>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka PKO Ekstraklasy (5.08 - 8.08.2022)

Status
Zamknięty.
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Zagłębie Lubin-Lech Poznań więcej goli w 2 połowie meczu 1,93 forbet

Dzieje sie w ekstraklasie mamy ciekawe wyniki. Tak jak koledzy wyżej próbujemy cos grać przeciwko pucharowiczom Raków wygląda i gra bardzo dobrze- Papszun ma czym rotować jest ławka pewnie troszkę pozmienia w wyjściowej 11. Troszkę sie ich boje bo w obronie sa do ruszenia mam ich z opcja zwrotu w przypadku remisu wiec unikam bo z ta 11 może byc rożnie, jakaś strata pkt pewnie sie zdarzy ale gram przeciwko mistrzom polski. Lech w dużym kryzysie z meczu na mecz wygląda to....co raz gorzej wszystkie siły na puchary gdzie będzie trzeba ograć Vikingura. W lidze nikt się nie połozy transfery lipne można powiedzieć karma wraca casus Legi z tamtego sezonu zresztą wcześniej Lech także juz to przerabiał kończąc ligę bodajże na 11 pozycji. Podoba mi sie taki zakład ze padnie więcej bramek w 2 połowie bo Lech w podróżach morale słabe jest nerwowo pkt potrzebne bo wszystko ucieka. W obronie sa błędy nie ma stabilności Amaral bez formy cień zawodnika przydałby sie na pewno Tiba i chyba nawet niespełniony w poznaniu Dani Ramirez. Wyniku nie typuje choć tez gdzieś tam mam pograne 1x nie wydaje mi sie ze Lech łatwo wygra w Lubinie jeśli sie przełamie to myślę po walce gdzie możemy sie spodziewać jakiegoś overovego spotkania może cos szalonego sie wydarzy... Holendrowi pali sie grunt pod nogami a Zagłębie myślę postawi mocno poprzeczkę potrafią zagrać z kontry maja niezły stały fragment gry myślę ze oddają pole Lechowi bo w ataku pozycyjnym Lech sie strasznie meczy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1016
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
W.Płock - Miedź L. 4-1
Typ: Spotkanie/1.druzyna liczba goli: 1/+1.5
kurs 2,26 (3j) (EW 5,97j)
www.efortuna.pl

Analiza:
Zamykające spotkanie czwartą kolejkę Ekstraklasy. Gospodarze to dość zaskakujący lider, chociaż jak się spojrzy na dokonania ostatnich spotkań to już takim zaskoczeniem nie jest. Piłkarze z Płocka w ostatnich 10 spotkaniach tylko raz zdobyli mniej niż 2 gole. Było to podczas przedsezonowego spotkania z Rakowem, kiedy ulegli 3-0 ale kilka dni później wzięli odwet wygrywając nota bene 3-0. Kiedy weźmiemy pod uwagę tylko występy przed wlasna publicznością to Wisła z ostatnich 10 spotkań w 7 zdobywała minimum 2 gole.
Trudno jest porównywać osiągnięcia piłkarzy Miedzi, skoro ich dokonania moglibyśmy oprzeć tylko na podstawie występów w I lidze a to nie to samo. Obie ekipy na boisku w Płocku spotkały się ostatnio aż 4 lata temu i wtedy padł wynik 2-2 i podaję go tylko dla statystyki.
Faworytem są piłkarze z Płocka i póki są na fali, to niech ta fala ich niesie. Legniczanie jak przystało na beniaminka są w meczach wyjazdowych nastawieni na obronę ale wydaje się to realne, że ta obrona w Płocku "pęknie" 2-3 razy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1153
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom