>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka fazy grupowej Ligi Europy [4.11.2021] - Czwartek

Status
Zamknięty.
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Legia-Napoli

Pewna zaleznosc wskazuje na porazke Legie takim samym stosunkiem goli, jaki byl w Neapolu.Zobaczymy

Napoli 1,36
Napoli-2 3,3
For fun Napoli dokladnie 3ema 6
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Leicester - Spartak Moskwa
Typ: Spartak Moskwa powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 4,50
Bukmacher: etoto
Analiza:

Będzie to spotkanie drużyn, które znajdują się w tej samej grupie co Legia Warszawa. W tej grupie dzieją się rzeczy niezwykłe i nie brakuje szalonych wyników. Najdziwniejsze wyniki robi chyba Spartak Moskwa. Najpierw drużyna ta przegrała 0:1 z Legią Warszawa, a następnie wygrali na wyjeździe 3:2 z Napoli i przegrali 3:4 u siebie z Leicester. Jeśli chodzi o Leicester, to raczej średnio im zależy na tych rozgrywkach. Całych rozgrywek i tak nie wygrają, więc raczej nie grają tu na 100% możliwości, liga jest dla nich priorytetem. Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się zwycięstwem Leicester 4:3. Kto wie, czy znowu nie zobaczymy takiego szalonego spotkania.
 
Ostatnia edycja:
S 2,6K

sirkeano

Użytkownik
3,30 Legia Napoli -2, typ 2
z tym typem na lawce to Legia moze najwyzej liczyc, ze wloszkom sie nie bedzie chcialo. Jak bedzie sie chcialo to ten typ wchodzi na luzaku, a 5tka nie zdziwi. Juz mecz z Pogonia pokazal jaki to kozak trafil na lawke Legii. Miodowy strzelil sobie w dupsko i bedzie to kiepski sezon. Blamaze jak widac juz sie zaczely. Tu tak serio sadze, ze wlasnie zabraknie Czeslawa i jego taktyki stad prognozuje srogie baty.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Leicester - Spartak Moskwa
Typ: Spartak Moskwa powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 4,50
Bukmacher: etoto
Analiza:

Będzie to spotkanie drużyn, które znajdują się w tej samej grupie co Legia Warszawa. W tej grupie dzieją się rzeczy niezwykłe i nie brakuje szalonych wyników. Najdziwniejsze wyniki robi chyba Spartak Moskwa. Najpierw drużyna ta przegrała 0:1 z Legią Warszawa, a następnie wygrali na wyjeździe 3:2 z Napoli i przegrali 3:4 u siebie z Leicester. Jeśli chodzi o Leicester, to raczej średnio im zależy na tych rozgrywkach. Całych rozgrywek i tak nie wygrają, więc raczej nie grają tu na 100% możliwości, liga jest dla nich priorytetem. Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się zwycięstwem Leicester 4:3. Kto wie, czy znowu nie zobaczymy takiego szalonego spotkania.
a czemu srednio? skad wziales te informacje ? zwykle domysły ? bo wiekszosc Twoich analiz jest pisana pod dany typ i nic konkretnego.
 
F 2,2K

Firn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 18:45
Spotkanie: Legia - Napoli
Typ: rzuty rożne handicap Legia-Napoli (-3.5), Napoli
Kurs: 1,95
Bukmacher: STS
Analiza:

To mój pierwszy typ na forum, także jestem otwarty na komentarze :)

Przewduję, że podobnie jak w poprzednich meczach LE, Legia będzie głównie się bronić, licząc na możliwość zagrania skutecznej kontry.
Mecz z ostatniej kolejki pokazał, że nawet drugi garnitur Napoli ma olbrzymią przewage umiejętności nad zawodnikami Legii.
Ze strony Napoli zabraknie kilku ofensywnych zawodników z podstawowej jednastki (m.in. Lorenzo Insigne, Victora Osimhena), jednak zmiennicy na pewno będą mieli coś do udowodnienia. Hirving Lozano i Dries Mertens powinni być zmotywowani, a ich brak skuteczności w ostatnich meczach, może dobrze wpłynąć na typ, będą szarpać, podawać, strzelać, więc rogów powinno być dużo.
W poprzednim meczu między tymi drużynami w różnych było 18:2 dla Napoli.
Trzeba też dodać, że wielką zagadką jest kto zagra dzisiaj w Legii, czy oszczędzanie sił na mecz ligowy będzie ważniejsze? Może się tak zdarzyć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +366
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Trzeba też dodać, że wielką zagadką jest kto zagra dzisiaj w Legii, czy oszczędzanie sił na mecz ligowy będzie ważniejsze? Może się tak zdarzyć.
Z całym szacunkiem, ale dla "Pudla" Mioduskiego liczy się tylko kasa, więc nie ma mowy o oszczędzaniu sił na ligę, straty w Ekstraklasie będą odrabiali na wiosnę, może na Mistrzostwo nie starczy, ale top 5 bardzo realne. LE to teraz priorytet , może 6 pkt zdobyli bardzo szczęśliwie, ale jest realna szansa na wyjście z grupy czy awans do LK z 3 miejsca. Poprzedni mecz z Napoli pokazał, że Legia potrafi się bronić, tym razem zabrakło trochę czasu na korzystny wynik. Odnośnie typu, popieram.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Legia - Napoli
Typ: Napoli
Kurs: 1.45
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Wygrana Napoli. Po prostu. W poprzednim mecz trochę zajęło, zanim otworzyli sobie drogę do bramki. Pierwszy gol padł w 76. minucie, jednak potem dołożono dwie przyczyniając się do pierwszej porażki klubu przy Łazienkowskiej w ramach tegorocznych zmagań grupowych Ligi Europy. Ciekawostką jest fakt, że Legia wciąż prowadzi w tabeli za sprawą dwóch sensacyjnych zwycięstw ze Spartakiem na wyjeździe i z Leicester u siebie. Porażkę Legii typuję z dwóch powodów: po pierwsze, ich obecna forma w Ekstraklasie woła o pomstę do nieba. Mistrz Polski znalazł się w strefie spadkowej, i niewiele daje fakt, że mają do rozegrania zaległe spotkanie. Zwyczajnie coś się niedobrego dzieje w grze i to chcąc nie chcąc przełoży się na dzisiejszy wynik. Zmiana trenera na Marka Gołębiewskiego z całą pewnością wniesie dużo świeżości w zespół, ale nie sądzę, aby dzisiaj miało to przełożenie na nieoczekiwane zwycięstwo czy nawet uratowanie punktu. Po wtóre zaś, Legia jako żywo naśladuje poczynania Sheriff Tiraspol w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Ci ostatni wygrali niespodziewanie dwa pierwsze mecze, trzecie zaś przegrali. Wczoraj także zakończyli mecz porażką. Widzę tutaj dużą analogię (Legia również dwa nieoczekiwane zwycięstwa, potem porażka), i choć nie ma to żadnego związku z formą zespołów, to po prostu myślę, że czas opuścić jakże fajne pierwsze miejsce w grupie C.
 
Ostatnia edycja:
S 2,6K

sirkeano

Użytkownik
Legia - Napoli
Typ: Napoli
Kurs: 1.45
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Wygrana Napoli. Po prostu. W poprzednim mecz trochę zajęło, zanim otworzyli sobie drogę do bramki. Pierwszy gol padł w 76. minucie, jednak potem dołożono dwie przyczyniając się do pierwszej porażki klubu przy Łazienkowskiej w ramach tegorocznych zmagań grupowych Ligi Europy. Ciekawostką jest fakt, że Legia wciąż prowadzi w tabeli za sprawą dwóch sensacyjnych zwycięstw ze Spartakiem na wyjeździe i z Leicester u siebie. Porażkę Legii typuję z dwóch powodów: po pierwsze, ich obecna forma w Ekstraklasie woła o pomstę do nieba. Mistrz Polski znalazł się w strefie spadkowej, i niewiele daje fakt, że mają do rozegrania zaległe spotkanie. Zwyczajnie coś się niedobrego dzieje w grze i to chcąc nie chcąc przełoży się na dzisiejszy wynik. Zmiana trenera na Piotra Zasadę z całą pewnością wniesie dużo świeżości w zespół, ale nie sądzę, aby dzisiaj miało to przełożenie na nieoczekiwane zwycięstwo czy nawet uratowanie punktu. Po wtóre zaś, Legia jako żywo naśladuje poczynania Sheriff Tiraspol w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Ci ostatni wygrali niespodziewanie dwa pierwsze mecze, trzecie zaś przegrali. Wczoraj także zakończyli mecz porażką. Widzę tutaj dużą analogię (Legia również dwa nieoczekiwane zwycięstwa, potem porażka), i choć nie ma to żadnego związku z formą zespołów, to po prostu myślę, że czas opuścić jakże fajne pierwsze miejsce w grupie C.
A o co chodzi z Piotrem Zasada? Legia zagra rezerwami? Druzyne prowadzi Golebiewski. Slaby i marny.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
a czemu srednio? skad wziales te informacje ? zwykle domysły ? bo wiekszosc Twoich analiz jest pisana pod dany typ i nic konkretnego.
Trzeba powiedzieć sobie wprost, że angielskie zespoły zazwyczaj odpuszczają puchary europejskie poza LM. Nie mówię, że typ wejdzie ani go nie neguję, ale zgadzam się że Brendan postawi głównie na ligę, gdzie tracą już kilka oczek do miejsc gwarantujących udział w LM i tak pewnie pójdzie większość sił - wcale się nie zdziwię jeśli zobaczymy wpół rezerwowy skład Lisów.
Post automatycznie złączony:

Genk - West Ham / Over 2.5 @1.68 fortuna

Jakiś czas temu przy okazji meczu z Dinamem wypowiadałem się na temat Młotów i zdania raczej nie zmieniłem. Ostatnio są naprawde na fali wznoszącej, wygrali ostatnie 5 spotkań (z City po karnych). Póki co w LE też komplet punktów i jeśli będą chcieli to dziś zapewnią sobie awans z pierwszego miejsca. Pytanie tylko na ile Moyes pożongluje zawodnikami bo za 3 dni przecież ważne starcie z Liverpoolem, który ostatnio jeńców nie bierze. Nie zdziwię się jeśli da komuś odpocząć, a swoją drogą przy takim natłoku spotkań w trakcie sezonu rotacja też musi być i jest czymś naturalnym, dlatego nie wydaje mi się, abyśmy zobaczyli dziś najmocniejsze zestawienie w ekipie West Hamu. Tu upatruję też szansy dla Genk, które po fatalnej passie 5 porażek z rzędu, wygrało ostatnie 2 spotkania i strzeliło w nich 12 bramek, takie wyniki naprawdę budują morale więc i na Młoty powinni wyjść naładowani. Co najlepsze, West Ham w LE jeszcze nie stracił bramki a ciężko mi uwierzyć w ich czwarty mecz z czystym kontem.
 
Ostatnia edycja:
S 2,6K

sirkeano

Użytkownik
Z całym szacunkiem, ale dla "Pudla" Mioduskiego liczy się tylko kasa, więc nie ma mowy o oszczędzaniu sił na ligę, straty w Ekstraklasie będą odrabiali na wiosnę, może na Mistrzostwo nie starczy, ale top 5 bardzo realne. LE to teraz priorytet , może 6 pkt zdobyli bardzo szczęśliwie, ale jest realna szansa na wyjście z grupy czy awans do LK z 3 miejsca. Poprzedni mecz z Napoli pokazał, że Legia potrafi się bronić, tym razem zabrakło trochę czasu na korzystny wynik. Odnośnie typu, popieram.
Trener Gąłębiewski wygrażał się, że będzie pierwsza jedenastka. Generalnie powiem tak, może sobie wystawiać kogo chce, mecz z Pogonią pokazał, że wcale nie było żadnej gry przeciwko trenerowi tylko tak zwana po prostu chu***a gra. Teraz nie mają tego parasola w postaci Michniewicza, który możecie się zgodzić czy nie jakiś tam warsztat posiada i coś tam potrafi. Jak się okazało z g$%^a niezły bat ukręcił dwa razy się udało za trzecim mu zabrakło 20 minut.

Tu karty rozdaje Napoli, które w niedziele gra z Veroną u siebie. Rywal trudny ale nie z gatunku tych, na których jakichś specjalnych zapasów robić nie trzeba. Niby w Neapolu mówia wszyscy o Scudetto jednak nawet podstarzały Milan im wtóruje w tabeli. Spaletti nie jest debilem. Za dwa trzy miesiące po scudetto może być wspomnienie, a bronić się będzie musiał i tu LE jak znalazł. Stąd mój typ na spokojny win Neapolu(co najmniej dwoma ja myślę, że trzema, a i pięć mnie nie zdziwi). Dziękuję.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Monaco - PSV
18:45 04/11/21
typ rzut karty w meczu @ 2,80 forbet
pan Cakir lubi pokazywać "11"
to taki nasz Szymonek M.
rozpisywać się nie będe wszystko jest na screenie, to są jego ostatnie mecze w pucharach

karne.jpg
 
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Widzę, że idzie konkretna masówka na Napoli i większość spodziewa się wysokiej wygranej Włochów. Ja bym uważał, bo Legia postawi autobus i mogą być nici z bramek. Nie ma też co porównywać formy z ektraklapy, bo puchary rządzą się swoimi prawami. Napoli to wiadomo inna półka, ale pamiętajcie, że to ''tylko'' LE i dla włoskich ekip liczy się przede wszystkim Serie A.

Ja wchodzę w under 2.5 po ładnym kursie
@2.21 fortuna
 
stanley-63 781,4K

stanley-63

Typer
Legia : Napoli
- zawodnik otrzyma kartkę / Mahir Emreli
- 5.00 / ETOTO


nie ma co ukrywać , że atmosfera jaka panuje w Legii jest daleka od idealnej , w meczu z Pogonią Legia faulowała aż 20 razy , dziś nie będzie inaczej , Emreli praktycznie nie łapie kartek ale jedną już ma na swoim koncie w tej edycji LE , w meczu u siebie z Leicester wygranym 1:0 Emreli zdobył tą jedną bramkę ale też w 83 minucie zobaczył żółty kartonik , dzisiejszy mecz poprowadzi Belg Lawrence Visser która ma bardzo wysoką średnią kartek , w LM jeden mecz i 8 żółtek w kwalifikacjach do LE 1 mecz 8 żółtek i 2 czerwone tak więc lubi sięgać po kartoniki , jak już pisałem liczę na sporo fauli w większości ze strony Legii a że Emreli już jedna zarobił to kto wie czy dziś np przy niekorzystnym wyniku go nie poniesie , zobaczymy , przy takim kursie za drobne można zaryzykować !
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Trener Gąłębiewski wygrażał się, że będzie pierwsza jedenastka. Generalnie powiem tak, może sobie wystawiać kogo chce, mecz z Pogonią pokazał, że wcale nie było żadnej gry przeciwko trenerowi tylko tak zwana po prostu chu***a gra. Teraz nie mają tego parasola w postaci Michniewicza, który możecie się zgodzić czy nie jakiś tam warsztat posiada i coś tam potrafi. Jak się okazało z g$%^a niezły bat ukręcił dwa razy się udało za trzecim mu zabrakło 20 minut.

Tu karty rozdaje Napoli, które w niedziele gra z Veroną u siebie. Rywal trudny ale nie z gatunku tych, na których jakichś specjalnych zapasów robić nie trzeba. Niby w Neapolu mówia wszyscy o Scudetto jednak nawet podstarzały Milan im wtóruje w tabeli. Spaletti nie jest debilem. Za dwa trzy miesiące po scudetto może być wspomnienie, a bronić się będzie musiał i tu LE jak znalazł. Stąd mój typ na spokojny win Neapolu(co najmniej dwoma ja myślę, że trzema, a i pięć mnie nie zdziwi). Dziękuję.
Napoli bez Osimhena, Insignie, Fabiana Ruiza i Mario Rui.
Hellas Verona to obecnie bardzo groźny przeciwnik, co pokazują ostatnie wyniki, ale jak ktoś ogląda Serie A, widzi to po prostu po ich grze.
Ten podstarzały Milan ma jedną z 10 najmłodszych drużyn z Top 5 czołowych lig w Europie i jedną z dwóch najmłodszych we Włoszech.

Nie mówię, że typ nie wejdzie, ale jeśli nie ma się za bardzo pojęcia o włoskiej piłce, to lepiej nie pisać nic, niż wprowadzać innych w błąd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +605
S 2,6K

sirkeano

Użytkownik
Napoli bez Osimhena, Insignie, Fabiana Ruiza i Mario Rui.
Hellas Verona to obecnie bardzo groźny przeciwnik, co pokazują ostatnie wyniki, ale jak ktoś ogląda Serie A, widzi to po prostu po ich grze.
Ten podstarzały Milan ma jedną z 10 najmłodszych drużyn z Top 5 czołowych lig w Europie i jedną z dwóch najmłodszych we Włoszech.

Nie mówię, że typ nie wejdzie, ale jeśli nie ma się za bardzo pojęcia o włoskiej piłce, to lepiej nie pisać nic, niż wprowadzać innych w błąd.
Po pierwsze, nie napisałem, że Hellas to kiepski przeciwnik, wręcz przeciwnie. Jak dla Ciebie to poziom Interu, Juve czy Romy to faktycznie jakąś inną Serie A oglądasz. (wiem, wiem nie napisałeś tego -> taki argument jak twój - z dupy)

Co do drugiego - podstarzały Milan może bardziej łatka nadana przez lata. Jednak nadal jest tam sporo doświadczenia Zlatan, Giroud, Tatarusanu, Kjaer, Florenzi. Reszta, ok młodzi, część nawet perspektywiczna. Reasumując, chodziło mi o to, że raczej niewielu stawiało na to, że Milan i Napoli będą liderować tabeli na początku listopada. Reszta to czepianie się słówek.

Nie sądzę, żebym kogoś w błąd wprowadził.

Pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +220
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Leverkusen- Betis
Typ: BTTS + over 2,5
Kurs: 1,79
Fortuna
5/10


Pierwszy mecz ku mojemu zaskoczeniu zakończony tylko dwiema bramkami. Oba zespoły ofensywnie usposobione, strzelają i tracą sporo bramek, stąd też mój typ na bramki. Gospodarze w mojej ocenie mocno zawodzą w tym sezonie i ich defensywa wygląda tragicznie 16 straconych bramek w 10 ligowych spotkaniach. Upatruję tutaj szansy gości, którzy potrafią się zmobilizować i postawić teoretycznie silniejszym rywalom, stąd też proponuję:

Betis wygra dowolną połowę @ 2,17 Fortuna 4/10
Betis over 1,5 gola @ 2,51 Fortuna 3/10


-----------------------------------------------------------------------------------------

Leicester- Spartak
Typ: BTTS
Kurs: 1,88
Fortuna
7/10


Lisy ostatni raz czyste konto zachowały w połowie sierpnia grając u siebie, Spartak potrafił trzykrotnie pokonać bramkarza Leicester w meczu u siebie, więc wieżę że przynajmniej raz im się tu uda również dzisiaj. O bramki gospodarzy jestem spokojny bo to inna poziom zespołów. Kurs atrakcyjny, biorąc pod uwagę zwariowane wyniki w LE, żal nie pobrać.

Alternatywnie:
Lisy strzelą w obu połowach @ 1,74 6/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom