>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka LaLiga (2.09 - 5.09.2022)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Real Sociedad - Atletico
Typ: Atletico
Kurs: 2.57
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Przed nami kolejka hitów, ale ja biorę pod lupę spotkanie Realu Sociedad z Atletico. Gospodarze z sześcioma punktami na koncie podobnie jak ich rywal Atletico. Gospodarze wygrali ostatnie spotkanie ligowe skromnie 1:0. Byli zespołem lepszym od Elche i stworzyli sobie 2-3 klarowne sytuacje, które powinni zamienić na gola. Mieli również rzut karny, który nie wykorzystali - tu odsyłam na YT jak nie robić panenki. Trzeba dodać, że z zespołu odszedł Isak, a Oyarzabal dalej leczy uraz. Można powiedzieć, że Real bez dwóch armat na to spotkanie, ale dalej w składzie są Kubo czy Silva.
Atletico podobnie jak ich rywal Real Sociedad, skromnie wygrali z Valencia 0:1. Atletico z pewnością miało więcej sytuacji bramkowych, które powinny być zmienione na gole, ale jak dobrze pamiętamy Atletico wraca do swojego stylu i wygrywania spotkań skromnie 1:0 czy 0:1. Do składu dołączył Regulion, ale nie wydaje mi się żeby dostał jeszcze jakieś minuty. Simeone na kadrę nie może narzekać, bowiem w ataku są Felix i Morata, a na ławce jeszcze zasiada Griezmann. Druga linie zapewne będą tworzyć Koke, De Paul i Kondogbia. Skład Atletico wygląda zdecydowanie lepiej i tu powinien być atut po stronie gości.
Myślę, że mimo ciężkiego rywala jak i terenu Atletico po raz kolejny odniesie tutaj skromna wygrana.
 
A 1,3K

Alejandro_buk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina:21:00
Spotkanie: Celta Vigo - Cadiz
Typ: over 2.5 gola w meczu
Kurs: @ 2.30
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Celta Vigo to drużyna, która słynie z tego, że na Balaidos gra tzw. "wesoły futbol" - dużo strzela, ale też dużo traci. Przykładem mogą być ostatnie mecze u siebie z Realem Madryt i Espanyolem, kolejno 5 i 4 bramki w spotkaniu. O ile fakt, że w meczu z Realem padł over nie jest niczym nadzwyczajnym, tak 4 bramki w meczu z Espanyolem, którego gra jest kolokwialnie mówiąc nudna (grają bardziej defensywny futbol), robi wrażenie. Cadiz rozpoczęło fatalnie sezon od 3 porażek i bilansu bramkowego 0-7, więc przyszła w końcu pora na przełamanie niemocy strzeleckiej, a mecz z Celta, która gra otwarty futbol jest do tego najlepszą okazją. Do Cadiz przyszło w tym sezonie kilku ciekawych piłkarzy, w tym 22-letni Antonio Blanco z Realu Madryt. W ataku Cadizu jest oczywiście stary wyjadacz 37-letni Alvaro Negredo, natomiast w ataku Celty licze na niezawodnego Iago Aspasa :) Kurs moim zdaniem jest zawyżony, biorąc pod uwagę styl gry Celty Vigo, zwłaszcza przed własną publicznością.
 
Otrzymane punkty reputacji: +744
A 1,3K

Alejandro_buk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Real Sociedad - Atletico
Typ: czerwona kartka w meczu? TAK
Kurs: @ 3.35
Bukmacher: Betcris
Analiza:


Wszyscy wiemy jak gra Atletico....nudny, przerywany, często "brudny" futbol. Oglądając ich ostatnie mecze z Valencia czy Villarealem człowiek męczył się niemiłosiernie - więcej było przerywania gry, fauli, utarczek słownych aniżeli samej gry. W tym meczu ciężko stawiać na zwycięstwo którejkolwiek z drużyn, dla mnie 50/50, natomiast warto zagrać na kartki. Sociedad ma wielu technicznych przebojowych pilkarzy, w tym między innymi Takefuse Kubo, który zwłaszcza w pierwszej połowie meczu z Barceloną napsuł im sporo krwi. Piłkarzom Simeone często siada psycha, zwłaszcza grając na "gorącym terenie", bądź w sytuacji, gdy mecz zmierza ku końcowi a wynik nie jest do końca po ich myśli (patrz: czerwona Moliny w meczu z Villareal). Liczę na dużo kartek w tym meczu a w konsekwencji może i czerwoną :) po tym kursie warto spróbować za drobne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +192
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 21:00
Spotkanie: Celta - Cadiz
Typ: Cadiz strzeli gola
Kurs:1.81
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na pierwszy rzut oka typ wydaje się mocno ryzykowny ale przygladnalem się wszystkim aspektom tego spotkania i mimo że jest duża masowka na gospodarzy, to uważam że Cadiz stać na bramkę. Po 3 kolejkach Cadiz zajmuje ostatnie miejsce bez strzelonej bramki, stąd kurs na gola wysoki tym bardziej że może być on również dziełem przypadku. Goście w tych meczach tworzyli sobie sytuacje i oddawali strzały więc to nie jest tak ze ustawili autobus i stali pod własną bramką. Celta po 3 kolejkach ma straconych aż 6 goli, tylko w ostatnim z Girona zachowali czyste konto. Wcześniej 4 bramki strzelił im Real A wcześniej 2 Espanyol. Jak widać obrona gospodarzy popełnia błędy a w połączeniu z szukającym przełamania Cadizem, gol będzie wisiał w powietrzu. Jestem przekonany że zarówno sztab szkoleniowy jak i zawodnicy majac na uwadze oplakaną sytuacje w tabeli, zrobią wszystko by dziś zapunktowac. Kurs na zwycięstwo gospodarzy jest nizszy niz na gola gości, nie jestem zwolennikiem grania takich "pewniaków" dlatego poszukam gola gości bo fajnym kursie.
 
kamasutra10 559,8K

kamasutra10

Typer
Celta - Cadiz / Cadiz wygra przynajmniej jedną połowę @ 3.10 Fortuna


Kolega wspomniał o golu Cadiz ja idę dalej . Nie chciałem ryzykować wygranej w całym spotkaniu choć kusi mocno zagram więc przynajmniej na zwycięstwo przyjezdnych w jednej części meczu.

Cadiz zaliczyło fatalny start tracąc 7 bramek i nie strzelając żadnej ale nie są to takie " worki" by ten stan utrzymywał się nadal. Celta nie jest też ligowym topem więc goście mogą w końcu coś ugrać. Zdążyła Celta zrobić trzy możliwe opcje w trzech kolejkach od porażki , remisu po wygraną widać więc że nie ma jakiejś stabilności w jedną lub drugą stronę . W ub. sezonie goszcząc Cadiz na Estadio de Balaidos była Celta gościnna pozwalając przyjezdnym wygrać 1:2. Nie widzę powodu dla którego nie mogłoby dojść dzisiaj choć do połowicznej powtórki. Nie zdziwię się mocno jeśli wyjedzie z Vigo Cadiz z kompletem punktów.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Sevilla - FC Barcelona
Dzisiaj będę starał się wykorzystać promocje z Betfana, który oferuje bardzo ciekawy kurs na wygraną Barcelony. Po tym co prezentują obydwa zespoły na początku sezonu - Duma Katalonii wydaje się być faworytem w tym spotkaniu. Świetne transfery o których się mówi oraz Xavi jako trener są dla mnie wystarczającym powodem aby Barca wywiozła z tego meczu 3 punkty.
Sevilla aktualnie ma 1 punkt po 3 meczach z takimi drużynami jak: Osasuna, Valladolid i Almeria. Przed trenerem Lopetegui będzie to najtrudniejszy jak do tej pory mecz i wątpię, żeby udało mu się cokolwiek tutaj ugrać. A przypomnę że juz we wtorek grają w fazie grupowej Ligi Mistrzów z Manchesterem City. Barca natomiast gra w środę na Camp Nou z najsłabszą druzyną w ich grupie - Victoria Pilzno.

typ: Barcelona wygra (MATCHDAY BOOST)
@2.50 betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +598
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Sevilla vs Barcelona
Typ obie strzela i powyżej 2.5
Kurs 2.05 fortuna

Gospodarze są w trudnej sytuacji. Letnie odejścia Diego Carlosa i Kounde zostawiły spory ślad. Siła gospodarzy była poukładana gra z tyłu i dość oszczędna ale skuteczna z przodu. W chwili obecnej te proporcje są mocno zaburzone. Dodatkowo dzisiaj nie będzie w składzie Rekika, środkowego obrońcy który miał od początku sezonu zapełnić luki po odejściach. Taka sytuacja w obronie nasuwa mi tylko jeden wniosek... bramki. Idę w Typ bts bo Barca też nie jest monolitem z tyłu. Xavi poukładał defensywę praktycznie na nowo w tym sezonie. Ostatnie starcie z RV pokazało że nie są szczelnie, bo rywal stwarzał okazję. W chwili obecnej siła ofensywne po obu stronach jest ogromna, myślę że zobaczymy parę bramek.

Valencia vs Getafe
Typ x2
Kurs 1.90

Wiem że Getafe jak narazie słabo, ale nie będzie trwało to wiecznie. Kadrowo już pisałem że są ok. Z kolei Nietoperze to jedna wielka przebudowa. W ostatnim czasie sprzedano Gomesa, Solera, Racica... wczesniej Guadesa. do tego kontuzjowany jest Hugo Duro, zawieszony Gaya, pod znakiem zapytania kontuzjowany Paulista.... Idę w kierunku stabilnego Getafe.
 
Ostatnia edycja:
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Sevilla - Barcelona typ: Liczba żółtych kartek over 5,5
@1,87 fortuna✅

Mecz na żyletki się zapowiada. Sevilla beznadziejny początek ligi, chyba najgorszy od 40 lat. Z drugiej strony bardzo wzmocniona Barcelona która z meczu na mecz wygląda coraz pewniej. Jest sporo graczy którzy mogą załapać żółty kartonik. Przynajmniej po jednym stoperze z obu stron, do tego Gavi który nigdy nogi nie odstawia. Lahoz jako sędzia który uwielbia wręcz być największą gwiazdą hitowych spotkań, dorzuci coś od siebie jestem tego pewny. Acuna z Navasem na bokach obrony Sevilli będą mieć mega przeprawę z duetem Dembele Raphinha, nie wierze że żaden z nich nie zarobi żółtka. Jeśli Barcelona zdominuje środek pola to poziom frustracji Sevilli spowoduje wysyp fauli w tym sektorze boiska.

P.S.
Miło do Was wrócić!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +598
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Sevilla vs Barca

BetArchitekt:
Remis/Barca
over 1.5 gola w meczu
Barca over 5.5 rożnego
Sevilla over 1.5 rożnego
Sevilla over 29.5 pkt za kartki

ForBet
kurs:5.44

Za szybko Sevilla straciła nadzieję i Barca atakowała z mniejszym przekonaniem


Sevilla zaczęła sezon tragicznie, zgromadziła jeden punkt I tylko dzięki postawię innych zespołów nie znajduje się w strefie spadkowej. Porażki z Almeria i Osasuna oraz remis z Valladolid to bilans godny zespołu walczącego o utrzymanie a 4 drużynie poprzedniego sezonu. Jeśli dojdzie do tego rywalizacja z LM to Sevilla może mieć problemy z zakończeniem rozgrywek w gornej części tabeli. Często otrzymują upomnienia, ich średnia to prawie 5 zółtek na mecz, dodatkowo ich zawodnik już raz w tym sezonie został wyrzucony z boiska. Jeśli chodzi o rzuty różne to w 2 na 3 kolejki pozwolili rywalom na wykonanie 5 tych stałych fragmentów i tylko Valladolid uzyskało 2. Stracili łącznie 5 bramek zdobywając przy tym 3. Dodatkowo mają problem z środkiem obrony z powodu kontuzjowanych Rekika, Marcao i Corony.
Barcelona z kolei po ofensywie na rynku transferowym plasuje się na 3 pozycji za plecami dwóch Realow. Po sensacyjnym bezbramkowym remisie z Vallecano w pierwszej kolejce, wbili dwukrotnie po 4 bramki Sociedad i Valladolid. Stracili bramkę jedynie z Baskami. Ich średnia rożnych to ponad 9, ale mocno naciągnięte przez spotkanie poprzedniej kolejki gdzie nabili aż 14 kornerow. W każdym spotkaniu wykonali przynajmniej pięciokrotnie ten stały fragment.
Samo spotkanie powinno przebiegać pod dyktando Katalonczykow, sami są w stanie wbić 2 bramki potrzebne do pokrycia linii z moje typu. Przy kartkach liczę na sflustrowanych graczy Sevilli, którzy jeśli pokryja swoją średnia z sezonu z łatwością wyłapia 3-4 kartki.
Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +340
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Bilbao vs Espanyol
Typ goście over 3.5 rzuty różne
Kurs 2.19 fortuna

Niska linia jak na Espanyol. Dotychczas goście notowali kolejno 3,9,7 korków w pierwszych 3 meczach. Wyniki jak narazie słabe bo poza punktem przeciwko Celta Vigo nie ugrali nic. Trener Martinez mówił że potrzebuję czasu... niemniej Espanyol pokazał pazur przeciwko Realowi i liczę ze ten zespół będzie prezentował się lepiej. Dzisiaj do pierwszego składu wskakuje Braithwaite co powinno jeszcze dodatkowo ożywić przód. Espanyol sporo swoich ataków przeprowadzał bokami. Dzisiaj nie będzie inaczej tym bardziej że Bilbao zagęszcza środek. Szykuje się ciekawe starcie.

Villareal vs Elche
Typ 1/over 2.5
Kurs 2.05 fortuna

Gospodarze są zdecydowanym faworytem meczu. Odpowiednią głębia składu, czołowi piłkarze w formie. Teoretycznie wszystko się zgadza. Goście jak na razie bez błysku. Trzeba jednak przyznać że terminarz na początek maja ciężki. W pierwszych meczach sporo było błędów w obronie. Trochę lepiej wyglądał przód. Liczę ze w końcu z dobrej strony pokaże się Roger Marti, sprowadzony z Levante. Hiszpan dobrze zagrał przeciwko Betisowi a potem trochę przygasł. Liczę ze goście zagraja bez większych obciążeń i pokażą fajny ofensywne football.
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Hiszpania
Godzina 21:00
Spotkanie : Valencia vs Getafe
Typ : powyżej 1.5 gola
Kurs : 1.55
Bukmacher : Fortuna
Kurs nie jest najwyższy ale patrząc na sytuację w ligowej tabeli obu drużyn, mysle że 2 gole powinny tutaj paść bo granie na 0:0 żadnej z drużyn nie jest na rękę, słaby początek sezonu i trzeba szukać punktów. Faktycznie 2 ostatnie mecze bezpośrednie nie pokryły tej lini ale wcześniej te drużyny między sobą lubialy postrzelac. Liga Hiszpańska jest raczej underowa ale jest również nieprzewidywalna i tak naprawdę nawet wyższa linia może zostać tu pokryta. W obu drużynach jest kilku piłkarzy którzy chętnie dopisza gola do swojego dorobku, ja gram bezpiecznie i wydaje mi się że sie uda.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 442,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Valladolid - Almeria
Over 6.5 kartek @ 2.33
Over 8.5 kartek @ 5.70v
STS

W poprzednim sezonie obie drużyny walczyły o awans do LaLigi, jak wiadomo udało się, Almeria zajęła pierwsze miejsce w tabeli, zaś Valladolid drugie miejsce, obie drużyny zgromadziły po 81 pkt, mając ten sam bilans 24-9-9. W tym sezonie zapowiada się, że Valladolid z Almerią będą walczyć o utrzymanie. Do tej pory jedna i druga ekipa nie miała szczęścia do początku terminarza, dzisiejsi gospodarze mierzyli się z Villarreal, Sevillą i Barceloną i wyciągnęli z tych spotkań 1 pkt, był to remis z Sevillą na wyjeździe 1:1, bo z Villarreal (0:3) i Barceloną (4:0) przegrali. Goście za to grali z Realem Madryt, Elche i Sevillą, pozostawili po sobie lepsze wrażenie niż ich dzisiejsi rywale, bo z Realem przegrali u siebie tylko 1 bramką, z Elche zremisowali i choć to był najsłabszy przeciwnik, to gra na wyjeździe zawsze sprawia problemy, oraz wygrali u siebie z Sevillą 2:1. Mimo, że Almeria pokazała się z lepszej strony, to i tak Valladolid jest faworytem tego meczu, jednak ja proponuje zagrać w tym spotkaniu over kartkowy. Obie drużyny to beniaminki, które zapewne będą walczyć o utrzymanie, więc ich bezpośrednie spotkania zawsze będą mieć wyższą temperaturę, w poprzednim sezonie jeszcze w LaLidze2 dwa bezpośrednie spotkania pomiędzy tymi drużynami nie były zbyt czyste, w pierwszym meczu wygranym przez Almerię 3:1 sędzia pokazał 5 żółtych i 1 czerwoną bezpośrednią kartkę, w drugim spotkaniu, gdzie padł remis 2:2 na boisku Valladolid, sędzia pokazał 8 żółtych kartek. Dzisiejszym sędzią spotkania będzie Pablo Gonzalez Fuertes, który w tym sezonie sędziował tylko spotkanie, 2 kolejki pomiędzy Mallorcą i Realem Betis, gdzie uwaga pokazał 15 żółtych kartek oraz podyktował 2 rzuty karne, poprzedni sezon nie miał aż tak kartkowy, bo pokazywał średnio 4.65 żółtych kartek na spotkanie, ale i w 20 meczach pokazał aż 10 czerwonych kartek, więc do grania overów kartkowych sędzia jest jak najbardziej do gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +329
A 1,3K

Alejandro_buk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Valladolid - Almeria
Typ: Almeria powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: @2.85
Bukmacher:Fuksiarz
Analiza:


Spośród trzech beniaminków La Liga, Almeria wydaje się być najmocniejsza. Grają naprawdę fajną piłkę, a duet Sadiq-Ramazani postraszył nawet wielki Real Madryt. Oczywiście Sadiq został sprzedany za 20 mln euro do Sociedad, natomiast Almeria pieniądze z tego transferu przeznaczyła na zakup kilku ciekawych piłkarzy: El Bilala Toure i Lazaro oraz Gonzalo Melero. Toure to młodziutki, jeszcze 20-letni napastnik o profilu podobnym do sprzedanego Umara Sadiqa. Lazaro to również 20-letni brazylijczyk, który w tym sezonie regularnie dostawał minuty w brazylijskim Flamengo. Wiadomo, że odrazu nie będzie to podstawowy zawodnik ale myślę, że będzie dobrym zmiennikiem, który dzięki szybkości i technice będzie robił "wiatr" na lewym skrzydle Almerii. Almeria strzelała bramkę w każdym dotychczasowym meczu w La Liga, w tym 2 bramki Sevilli. Valladolid kadrowo wydaje się być słabszy od Almerii. Faktem jest, że terminarz nie był dla nich łaskawy na początku (villareal, sevilla, barcelona), natomiast gra też nie wyglądała dobrze i przegrywali dosyć wysoko 3-0 z Villareal, 4-0 z Barceloną oraz szczęśliwie zremisowali z Sevilla. Dwa poprzednie mecze tych drużyn na poziome LaLiga2 kończyły się wynikami:
Almeria 3-1 Valladolid
Valladolid 2-2 Almeria
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Valladolid - Almeria
Typ: poniżej 2.5 gola
Kurs:1.84
Bukmacher:Betfan
Analiza:
Od początku chodzi mi tu under po głowie. Po bramkostrzelnej ostatniej kolejce dziś spodziewam się trochę innego meczu, takiego do jakiego przyzwyczailiśmy się z lidze hiszpańskiej czyli z mala iloscia goli. Gospodarze przegrali z Barceloną aż 4:0 co doskonale pokazało ich problemy w obronie A goście dość niespodziewanie ograli Saville. Ostatnie 2 mecze bezpośrednie na over więc i kurs na under dziś jak najbardziej do gry. Valladolid po słabym meczu prawdopodobnie skupi się na grze obronnej by nie przegrać wysoko kolejnego spotkania. Almeria mimo zwycięstwa nad Sevilla raczej kolejnego takiego meczu nie zagra. Szczerze powiedziawszy idę na czuja i zagram że będzie to dość nudny mecz z maksymalnie 2 bramkami, jak na ligę Hiszpanska po ciekawym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +329
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom