor.ma inny nick od wszystkich-tio jest moderator.napisz na czacie a ci odpowie na twoje pytanie
 
armor 12

armor

Użytkownik
Pisalem do nich na tym chacie i mowili ze przed wyplata trzeba zrobic depozyt ale nie wiem jaki i czy trzeba obracac jeszcze tak sie spytalem ????
 
P 12

premiership

Użytkownik
Ale syf...przecież w to się nie da nic wygrać...weź traf 15 kulek i takie grosze płacą...szukanie jelenia...nigdy bym w to nie zagrał za prawdziwą kasę...????
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Ale syf...przecież w to się nie da nic wygrać...weź traf 15 kulek i takie grosze płacą...szukanie jelenia...nigdy bym w to nie zagrał za prawdziwą kasę...????
Ja tak samo kupiłem chyba z 20 biletów za coś około 2 funty i tez lipa nie trafiłem i cały bonus przewalony. Ale moze komuś się uda ugrać minimum i wypłacić powodzenia:-D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom