>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

35. kolejka PKO Ekstraklasy (10.07-12.07.2020)

Status
Zamknięty.
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Slask - Pogon
Typ: Slask
Kurs: 2.03
efortuna

Witam. zapraszam na jutrzejszy mecz ktory zapowiada sie ciekawie. Slask ktory musi wygrac zeby marzyc jeszcze o pucharach a Pogon praktycznie nie ma juz szans na puchary. Dlatego Slask jest faworytem tego meczu i kurs 2.03 kusi bardzo. Salsk ktory zajmuje 4 miejsce ze strata 4 pkt to 2 miejsca i 3 miejsca. A mianowicie musza ten mecz jutro wygrac remis nie wchodzi w gre. Salsk ktory u siebie nie przegrywa od 8 spotkan 4 remisy i 4 zwyciestwa. Za to Pogon jest druzyna w dolku od 6 spotkan nie potrafia wygrac , ba na wyjazdach nie wygrali juz od 6 spotkan 3 remisy i 3 porazki , i zaledwie 2 strzelone bramki o czyms to swiadczy. Dlatego moj typ na ten mecz to 2-1 dla gospodarzy , beda druzyna ktora bedzie dyktowac warunki gry.
 
Ostatnia edycja:
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Legia-Cracovia
powyżej 4.5 kartki
1.75 noblebet

Mecz o stawkę i rewanż za pucharowe 3:0 z tego tygodnia. We wtorek było dość ostro, było kilka starć i niesportowych fauli (szczególnie na Luiqnasie czy jak mu tam). Probierz nie odpuści, nastawi odpowiednio zespół. Cracovia łatwo tego punktu potrzebnego Legii nie odda.
Sędziuje J.Przybył, który do typu też pasuję. Poszukam też czerwonej kartki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
G gumazii może nie tak grubo w wygrana Cracovii ale chętnie pobieram hc+1.5 po kursie 1.51. Legia potrzebuje pkt do mistrzostwa, którego długo wyczekują. Wiadomo jaka jest sytuacja kadrowa na Łazienkowskiej i uważam że Legia nawet jak strzeli na 1:0 to raczej skupia się na obronie i dowiezieniu wyniku ew. remisu do końca meczu. Dzisiaj będzie nieważny styl, ważny będzie efekt końcowy.
K kfjatek zgadzam się z Tobą, fauli jak i kartek nie powinno dzisiaj zabraknąć w spotkaniu. Ja gram w betfanie zakład każda drużyna powyżej 1 żółtek kartki po kursie 2.25 ❎ ❎ ❎ 33 minuty👍
 
Ostatnia edycja:
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
ŚLĄSK WROCŁAW - POGOŃ SZCZECIN typ 1 kurs 2.03 fortuna. Pogoń Szczecin, to klasyczny przykład, jak bardzo w trakcie jednego sezonu, można popsuć sobie niemal wszystko. Jesienią, Pogoń wiele razy była liderem, zresztą często wyrywała sobie ten fotel ze Śląskiem. O ile jednak Śląsk do końca walczy o europejskie puchary, tak runda wiosenna dla Pogoni to istny koszmar. Nie sposób jest wyróżnić kogoś w ofensywie Portowców. Spośród osób wciąż będących w klubie, najwięcej goli ma Cybicki 3. To mówi wiele. Mniej goli w tym sezonie strzeliły tylko dwa ostatnie zespoły w tabeli, Korona i ŁKS. Dla Śląska Wrocław to mecz nie tylko o przedłużenie nadziei, ale wręcz spotkanie o życie. Wszakże porażka lub remis mogą odebrać im definitywnie szanse na awans do pucharów. Moim zdaniem faworytem jest Śląsk.
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Legia-Cracovia
powyżej 4.5 kartki
1.75 noblebet
Typ dobry, sam pograłem, ale w noblebet jest zakład na żółte kartki, więc warto o tym wspomnieć w typie. Inna sprawa, że typ na over kartek jest w Betclic, gdzie pograłem. Ta sama linia po kursie 2,15 i liczą się jeszcze czerwone bezpośrednie, czy po drugiej żółtej.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Śląsk - Pogoń 2:2
Śląsk, @2,03 Fortuna


Pierwsze niedzielne spotkanie w naszej Ekstraklasie, do Wrocławia przyjeżdża Pogoń, dla której mam takie wrażenie granie zakończyło się w momencie awansu do górnej ósemki, teraz tylko chcą dograć sezon do końca, inaczej wygląda sytuacja we Wrocławiu, gdzie Śląsk wciąż ma szansę na podium, obecnie jest na 4. miejscu i do zajmujących drugie i trzecie miejsce Piasta i Lecha traci 4 pkt, jeżeli chce sezon zakończyć w top 4 takie spotkania musi wygrywać, forma po wznowieniu rozgrywek również jest po stronie Śląska 3 wygrane 2 remisy i 3 porażki, natomiast Portowcy 1 zwycięstwo 3 remisy i 4 porażki, dodatkowo Pogoń nie potrafi wygrać we Wrocławiu od czasu, gdy Śląsk zaczął grać na nowym stadionie, w tym czasie rozegrali 10 meczy, gospodarze wygrali 4, a 6 zakończyło się podziałem punktów. Minusem jest brak u gospodarzy w składzie pauzujących za kartki Mączyńskiego i Chrapka, ale myślę, że i bez nich Śląsk będzie bardziej zdeterminowany od Pogoni i komplet punktów zostanie dziś we Wrocławiu. Poniżej składy w jakich obie ekipy wyjdą na dzisiejsze spotkanie

Magical Snap - 2020.07.12 11.50 - 001.png
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom