>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

33. kolejka Serie A [15.04 - 18.04.2022]

Status
Zamknięty.
T 3,2K

TommyTom

Użytkownik
Spezia-Inter (hc -1) kurs:1.95

W tamtym sezonie padł remis 1:1 i cały Inter był bardzo sfrustrowany po tamtym rozstrzygnięciu.Walka o scudetto weszła już w decydującą fazę i margine błędu zmniejsza się z każdą kolejką. Nie tak znowu dawno, Inter wydawał się zmierzać po tytuł,ale obecnie można przyjąć, że 3 kluby są wciąż cały czas w grze.Spodziewam się bramek i wygranej Interu.Spezia wygląda słabiej niż w tamtym sezonie,gdzie czasem zrobiła niespodziankę.Teraz mają problemy z zespołami z czołówki,a w Interze brak jakiś osłabień.

Czuję tu wygraną Interu, albo Inter i powyżej 2,5 gola.Handicap wydaje mi się trochę lepszą opcją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +150
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Juve mistrzem
Kurs: 50 E efortuna


Za drobne mozna pograc bo jest przesadzone to, do 19. Zeby tak sie stalo to Inter musi zgubic 8 pkt, Napoli 5 pkt, a Juve wszystko wygrac. Milanu nie licze, bo maja taka forme i mecze, ze dla mnie nie licza sie w walce o mistrza juz. Patrzac na ostatnie powiedzmy 15 meczy w lidze to najlepiej gra Juve. Napoli lapie zadyszke, Inter tez nie to samo, pewnie dzisiaj ze Spezia wygra, ale i tak za pare groszy mozna grac. Dobra gdzie Inter moze te 8 pkt mniej zdobyc ?
U siebie graja z zawsze nieobliczalna Romą, wyjazd na Bologne, ktora jest dosyc w dobrej formie, wyjazd na Udinese, ktore gra dobrze po zmianie trenera, do tego mecz z Empoli, gdzie prezes to Ziomek prezesa Napoli i napewno beda jakies premie za pkt, do tego Sampdoria u siebie, ktora moze grac jeszcze o utrzymanie no i ciezki teren na Sardynii, gdzie jest to samo co z Sampdorią. Napoli ma Torino, Sassuolo i Rome, wiecej nie bede pisal. Dla mnie kurs powinnien byc max 20, a nie 50, wiec to pogram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +150
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Cagliari-Sassuolo over 2.5
Sampdoria-Salernitana over 2.5
Ako: 3.00 E efortuna


Nie chce mi sie rozpisywac, ale to sa dwie overowe druzyny dla mnie. Sassuolo bez Barardiego, ale i tak to biore. Po pierwsze na Sardynii zwesze sporo wrzutek w pole karne na Joao Pedro i Pavolettiego, a goscie maja z tym problem. Do tego gospodarze slaby srodek pola, a tutaj bedzie juz jeden z najlepszych duetow czyli Frattesii Lopez. Ja tam biore gole.
Salerniatana gra tylko o 3 pkt, a naprawde ostatnie potrafia stwarzac okazje na bramke. Z Roma mogli miec wiecej na swoim koncie, fajnie tam gra Ederson, Verdi czy Djuric, ktory ma najwiecej chyba w lidze wygranych pojedynkow jesli chodzi o wysokie pilki. Defensywa Sampdorii to kabaret ostatnio, ale u siebie beda ofensywnie nastawieni i nie ukrywam licze na Caputo, Candreve czy ten mega talent jeszcze z Sassuolo Sensi.
 
T 3,2K

TommyTom

Użytkownik
Caputo strzeli kurs:2,5

Sampdoria jak wygra to będzie już spokój i pozbędą się myśli,że jeszcze może im grozić spadek. Zespol z Genui zawiółd w tym sezonie, brakuje im kilku kluczowych graczy, ale rywal to najsłabszy zespół Serie A. Ktoś tą bramkę musi strzelić słabemu rywalowi,także stawiamy,że zrobi to napastnik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +147
M 25

makkon

Użytkownik
Juve mistrzem
Kurs: 50 E efortuna


Za drobne mozna pograc bo jest przesadzone to, do 19. Zeby tak sie stalo to Inter musi zgubic 8 pkt, Napoli 5 pkt, a Juve wszystko wygrac. Milanu nie licze, bo maja taka forme i mecze, ze dla mnie nie licza sie w walce o mistrza juz. Patrzac na ostatnie powiedzmy 15 meczy w lidze to najlepiej gra Juve. Napoli lapie zadyszke, Inter tez nie to samo, pewnie dzisiaj ze Spezia wygra, ale i tak za pare groszy mozna grac. Dobra gdzie Inter moze te 8 pkt mniej zdobyc ?
U siebie graja z zawsze nieobliczalna Romą, wyjazd na Bologne, ktora jest dosyc w dobrej formie, wyjazd na Udinese, ktore gra dobrze po zmianie trenera, do tego mecz z Empoli, gdzie prezes to Ziomek prezesa Napoli i napewno beda jakies premie za pkt, do tego Sampdoria u siebie, ktora moze grac jeszcze o utrzymanie no i ciezki teren na Sardynii, gdzie jest to samo co z Sampdorią. Napoli ma Torino, Sassuolo i Rome, wiecej nie bede pisal. Dla mnie kurs powinnien byc max 20, a nie 50, wiec to pogram.
Jak to znaleźć?
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
No to Juve juz ma mistrza, a nie potrafi u siebie wygrać z Bologna, sorry ze pisze to dopiero teraz, ale Inter jest za klasowa druzyna zeby w koncowce sezonu stracic az 8 pkt, gdy ma wszystko w swoich rekach
 
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
Atalanta vs Verona: Co myślicie o graniu czegoś (np. X2) w stronę Verony? Atalanta po odpadnięciu z LE i maratonie granym co 4 dni.
Napoli vs Roma: Tutaj widziałbym czystą 1. Roma po meczu w LE - macie stronę gdzie można potwierdzić czy wystąpią w Romie tacy zawodnicy jak Zaniolo, Abraham, Pelegrini - bo flashcore to słaby punkt odniesienia.

Jak widzicie te mecze?

1650298058643.png
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
⚽ Atalanta - Hellas Verona | Obie strzelą @1,72

Unibet

Klasyczny mecz dla mnie na BTS dzisiaj we włoskiej Serie A. Atalanta po pucharach, porażka w słabym stylu u siebie z Lipskiem. Ogólnie fatalny okres dla Orobici. Dopiero 8 miejsce w tabeli i z trwogą można patrzeć do góry czy jeszcze da się odrobić stratę do strefy dającej miejsce w europejskich pucharach. Raczej widzę tutaj średnią końcówkę sezonu w wykonaniu Atalanty i po dobrych sezonach powrót do środka tabeli. Hellas jest mocno kąśliwy grając z lepszymi zespołami. W ostatnich meczach strzelali gole Fiorentinie, Napoli czy dwa trafienia przeciwko Romie. Atalanta traci praktycznie ze wszystkimi. 3 bramki z Napoli, 2 z Sassuolo które nie potrafiło ostatnio wbić ani jednego gola Cagliari, no i ten dwumecz 1:3 przegrany z Lipskiem. Gospodarze grając mecz w tygodniu, jeszcze bardziej będą tutaj podatni na ambitne ataki Hellasu, gdzie Giovanni Simeone skrupulatnie wykorzystuje swoje szanse i zdobył już 16 bramek w tym sezonie. Przed nim w klasyfikacji strzelców tylko Immobile i Vlahović. Atalanta coś u siebie powinna strzelić bo atmosfera robi się bardzo nieciekawa. Odradzałbym granie na gospodarzy w takiej formie fizycznej i psychicznej, moim zdaniem lepiej tutaj zagrać BTS.

Wynik: 1:2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +80
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom