>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

38. (ostatnia) kolejka Scottish Premier League

Status
Zamknięty.
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP





Podobnie jak w przypadku 1. Bundesligi, dopiero ostatnia seria spotkań Scottish Premier League wyjaśni kibicom, kto zdobędzie tytuł mistrzowski, kto zagra w europejskich pucharach oraz kto pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Cóż za emocje!
Zapraszam do komentowania i zamieszczania analiz.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Mam prośbę , jaki jest regulamin ligi szkociej , w przypadku równej ilości pkt kto będzie mistrzem Celtic czy Rangers ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
crossmen na innym forum czytałem dyskusję i zdaje się liczy się bilans bramkowy. Obecnie Celtic ma +47, a Rangers +46.
Dlatego Celtic musi wygrać swój mecz i liczyć na nie wygranie Rangersów aby zdobyć mistrza.
Zaznaczam nie jestem pewny czy te osoby, które pisały o tym mają rację...
Może ktoś to potwierdzi?
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
O ile to pewne info to znaczy , ze Rangersi muszą wygrać bo zakładam , że Celtic pociśnie Serca u siebie. A z tymi wyjazdowymi win Rangersów to różnie bywa.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Potwierdzam info.:p w Przeglądzie pisali o tym w zeszłym tygodniu chyba ,że bramki się liczą a to jest w miarę pewne źródło
pozdro
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Glasgow Rangers podobnie jak Celtic odnotował wyjazdową wpadkę z Hibernianem. Po tym spotkaniu wiele osób zwątpiło w Rangersów i teraz wszyscy będą się zastanawiać czy nie odpuścić spotkania z Dundee. Dla mnie mecz Celticu nie jest z góry przesądzony. Pewniejszy jestem tego, że &quot;Strażnicy&quot; jako druzyna, która znakomicie sobie radzi na każdym terenie (grając od pierwszych minut ofensywną piłkę) wywiezie komplet punktów ze stadionu Tannadice Park.

Mój typ:

Dundee United - Glasgow Rangers 2 [1.50] 4/10
 
R 5

real1

Użytkownik
No decydują bramki na &#39;&#39;plus&#39;&#39; a przy równej ilość bramek decydują spotkanie między nimi. Reasumując to Celtic musi dziś wygrać a Rangers przegrać ;). Choć Dundee jest raczej na pewno zbyt słabe ,więc chyba tytuł mistrzowski jest przesądzony
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom