>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

4. Runda Kwalifikacji Ligi Konferencji UEFA - REWANŻE (26.08.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Gent - Raków Częstochowa (0:1) : Typ. Over 5.5 ŻK @2.80 Superbet

Serio? Tak wysoka linia na kartki w tym meczu, bardzo duże zaskoczenie jak dla Mnie. Po pierwsze, Gent ruszy do ataku, musi odrobić jedną bramkę straty, po drugie historyczna szansa dla Rakowa na awans do fazy grupowej europejskich pucharów, więc odstawiania nóg nie będzie, jakieś dyskusje z sędzią, opóźnianie gry, czy przepychanki na boisku mogą ujrzeć światło dzienne. Sędzia z Azerbejdżanu , w tamtym sezonie ze średnią blisko 5 ŻK na mecz, ten sezon w pucharach rozpoczął równie udanie, bo pokazał nie tak dawno w meczu 7 kartek. Myślę, że waga spotkania, wynik poprzedniego meczu, gdzie walka o awans może toczyć się do ostatnich sekund meczu, skłania mnie do zagrania na kartki, zwłaszcza po tak dobrym kursie.
Czekam również na zakłady na rzuty rożne gospodarzy. Belgowie od początku spotkania rzucą się na rywala, Raków będzie bronił i kontrował, więc spokojnie gospodarze powinni nabić sporo rzutów rożnych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Na dziś mam kilka propozycji:

- system 4 z 6, 5 z 6 na over 3 w meczach: Bodo, Kairatu, Vitesse, Ziliny, Neftczi i Feyenoordu;

- system 4 z 7, 5 z 7 i 6 z 7 na rożne

A - AZ Alkmaar -Celtic FC Powyżej 9.5 rzutów rożnych 1.5
Slavia Praga Powyżej 4.5 rzutów rożnych 1.5
B - Slovan Bratysława - Olympiacos FC Powyżej 8.5 rzutów rożnych 1.42
FK Partizan - CD Santa Clara Powyżej 8.5 rzutów rożnych 1.5
C - FC Kopenhaga - Sivasspor Powyżej 7.5 rzutów rożnych 1.4
AS Roma - Trabzonspor Powyżej 8.5 rzutów rożnych 1.45
D - Zoria Ługańsk - SK Rapid Wiedeń Powyżej 8.5 rzutów rożnych 1.45
Shamrock Rovers FC - FC Flora Tallinn Powyżej 8.5 rzutów rożnych 1.52
E - Royal Antwerp FC - Omonia Nikozja Powyżej 9.5 rzutów rożnych 1.8
F - CSKA - Pilzno Powyżej 9.5 rzutów rożnych 1.65
G - Rijeka - PAOK Powyżej 9.5 rzutów rożnych 1.62

- system 4z7, 5z7 i 6z7 na rożne

A - Royal Antwerp FC Powyżej 5.5 rzutów rożnych 1.62
B - AZ Alkmaar Powyżej 5.5 rzutów rożnych 1.8
C - Zoria Ługańsk Powyżej 5.5 rzutów rożnych 1.8
D - Shamrock Rovers FC Powyżej 5.5 rzutów rożnych 1.8
E - PAOK FC pPowyżej 5.5 rzutów rożnych 1.8
F - Hammarby IF -FC Basel Powyżej 9.5 rzutów rożnych 1.72
G - FK Bodo/Glimt - VMFD Zalgiris Powyżej 9.5 rzutów rożnych 1.62


Bodo w pierwszym meczu zremisowało 2-2 tracąc gol w końcówce meczu.
U siebie strzelają sporo bramek. Zalgiris ma lepszy atak niż Prisztina, więc rownież powinni strzelić poza domem.
Kairat wygrał 4-1 na wyjeździe, teraz gra u siebie. Fola w 3 meczach tegorocznych eliminacji wszystkie mecze z minimum 3 golami.
W walce o LM przegrali 0-5 w Lincoln poza domem, więc Kairat również nie powinien mieć u siebie problemów, tak jak w 1 meczu.
Zilina to dla mnie najbardziej overowa drużyna z wszystkich. Jablonec ma przewagę 4 bramek. więc mecz znowu będzie otwarty.
Maccabi u siebie wygrywało 5-2 i 7-1. Neftczi z HJK przegrało 0-3 poza domem, więc będący w formie Żydzi nie powinni mieć problemów u siebie.
Najbardziej obawiam się goli w meczu Feyenoordu. Mają sporą zaliczkę, Elfsborg u siebie będzie miał więcej okazji niż w 1 meczu.

PAOK, Shamrock. Antwerp, Zorya oraz Alkmaar w 1 meczach mocno atakowały. nabiły sporo rożnych.
U siebie nie gra tylko PAOK, więc pozostałe drużyny nie powinny mieć problemów z rożnymi.
PAOK w pierwszym meczu miał ich kilkanaście. Hibernian miał 5 grając na tym terenie, więc linia 5,5 na Greków nie jest wysoka.
Hammarby oraz Bodo grają z drużynami, które też potrafią nabijać rożne.
W pierwszym meczu z Basel linia została pokryta, w meczu z Cukaricki u siebie też.
W pierwszym meczu Bodo było 16 rożnych, po 8 dla każdej drużyny.
Linie na rożne w Kopenhadze i Paritzanie uważam za niskie, podobnie jak na Slavię Praga.

Underowe dla mnie są 3 spotkania: Genk, Aberdeen i Anorthosis.

1 system można zagrać w fortunie, te na rożne w ewinner.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Tottenham-Ferreira - win2, kurs. 20.50 w sts

Wydaje mi się, że Tottenham jak w poprzednim spotkaniu- lachę wyłoży na ten śmieszny dla nich puchar. Mają swoją ligę, dodatkowo puchary angielskie, które są ważniejsze niż tier3 liga konferencji.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Konferencji Europy
Godzina: 20:15
Spotkanie: Union Berlin - KuPS
Typ: Poniżej 3.5 gola
Kurs: 1.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Nikt chyba nie wyobraża sobie sytuacji w której Union Berlin po zwycięstwie 4:0 w pierwszym meczu na wyjeździe nie awansował by dalej. Spodziewam się że ten rewanż to będzie całkowicie inne spotkanie, Union z praktycznie pewnym awansem zagra na luzie, być może trener da szanse zagrać zawodnikom rezerwowym. W pierwszym meczu wbrew tak wysokiej wygranej to zawodnicy z Berlina mieli sporo szczęścia w ofensywie na początku spotkania bo na 7 strzałów oddanych w ciągu całego meczu strzelili 4 bramki. Linia under 3.5 wydaje się być bezpieczna a kurs wystawiony na to zdarzenie całkiem przyjemny. Być może goście strzelą honorową bramkę ale i o to może być ciężko, przewidywany wynik 2:1.
 
L 2,4K

lolekpolek

Użytkownik
Tottenham-Ferreira - win2, kurs. 20.50 w sts

Wydaje mi się, że Tottenham jak w poprzednim spotkaniu- lachę wyłoży na ten śmieszny dla nich puchar. Mają swoją ligę, dodatkowo puchary angielskie, które są ważniejsze niż tier3 liga konferencji.
Wszystko ładnie pięknie, ale pomyśli logicznie... Różnice pomiędzy kasą z LE a LK nie są duże a kasa jest naprawdę spora a fakt, że w takich rozgrywkach będą mogli się ograć rezerwowi i młodziki to dodatkowy argument.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Oczywiście że mogą. W pierwszym meczu Santo zapowiadał walkę o zwycięstwo, tutaj mówi dokładnie to samo. Może się zdarzyć sytuacja w której Tottenham rozjedzie Portugalczyków 5-0, ale ja idę w kierunku niespodzianki :)
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Lepiej chyba zagrać na niespodziankę powiedzmy 10zł, niż próbując tyle wygrać stawiając 100 a nie jest to pewniak;)Zresztą scenariuszy jest tu naprawdę dużo, Ferreira może prowadzić do przerwy i przegrać finalnie a kurs pewnie podobny;)

Co do Rakowa to nie wiem jak można mieć tyle szczęścia co oni, w Rosji obronili karnego w ostatniej akcji dogrywki, z Gentem u siebie grali jak zawstydzeni juniorzy a mimo tego wygrali.Gent ambicjonalnie dostał mocnego pstryczka grając całkiem na luzie lecz zdecydowanie i chyba będzie dziś zemsta.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Tottenham - Ferreira
Ferreira, @19,00 Betsson
Ferreira lub remis, @5,50 Betsson
Ferreira awans, @3,90 Betsson


Typ ryzykowny, ale nie chce mi się wierzyć (oczywiście mogę się mylić), żeby Tottenham chciał grać w tych rozgrywkach, dla takiego klubu z Premier League mającego ambicje Ligi Mistrzów, a przynajmniej Ligi Europy ten nowy puchar to delikatnie mówiąc strata czasu i niepotrzebne przepełnianie piłkarskiego kalendarza.


Gent - Raków
poniżej 2 goli, @3,95 Unibet
poniżej 1 gola, @11,00 Unibet


Ponownie dość ryzykowne typy (teoretycznie), ale we wszystkich meczach Rakowa do tej pory w tych eliminacjach było mega underowo, wiadomo, że Gent dużym faworytem, ale Rubin też był, też mieli im wybić piłkę z głowy, szczególnie w Rosji, trener Papszun widać, że bardzo poważnie podchodzi do tych eliminacji, w defensywie w 5 meczach nie stracili jeszcze gola, sami w regulaminowym czasie strzelili tylko tydzień temu Belgom, dzięki czemu ,mogą skupić się tylko na obronie, a to widać jak narazie przynosi im dobry rezultat, mają bramkę zapasu i oby ją dowieźli.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Ten typ przeciw "Totkom" też biorę pod uwagę, jednak jeszcze zaczekam na składy i porównam ze składem z przed tygodnia a tym w lidze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom