>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

43 Kolejka Championship

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP


Zapożyczone z Otobet
Sytuacja robi się coraz ciasna, tylko dwa miejsca dają bezpośredni awans jest na nim Boro i Burnely a możę ktoś ich prześcignie jeszcze? Kto zagra w barażach ?. Komentujmy 43 kolejka Championship.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
mało czasu, takie luzne odczucia z mojej strony, moze ktos cos wiecej ...
Birmingham - Preston
X @ 3,30 bet 3 6 5 ✅
DW 1:1 @ 6,75 Ónibet ⛔ (2:2 FT)
Brentford - Cardiff
BTS @ 1,73 bet 3 6 5 ✅
over 2,5 @ 2,00 Ónibet ✅
Nottingham - Blackburn
under 2,5 @ 1,68 Ónibet ✅
Burnley - Middlesbrough

ciężki orzech, obydwie ekipy znowu punktują tak jak powinny ale jakos tak bez przekonania, wszystko tak jakby aby tylko sie nie przemeczyc, bez polotu ... jak dla mnie NO BET
ewentualnie X @ 3,25 bet 3 6 5 ✅
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Burnley - Middlesbrough 1-1
Typ: Podwójna szansa 0-0 1,58 Fortuna ✅

Pojedynek dwóch pierwszych ekip Championship. Bardzo ważny mecz. Oba zespoły walczą o bezpośredni awans do PL. Na tak owy szanse ma jeszcze trzecie Brighton z dorobkiem 81pkt. Jeśli gospodarze przegrają a ekipa Brighton wygra swój mecz, wskoczy na drugie miejsce. Spotkanie na pewno będzie ciężkie i przegrana którejś z ekip może zadecydować o awansie lub jego braku. Spotkanie ciężkie do typowania jednak skusze się i zagram na remis z podpórką.
Ipswich - Fulham 1-1
Typ: LB Over 2,5 1,80 Fortuna ⛔

Obie ekipy nie grają już o nic. Teoretycznie gospodarze mają jeszcze szansę na zajęcie miejsca dającego możliwość grania baraży o awans jednak aby tak się stało zespół Sheffield Wed. musiał by przegrać swoje wszystkie kolejne spotkania. W ostatnich trzech pojedynkach między tymi zespołami 3 razy wygrywało Ipswich, za każdym razem 2-1. Może dziś uda się powtórzyć ten wynik? W każdym bądź razie kolejny over mocno prawdopodobny.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Ipswich - Fulham
Typ: LB Over 2,5 1,80 Fortuna

Obie ekipy nie grają już o nic. Teoretycznie gospodarze mają jeszcze szansę na zajęcie miejsca dającego możliwość grania baraży o awans jednak aby tak się stało zespół Sheffield Wed. musiał by przegrać swoje wszystkie kolejne spotkania. W ostatnich trzech pojedynkach między tymi zespołami 3 razy wygrywało Ipswich, za każdym razem 2-1. Może dziś uda się powtórzyć ten wynik? W każdym bądź razie kolejny over mocno prawdopodobny.
Tu bym troche podyskutował ... skoro nie grają o nic (a tak jest) dlaczego sądzisz ze będzie over ? Ipswich ostatnie 3 mecze home to 1 bramka, Fulham ostatnie 3 mecze away to 3 bramki. Szału nie ma ... wiem ze Fulham jest ogolnie mocno overowe w tym sezonie ale Ipswich zdecydowanie nie (nawet jest bardziej under u siebie niz razem wszystkie spotkania). Dla mnie tu pachnie bardziej underowym remisem. ✅
Boisko jutro wieczorem zweryfikuje ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Tu bym troche podyskutował ... skoro nie grają o nic (a tak jest) dlaczego sądzisz ze będzie over ? Ipswich ostatnie 3 mecze home to 1 bramka, Fulham ostatnie 3 mecze away to 3 bramki. Szału nie ma ... wiem ze Fulham jest ogolnie mocno overowe w tym sezonie ale Ipswich zdecydowanie nie (nawet jest bardziej under u siebie niz razem wszystkie spotkania). Dla mnie tu pachnie bardziej underowym remisem.
Boisko jutro wieczorem zweryfikuje ;)
Przeczucie ;). Poza tym tak jak napisałem, ani jeden ani drugi zespół nie zajmie już wysokiego miejsca premiowanego awansem czy barażami jednak to nie znaczy że zawodnicy z obojętnością przyjmą przegraną. Nie ważne czy to pierwsza czy piąta liga, przegrywać nikt nie lubi, nawet jeśli nie gra się już &quot;o nic&quot;. Wiadomo że tępo gry nie będzie takie jakby któraś z drużyn walczyła o awans czy utrzymanie. Jednak zawodnicy również chcą się pokazać, sezon się kończy, będą zmiany kadrowe, niektórzy piłkarze zapewne będą zmieniać kluby, może rezerwowi dostaną szansę i będzie to okazja aby się wyłonić z cienia ;]. Tak to widzę, oczywiście ciężko odmówić ci racji jednak mój tok rozumowania w tym wypadku podpowiada mi jedno rozwiązanie - over ;)
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
... z drugiej strony to ciekawe czy ktos kiedys sie pochylil i sprawdzil statystycznie czy druzyny ze srodka tabeli (a przy Championship ten srodek jest spory) na pare kolejek przed koncem sezonu, nie grajac juz o nic, maja tendencje do under czy over ... lub nie mozna zaobserwowac zadnego odchylu od normy.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Sheffield Wedn - MK Dons
kursy na Sowy ostro pikują ale zauwazylem ciekawa zbieznosc w wynikach do przerwy i na koniec spotkania ... otoz u siebie Sheffield najczesciej remisuje do przerwy i wygrywa ostatecznie, a Dons na wyjazdach odwrotnie: remis do przerwy i ostatecznie porazka... do przemyslenia / zagrania za drobne
HT/FT: X/1 @ 4,35 Ónibet ⛔
pomimo ostrzału w drugiej połowie zostało przy 0-0 :;/:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Brighton - QPR
Kluczowa faza rozgrywek, gospodarze Hughtona tracą do drugiego miejsca dającego bezpośredni awans 2pkt. są jedynym zespołem który może zagrozić wielkiej dwójce (Boro &amp; Burnley). Reszta stawki niestety traci już zbyt duży dystans punktowy. Dzisiaj przyjeżdża do nich QPR które zapewniło sobie spokojne utrzymanie i może powoli przygotowywać się do następnego sezonu. Dzisiaj przyjadą bez Greena, Mackiego, Angela i Percha. Wśród piłkarzy Hughtona nie zobaczymy Marcha oraz Zamory. W ostatnie weekend spotkanie ligowe z Fulham było popisowym w wykonaniu Brighton zwycięstwo 5:0 Hemed rozegrał kolejne doskonałe zawody i dzisiaj powinien potwierdzić tylko swoją dobrą dyspozycję.
Zwycięstwo Brighton @@ 1.55 Otobet ✅ ✅
Over 2,5 @@ 1.95 Otobet ✅ ✅
Over 3,5 @@ 3.35 Otobet ✅ ✅

Inne propozycje :
Reading - Hull 2 @@ 2.10 Otobet ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 0

kuba2622

Użytkownik
Rotherham-Huddersfield

Typ czysto statystyczny. Tylko 5 razy na 22 mecze na wyjeździe w meczach Huddersfield było powyżej 10 rożnych , w meczach Rotherham było 10 powyżej 10 rożnych na tyle samo meczy. Dlatego nie wydaje mi się żeby akurat w tym meczu mielibyśmy zobaczyć dużo rożnych .

under 10,5 cornera 1,70 unibet
under 11,5 cornera 1,41 unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom