>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

40 zł od Betclic za wypełnienie ankiety

damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Tam było milion pytań i trochę to trwało.
Zastanawiam się czy na pewno ten bonus przyjdzie

Piszą:
Musisz zagrać kwotę wpłaty i bonus 6 razy przy minimalnym kursie 2,00
zanim bonus będzie mógł zostać wypłacony.


Ankietę wypełniałem w czwartek, gdy miałem na koncie 0 zł u nich.
 
A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
Tam było milion pytań i trochę to trwało.
Zastanawiam się czy na pewno ten bonus przyjdzie

Piszą:
Musisz zagrać kwotę wpłaty i bonus 6 razy przy minimalnym kursie 2,00
zanim bonus będzie mógł zostać wypłacony.


Ankietę wypełniałem w czwartek, gdy miałem na koncie 0 zł u nich.
Info z czatu betclic:
bonus zostanie przyznany dziś o godzinie 19.00, i jest to bonus bez depozytu :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +117
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Ok to po co piszą żeby zagrać za kwotę wpłaty żeby obrócić?
Czyli co? 40 zł na konto bonusowe i trzeba zagrać za 240 zł?
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
26-ego chyba dostałem kolejny bonus 40 zł tylko nie wiem dlaczego
Ten pierwszy obrócony na poziomie 50-60% i niestety wyzerowany.
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Pytanie czy to pomyłka czy taka akcja buka.
Wysłałem zapytanie na maila do nich, bo jak mieliby to anulować po rozegraniu kilku kuponów to była lipa.
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Dziękuję za skontaktowanie się z nami.

W dalszym ciągu do ukończenia obrotu pierwszym bonusem z dnia 17/05/2021 pozostało 96,72 PLN. Jeżeli nie widzi Pan postępu w obrocie bonusu zalecamy wyczyszczenie plików cookie i plików pamięci podręcznej, wyczyszczenie historii przeglądarki i ponowne jej uruchomienie. Jeżeli korzysta Pan z aplikacji, proszę o wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji, a w przypadku systemu iOS odinstalowanie i zainstalowanie aplikacji ponownie.

Uprzejmie informuję, iż Dział Promocji sprawdził Pana zapytanie dotyczące bonusu przypisanego do konta gracza dnia 26/05/2021 w wysokości 40zł.

W związku z usterką systemu otrzymał Pan ponownie bonus za wypełnienie ankiety. Nie zostanie on cofnięty z konta, ponieważ jest to nasz błąd.

Życzymy wysokich wygranych!
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Uprzejmie potwierdzam, iż posiada Pan na koncie gracza 2 aktywne bonusy. Czasami zakładka bonusy nie wyświetla ich poprawnie w naszym serwisie.

Aktualnie w celu uwolnienia środków bonusowych przypisanych do konta gracza należy obrócić oba bonusy i zagrać zakłady za stawkę 336,72 PLN po kursie minimalnym 2,0.

Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe, kupony wypłacone przy użyciu opcji "Cash Out" oraz kupony powtarzające się lub zawierające ten sam wybór.

W pierwszej kolejności gra się za swoje środki, a następnie za bonusu. Natomiast wszystkie zakłady spełniające powyższe wymagania zaliczają się do obrotu. Proszę mieć także na uwadze, że zlecenie wypłaty z konta gracza przed dokonaniem całkowitego obrotu spowoduje usunięcie bonusu oraz kwoty widocznej w saldzie "Bonus". Postęp w obrocie bonusem można sprawdzać w zakładce "Bonusy".
Czyli jeśli komuś zabrakło trochę do obrotu pierwszym bonusem 40 zł (obrót wymagany 240 zł) to jeśli dostał drugi bonus to teraz wystarczy że obróci brakującą kwotę.
 
Do góry Bottom