>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

40 dolarów bez depozytu(lacznie 140 dolarow)

Status
Zamknięty.
D 0

denas

Użytkownik
Rejestrujemy sięw blackmoonpoker.com
bylbym wdzieczny jesli ktos zarejestruje się z linka:
http://www.bankrollmob.com
jesli ktos zarejestruje sie z tego linka,to po wypalcie pieniedzy za poleconych,wysle kazdemu 8 pln na konto moneybookers...
czysty link:
www.bankrollmob.com

Nastepnie aktywujemy konto meilem,logujemy się, klikamy w bankrolls,wybieramy promocje Action Poker
Promocja Action Poker:
-Otrzymujemy 40 dolarow
-Po wyrobieniu 1100 POP punktow,otrzymujemy kolejne 50 dolarow
-po zarobieniu 2200 POP punktow, nastepne 50 doalrow
Lacznie 140 dolarow za free
1 POP punkt- za akzde 10 centow rake
10 pop punktow- za kazdy 1 dolar oplaty turniejowej
Tak wiec klikamy requests:
w obecnje chiwli na dzisiaj zostalo 11 bonusow,a lacznie ponad 800
wiec radze sie pospieszyc,bo dzisiejsze znikaja bardzo szybko...
Postepujemy wedlug instrukcji-sciagamy soft z ich linka,nastepnie rejestrujemy sie w ActionPoker
Zapamietajcie Sign-In Name!!!
NIE WPISYWAC ZADNEGO BONUSCODU!
Po rejestracji go cashiera
Tam wypelniamy wszystkie informacje
Weryfikujemy meila

Now, click the below &quot;REQUEST&quot;-button and input your &quot;Sign-In name&quot;, to apply for your $140 bonus for Action Poker.
Nastepnie pdoajemy swoj Sign-In Name z pokerroomu
I czekamy od dwoch do 5 dni
analogiczna promo dostepna dal Polakow- PKR(bodajze 25 dolarow)
ja kase do PKR dopstalem po kilku dnaich...
Teraz czekam na bonus z Action Poker...
Przypominam:
www.bankrollmob.com(wysylam 8 pln na moneybookers,po otrzymaniu funduszy za poleconych)


Lista krajow nie objetych promocja:
Afghanistan
Algeria
Angola
Azerbaijan
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Brazil
Bulgaria
Cambodia
Colombia
Cuba
Ethiopia
Greece
Hungary
India
Iran
Iraq
Japan
Kuwait
Kyrgyzstan
Lebanon
Liberia
Macedonia
Malawi
Malaysia
Mongolia
Morocco
Myanmar
Niger
Nigeria
Pakistan
Philippines
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saudia Arabia
Somalia
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Tajikistan
Tunisia
Turkey
Uganda
Ukraine
United States
United States Virgin Islands
Vietnam
Zambia
Zimbabwe
 
D 0

denas

Użytkownik
aha,dal osob ktore zarejestruja sie z mojego linka,pelny support ???? ))
Meilowy i na gg ???? )
Jakby ktos potrzebowal pomocy przy rejestracji,lub przy napisaniu,abdz przetlumaczeniu czegos:
[email protected]
4147763 - gg
Uwaga-zostalo 7 bonusow na dzisija!
Jesli ktos dzisiaj nie zdazy,to sprobowac jutro,ale ranem ????
Po do poludnia spokojnie wszystkei znikna,chyba na jeden dzien jest dostepnych 50 bonusow,ale pewny nie jestem.Srednio znika jeden bonus na dwie minuty ???? )
 
D 0

denas

Użytkownik
Koneicznie sciagamy Action Poker z tego linku:
http://affiliates.wagerprofits.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_7819b_360

Albo poprostu klikamy na Clicking Here,w procesie przyznawania sponsorshipu...
Nie sciagajcie softu ze strony Action Pokera
Przypominam- nie wolno wpisywac zadnego bonuscodu!
W procesie przyznawania sponsorshipu,jest informacja o depozycie-zadnego depozytu nie trzeba wpalcac.,ta informacja informuje nas,ze jesli mamy troche wolengo czasu,i chemy uruchomic bonus 100 dolarow(50 plus 50)to mozemy wplacic wlasne pieniadze.
Po rejestracji-dobrze zweryfikowac swoje dcane
Trzeba chyba zrobic upload dowodu lub weryfikacja telefoniczna-ja zrobilem chyba i to i to,i mam konto zweryfikowane w 100 procentach.
Tak wiec jesli ktos pelnoletni nie ma mozliwosci zrobienia skanu dowodu,to napewno ma telefon,i w druga strone...
Do wszystkich ktorzy zakladaja konta,na psa,chomika,sasiada- zakladajcie,zakladajcie...Tylko sie potem nie zdziwcie,ze cos dziwnego sie stanike z waszym kontem,oraz zuploadowanym dowodem. Zapewniam was ze zostaniecie wtedy zbanwoani dozywotnio nie tylko w bankrollmob...
 
G 0

garcia16

Użytkownik
Mam problem bo się zarejestrowałem , zadzwonił telefon z kodem , wziełem ActionPokera Signup ale tam pisze &quot;Account not approved&quot; Co teraz ?

PS. Zarejestrowałem się z twojego linka ????
 
D 0

denas

Użytkownik
red_devil- dzisiaj juz nie mozesz sie starac o bonus,ale jesli nie masz jeszcze kotna w bankrollmob,to sie zarejestruj,i sprobuj starac sie o bonus,jutro w godzinach porannych.
Poprawka,pisalem ze dzienny limit bonusow to 50-dzienny limit bonusow wynosi 100 bonusow.
Biorac pod wuage ze maja tych bonusow jeszcze ponad 800,promocja bedzie trwala najduzej 8-9 dni,
Dlatego radze sie pospieszyc,red devil-w miedzyczasie mozesz sie zarejestrowac w PKR (25 dolarow bonusu)
mozna skorzystac jednoczesnie z bonusa zarowno do PKR jak i do Action Poker...
Z innych bonusow nie skorzystamy,bo nie sa dostepne dla Polaków...
 
K 6

koziuch

Użytkownik
chcialem skorzystac niedawno z PKR ale instalacja pochlonela mnie 1,5h i przy samym koncu przerwalo z powodu braku miejsca na dysku wiec sobie odpuscilem
 
K 6

koziuch

Użytkownik
no ale dobra dzis sprobowalem jeszcze raz na innej partycji wiec miejsca nie zabraknie, ciekawe tylko czy bede znow czekal 2h
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom