>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4/5,5/6,5/6 czyli pro kursy

Status
Zamknięty.
00 0

00

Użytkownik
Severstal Cherepovets - Dynamo Minsk ⛔
Przewaga 4:1 i remis 4:4 ????????????????????????????????????
 
00 0

00

Użytkownik
Prosze jak najwiecej osob o wypowiedzenie sie na ten oto ponizej kupon bardzo mi zalezy wasza opinia
West Ham - Manchester City typ 2 kurs
Valenciennes - PSG typ 2 kurs 2.35
Stawka 30zl
Kurs 4.23
Ew 111.70
 
L 3

liver23

Użytkownik
manchester city, też bym grał jak najbardziej, dosc fajny kurs
co do drugiego spotkania..
typowałbym bardziej remis, jednak ze wskazaniem na psg
ostatnie trzy mecze psg na wyjeździe to remis z lyonem, montpelier i lorient, zarówno druga jak i trzecia druzyna moim zdaniem prezentuje bardzo podobny poziom do valenciennes, musisz też pamiętac że gospodarze tego spotkania 12 z 17 pkt zdobyli na swoim boisku a psg zaledwie 10 z 27 na wyjeździe..
moim zdaniem jest to ciężki mecz do typowania, gdyby nie grał pujol to sprawa była by łatwiejsza dla psg
moje typy na ten mecz to remisik lub over 2,5 nie mniej powodzenia
 
00 0

00

Użytkownik
hmmmm a jeszcze cos takiego mam na dzis i podbitka kursy glownego na jutro
Cean - nice typ 2
Nancy - Sochaux typ 2
Barcelona - Real S. typ 1
Zaragoza - Real M. typ 2
Stawka 20
Kurs 14.74
EW 259.40
 
00 0

00

Użytkownik
Marseille - Lyon typ 2 kurs 3.1
Bari - Palermo - 2 kurs 2.2
Chievo - Juventus - 2 kurs2.0
Espanyol - Barcelona 2 kurs 1.3
Eint.Frankfurt - Dortmund - 2 kurs 1.8
Stawka : 20
Kurs : 31.92
Wygrana : 561.80
 
P 0

plama

Użytkownik
Obawiałbym się jedynie remisu Marseille z Lyon.. o reszte sie nie obawiam ;) Ale.. gdzie są te Twoje pro kursy powyżej 3,5 ? ^^
 
00 0

00

Użytkownik
Na poczatku szly vardziej dla zabawy liczylem ze moze cos wejdzie i bedzie gruba kasiora teraz bardziej na powaznie... z tego co widze Marseille ma &quot;doła&quot; nieidzie im najlepiej w lidze ostatnio a Lyon jeszcze troche i moze wejdzie na lidera
 
00 0

00

Użytkownik
No to prosze pro kursik z mala analiza ????
Salzburg - lech
typ : dokladny wynik : 1:2
kurs: 9.0
Analiza dla czego ten akurat wynik? hmm Lech bardzo dobrze spisuje sie w LE dzis rozegra ostatnie spotkanie wygrana moze dac im 1 miejsce w Tabeli natomiast Salzburg nic nie zyska ... Lech gra bardzo duzo akcji offensywnych nawet gdy niekoncza sie bramka to maja swoje 5-10 minut i atakuja non stop wydaje mi sie ze ciagle ataki sprawia ze padnie powyzej 1 bramki dla Lecha i mysle ze na 2 sie skonczy lecz niestety w obronie zdazaja sie bledy szegolnie przy stalych fragmentach czesto tracimy tak bramke wiec mysle ze i Salzburgowi najprawdopodobniej i w ten sposob uda sie strzelic bramke honorową
 
M 0

murzyn_

Użytkownik
Zajebista analiza, nie ma co. Równie dobrze mogłeś napisać: &quot;Myślę, że dwie strzelą i jedną stracą&quot;. Zaoszczędziłbyś sobie pisania o niczym. Pozdrawiam
 
00 0

00

Użytkownik
Myrzyn - Gdyzeli bys byl kupaty bys zauwazyl ze sa tu podane argumenty dla czego lech strzeli 2 bramki jak i straci 1 wiec odpie... sie a jarrob wogole niewiem poco to napisal brak wlasnego zdania :/ grrr gorzej niz spam poniewaz on zawiera czasami jakas informacje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom