>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

35 kolejka Primera Division: 19-20 maja 2007r.

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Oto jak przedstawiają się pary 35 kolejki wraz z notowaniami u bukmachera Bwin:

[center:68f5561e3b]
[/center:68f5561e3b]
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
W tej kolejce mamy kilka ciekawych spotkań, jednakże moją szczególną uwagę zwraca mecz Atletico Madryt - FC Barcelona....

Los Rojiblancos mają swego rodzaju patent na piłkarzy Barcelony i w ostatnich latach za każdym razem ich ogrywali. Na pewno na utrzymanie dobrej passy liczą ich rywale zza miedzy - Real Madryt zmierzy się w tej kolejce z Recreativo Huelva gdzie wcale łatwego zadania mieć nie będzie, jednakże wydaje się, że komplet punktów Królewscy powinni zgarnąć. Ja mam nadzieję, że Atletico Madryt, któremu kibicuje wywalczy komplet punktów w meczu z Barceloną i tym samym udowodni, że jest drużyną grającą na najwyższym poziomie ;)

Moje typy:
Atletico - Barcelona 1
Recreativo - Real 2
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
W tej kolejce mamy kilka ciekawych spotkań, jednakże moją szczególną uwagę zwraca mecz Atletico Madryt - FC Barcelona....

Los Rojiblancos mają swego rodzaju patent na piłkarzy Barcelony i w ostatnich latach za każdym razem ich ogrywali. Na pewno na utrzymanie dobrej passy liczą ich rywale zza miedzy - Real Madryt zmierzy się w tej kolejce z Recreativo Huelva gdzie wcale łatwego zadania mieć nie będzie, jednakże wydaje się, że komplet punktów Królewscy powinni zgarnąć. Ja mam nadzieję, że Atletico Madryt, któremu kibicuje wywalczy komplet punktów w meczu z Barceloną i tym samym udowodni, że jest drużyną grającą na najwyższym poziomie ;)

Moje typy:
Atletico - Barcelona 1
Recreativo - Real 2
ja bym nie byl taki pewien Atletico... postawilbym 1X bo jestem pewien ze barsa bedzie mocno walczyc i anwet w slabej formie moze ugrac chociaz punkcik
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Masz rację ;) kurs na 1x w meczu Atletico całkiem niezły... ale ja tam liczę, że Torres i spółka tak jak w ostatnich latach ograją Barcelonę ;) Niedzielny mecz zapowiada się niezwykle interesująco i cieszę się, że jego transmisję przeprowadzi Canal+Sport ;)
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
bede ogladal TBM takze , juz pogodzilem sie z tym ze Barsa nie bedzie mistrzem bo z taka gra nie maja szans z realem ktory jest na fali. licze ze za rok zespol znowu bedzie blyszczal. warto moim zdaniem postawic tez na to ze Torres strzeli bramke w tym meczu bo on nawet kiedy jest bez formy zawsze strzela barcelonie gole. tak juz ma ten zawodnik , kat barcelony pewnie znowu pokarci moj klub
 
rafales 0

rafales

Użytkownik
Huelva - Real Madrid

to moje pierwsze spotkanie na 35 kolejkę hiszpańskiej, które wg mnie po krótce zakończy się zwycięstwem Królewskich. Wszyscy wiemy jaka jest sytuacja u góry hiszpańskiej tabeli I ligii. Prowadzi Real przed Barceloną ale nie ze względu na punkty a stosunek wygranych do przegranych i remisów. Barcelona ma dzisiaj bardziej wymagającego rywala aniżeli Królewscy i to skłania mnie właśnie do postawienia na wielki Real, który wg mnie zaczyna wielki powrót na szczyty najlepszych klubów świata. Gospodarze graja co prawda na wyjeździe ale ze słabszą Huelvą, która jakby nie patrzeć nie ma juz o co walczyć. Real zaś oczywiscie walczy o zajęcie pierwszego miejsca w lidze, a tym samym chce w tej kolejce odskoczyć Barsie. Poza tym w ostatnich spotkaniach Barcelona gra słąbo, nawet jeśli mają do dyspozycji wszystkich kluczowych i podstawowych graczy.
Mój typ: 2 po kursie 1,75/expekt

[center:056a185714]**************[/center:056a185714]

La Coruna - Sevilla

to kolejne spotkanie, które moim zdaniem będzie rozstzrygnięte na korzyść gości, a miałoby to być za sprawą właśnie tak jak pisałem wyżej gry o wysoikie miejsca w lidze. Koniec kolejki tuż tuż, a Sevilla mając tylko 2 punkty straty może powalczyć z najlepszymi w kraju o zdobycie jak najbardziej korzystnej lokaty. Gospodarze tego spotkania zajmując obecnie 13 lokatę w lidze nie mają o co walczyć. Spadnąć nie spadną a awans o 1-2 oczka w górę i tak niczego nie zmienia poza faktem wyższej pozycji w statystykach. Co prawda w spotkaniach u siebie Deportivo jest aż na 7 pozycji ale ostatnie 10 spotkań pokazało, że zespół ten zasługuje na 13 pozycję ????
Więcej chyba juz nie będę pisał. A chyba, że o meczu Pucharu UEFA, ale to pewnie każdy oglądał widział formę zespołów w nim grających ????
Mój typ: 2 po kursie 2.1/expekt

[center:056a185714]**************[/center:056a185714]

Mallorca - Valencia FC
to już chyba ostatnie spotkanie, na które mógłbym sie skusić z tej kolejki. W sumie to kolejny typ na 2 i tego zaczynam się obawiać ???? .
Valencia jest kolejnym zespołem, który ma o co walczyć zaś Mallorca już i tak pozostanie w środku tabeli, czy awansuje o jedną pozycję czy też spadnie. Patrząc jednak na historię spotkań pomiędzy tymi zespołami coś mi mówi, że warto postawić over 2,5, gdyż ostatnie spotkania tych drużyn do wysokobramkowe zakończenia spektakli sportowych. 3-1, 2-1, 3-0, tak więc myślę że to najlepszy wybór a i kurs jest dobry, bo 2,05
Mój typ: over 2,5 po kursie 2,05/expekt

EDIT: 0-1 /Valencia wygrała ale overka nie było ⛔ ⛔ ⛔
 
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
bede ogladal TBM takze , juz pogodzilem sie z tym ze Barsa nie bedzie mistrzem bo z taka gra nie maja szans z realem ktory jest na fali. licze ze za rok zespol znowu bedzie blyszczal. warto moim zdaniem postawic tez na to ze Torres strzeli bramke w tym meczu bo on nawet kiedy jest bez formy zawsze strzela barcelonie gole. tak juz ma ten zawodnik , kat barcelony pewnie znowu pokarci moj klub
Zostało jeszcze pare kolejek do końca, a ty piszesz ze nie mają szans... każdy ma szanse na mistrzostwo. Tak było z PSV słabo grali w ostatnich kolejkach, ale mistrzostwo zdobyli. Jeśli nie wierzysz w Barcelone to nie zasługujesz na noszenie tego avatara.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Mallorca - Valencia FC

Na San Moix na Mallorce tamtejszy zespół podejmie Valencie, dla której niemal każde zwycięstwo jest na wagę złota. Jednak na początek warto zauważyć że gospodarze są w znakomitej formie, ostatnie cztery zwycięstwa padły ich łupem. Co więcej ostatnie siedem spotkań na Mallorce zakończyły się zwycięstwem gospodarzy. Polegli tam między innymi: Osasuna czy Saragossa. Wynika z tego że jest to bardzo mocna drużyna, która niemal każdemu może &quot;urwać&quot; punkty. W takiej sytuacji pewnie ciężko będzie mi przekonać co niektórych do zwycięstwa gości. Na początek warto zauważyć, że Valencia ma jeszcze ciągle możliwy do osiągnięcia cel, jakim jest Mistrzostwo Hiszpanii. Czytając wypowiedź Miguela myślę że motywacji także im nie brakuje. “In theory, Saturday’s match against Mallorca is going to be very difficult. Last year, we suffered a lot there, as it’s a team that plays really well at home. We don’t want to suffer the same, so we are going to came on to the pitch to win, we’ll give it all. It’s really important.” Co więcej Valencia zostaje czasem zapomniana w walce o tytuł. Na pierwszy plan wysuwają się Barca i Real i to bardzo dobra wiadomość dla podopiecznych Floresa. Grając bez ciągłej presji zawodnicy grają często bardziej wyluzowani. Sami piłkarze mają tego świadomość: &quot;When people talk about the title, thinks about Sevilla, Madrid and Barcelona. They forget Valencia, but we are here. I think it’s positive for us that they don’t think about us, as we can do our jobs, that is to say, win.&quot; Liczę, że mój ulubiony zespół z Primera Division wygra to spotkanie. ;-)

Typ: 2 Kurs: 2,00 ✅ || Bukmacher: Bwin
Edit: Ostatnia minuta : Joaquin (Valencia w walce o Mistrzostwo!!! 8) )
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
bede ogladal TBM takze , juz pogodzilem sie z tym ze Barsa nie bedzie mistrzem bo z taka gra nie maja szans z realem ktory jest na fali. licze ze za rok zespol znowu bedzie blyszczal. warto moim zdaniem postawic tez na to ze Torres strzeli bramke w tym meczu bo on nawet kiedy jest bez formy zawsze strzela barcelonie gole. tak juz ma ten zawodnik , kat barcelony pewnie znowu pokarci moj klub
Zostało jeszcze pare kolejek do końca, a ty piszesz ze nie mają szans... każdy ma szanse na mistrzostwo. Tak było z PSV słabo grali w ostatnich kolejkach, ale mistrzostwo zdobyli. Jeśli nie wierzysz w Barcelone to nie zasługujesz na noszenie tego avatara.
zawsze bede wierny barcelonie bez wzgledu na wyniki wiec nie tobie to oceniac akurat czy jestem godzien czy nie
 
W 2

wislak

Forum VIP
bede ogladal TBM takze , juz pogodzilem sie z tym ze Barsa nie bedzie mistrzem bo z taka gra nie maja szans z realem ktory jest na fali. licze ze za rok zespol znowu bedzie blyszczal. warto moim zdaniem postawic tez na to ze Torres strzeli bramke w tym meczu bo on nawet kiedy jest bez formy zawsze strzela barcelonie gole. tak juz ma ten zawodnik , kat barcelony pewnie znowu pokarci moj klub
Zostało jeszcze pare kolejek do końca, a ty piszesz ze nie mają szans... każdy ma szanse na mistrzostwo. Tak było z PSV słabo grali w ostatnich kolejkach, ale mistrzostwo zdobyli. Jeśli nie wierzysz w Barcelone to nie zasługujesz na noszenie tego avatara.
zawsze bede wierny barcelonie bez wzgledu na wyniki wiec nie tobie to oceniac akurat czy jestem godzien czy nie
Wiara czyni cuda! &quot;juz pogodzilem sie z tym ze Barsa nie bedzie mistrzem&quot; - to tak jakbyś zdradził DuMĘ KATALONII! jakbys sie przespał z Realem... :]

Ja tam wierze jeszcze w Blaugrane, nie mają nic do stracenia, Real ich wyprzedził, Ronalinho ostatnio sie wypowiadal ze czuje sie pewnie i bedą walczyc z całych sił. Mysle ze po tych dwóch wpadkach z rzędu jutro musi byc lepiej i wygrana z atletico podbuduje ten zespół i da mu mistrza!

VISCA EL BARCA!!!
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
nie licze na jakies cuda na koniec sezzonu , ale kciuki trzymam do konca , wole byc milo zaskoczony niz z gory zakladac , ze barsa i tak bedzie mistrzem
 
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
Atletico vs Barcelona ✅ ✅

Typ : 2 lub handicap
Kurs : 2.05 lub 3.60
Bukmacher : Bet-at-home

Mecz będzie bardzo ciekawy i napewno trudno wskazac faworyta. Ja stawiam na mój klub i bede w niego wierzyć do końca sezonu. Barcelona w ostatniej kolejce po błędzie naszego kochanego bramkarza straciła fotel lidera. Teraz przyjdzie im się zmierzyc z drużyną, która ostatnio gra bardzo w kratke. Gospodarze mają bilans u siebie 8-6-3, a na wyjeździe 7-3-7. W ostatnich 3 meczach, 2 razy schodzili z boiska pokonani i 1 raz wygrali. Zajmują 6 miejsce z dorobkiem 54 punktów. Mają do 5 miejsca cztery punkty straty i mają czteropunktowa przewage nad 7 zespołem. Jest to drużyna dobrze poukładana i mają dobry skład. Przeciwko Barcelonie zagrają : Pichu, Seitaridis, Eller, Antonio Lopez, Ze Castro, Luccin, Galletti, Maniche, Jurado - Petrov, Fernando Torres. Jak widać nie zagra podstawowy bramkarz Atletico. Ten zespół ma patent na Blaugrane. Ostatnio nie mogą z nimi wygrać, ale każda seria się kiedyś kończy. Barcelona zajmuje 2 miejsce i mają tyle samo punktów co Real, ale lepszy bilans bezpośrednich potyczek ma Real. Na wyjeździe nie grają źle, mają bilans 6-5-6. Na ten mecz kaźdy piłkarz jest zmotywowany w 100 % i skoncentrowany. Wypowiedzi piłkarzy zwiadczą o tym. Skład Barcy : Victor Valdes, Thuram, Puyol, Gio, Zambrotta, Iniesta, Xavi, Deco, Messi, Eto&#39;o, Ronaldinho. Według mnie jest to najlepszy skład jaki mógł wystawić Rijkard. W obronie Thuram, Puyol, Gio i Zambrotta. W pomocy Iniesta, Xavi, Deco i Ronaldinho, a w atatku wystąpi dwójka wspaniałych piłkarzy Eto i Messi. No sory, ale nie sądze, że w takim składzie Barca straci punkty. Muszą wkońcu udowodnić kibicom, że warto przychodzić na ich mecze. Tym bardziej, że na ostatnim meczu było troche białych chusteczek.

Inne moje typy bez analizy :

Recreativo - Real ⛔ (prawie)
Typ : 1x ( Barcelona wygrywa, Real przegrywa proste )
Kurs : 2.16

Deportivo La Coruna - FC Sevilla ✅
Typ : 2
Kurs : 2.05

CF Villarreal - Racing De Santander ✅ ⛔
Typ : 1 lub handicap
Kurs : 1.60 lub 2.60
 
P 0

piotrek11111

Użytkownik
Jak dla mnie stawianie na Barcelonę, tylko dlatego, że jest się ich sympatykami to totalna głupota. Jak wiadomo Atletico zawsze dobrze radzi sobie z Barcą i nie wątpię, że dziś będzie inaczej. Stawianie czystej 2 to wg mnie bardzo nierozsądne posunięcie.


Co do typków:

Villarreal - Racing Santander
typ: 1
kurs: 1,75 zł
bukmacher: toto-mix

Analiza: Villarreal w ostatnich 4 meczach nie poniósł porażki. Grają z drużyną, której ostatnie wyniki nie mogą zachwycać. Obie drużyny teoretycznie mają jeszcze szanse na gry w pucharach, jednak Villarreal ma lepsze morale i powinni bez większych problemów rozprawić się z Racingiem.
 
madison 0

madison

Użytkownik
[center:a195134d08]
Recreativo vs Real
[/center:a195134d08]


[center:a195134d08]TYP: 2[/center:a195134d08]

W przedostatnim spotkaniu 35. kolejki Primera Division na Nuevo Colombino rewelacja rozgrywek Recreativo Huelva podejmować będzie lidera rozgrywek Real Madryt. Marcelino Garcia Toral stworzył nieoczekiwanie zespół, który w obecnym sezonie po awansie z Segunda Division jest w stanie skutecznie przeciwstawić się najlepszym drużynom w lidze.

W ostatnich spotkaniach piłkarze z Huelvy doznali jednak małej zadyszki. Musieli uznać wyższość wyżej notowanych zespołów z Sevilli oraz Valencii oraz zaledwie zremisowali przed własną publicznością z Athleticem Bilbao. Recreativo bardzo zależy na utrzymaniu siódmego miejsca w lidze i grze Pucharze Intertoto. Dostanie się do europejskich rozgrywek już po pierwszym sezonie gry w La Liga byłaby sporym sukcesem.

Szansa na zdobycie w niedzielny wieczór nie jest jednak zbyt duża. Królewscy bowiem walczą zaciekle o mistrzowski tytuł i trudno przypuszczać, że będąc na fali stracą punkty w konfrontacji z Recreativo. Na pewno czeka nas niezwykle interesujące spotkanie, gdyż piłkarze z Huelvy na pewno rozegrają dobry mecz i postarają się o niespodziankę. Liczę jednak na 3pkt dla Realu Madryt.
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Spotkanie: Deportivo La Coruna - FC Sevilla 1-2
Typ: 2
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet-at-home
✅
analiza: Zdobywca pucharu UEFA Sevilla podejmować będzie deportivo które ustaliło już swoje miejsce w lidze. Sevilla napewno zmęczona długim [dogrywka + karne] finałem ale z drugiej strony bardzo podbudowana ugranym trofeum. Jeśli Real i Barcelona zrobiłyby niespodziankę przegrywając dzisiejsze mecze to sevilla może wysunąć się na prowadzenie. Na stronce o primeradivision w składzie sevilli nie wymienili kanoute - nie wiem dlaczego ale jeśli to prawda to będzie duże osłabienie dla drużyny. Bezpośrednie spotkania tych drużyn na stadionie deportivo to aż 8 porażek sevilli 2 remisy i jedna wygrana! Statystyki są porażające ale to jednak sevilla ma mocniejszy skład, lepiej zgraną drużynę i napewno zechce te statystyki poprawić :spokodfhgfh: ✅ ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom