>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka Ligi Konferencji UEFA (13.10.2022) - Czwartek

Status
Zamknięty.
chamberlain 442,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
FC Ballkani - Sivasspor
Over 4.5 kartek @ 1.60
Over 5.5 kartek @ 2.05
Betfan

Szukałem gdzieś wyższych linii, ale nie znalazłem, więc przedstawiam to, co od razu wpadło mi w oko. A więc mecz FC Ballkani z Sivassporem, a więc drużyny z Kosowa z drużyną z Turcji, więc od razu to powinno dać do myślenia w perspektywie grania kartek. W każdym razie w grupie G, w którym obie drużyny występują trwa wyrównana walka pomiędzy wszystkimi ekipami, bo oprócz nich znajdują się jeszcze w tej grupie Slavia Praga i CFR Cluj, aktualnie wszystkie drużyny mają po 4 pkt, wszystkie po 1 zwycięstwie, 1 remisie i 1 porażce, także sprawa awansu jest otwarta i jak tak dalej pójdzie, to może być otwarta do ostatniej kolejki, dlatego jest o co grać i ciśnienie powinno być wysokie. Już w pierwszym meczu wygranym przez FC Ballkani sędzia pokazał 6 żółtych kartek, a co ciekawe zaczął je pokazywać dopiero w 65 minucie, do kartek sprzyjała też sytuacja na boisku, bo Sivasspor wyrównanli stan meczu na 3:3 w 91 minucie, a Ballkani na 3:4 trafili w 94 minucie. Wcześniejsze mecze obu drużyn też obfitowały w kartki, w przypadku FC Ballkani w ich meczu ze Slavią Praga sędzia pokazał 5 żółtych kartek i 1 czerwoną (1 żółta i 1 czerwona po stronie Ballkani) oraz w spotkaniu z CFR Cluj sędzia pokazał 4 żółte kartki (1 żółtra po stronie Ballkani), zaś w przypadku Sivassporu w meczu z CFR Cluj sędzia pokazał 5 żółtych kartek (3 żółte kartki po stronie Sivassporu), oraz w meczu ze Slavią Praga sędzia pokazał 8 żółtych kartek i 1 czerwoną (4 żółte kartki i 1 czerwona po stronie Sivassporu). Sedzią meczu Manuel Schuttengruber, który nie boi się wyciągać kartki.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom