>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

38. kolejka Serie A [20.05 - 22.05.2022]

Status
Zamknięty.
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Torino - AS Roma
Typ: Poniżej 1.5 gola
Kurs: 4.25
Bukmacher: Fortuna


Typ bez większego podparcia sportowego, ale niosący ze sobą spore value. Zacznę od tego, że Torino wespół z ultradefensywną Genoą zanotowało najwięcej underów w całym sezonie (14/37). Tuż za tą dwójką jest AS Roma, również mogąca się pochwalić całkiem pokaźnym odsetkiem spotkań poniżej 1.5 gola (11/37). Sumując zatem bilans dwóch zainteresowanych ekip, mamy prawie 34% szans na zaistnienie zaproponowanego przeze mnie undera, za który Fortuna płaci 4.25. A to nawet po odliczeniu podatku, w tym ujęciu zagwarantuje nam około siedmioprocentowe value (4.25 x 0.88 = 3.74) (100% / 3.74 = 26.74%).

Oczywiście - zdaję sobie sprawę, że skombinowana statystyka dwóch ekip z tylko jednego sezonu, to nie jest miarodajna próba i prawdopodobieństwo zaistnienia mojego typu na pewno nie oscyluje wokół 34%, natomiast tutaj napotykamy na taki problem, że w piłce nożnej praktycznie nie da się zebrać miarodajnej próby. Aby to zrobić, musielibyśmy wziąć pod lupę przynajmniej 10 sezonów, co w futbolu jest epoką. Zmieniają się trenerzy, piłkarze, zmieniają się cele, o które walczą poszczególne zespoły, dlatego wszystko co mogłem zrobić w tym temacie, zawiera się w pierwszym akapicie.

Natomiast idąc dalej - w tym sezonie obie ekipy łącznie zanotowały 18 rezultatów powyżej 3.5 gola (wobec 25 poniżej 1.5), a mimo to kurs na over 3.5 wynosi w tym przypadku ledwo 2.97. Jak widać - rozjazd jest olbrzymi, co w zasadzie w pełni argumentuje, czemu mój wybór padł właśnie na under. Na tym jednak nie koniec, bo zarówno Torino, jak i Roma - świetnie wypadają w statystyce "expected goals allowed", w której ustępują jedynie Napoli, Milanowi i Juventusowi. Może to być małe zaskoczenie, bo pewnie nikt nie widzi w defensywie "Byków" jednej z najszczelniejszych linii w całej Serie A (Torino 1.01 w xgA, Roma - 1.02).

Podsumowując - typ jest wart gry, aczkolwiek może zostać łatwo położony przez stawkę tego meczu. Gospodarze nie grają o nic, Roma natomiast myślami jest pewnie w finale Ligi Konferencji Europy. Choć nie zapominajmy, że wciąż walczy o 6. miejsce w tabeli, gwarantujące kwalifikację do Ligi Europy poprzez rozgrywki Serie A. Dużo będzie tutaj zależeć od tego, jak Jose Mourinho potraktuje ten mecz, ale jest całkiem prawdopodobne, że zechce wygrać go pragmatyzmem.
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Sassuolo - Milan --> poniżej 1.5 gola @6.20 Fortuna

Olbrzymie value. Dlaczego? Milan ma lepszy bilans meczów bezpośrednich z Interem. Tak więc do mistrzostwa wystarczy im remis. Podejrzewam, że wyjdą na boisko z zamiarem nie stracenia gola - stawka jest po prostu zbyt duża. Mówimy tutaj oczywiście o najszczelniejszej defensywie Serie A (31 goli straconych w 37 meczach), która w 3 z 5 ostatnich spotkań wygrała do zera.

0:0 daje Milanowi upragniony tytuł. Wątpię, by mieli forsować tempo. Spróbują zabić ten mecz, a zwłaszcza, gdyby osiągnęli prowadzenie. Oczywiście - ryzyko zawsze jest, ale po kursie 6.20? Ja w to wchodzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +705
jozzy22 555,4K

jozzy22

Użytkownik
Popieram wszystko to co Kolega wyżej napisał i ide w coś takiego

Sassuolo - Milan

Typ: DW 0:0 Kurs: 23.5.

STS

Zobaczymy czy znów się uda. Cóż obu ekipom remis leży. Wygląda, że możemy mieć przed sobą nudny mecz byle by dotrwać do końca o bezbramkowy remis jak najbardziej możliwym scenariuszem.
Grzech nie spróbować wiadomo czy charakteryzuje się koniec sezonu
Kto wie może i dziś się uda taki numer?!

e: nie tym razem ale zagrać trzeba bylo

Wynik:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +705
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom