>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5£ free od Betfred Poker

pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
www.Betfred.com
Nie widziałem do jakiego działu dać. Promocja od Betfre d Poker więc umieszczam tutaj.
&quot;New Bingo customers are eligible for £5 free to spend on Bingo cards! Just email [email protected] with your new bingo nickname using the subject &#39;£5 Free&#39;.&quot;
W skrócie:
1. Wchodzimy na www.Betfred.com
2. Klikamy &quot;download&quot;, ściągamy i instalujemy program.
3. Zakładamy konto, koniecznie trzeba wybrać UK sterling.
4. Po rejestracji wysyłamy maila na [email protected] wpisując w treści swój login a w temacie &quot;£5 Free&quot;
Miłej zabawy.
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
No promocja stara ale sprawdzona . Po pół godziny grania na BINGO mogłem przelać na pokera :-D Jeżeli chodzi o pokera na BetFred to są tam często ciekawe turnieje Buy In i nie gra duzo ludzi :-D
 
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
Panowie czy do bingo jest potrzebne nowe konto? Bo mam już konto na Betfre d Poker . Loguje się w bingo na dane z pokera to mi wyskakuje: &quot;Error you cannot play Bingo with this account. Your currency is not a supported. If you have successfully used this account to play Bingo before, please contact Customer Support&quot;. A po chwili pokazuje się, że wszystkie serwery zajęte. O co chodzi?
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
Heh. Spytałem supportu (tego online) czy może dodać te 5 funtów do mojego konta. Napisałem, że wysłałem e-maila ale to nic nie pomogło ;P podałem login i prosze.. ledwo co skończyłem rozmowę a już piątak na koncie:spokodfhgfh:
______________
Dowiedziałem się także jak z warunkami wypłaty !
Żeby wypłacić, bądź przelać na pokera betfred należy całą sumę 5f postawić x5.
Oczywiście nie trzeba grać w bingo bo wypłata byłaby mało prawdopodobna ;p
Do warunków liczą się wszystkie pozostałe gry dostępne na betfred bingo.
 
prymus_fcb 0

prymus_fcb

Użytkownik
panowie piekna promocja ja ugralem 30 funtow na tej zdrapce, raz trafilem x20 a raz x 10 najlatwiejsze pieniadze w moim zyciu ???? ???? ???? ???? ???? :dzieki za promo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
prymus_fcb 0

prymus_fcb

Użytkownik
tam jest scratch cards na dole takie male okienko!!!!
ale juz sa jaja mialem 30 a teraz patrze i mam 6 tylko, a nic nie gralem, wiec cos jest nie tak, support niedostepny zobaczymy! w sumie to darmowe pieniadze ale chcialbym wiedziec dlaczego mam 6 zamist 30
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
Grałem w te scratch cards i na początku trafiło mi sie x50 a potem już tylko źle.. i jeszcze gorzej :/ 0.00 Account Ballance :/ Może komuś się jeszcze uda :p
 
M 0

marcinxxx

Użytkownik
jak to nieaktualne jak aktualne.jak zrobiłeś wszystko jak kazał pokerzysta to poczekaj trochę na przyznanie bonusa.prowdopodobnie będziesz go miał jutro rado (ok.9 godz.)
 
Do góry Bottom