>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

5 euro do poker room E-live Poker

Status
Zamknięty.
artur202 4

artur202

Użytkownik
dla pierwszych 1000 osób 5 euro od razu na koncie
http://www.e-livepoker.com/default.aspx
Wypłata od 20 euro ale najpierw trzeba zrobić depozyt. Ja ugrałem 20 euro w 30 min będę robił depozyt i dam znać czy są wypłacalni.
Jest live chat także myslę,że sa uczciwi. Oczywiście firma zarejestrowana na Malcie.
Wypytałem trochę na live chacie a więc tak możemy sobie ugrać ile chcemy z tego bonusu 5 euro następnie trzeba zrobić depozyt min. 20 euro i następnie ugrać 500 gier w sensie rozdań, jakieś ryzyko jest chociaż z drugiej strony ugramy np. 100 euro wpłacimy 20 i będziemy grali tylko z tyxch naszych 100 euro i napewno po ugraniu 500 rozdań cos zostanie.
 
kitinhoo 0

kitinhoo

Użytkownik
a kod aktywacyjny dostaliscie odrazu??
ja mam poczte na o2 i czekam juz pare minut...

mail doszedł 5ojro na koncie ???? troche dziwny room ????
 
P 0

pletwik

Użytkownik
co robić??
siemka...ugrałem troche już tutaj ale jak chce wypłacić na moneybookers to nie moge bo musze podać dane banku ???? jak zrobić żeby wypłacić na money bookers lub by ktoś pomógł założyć konto w banku jakimś internetowym to bym był wdzięczny ???? ???? ✅
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
ja mam 25,53 Euro na koncie wie ktos czy jak wyplace na konto bankowe ta kase dojdze na 100% ?

Minimum withdrawal amount : 20.00 €
The is no fee for first withdrawal. Any subsequent withdrawal request made within 21 days is subject to commission. (Commission : 5 €)
In order to withdraw funds, you must deposit funds at least once and to play any game with this fund.
In order to withdraw your bonus, you must deposit at least half of the total of Bonus amount.
If any discrepancy is discovered, such as transfer of funds from an account to another e-LivePoker reserves the right to stop all payments and to cancel the accounts of all parties involved.
Your withdrawal request will be approved and delivered within 5 business days.
znalazlem takie cos
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
siemka...ugrałem troche już tutaj ale jak chce wypłacić na moneybookers to nie moge bo musze podać dane banku ???? jak zrobić żeby wypłacić na money bookers lub by ktoś pomógł założyć konto w banku jakimś internetowym to bym był wdzięczny ???? ???? ✅
Zeby wypłacic , trzeba wplacic :/
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Po co pisać co drugi post&quot;potwierdzam kasa na koncie&quot; itp&gt;kasę każdy kto sie zarejestruje otrzyma, ale żeby wypłacic trzeba najpierw do nich wpłacić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom