>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

34. kolejka LaLiga (29.04 - 2.05.2022)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2022-04-20 o 09.27.10.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami.

Nie masz konta w Fuksiarz, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty.
1000x200-3.png
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 FC Barclona - Rayo
Barcelona powyżej 64,5% posiadania piłki @ 1.82
Wynik: 71%
Betclic


Barcelona jako jedyna dzisiaj zagra w Hiszpanii, a to z tego względu, że ma do rozegrania zaległe spotkanie, gdzie przeciwnikiem będzie zespół Rayo. Po raz kolejny idę w posiadanie piłki gospodarzy. Sprawa mistrzostwa jest rozstrzygnięta, ale walka o miejsca 2-4 może potrwać do ostatniej kolejki. Wygrana gospodarzy sprawi, że oddalą się od Sevilli na 3 pkt oraz od Atletico na 5 pkt. Barcelona nie może sobie pozwolić na blamaż w tym spotkaniu jak i w każdym następnym. Na jesień Barcelona miała posiadanie piłki w granicach 69% i dziś liczę na podobny wynik. Barcelona w ostatnich spotkaniach ma posiadanie piłki w granicach 65,4%.
Rayo raczej pewne utrzymania, ale na pewno nie przyjechali na Camp Nou odfajkować kolejnego meczu tylko spróbować sprawić niespodziankę. Barcelona musi się strzec w obronie bo tu jest najwiecej błędów. W spotkaniu z Realem Sociedad mieli sporo szczęścia, ale udało się wygrać i co najlepsze Barcelona była tylko w 44% posiadania piłki!.
Mam nadzieje, że gospodarze dzisiaj będą długo męczyć swojego przeciwnika wymianą podań, a pod bramką rywala będą skuteczni aż do bólu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +356
nightbuk 3K

nightbuk

Użytkownik
Valencia - Levante
Valencia Wygra
@ 2.30
Superbet


Dzisiejszy wieczór La Liga sprowadza lokalne drużyny i ja postanowiłem postawić na Valencie. Dlaczego? Ok już przedstawiam argumenty. Valencia na własnym stadionie gra przyzwoicie oraz w bezpośrednich meczy z ekipą Levante uszczęśliwia swoich kibiców.
Dla mnie ważnym argumentem jest również problem kadrowy ze strony Levante co stanowi handicap dla gospodarzy.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Real Madryt - Espanyol
Espanyol strzeli @1.65 - 20 strzałów, bez gola 😅
X2 @2.95 uni

Real ma inny cel w tym momencie. Oczywiście dziś może zapewnić sobie mistrzostwo, ale czy fiesta będzie korzystna skoro za parę dni niesamowicie ważny mecz rewanżowy z City? Dziś Carlo wystawia skład rezerwowy, a na obronie zabraknie wszystkich trzech środkowych obrońców: Militao, Alaba, Nacho. Do tego wielu piłkarzy odpoczywa. Espanyol powinien strzelić, ma jakościowych piłkarzy jak Raul de Tomas, który walczy o hiszpańskiego króla strzelców (Trofeo Zarra).

Real Madryt: Courtois; Lucas, Vallejo, Casemiro, Marcelo; Camavinga, Ceballos, Modrić; Rodrygo, Asensio, Mariano.
Ławka: Łunin, Diego, Carvajal, Mendy, Gila, Kroos, Valverde, Isco, Vinícius i Benzema.

Wyjątkowo Casemiro zagra na stoperze, na lewej Marcelo, który nigdy nie był dobrym defensorem, ofensywny Lucas, oraz Vallejo, który rzadko się pojawia na placu gry. Atak też bez Vini i Benzemy może mieć problem z Espanyolem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +356
nightbuk 3K

nightbuk

Użytkownik
Atletic Bilbao - Atletico Madrid
Atletico Madrid Win
@ 3.00
Superbet

O de mnie mecz kończący dzisiejszy dzień w La Lidze a mianowicie mecz pomiędzy Bilbao a Atletico. Na wstępie chciałbym zaznaczyć iż ekipa gospodarzy jest waleczną drużyną co pokazały ostatnie sezony i ich mecze natomiast Atletico Madrid jest według mnie bardziej zdyscyplinowaną ekipą co przekłada się na dobre wyniki. Jedynym handicapem dla Bilbao jest brak Joao Felixa oraz bezpośrednie spotkania pomiędzy ekipami. Ja jednak obejmując całość postanawiam grać Atletico Madrid po dobrym kursie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Jakiś buk wystawił linie na posiadanie piłki Barcelony?. Przejrzałem wszystko i albo mi umknęło albo jeszcze nigdzie niema...
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 FC Barcelona - Mallorca
Barcelona powyżej 69.5% posiadania piłki @ 1.82
Wynik: 72%
Betclic


Po raz kolejny biorę posiadanie piłki Barcelony. Xavi już zapisał się w kartach historii Barcelony jako piłkarz, ale również jako trener przegrywając trzy mecze z rzędu na Camp Nou. Mallorca wie, że Barcelona jest w kiepskiej formie i spróbuje to wykorzystać jak ich poprzedni rywale. Gol dla Mallorcy oznaczał by, że zespół ten się zamknie na własnej połowie i poszuka swoich szans w postaci kontr. Xavi dał odpocząć graczom, a Ci po dwóch dniach wrócili do treningów. Na dodatek zwołał zebranie zespołu, gdzie został zrobiony wspólny grill aby zjednoczyć drużynę przed końcem sezonu. Barcelona w ostatnim czasie ma posiadanie piłki w granicach 66%. Zapewne od początku znowu zaczną klepać i wymieniać podania, a to oznacza, że posiadanie piłki powinno być wysokie. Na jesień Barcelona wygrała skromnie 0:1 i miała posiadanie piłki 65%. Teraz liczę na dużo lepszy wynik posiadania piłki jak i samego meczu.
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - LaLiga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Granada - Celta Vigo
Typ: over 5.5 kartek
Kurs: 1.76 czarna lista dla tego dzbana sedziego
Bukmacher: PZBUK

Analiza:
Granada jest w walce o utrzymanie i dzisiejsza wygrana moze byc dla nich bardzo istotna. Celta juz raczej bezpieczna w kwestii gry w LaLiga w nastepnym sezonie ale odpuszczania nie bedzie. Spodziewam sie spotkania o duzej intesywnosci ze spora iloscia fauli. Spotkanie zapowiada sie bardzo stykowe bez wyraznego faworyta co rowniez przemawia za typem na kartki. Sedzia bedzie Juan Martinez Munuera czyli ligowy sredniak ale mam nadzieje, ze nie zawiedzie.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom