>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 Kolejka Bundesligi - [31.08-02.09.2007]

Status
Zamknięty.
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ten no zobaczymy :jezora: , troche w niemieckiej sie obracam i sadze tak jak Marcin że ta lokomotywa sie kiedys bedzie musiała zatrzymać może nie dzis ale ja tam wole zostawić to spotkanko.Bo kurs 1.90 jest naprawde spory jak na tak dobrze grających Monachijczyków.
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
Niby Bayen kiedyś straci te punkty,ale argument że w zeszłych sezpnach jest mało przekonujący...przypominam że z werderem też grało im się fatalnie a 2 tygodnie temu
zniszczyli ich 3 czy 4 do 0...ja mimo wszystko nie stawiam na bayern ale wy jak chcecie to zapraszam :)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Bayern pewnie juz popadl w samozachwyt, dzis zaloze sie ze HSV wyjdzie mecz i wygraja nawet a Van der Vaart bedzie gwiazda popoludnia :mrgreen: Bardziej polecalbym grac under Energie badz wygrana gosci i takze win Borussi D.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Bayern gra jutro jak cos ;), jak dla mnie nie ma co porowywac wynikow z innych sezonow tak bardzo, nowy sezon = nowy zawodnicy a ci w tym sezonie w bayernie wybitnie sie sprawdzaja ;-)

ps. Jezeli kurs bylby 1,6-1,65 na Bayern to sam bym nie bral ale kurs pod prawie 2,00 to i owszem ;)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
No i widzisz ten tym się róznimi .P{amietam jak na Rome był zawyzony kursik ile ludzi zagrało i ile przegrało pełno.Nie mówie że to akurat ucieknie bo taki kurs , ale dla mnie to jest interesujące.

PS overek Hanoveru i bochum wszedł jak w masełko ✅
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
I co ten ziomie może stary fcbialas sie nie zna na bukmacherce ;)A to że w bundeslidze sie troche siedzi to się zna te układy i o co kaman w tej dziwnej lidze ;)Nie kurs 1.90 nie był wcale podpuchą , musicie nie tylko patrzyć pod wzgledem wyników zespołów ale pod katem bukmachera bo to on w dzisiejszej piłce rozdaje kary.Proponuje to zapamiętac.Dobra koniec rozkminki bo jeszcze ktos nzów pomysli że uważam się za dobrego.

poZdrawiam &quot;słuchaczy&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom