>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

36 kolejka 13.05.2007r.

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
[center:8d3341fb55] 36 kolejka Serie A:

[glow=green:8d3341fb55][/glow:8d3341fb55]
[/center:8d3341fb55]



Podawajcie swoje analizy na najbliższą kolejke. Suche typy będą kasowane!
 
M 0

magicoparma

Użytkownik
PARMA - Messina absolutnie 1 ✅

Chociaz kurs nie jest wysoki to mozna go dodać na pewniaka. Parma gra ostatnio bardzo dobrze, przgrana z Veroną była dla Crociatich krzywdząca, bo gol dla gospodarzy padł po serii niefortunnych nieporozumien. Warto wspomniec ze w przeciągu kilki tygodni, Parma pokonała min Cagliari, Palermo(wyjazd) i Fiorentine(2:0). Gialloblu są ogromnie zmotywowani bo od tego meczu zalezec bedzie pozostanie w Serie A.
Natomiast Messina JEST JUŻ ZDEGRADOWANA i nie wydaje sie zeby ich piłkarze mieli jakis interes zabierając z Ennio Tardini jakiekolwiek punkty.
Parma przystępuje do meczu w najmocniejszym składzie, z Budanem Rossim Gasbarronim Morfeo i Cigarinim na czele. Dodatkowo Gialloblu będą mogli liczyc na bardzo dobry doping swoich tifosich , którzy robią co mogą aby pomóc piłkarzom. W ostatniej kolejce zawitali w ponad 4 tysiące do Verony, a dzień przed meczem z Fiorentiną duża liczba dopingowali piłkarzy na jednym z treningów
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
No więc po ostatniej kolejce Serie A poczułem się ekspertem od tej ligi(6 typów,100% skuteczności).Ta kolejka wygląda bardzo ciekawie.Zastanawiam się czy Roma utrzyma doskonałą skuteczność z meczu z Interem i czy Inter zdoła się podnieść po klęsce w Rzymie.
Myśle ze padnie kilka niespodzianek(myślę o meczu Ascoli-Palermo,Catania-Milan).Za chwile moje przemyślenia.

ASCOLI-PALERMO
najpewniejsze:eek:ver 2,5 kurs:1,65 ✅
dla ryzykantów:1X kurs;2,87 ✅
godne uwagi:1poł/2poł X/X kurs:5,80 ⛔

Mecz w którym może paść każdy wynik.Dal mnie nie będzie niespodzianką jeżeli Ascoli ugra choćby 1 pkt.Mój typ na over wydaje sie niemal pewny.W meczach z udziałem Ascoli na 8 ostatnich meczy padło aż 7 overów,natomiast Palermo to również overowa drużyna i w ostatnich 5 meczach padały overy.Co do typu 1X to Ascoli to drużyna bardzo nieobliczalna.Potrafi strzelić 2 gole Milanowi i lazio jak i zagrać beznadziejnie z Fiorentiną (0-4).Myśle że dziś padnie remisowy over.Powodzenia :spokodfhgfh:

CATANIA-MILAN
najpewniejsze:under 2,5 kurs:1,7 ✅
dla ryzykantów:1 kurs:5,5 ⛔
godne uwagi:1/2 meczu Xkurs 2 ⛔

Milan już w środe gra najważniejszy mecz w sezonie Finał Ligi Mistrzów z Liverpoolem toteż trener Carlo Ancelotti wystawi zapewne rezerwowy skład i da odpocząć kilku podstawowym
graczom.prawdopodobny skład Rossoneri
Milan: Dida; Cafu, Nesta, Kaladze, Favalli; Ambrosini, Brocchi, Gourcuff; Seedorf, Oliveira; F.Inzaghi

Jak widać nie ma w składzie i Kaki i Ronaldo który uskarża się na kontuzję.
Catania z kolei aby zapewnić sobie spokojniejszy koniec sezonu będzie chciała wykorzystać osłabienie rywala i osiągnąć korzystny rezultat.Uważam że w niedziele,nawet bez udziału publiczności Catania będzie walczyć i osiągnie sukces.Mój typ na wynik to 1-0 lub 1-1 Powodzenia :spokodfhgfh:

Uważam dzisiejsze typ za udane,skuteczność 50%,najpewniejsze typy trafione elegancko 8)
Moja skuteczość typów w tym dziale Serie A wynosi 80% :grin:
Powodzenia :spokodfhgfh:
 
K 0

kicek1988

Użytkownik
Inter - Lazio
W 36 kolejce włoskiej Serie A spotkają się dwie drużyny z czołówki. Lider, który ma zapewniony tytuł mistrza Włoch podejmie 3 drużynę Serie A. Lazio, które musi bronić tej trzeciej lokaty przed napierającymi graczami AC Milan. Tego meczu nie muszę nikomu bliżej przedstawiać. Trener Interu wciąż boryka się z brakiem kilku podstawowych zawodników (Ibrahimovica, Douglasa Maicona oraz Waltera Samuela). Za kartki pauzuje Ivan Cordoba. Jest to jeden z klasyków ligi włoskiej. Wydaje się, że faworytem jest Inter, który w tym sezonie bojąc rekordy ligi włoskiej pewnie zdobył mistrzostwo. W tygodniu czeka ich jednak rewanżowy mecz z Romą w Pucharze Włoch, na którym będą chcieli się skupić gracze z Mediolanu. Mają wkońcu aż 4 bramki do odrobienia. Mogą odczuwać także zmęczenie po pucharowym meczu w środku tygodnia przegranym aż 6-2 z Romą.

TYP: 2 4,65 ⛔
X2 ⛔

Catania - Milan
Do kolejnego ciekawego spotkania dojdzie na boisku 12 drużyny serii A Catanii. Gospodarze podejmą AC Milan, finalistę Ligi Mistrzów. Mediolańczycy wciąż walczą o 3 miejsce w rozgrywkach. Ostatnie spotkanie to remis z Fiorentiną. Takiego wyniku zespoły raczej nie powtórzą. Faworytem spotkania jest Milan. Wydaje się, że goście nawet w rezerwowym składzie są wstanie ograć Catanię, która w tym sezonie już o nic nie walczy.

TYP: 2 1,65
⛔


(Analiza pochodzi ze strony http://www.skutecznetypy.com)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom