>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

34. kolejka Bundesligi (22.05.2021)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-05-17 o 13.55.47.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
forumbuk_970x90.jpg
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 15:30
Mecz: Bayern Monachium vs FC Augsburg
Typ: Robert Lewandowski strzeli przynajmniej 3 gole
Kurs: 7.00
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Typ bardzo ryzykowny i mocno życzeniowy, ale jeżeli spojrzymy u innych bukmacherów to kurs na to zdarzenie jest o wiele mniejsze w granicach 3.50, a w BETFAN mamy 7.00 co jest już value. O rekordzie Gerda Müllera wiemy już chyba wszystko, bo wiele rzeczy było już o tym pisanych w polskich mediach. Fakty są takie, że potrzeba Robertowi jednego trafienia, aby zostać samodzielnym liderem w tej klasyfikacji. Jestem zdania, że mu się to uda i to jeszcze z nawiązką. Widać, że presja we Freiburgu była spora, ponieważ po wykorzystanym rzucie karnym było kilka 100% sytuacji, które w normalnych okolicznościach Robert by wykorzystał. Dzisiaj nowy dzień i nowe wyzwanie. Augsburg jest już pewne utrzymania i nawet zapowiedzi ich starego/nowego trenera Marcusa Weinzierla nic nie zmienią. Przyjezdni to jedna z najgorszych defensyw w stawce. Gdyby nie Rafał Gikiewicz na bramce to myślę, że jeszcze dzisiaj martwiliby się fani Augsburga o utrzymanie. Klub z Monachium może zagrać sobie na luzie, tak jak to było z Borussią Mönchengladbach. 1-3 trafienia Lewego są jak najbardziej w zasięgu z takim przeciwnikiem jak Augsburg. Jeżeli pierwszy gol pójdzie w miarę szybko, to o resztę jestem spokojny.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Podobno Niemiaszki z Augsburga są w stanie połamać Lewego tylko po to by ten nie pobił rekordu Mullera.
 
ranczo0123 464,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Robert Lewandowski ściągnął koszulkę w 90min. Obligatoryjna żółta kartka, bez jakiejkolwiek polemiki. Sędzia kończy mecz zaraz po wznowieniu ze środka pola. Nie ma potwierdzenia, zarówno na oficjalnej stronie Bundesligi, jak i wszystkich livescoreach.
Jak się można domyślić postawiłem na to, że Nasz rodak zostanie upomniany, natomiast zakład w dalszym ciagu jest nierozstrzygnięty. Czy ktoś takowy zakład grał? Jeśli tak - jak go bukmacherzy rozliczyli. I czy macie jakiekolwiek potwierdzeniu kartki. Dzięki.
Wlasnie tez zwrocilem na to uwage i chyba sedzia uznal, ze jest to tak duzy moment w historii futbolu, ze sie zlitowal i kartki nie dal. Wszystkie livescory i oficjalna strona Bundesligi w oficjalnym raporcie nie pokazuje kartki dla Lewego.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Oglądałem to spotkanie i po tym jak Lewandowski ściągnął koszulkę nie dostał kartonika, a więc typ rozliczony na minus.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: FC Köln vs Holstein Kiel
Typ: każda drużyna powyżej 1 żółtej kartki
Kurs: 2.00 ✅
Bukmacher: Forbet
Analiza:


Powiem szczerze, że bardzo lubię baraże. Mają w sobie wiele emocji, szczególnie w lidze, którą śledzę od małego. Skazywane na pożarcie Köln jakoś się uratowało i dostało drugą szansę, aby pozostać w elicie. Niestety piękny sen Holstein się zatrzymał i bezpośredniego awansu do 1. Bundesligi nie ma, ale nic straconego. Kursy są dla mnie wystawione trochę śmiesznie w stronę gospodarzy, bo jestem zdania, że ekipa z Zweite powalczy, jak równy z równym. Dzisiaj uważam, że ujrzymy sporo nerwów. Jedni i drudzy zrobią wszystko, aby pozostać/awansować do niemieckiej ekstraklasy. Stawiam więc na kartoniki, a dodatkowym smaczkiem jest sędzia Felix Zwayer, który zapewne chętnie będzie sięgał do kieszonki. Pierwsze spotkanie barażowe z poprzedniego sezonu również prowadził pomiędzy Werderem Brema a Heidenheim i pokazał wiele kartoników, ba nawet czerwona się pokazała. Oczywiście teraz jest zupełnie inny dwumecz, ale niejako pokazuje nam, jak może wyglądać jego sędziowanie. Liczę na to, że każda z ekip ujrzy minimum po 2 żółte kartoniki, a można się zastanowić nad czerwem po 4.70 w Forbet.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Temat zostawiam otwarty dopóki nie skończy się Baraż o utrzymanie
Zrzut ekranu 2021-05-26 o 12.27.19.png


Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami

Magical Snap - 2021.03.15 22.04 - 002.png
 
Napoleone65 914

Napoleone65

Użytkownik
KOLN 2.25 zagrauem

oglondauem match powinni wygrac ale przegrali, zmarowali bardzo duzo okasje brankowe ale rewans bedo wygrac
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Holstein Kiel vs FC Köln
Typ: każda drużyna powyżej 2 żółtych kartek
Kurs: 4.20 ❌
Bukmacher: Forbet
Analiza:


W pierwszym Relegationsspiel próbowałem podobnego typu, tylko z obniżoną linią i pojawiło się wiele żółtych kartoników, a Felix Zwayer nie zawiódł. Tym razem nieco ryzykowniej, ale i arbiter dopisuje. Deniz Aytekin wrócił niedawno do sędziowania po 9-miesięcznej przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi. Muszę przyznać, że lubię tego sędziego i można było się spodziewać, że zostanie wybrany to prowadzenia tak ważnego meczu. Co do samego spotkania, optyczną przewagę miały Kozły, ale Holstein wykorzystał jeden stały fragment gry i do Kiel przywiozło jednobramkową przewagę. Teraz trzeba ją bronić i awans stanie się faktem. Liczę na podobną temperaturę tego starcia, która była w Köln i stawiam na to, że każda z ekip otrzyma po przynajmniej trzy żółte kartki. Typ mocno ryzykowny, ale z takim arbitrem i wagą pojedynku są spore szanse na powodzenie. Zacznie się granie na czas, dyskusje i przepychanki, a te zachowania Deniz Aytekin będzie surowo karał.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +236
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom