>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

36 kolejka Ligue 1

sutek 79

sutek

Forum VIP
Oto spotkania 36 kolejki francuskiej Ligue 1:

Zapraszam do dyskusji na temat w/w spotkań oraz do pisania analiz dotyczących tych meczów
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
Spotkanie: Nice - Lyon ⛔ (0:0)
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: unibet

Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada się pierwsze spotkanie w 36. kolejce Ligue 1. Do Nicei przyjeżdża lider z Lyon`u. Gospodarze w tym sezonie jak narazie są na dziewiątym miejscu. Ale już wiadomo na pewno że o puchary nie powalczą. W tym spotkaniu na pewno nie wystąpi pauzujący za czerwoną kartkę w meczu z Bordeaux Cyril Jeunechamp. Gościom zabraknie natomiast Grosso (czerwona kartka). Gracze Lyonu jeżeli chcą bezpiecznie dowieźć prowadzenie do końca muszą wygrać. Bo wiceliderzy depczą im po piętach. Co prawda będą grać trudny mecz z Marsylją na wyjeździe ale za to są zmobilizowani. Lyon gra ostatnio nieźle, wpadkę zaliczył w ostatnim meczu z Caen (2:2). Myślę jednak że gracze Olympique`u podejdą skoncentrowani do meczu i wygrają go.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
AS NANCY -RACING STRASBOURG
typ : 1 ✅
Kurs : 1,52
bwin
Spotkanie drużyn mających odmienne cele. Gospodarze walczą o Champions League z Olympique Marsylia, natomiast goście wciąż mają szanse na utrzymanie w elicie. Wiec dzisiejsze spotkanie bedzie wazne dla kazdej z drużyn. Stawiam na Nancy ktore jeszcze nie zaznalo porazki w meczach na wlasnym stadionie w tym sezonie, a bilans 12-5-0 musi budzic uznanie. Strasbourg w meczach wyjazdowych jest jedną z gorszych drużyn w calej lidze z bilansem 4-3-9.
Nancy nie ma najlepszej serii ostatnich meczy za sobą bo najpierw polegli na stadionie w Lille 1:2 by potem dwukrotnie zremisowac 1:1 z RC Lens i Valenciennes.
Strasbourg to obecnie najgorzej grająca druzyna w lidze która &quot;śrubuje&quot; jak narazie sześc z rzedu porazek. Tak wiec jest to najlepszy rywal dla Nancy na przelamanie i gonienie Marsylii ktora obecnie jest 1pkt przed nimi.
W zespole gospodarzy napewno nie zagra Sebastien Puygrenier. Ktorego kontuzja mięśnia czworogłowego wyklucza z ostatnich 3 kolejek w tym sezonie.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ciekawie jest w górze tabeli bo pięc drużyn o coś walczy. Lyon z Bordo o mistrza, oraz Nancy, Marsylia i Saint Etienne o Ligę Mistrzów. Nancy ma z tego grona najłatwiejszy mecz i według mnie tak jak pisał robson pokonają u siebie rozbity Strasburg. Lyon gra na wyjeździe w Nicei która w tej rundzie gra bardzo bardzo przeciętnie i jeśli Les Gones wygrają + Marsylia pokona Bordo, Lyon będzie miał &quot;majstra&quot;. Marsylia gra u siebie i to jej atut w tym meczu każdy z zespołów będzie chciał wygrac po stawka duża ale ja skłaniałbym się ku underowi. Saint Etienne gra u siebie z nieobliczalnym Lille, gospodarze u siebie grają rewelacyjnie i w tym meczu powinni zdobyc komplet puntków
A więc
Lyon win
Nancy win
Marsylia Under
Saint Etienne win
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Toulouse- PSG
Zauwazylem ze bardzo duzo osob stawia under w meczu PSG, otoz Paryzanie graja lepiej na wyjazdach niz na wlasnym stadionie i to mnie troche martwi, Toulouse jak i PSG walczy o utrzymanie sie w lidze , napewno walka bedzie zazarta ale potencjalnie PSG ma lepszy sklad, choc Elmander najlepszy napastnik gospodarzy strzelil w tym sezonie 11 goli , w PSG napewno nie zagra Pauleta ktory zostal zawieszony za kartki i to moze byc lekka strata bo tak jak by w sotatnich meczach odzyl . Moim zdaniem jezeli mecz ulozy sie korzystnie to raczje moze dojsc do wysokiego wyniku ale ja gram x2 ze wzgledu na to ze PSG naprawde w ostantim meczu pokazalo fajny football nie tak jak wczesniej wolny i malo efektowny wiec mysle ze nie powinni przegrac na wyjezdzie.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Nancy - Strasbourg✅✅✅ 3:0
Jak dla mnie będzie to niezwykle zdominowany mecz przez drużynę gospodarzy, jest kilka powodów dlaczego. Pierwsze to Nancy jest jedyną niepokonaną drużyną na własnym własnym stadionie i wątpię że po dzisiejszym meczu ta sytuacja się zmieni, po drugie Nancy jest o niebo lepszą drużyną zajmują 4 miejsce w tabeli i nadal mają szanse na Europejskie puchary bo wyprzedzająca ich Marsyliia ma tylko 1 pkt. przewagi a dzisiaj grają z bardzo mocną w tym sezonie drużyną z Bordeaux. Goście przegrali ostatnie 8 meczy są na przedostatniej pozycji i wątpię że utrzymają się w pierwszej Francuskiej lidze. Wprawdzie w Nancy nie wystąpi jeden podstawowy obrońca ( Sébastien Puygrenier ) to myślę że to nie przesądzi o losach tego meczu a drużyna gospodarzy gładko wygra to spotkanie. Prawdopodobne składy :
Nancy :
Bracigliano - Chrétien, S. André Luiz, Macaluso, Biancalani - Berenguer, N&#39;Guemo - Dia, Malonga - Fortune, Zerka
Strasbourg :
Cassard - Dos Santos, Paisley, Szelesi, Ducrocq - Rodrigo, Lacour - M. Ba, Johansen - Fanchone, Mouloungui

Nancy - Strasbourg || Typ : 1 || Kurs : 1,55 ✅✅✅ 3:0
pozdROWienia ????
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
Spotkanie: St Etienne - Lille ⛔ (0:0)
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher:unibet

Analiza:

W pierwszym niedzielnym spotkaniu francuskiej Ligue 1 spotkają się Saint Etienne i Lille. Obie drużyny spisują się dobrze w tym sezonie. Obie drużyny również o cośwalczą. Mają jeszcze szanse nawet na grę w Lidze Mistrzów. W najgorszym wypadku będą grali o Puchar UEFA. Moim zdaniem w lepszej sytuacji jest na chwilę obecna St Etienne. Mają dobrą formę i atut swojego boiska w tym meczu.

Goście przyjeżdżają z planem zdobycia punktów ale może okazać się to bardzo trudne. Les Dogues w ostatnich meczach nieźle sobie radzą. Znajdują się obecnie na szóstej pozycji i mają zgromadzone 52 punkty. W tym sezonie mają stracone zaledwie 30 bramek i strzelonych 42. W ostatnich sześciu meczach zgromadzili 13 punktów z czego ostatni trzy mecze wygrali, dwa razy zremisowali i raz przegrali. Oczywiście na wyjazdach spisują się gorzej niż u siebie ale nie ma co narzekać ich forma jest wysoka. Ogólnie czekają ich dwa trudne mecze na wyjeździe i jeden łatwiejszy u siebie z Lens. Najtrudniejszy mecz właśnie teraz z „Saint”.

Gospodarze natomiast będą grali u siebie na stadionie przy ulicy Rue Paul-et-Pierre-Guichard. Mają niezła pozycję startową bo na swoim boisku spisują się znakomicie. Na ostatnie 6 meczy wygrali pięc i raz zremisowali!! Obecnie są drużyną w najlepszej formie w Ligue 1. U siebie często strzelają sporo bramek, weźmy tu za przykład mecze z Nancy (4:0) i Mans (4:1). Niestety zdarzają im się mecze bez bramek. Jeśli Les Verts myślą poważnie o Lidze Mistrzów to muszą jutrzejszy mecz wygrać.

Ogólnie rzecz biorąc obie drużyny są underowe i w tym meczu spodziewam się rozważnej gry która zapewne nie będzie sposobnością do wielu bramek. Licze na to że własne boisko okaże się wielkim atutem i St Etienne wygra ten mecz i przybliży się do Ligi Mistrzów. Mój typ na wynik to 1:0.
 
W 0

witoldd1

Użytkownik
Spotkanie: Olympique Marseille - Girondis Bordeax
Typ: over ⛔
Kurs: 2,25
buk:bah
Analiza:
Ostatni mecz tej kolejki i na dodatek hit tej kolejki.Olympiq która walczy o ligę mistrzów oraz Bordo który jeszcze walczy o mistrzostwo. Czyli w tym meczu trudno o faworyta. Na pewno minimalnym faworytem są gospdoarze ponieważ u siebie ten zespół gra znakomicie ale Bordeaux pokazało również że potrafi wygrywać na obcym terenie. W tym meczu nie zabraknie na pewpnno walki o każdy punkt do 90 minuty.hmm dlatego nie zdecydowałem sie kto wygra ale zaciekawił mnie typ na over. A dlaczegóż mnie zaciekawił ponieważ zagrają najlepsi napastnicy w całej lidze. Chodzi mi tu o znakomitą dwójkę napastników z Marsylii czyl Cisse (14 bramek ) i Niang (16) . Oraz napastnik z drużyny przeciwnej F. Cavenaghi (14 bramek. ) Drużyny taką siłą rażenia będą strasznie rozstrzelane i będzie to mecz akcja za akcje. A przy takiej skuteczności powinno paść wiele pięknych bramek. Scenariusz na ten mecz ja przewiduje tak prowadzenia ol Marsyli wyrównanie przez bordo zaś szaleńcze ataki marsylii i wyprowadzenie drużyny na 2-1 oraz uszczyięcie w ostatniej minucie przez bordo i remis 2-2. Ten scenariusz wbrew pozorom jest dość realny. Ostatnie 4 mecze Marsylii to właśnie overki. Ta zabójcza 2 napastników jest skuteczna co mecz. Bordo ostatnich meczach też dość często notuje overki. Takie przebieg wydarzeń kieruje że to będzie piękne widowisko gdzie padnie dużo bramek. Napastnicy będą chcieli pokazać że nie przez przypadek są na samym szczycie top strzelców i na pewno dzisiaj będą chcieli powiększyć te grono bramek i wygrać .Myślę że typ warty zagrania ???? .
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Wyniki 36 kolejki Ligue 1 :!:

Dodam już teraz , że zapraszam do komentowania nastepnej kolejki Ligue 1 , poniewaz moze rozstrzygnąć się bardzo wiele w sprawie mistrzowstwa a chodzi mi o Lyon i Bordeaux .
 
Do góry Bottom