>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

33. kolejka PKO Ekstraklasy (19.05 - 22.05.2023)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Wisła Płock - Raków Częstochowa

Wisła +0.5 AH @2.48 Unibet


Na pewno pojawi się tutaj wiele typów na Śląsk , który jeszcze z nadziejami na pozostanie w Ekstraklasie, ja się skupię na drugiej drużynie, która ma tylko 2 pkt przewagi nad zespołem z Wrocławia i gorszy bilans meczów bezpośrednich. Nie lada trudne zadanie przed Wisłą, bo do Płocka przyjeżdża Mistrz z Częstochowy. Na papierze zdecydowanym faworytem Raków, ale czy na pewno? Goście po zdobyciu Mistrzostwa kompletnie odpuścili, spadło ciśnienie, duży sukces dla wielu zawodników, stąd rozluźnienie w lidze i w każdym spotkaniu tracą pkt. Płock z nowym, tymczasowym trenerem na dwa spotkania, Pavla Stano zastąpił Marek Saganowski, wieloletni piłkarz i legenda Legii Warszawa. Może efekt nowej miotły zadziała, kto wie, ale gospodarze grają o życie i pozostanie na najżyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce, a Raków przyjeżdża i gra o pietruszkę, pewnie z wieloma zmianami w składzie , może szanse dostaną juniorzy. Żaden z zawodników Rakowa nie walczy o koronę króla strzelców, więc tym bardziej myślę, że Wisła tutaj zapunktuje, podobnie jak miało to miejsce w Kielcach, kiedy Raków był zdecydowanym faworytem i przegrał z Koroną.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
12:30 Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
Śląsk @ 1.57
Śląsk strzeli powyżej 1.5 gola @ 1.72
Śląsk handicap -1.5 @ 2.54

Handicap


Miedź Legnica z ekstraklasa pożegnało się już kilka kolejek temu. Śląsk dalej walczy ale żeby już w ten weekend nie znaleźć się 1. lidze to musi wygrać i wygra. Dlaczego?. Bowiem jest to spotkanie dwóch ZAPRZYJAŹNIONYCH ekip i to jest jeden z moich argumentów największych dla których Śląsk wygra to spotkanie, a Miedź odpuści po namowach swoich kibiców.
Śląsk co prawda wygrał ostatni ligowy mecz przeciwko Wiśle Płock i zrobił bardzo duży krok w kierunku utrzymania, ale teraz znowu wszystko zależy od nich. Czy spodziewam się jakiegoś gola kuriozum?, a może rzut karny?. Piłka nożna widziała już chyba wszystko.
Dodam, że Śląsk w ostatniej kolejce jedzie na Legię, a tam zapewne wszyscy będą chcieli smucić Śląsk z ligi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1765
robyert84 539

robyert84

Użytkownik
12:30 Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
Śląsk @ 1.57
Śląsk strzeli powyżej 1.5 gola @ 1.72
Śląsk handicap -1.5 @ 2.54

Handicap

Miedź Legnica z ekstraklasa pożegnało się już kilka kolejek temu. Śląsk dalej walczy ale żeby już w ten weekend nie znaleźć się 1. lidze to musi wygrać i wygra. Dlaczego?. Bowiem jest to spotkanie dwóch ZAPRZYJAŹNIONYCH ekip i to jest jeden z moich argumentów największych dla których Śląsk wygra to spotkanie, a Miedź odpuści po namowach swoich kibiców.
Śląsk co prawda wygrał ostatni ligowy mecz przeciwko Wiśle Płock i zrobił bardzo duży krok w kierunku utrzymania, ale teraz znowu wszystko zależy od nich. Czy spodziewam się jakiegoś gola kuriozum?, a może rzut karny?. Piłka nożna widziała już chyba wszystko.
Dodam, że Śląsk w ostatniej kolejce jedzie na Legię, a tam zapewne wszyscy będą chcieli smucić Śląsk z ligi.
Dlaczego ma Legia spuścić Śląsk z ligi a zostawić Koronę czy Płock ?
Wszystkie trzy kluby ma w nosie więc zapewne dla całej ligi lepiej żeby został Śląsk niz Płock czy Kielce.
Także myślę że Śląsk tam spokojnie powalczy a Legia nie będzie chciała im zrobić za wszelką cenę krzywdy.
Będzie nasłuchiwanie z innych stadionów jak Widzew pojedzie z koroną to Legia spokojnie da remis.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dlaczego ma Legia spuścić Śląsk z ligi a zostawić Koronę czy Płock ?
Wszystkie trzy kluby ma w nosie więc zapewne dla całej ligi lepiej żeby został Śląsk niz Płock czy Kielce.
Także myślę że Śląsk tam spokojnie powalczy a Legia nie będzie chciała im zrobić za wszelką cenę krzywdy.
Będzie nasłuchiwanie z innych stadionów jak Widzew pojedzie z koroną to Legia spokojnie da remis.
Może dlatego, że oba kluby nie darzą się sympatią?. Na kogo by nie padło, to nie wierze, że Legia ostatni mecz u siebie puści Śląskowi.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Oj tu bym jednak był bardziej ostrożny, kibice może się jakoś nie lubią ale też bez przesady, są to dwa wojskowe kluby a trenerem Śląska jest dosyć mocno związany z Legią Magiera, więc tutaj też może zadziałać układ na innym szczebelku niż sami kibice, Mioduski wiele razy z trybun obrywał więc chyba kibice na zarząd większych wpływów nie mają.Ja tu właśnie w podejściu Legii widzę coś w stylu że takie mecze to dla nich okazja by dać szanse tym co mało grają, i taki mogą dać ukłon w stronę Magiery, tą Legie też będzie trzeba pokonać ale też trzeba jeszcze poczekać jak się tabela ułoży bo jeszcze nie wszystko zależy od Śląska.
 
G 16,1K

Gramy Nie Pękamy

Użytkownik
Tak jak kolega wyżej napisał mecz przyjaźni więc nie ma tu innej opcji niż zwycięstwo WKS.
Ja się pokusze jeszcze o zagranie opcji 2/1 1polowa/mecz oraz 1gol/mecz.
Mozliwe że sie dogadają na taki scenariusz by zarobić parę złociszy.

Śląsk wygra i w meczu padnie powyżej 2.5 gola #2.95
1polowa/spotkanie 2/1 # 28
1 gol/spotkanie # 11.50
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Wisła Płock - Raków Częstochowa (2 połowa, podwójna szansa + obie strzelą)
Typ: X2, nie
Kurs:
1.72
Bukmacher: forBET
Analiza:

Dzisiaj do analizy biorę spotkanie o wszystko dla Wisly Płock z Rakowem. Jak wiemy ekipa z Częstochowy zdobyła mistrzostwo i dogrywa sezon na spokojnie do końca, powoli kończy się era trenera Papszuna, z wielkim zaciekawieniem czekam na nowy sezon i na to jak w roli jego następcy odnajdzie się trener Szwarga.
W Płocku na dwie kolejki przed końcem podjęto bardzo trudną decyzję o rozstaniu z Pavolem Stano, coś w tej ekipie przestało grać...początek sezonu świetny, z każdej strony pochwały i nagle drużyna nie potrafi wygrywać...zjazd sezonu. Akcji ratunkowej podejmuje się Marek Saganowski, który słynie z trzymaniem porządku w szatni jak i na boisku...Legionista więc widzę tutaj styl prowadzenia drużyny podobny do Vukovicia w Gliwicach (jak wiemy ze skutkiem świetnym)...tyle ogólników, Płock zrobi wszystko aby dzisiaj wygrać i nie ma za bardzo innej możliwości po zwycięstwie Śląska. Presja tego meczu jest olbrzymia jednak myślę, że nowy trener to wszystko okiełzna w szatni i w końcu zobaczymy ekipę z Płocka w bardziej uporządkowanej grze, cel numer jeden to "na zero z tyłu".
Wziąłem pod lupę ostatnie dwa mecze obu ekip;
1) listopad 2022 Raków - Wisła 7:1 (4:1)
2) luty 2022 Raków - Wisła 2:0 (1:0)

Dwa jeszcze wcześniejsze mecze obu tych drużyn na boisku w Płocku to remisy 2:2 i 1:1.
Motywacja zdecydowanie po stronie gospodarzy, raz, że walka o ligowy byt dwa zmazanie plamy po porażce 1:7...Wisła dzisiaj nie rzuci się na Raków bo jest to naprawdę uporządkowany zespół...Wisła dzisiaj pod tym względem będzie próbować dorównać ekipie trenera Papszuna...dlatego sądzę, że szykuje się nam spotkanie wyrównane, prowadzone w spokojnym tempie. Liczę, że bramka padnie w pierwszej połowie dla Wisły i w drugich 45 minutach zobaczymy już typową ekstraklasową "grę".
Skupiając się na drugiej połowie meczu biorę pod uwagę fakt, ze typuję tylko 45 minut meczu nie 90, w meczu listopadowym druga połowa to 3:0 dla Rakowa, mecz z lutego to 1:0 dla Rakowa. To potwierdza mój typ.

Wynik: 0:2

Dodatkowo proponuję:
Wisła więcej rzutów rożnych 3.15 forBET
Wynik: 2:5

Argumentuję to tym, że w ostatnich dwóch meczach tych zespołów było praktycznie po równo 4:5 dla Rakowa i 4:4 więc po takim kursie warto spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +239
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom