>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

35$ no deposit VC poker

radek03 90

radek03

Forum VIP
wchodzimy tutaj tutaj sciagamy soft, robimy real account, pozniej wchodzimy do my account klimamy na promotions i wpisujemy kod:&#39;FreeMoney&#39; , dostajemy 10$ po ugraniu 2000 actions points dostajemy kolejne 25$
 
prymus_fcb 0

prymus_fcb

Użytkownik
potwierdzam promocja jak najbardziej godna polecenia, zalozylem konto juz jakis czas temu ugralem troche i wyplacilem bez ZADNYCH problemow.... takze polecam!!!!!
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
spokojnie, przeciez po wpisaniu kodu kazdemu pisze ze bonus zostal aktywowany, ale trzeba czekac aby nam go dopisali do 72 godz.
cytat:
&quot;Please note that it can take up to 72 hours for your initial $10 in free cash to appear in your account. So in the mean time, check out our poker school or get some practice in on our play money tables and your free money will be with you before you know it.&quot;
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Punkty naliczane są wolno...Grając pół godziny na 0,10-0,20 no limit dostałem 10AP.Grałem też chwilę na 0,02-0,04 i wygrałem,gdy było 10$ w puli i nie dostałem żadnego AP.Trzeba grać na wysokich stawkach.Nie wiem też jeszcze jak naliczane są AP w turniejach.Wie ktoś może?
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
W turach jest różnie grałem dziś sit and go na 2 graczy bay in 1$ i za to 0,75 Ap , grałem później tura zwykłego z bay inem 1$ i za niego dostałem coś około 4Ap , nastepnie grałe sit and go na 6 graczy bay in 1$ i za to dostałem coś około 7 Ap jakos dziwnie to liczą , bo jak grałem na stolikach &quot;keszowych&quot; na stawkach 0,25 -0,5 to po jakiejs pół h gry nic nie dostałem AP :-?
 
drago 108

drago

Użytkownik
2000 AP!? Dużo ????

Jeżeli nie ugramy tych 2000ap to ile możemy wypłacic? Chodzi mi o ogólną min. wypłate i min. wypłate z tego bonusa?
 
T 0

tasiorszef

Użytkownik
A jezeli z tych poczatkowych 10$ zrobilem 35$ to moge to 25$ nadwyzki wyplacic przed zdobyciem tych 2000 punktow? Czy musze takze przed wypata zrobic jakas wplate?
 
Do góry Bottom