>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

35. kolejka Serie A [27.04 - 2.05.2022]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Bologna - Inter
Inter strzeli, powyżej 2.5 gola i powyżej 9.5 rzutów rożnych @ 3.50
Wynik:
Fortuna


Czy Skorupski zatrzyma Inter Mediolan?
Bardzo ważne spotkanie dla zespołu Interu Mediolan, bowiem jeśli wygra zaległy mecz obejmie prowadzenie w ligowej tabeli. Inter obecnie cały czas bije się o lidera z Milanem. Do Milanu ma zaledwie dwa punkty straty, a więc nie wyobrażam sobie żeby dzisiaj mieli stracić tą szansę i zgubić punkty. Inter w ostatnim czasie mocno w gazie. W ostatnich pięciu spotkaniach strzelił łącznie 12 goli, co nam daje fajną średnią. Bologna nie przegrała żadnego z ostatnich czterech meczów w lidze i choć zaliczyła w tym czasie ledwie jedną wygraną drużyna gra całkiem dobrze. U siebie odprawili z kwitkiem min. Sampodrie czy Spezie. Nie są to zespoły z górnej półki tabeli, ale warto zwrócić na to uwagę. Zespół Bologni na pewno nie położy się dzisiaj przed Interem, a przysporzy im sporo problemów. Goście na pewno muszą uważać na Arnautovića najlepszego strzelca drużyny gospodarzy. W Bologny z pewnością zabraknie zawieszonego Medela i powracającego do zdrowia Kingsleya. Niewielki znak zapytania jest też przy dyspozycji tercetu Skorupski, Schouten, Vignato, którzy w ostatnim czasie zmagali się z problemami żołądkowym i ich występy stoją pod znakiem zapytania
Inter musi być skuteczny aż do bólu, a za to odpowiedzialni mają Martinez, Dżeko, Barella czy ostatnio Brozovic.
Do tej kombinacji dodałem, że w meczu padnie 10 rzutów rożnych. Inter zapewne będzie chciał jak najszybciej strzelić gola by ułożyć mecz pod siebie. Rzuty różne mam nadzieje, że z każdą minutą będą się nabijać, bowiem bezpośrednie mecze obu ekip pokazały, że goli jak i rzutów rożnych nie brakuje w tych starciach.
Na koniec dodam, że goście bez Vidala, Caicedo, a wczoraj dołączył Gosens.

BOLOGNA (3-5-2): Skorupski; Bonifazi, Soumaoro, Theate; De Silvestri, Svanberg, Schouten, Soriano, Hickey; Orsolini, Arnautović.

INTER (3-5-2): Handanović; Skriniar, De Vrij, Bastoni; Dumfries, Barella, Brozović, Calhanoglu, Perisić; Lautaro, Correa.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Derby Genui w najbliższą sobotę. Żeby tego było mało, to prawdopodobnie będą to ostatnie derby w najbliższym czasie, bo goście zmierzają do Serie B. Do zakończenia ligi pozostały cztery kolejki, oba zespoły dzieli zaledwie 5 pkt, plus Genua traci 3 pkt do bezpiecznego miejsca. Nie mają wyjścia, muszą jutro zaatakować, mimo, iż mają najgorszą ofensywę w całej lidze. Jutrzejsze starcie, to dla nich ostatnia deska ratunku, jeśli marzą o utrzymaniu. Będzie gorąco na boisku, do tego sędzia Maresca ze średnią 5 ŻK na mecz, na 13 spotkań pokazał 5 czerwonych kartek - i właśnie do tego zmierzam. Każda z drużyn wie o co gra, są to derby, więc może być dużo spięć na boisku, brzydkich fauli, stąd nie gram na same kartki, a zaryzykuję czerwoną w meczu.

Czerwona kartka: Tak @3.25 Unibet
 
A 0

arekzk

Użytkownik
Data i godzina :2.05.22 godz. 20:45
Atalanta - Salernitana
Typ:2(+2) handi azjatyckie
Kurs:1.61
Bukmacher:Fortuna

Wstawiam już dziś Typ na jutrzejsze spotkanie serie A pomiędzy 8 w tabeli Atalantą a 18 Salernitana . Gospodarze mają 4 kolejki do rozegrania i stratę 4 pkt do 5 miejsca (Liga Europejska) Forma jednak ostatnio daleka od ideału .Zaledwie 4 pkt w 5 ostatnich kolejkach po zwycięstwie m.in z ostatnią Venezia . Goście walczą o utrzymanie . Pozostało im 5 kolejek , tracą 3 oczka do 17 bezpiecznej pozycji mając jednak 2 mecze rozegrane mniej od Cagilari . Ostatnie 3 wygrane z rzędu na pewno zbudowało drużynę bo te 9 pkt w 3 meczach to ponad 1/3 zdobytych punktów w 33 kolejkach 😄Kadrowo oba zespoły z pewnymi kłopotami ale już od kilku kilkunastu kolejek . Dla mnie zbyt duża różnica kursów , może i Atalanta jest faworytem ale nie idzie im ostatnio zbyt dobrze za to Salernitana jest w gazie i nie sądzę nawet jeśli aby tutaj poległa znacząco . Handi (+2) która daje ewentualny zwrot jak dla mnie bomba
 
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Atalanta - US Salernitana 1919
Typ: Betarchitekt - Punkty za kartki (drużyny) - Salernitana Powyżej 39.5 (90 minut) & Rzuty rożne (suma) - Powyżej 7.5 (90 minut)
Kurs:
3,75
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Ja próbuje ugryść ten mecz z innej strony niż kolega wyżej.
Sędzią spotkania będzie Pan Marco Guida. Statystyki z ostatnich meczy ligowych pod względem kartek tego Pana w Serie A i B są następujące (screen poniżej):

1651437219656.png


Także można powiedzieć że gość nie żałuje karteczek.
Oczywiście sam mecz jest "kolejnym finałem" dla drużyny US Salernitana 1919, a po serii 3 kolejnych zwycięstw na bank są nakręceni do ostrej walki, bo powiedzmy sobie szczerze że braki techniczne nadrabiają walecznością, zaangażowaniem i poświęceniem :).

Ostatnie 5 meczy US Salernitana 1919 na wyjeździe pod względem ilości kartek: 5, 7, 8, 2, 1 (3 na 5 przypadków na plus).

Cóż ja próbuję uwierzyli w siebie i będą gryść glebę, oby tylko nie było szybkie "3:0" ale może wtedy jakieś czerwo z flustracji - a wtedy nam się to liczy jako 20 punktów za kartki ( żółta - 10 pkt, czerwona - 20 punktów).

Do tego dorzucam rożne - niska linia - Atalanta powinna bombardować bramkę Salernitany i możliwe że sami tyle nabiją.

Z Fartem !!

1651437246880.png
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom