>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

33. kolejka Ligue1 [16.04-18.04.2021]

Status
Zamknięty.
N 2,9K

najtmar

Użytkownik
Data i godzina: 16.04.2021 (piątek), godzima 21:00
Spotkanie: Lille - Montpellier
Typy: Powyżej 3,5 żółtych kartek w [email protected] STS 7/10
Rzut karny w meczu@ 2.90 STS 5/10 Szkoda, że nie było karnego, ale nie jest źle. Uderzę w tego sędziego przy następnej okazji :)


Zacznijmy od najważniejszego argumentu czyli głównego arbitra w dzisiejszym spotkaniu, którym jest Pan Benoit Millot.
Według źródeł (różnią się w zależności od źródła o 2 kartki żółte ale nie chciałem oddzielnie szukać i liczyć każdy jego mecz prowadzony więc podam tą słabszą dla niego statystykę), w tym sezonie Ligue 1, pokazał 61 żółtek w 14 spotkaniach, co daję średnią 4.36 kartki na mecz, czyni go to drugim najchętniej sięgającym po żółte kartki arbitrem w najwyższej klasie rozgrywkowej we Francji.
A co do drużyn, nie muszę chyba wyjaśniać, że gospodarze mają naprawdę realną szansę na zdobycia mistrzostwa więc wiadomo, że będą gryźli trawę.Goście ? Może ktoś powiedzieć, że grają praktycznie o nic, ósme miejsce w tabeli, 6 oczek straty to piątego miejsca w tabeli, uprawniającego do startu w eliminacjach do Ligi Europy, które to zajmuje obecnie Lens, Nic bardziej mylnego. Montpellier w następnych kolejkach gra z drużynami niżej notowanymi od siebie a Lens czekają mecze z aktualnym TOP3 czyli kolejno z : PSG, Lille i Monaco. Dzisiejsi goście mają o co grać, do tego mają świetną passę bez porażki w lidze bo od 9 spotkań.
Bardzo się zdziwię jeśli nie będzie tu przynajmniej 4 kartek.
Dlaczego gram w STSie pomimo, że gdzieś może być minimalnie większy kurs ?
Dlatego, że w tym buku czerwona kartka jest liczona jako punkt. Potrzebuje w meczu 4 punktów kartkowych, a w STS wygląda to tak : 1 ŻK=1 pkt, 1ŻK+1ŻK=1CZK daje 3 pkt., a bezpośrednia czerwona 2 pkt. Warto się tak ubezpieczyć.
A co do karnego to dopiszę tylko jedną rzecz. Pan Benoit Millot wskazał na wapno 12 razy w 14 spotkaniach w tym sezonie co daje średnią 0.86 karnego na mecz. Idealny sędzia do grania progresji na karne, jeśli kogoś kręcą takie klimaty. ;)

Liczyć trzeba, że piłkarze nie będą się oszczędzać i będą dawać jakiś pretekst do pokazania kartek/karnego, a wszystko powinno pójść dobrze. :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +51
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Mistrz bez psg - Monako 5.50 forbet forbet

Nie sledze za bardzo ligue 1, ale tutaj jest sporo przesadzony kursik. Przeciez dzisiaj jak Monako wygra to roznica pkt z nimi, a Lille bedzie tylko 2 pkt. Lille puchnie ostatnio i ich gra to juz troche meczenie buły, dla mnie ekipa Kovaca jest bardziej przekonujaca.
Lille ma mecz z Lyonem na wyjezdzie jeszcze, wiec na bank jakies pkt pogubi. Wiem- Monako tez u siebie bedzie gralo z Lyonem, ale reszta meczow to z typowymi sredniakami, no moze poza Lens. Lyonu ja nie licze, maja strate 1 pkt do Monako, ale maja mecze z Lille, Monako i z dwoma zespolami walczacymi o pozostanie w najwyzszej klasie...
Ktoś placi 5.50 za solidna ekipe, ktora tak naprawde ma najciezszy mecz z Lyonem u siebie, do tego Lille nie przekonuje i ma wyjazd do Lyonu, ja to biore.
 
Otrzymane punkty reputacji: +202
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom