>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

33. kolejka 1. Bundesligi (16.05.2009r.)

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Bardzo ciekawie zapowiada się końcówka sezonu w Bundeslidze.
Wolfsburg i Bayern mają po 63 punkty i walczą o mistrzostwo
Za nimi czai się Hertha z 62 punktami. Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta ?
Dalej VFB 61 oraz HSV 58 z szansami na LM no i Borussia 55.
Powiem szczerze Wolfsburg jeśli nie zostanie mistrzem to można ich będzie nazwać frajerami, bo przegrają na własne życzenie. Czemu ? Teraz grają z Hannoverem który o nic nie walczy a w ostatniej kolejce podejmą Werder który będzie po finale Pucharu UEFA i też bez szans na poprawienie swojej pozycji w lidze. Mecz w Hanowerze będzie kluczowy, bo u siebie VFL wygra pewnie bez kłopotów. Z tego co czytałem na stronie klubowej Wilki zagrają w pełnym składzie, gospodarze bez Christian Schulz, Leon Andreasen, Mike Hanke i nie wiadomo co z Viniciusem ale pamiętajmy że jest to mecz derbowy. Wszystko wskazuje na VFL ale ja odpuszczam. Mam jakieś takie przekonanie że informacja o odejściu Magatha źle wpłynie na zespół w kluczowych momentach i osobiście nie zdziwię się jak VFL zakończy sezon na ... 4 miejscu.
Bayern jedzie na trudny teren do Hoffenheim które wygrało pewnie dwa ostatnie mecze ale Bawarczycy pod wodzą Juppa Heynckesa wygrali wszystkie trzy mecze i ustępują Wilkom jedynie gorszym bilansem bramkowym. Do tego z tego co wiem do składu wraca Klose. Moim zdaniem Bayern wygra ten mecz, bo co by nie mówić potencjał ta drużyna ma ogromny a nowy trener widać że tchnął trochę świeżości w ten zespół.
Hertha jest takim cichym kandydatem do mistrzostwa. Celem niby są rozgrywki LM ale mając taką dobrą pozycję do ataku i grając u siebie Berlinczycy nie mogą zawieść. Schalke już straciło szansę awansu do europejskich pucharów i wszyscy już na przybycie nowego trenera Felixa Magatha. Determinacja gospodarzy i atut własnego boiska to dla mnie takie czynniki które pozwalają wierzyć w wygraną Herthy.
HSV wiadomo. Koln o nic już nie walczy, HSV wciąż jeszcze wierzy w Ligę Mistrzów powinni wygrać mimo że zabraknie Alexa Silvy, Reinherta i paru innych. Skład mają jednak na tyle silny, że powinni dać radę. Gra w końcu Olić :p
VFB podobnie, wcale nie są bez szans nawet na mistrzostwo. U siebie prezentuja się bardzo dobrze, do składu ma wrócić Gomez. W zeszłych sezonach gospodarze nie mieli problemów z ograniem Cottbus teraz powinno być podobnie.
Pakiet sobotni ????
  • Bayern 1.50
  • VFB 1.30
  • HSV 1.30
  • Hertha 1.80
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Ja rowniez Wilków bym odpuscil. Hannover jest w dobrej formie plus zadny rewanzu na Magnathcie Krzyniu ???? . W srode ogladalem mecz Bayernu z Leverkusen i musze powiedziec ze bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli. Nie spodziewalem sie juz wiele po tej druzynie w tym sezonie, tymczasem graja bardzo fajna, szybka pilke. Ciekawia mnie natomiast okolicznosci zwyciestw Hoffenheim. Nie wiem, moze ktos ogladal ich mecze i jest w stanie powiedziec, czy zlapali forme, czy po prostu trafili na wyjatkowo latwych przeciwnikow. Jesli to drugie to typ na Bayern wydaje mi sie jak najbardziej uzasadniony. A poza tym wydaje mi sie ze Stuttgart podtrzyma swoja passe.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Mam jakieś takie przekonanie że informacja o odejściu Magatha źle wpłynie na zespół w kluczowych momentach i osobiście nie zdziwię się jak VFL zakończy sezon na ... 4 miejscu.
Uważam podobnie. Co prawda rozumiem decyzję Magatha - prowadzenie klubu z Veltins Arena to na pewno dużo większe wyzwanie, niż trenerska ławka w Wolfsburgu. Zdaję sobie również sprawę z tego, że wolny etat na stanowisku szkoleniowca w Gelsenkirchen kusił niejednego i Magath nie mógł zwlekać z odpowiedzią na zainteresowanie ze strony Schalke. Ale...
Kiedy zawodnicy wiedzą, ze trener, który wprowadził ich na szczyt, już ich zostawia, w ich głowach mogą kotłować się rożne myśli. Nie twierdzę, że od razu odpuszczą sobie końcówkę i stracą realną szansę na - co by nie było - zapisanie się w historii klubu z miasta Volkswagena, ale korzystnie na pewno to na nich nie działa. Końcówka jest tak gorąca, że każdy musi być maksymalnie skoncentrowany i grać na maksimum.
Dla przykładu Luis van Gaal opuścił swoich podopiecznych po ich ostatnim meczu Eredivisie.
 
arti1700 0

arti1700

Użytkownik
Przed nami 31 kolejka. Na górze tabeli duży ścisk. Cztery zespoły mają realną szanse na mistrza więc będzie ciekawie do końca sezonu. Stuttgart podejmuje słabe i bez formy, walczące o utrzymanie Energie Cottbus. Jednak przyjezdni chyba nie chcą się utrzymać skoro przegrali niedawno u siebie z borusią Mönchengladbach. Na własnym stadionie gospodarze odprawiają takie zespoły przynajmniej z dwoma bramkami w plecy. Mario Gomez wraca do składu i myśle że głównie on przyczyni sie do zwyciestwa.
Drugi mecz na który zwróciłem uwagę to Hertha Berlin - Schalke 04. Gospodarze jeden punkt straty do lidera natomiast przyjezdni w ostatnim meczu pogrzebali nadzieje o pucharach. Hertha w dobrej formie, wygrali 4 z ostatnich 6 spotkań.
Jeśli chodzi o mecz Hoffenheim - Bayern to myśle że Bawarczycy wygrają. Hoffenheim Gra dopiero pierwszy sezon w Bundeslidze i nie ma obycia w najwyższych rozgrywkach. ( Hull w premiership tez pierwszy część grali znakomicie a w drugiej rundzie są chłopcami do bicia). Mają indywidualności, ale gorzej z taktyką. Dlatego stawiam na Bayern.
moje typy:
VfB Stuttgart - Energie Cottbus (0-1) 1 1.80 ✅
Mario Gomez strzeli gola 1.90 ⛔
Hertha BSC Berlin - FC Schalke 04 1 1.75 ⛔
Hoffenheim - Bayern 2 1.50 ⛔
 
P 13

pankracy

Użytkownik
Z tego co czytałem na stronie klubowej Wilki zagrają w pełnym składzie, gospodarze bez Christian Schulz, Leon Andreasen, Mike Hanke i nie wiadomo co z Viniciusem ale pamiętajmy że jest to mecz derbowy. Wszystko wskazuje na VFL ale ja odpuszczam. Mam jakieś takie przekonanie że informacja o odejściu Magatha źle wpłynie na zespół w kluczowych momentach i osobiście nie zdziwię się jak VFL zakończy sezon na ... 4 miejscu.
W Wolfsburgu zabraknie kapitana Josue, ktory za kartki &quot;odpoczywa&quot;. Jest to jedna k wieksze oslabienie w defensywie....
To tego jest to tez derby, i ostatni mecz Hannoveru u siebie, wiec beda chcieli sie porzadnie pozegnac..
A pozatym Hannover u siebie dopiero raz przegral......
@santodomingo
Co do Hoffenheim, to moze troche zlapali forme, ale w sumie trafili ostatnio na dosc slabe druzyny... A nawet z Arminia mogli przegrac, bo Arminia miala szanse, ale po kapitalnym bledzie w obronie Armini Hoffe wyszlo na 1:0.. A Arminia potem tylko walka, bo na wiecej ich niestety nie stac, nic juz nie mogla zrobic. Do tego karny i 2:0... Bayern powinien Hoffe spokojnie ograc.
Pozdro
 
K 0

kinimod1987

Użytkownik
JCiekawia mnie natomiast okolicznosci zwyciestw Hoffenheim. Nie wiem, moze ktos ogladal ich mecze i jest w stanie powiedziec, czy zlapali forme, czy po prostu trafili na wyjatkowo latwych przeciwnikow. Jesli to drugie to typ na Bayern wydaje mi sie jak najbardziej uzasadniony.
Oglądałem mecz Arminia - Hoffenheim 0 : 2 . Był to wyrównany mecz, trochę bardziej na plus ddla Hoffenheim. Arminia stworzyła trochę sytuacji ale tam nie ma kto strzelić gola ! To co robili napastnicy z Wichniarkiem na czele wywołuje tylko śmiech ????

Hoffenheim- Bayern Monachium
Beyern musi to wygrać i nic nie wskazuje na to żeby miało być inaczej. Owszem Hoffenheim wygrało ostatnie dwa mecze ale co to byli za przeciwnicy !? Arminia i FC Koln ? Obie te drużyny są niżej plasowane od Hoffenheim i dlatego nie ma się dziwić dwóm zwycięstwom.
Bayern przystąpi do tego meczu bardzo skoncentrowany i da z siebie max możliwośći. Myślę że w meczu padnie nawet over 2.5.
typy:
Bayern Monachium - 1.45
Ile goli zostanie strzelonych?
Więcej niż 2,5 - 1.40
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Bayer Leverkusen - Borussia M&#39;Gladbach ⛔
Typ: X
Kurs: 3.35
Bukmacher: bwin

Analiza: Dziś o 15.30 na Bay-Arena w Leverkusen rozpocznie się spotkanie 33., przedostatniej kolejki 1. Bundesligi, w którym już o nic niegrający Aptekarze podejmować będą niemogące być jeszcze pewnymi utrzymania Zebry z Mönchengladbach.
W ostatnim czasie Bayer gra bardzo słabo i trudno mi przyjąć za usprawiedliwienie fakt, iż i tak nic już nie poprawi ich pozycji w środku ligowej stawki. Grający bez zaangażowania podopieczni Bruno Labbadii gładko ulegli w ostatniej kolejce walczącemu o mistrzostwo Bayernowi 0:3, a tydzień wcześniej tylko zremisowali z Arminią 2:2.
Natomiast Borussia skutecznie walczy o zachowanie statusu pierwszoligowca, o czym dobitnie świadczą 2 ostatnie zwycięstwa: 2:1 z Schalke i wywalczone na wyjeździe po ciężkim boju 1:0 z również broniącym się przed spadkiem Energie.
Bruno Labbadia nie może skorzystać w dzisiejszym pojedynku z Vidala, Henrique, Zdebela i Fernandeza. Z kolei szkoleniowiec beniaminka Hans Meyer jest zmuszony radzić sobie bez Gohouriego, Coulibaly&#39;ego, Galaska, Frienda, Albermana i Jauresa.
Faworytem bukmacherów są gospodarze. Ja jednak bardziej skłaniam się ku drużynie gości, która nawet mimo braku kilku ważnych zawodników, jest - moim zdaniem - w stanie wywalczyć dziś korzystny wynik. Może nie sięgnie po 3 punkty, ale na remis na pewno ma szanse.

Przypuszczalne składy obu drużyn:
Bayer Leverkusen: Adler - Castro, Friedrich, Sinkiewicz, Kadlec - Rolfes - Augusto, Kroos, Barnetta - Helmes, Kießling
Borussia M&#39;Gladbach: Bailly - Stalteri, Brouwers, Dante, Daems - Paauwe - Levels, Bradley - Baumjohann, Matmour, Colautti
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP


Borussia Dortmund - Arminia Bielefeld
6:0​


Dzisiaj w niemieckiej Bundeslidze ciekawie zapowiada się spotkanie Borussii Dortmund z Arminią Bielefeld. Obie drużyny walczą o całkiem odmienne cele. Gospodarze o prawo do gry w Lidze Europejskiej a goście o utrzymanie w lidze. Trzeba przyznać, że bliżej celu jest drużyna Kuby Błaszczykowskiego. Drużyna z Dortmundu zajmuje 6 miejsce w tabeli a ich dzisiejsi rywale 16. Dobrym odzwierciedleniem formy obu drużyn są ich ostatnie mecze. Borussia w ostatnim spotkaniu uległa liderowi Wolfsburgowi aż 3:0 jednak wcześniejsze ich mecze to seria zwycięstw. Z Karlsruher 4:0, z Frankfurtem 0:2, z Hamburgerem 2:0 i tak do siedmiu spotkań. Również na swoim stadionie mają już cztery zwycięskie pod rząd spotkania i nie zanosi się na to by dziś miało to zostać przerwane. A to dlatego, że Arminia również utrzymuje passę tyle, że spotkań bez zwycięstwa – już osiem. Ostatnio porażka z Hoffenheim (0:2) a kolejkę wcześniej remis z Beyerem Leverkusen (2:2) – co można uznać za małą niespodziankę. Patrząc na to co prezentują obie drużyny nietrudno wskazać faworyta w tym spotkaniu, którym jest Borussia. Jednak nie oznacza to wcale, że mecz będzie jednostronny. Obie ekipy walczą o swoje cele i będą grac otwartą piłkę ponieważ punkt na pewno nie zadowoli żadnej z nich. Lecz przy obecnej formie gości nie wierzę by byli wstanie powstrzymać grających ostatnio na fali piłkarzy Borussii Dortmund. Na koniec warto przypomnieć wynik ostatniej ligowej potyczki obu ekip, która zakończyła się wynikiem 0:0.
Moja propozycja:
Borussia Dortmund (kurs około 1.45) ✅✅
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
VfB Stuttgart v Cottbus
typ: 1 (-1) ✅
kurs: 1,72
Stuttgart na gazie szansa na mistrza a na pewno LM. Cottbus bez Rangelova, Jelica, Ilieva, Burcy i Pavicevica (dwoch z nich grało w ostatnim meczu). Energie na wyjazdach slabo. WIem ze bronia sie przed spadkiem , beda walczyc o chociaz 1 pkt. Jednak bez zawodników przeciwko Stuttgartowi z forma nie beda mieli duzo do powiedzenia..

Do tego mozna dodac Borussie ✅ , Bochum ✅ i X2 Borussie M ⛔.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

HANNOVER 96 - VFL WOLFSBURG​

Wilki wiedzą że od tego meczu będzie zależec to czy zdobędą mistrzostwo czy obejdą się smakiem. Dlatego też pełna moblizacja w ich obozie. Jednak ja nie zamierzam inwestowac w nich pieniędzy chociaż motywacja to dobry argument, ale H96 u siebie cięzko jest pokonac o czym świadczą statystyki 8-7-1. Wilki także poza domem nie błyszczą. Ledwo 4-5-7. Z drużyn walczących o mistrza jest to najgroszy bilans. Jednak w ich meczach pada dużo goli. Ogólnie w całym sezonie w meczach z udzielame WOlfsburga padło 110 bramekw 32 meczach, średnia 3,44. Wiadomo to tylko statystyka ale potwierdzenie ma to w stylu prezentowanym przez zespoł. Obrona nie jest najmocniejszym elementem dlatego stawiają na atak. Duet Dzeko-Grafite spisuje się świetnie. Wspierani Misimovicem tworza zabójcze trio.
W meczu z H96 mogą miec łatwiejsze zadanie przy strzelaniu bramek bo u gospodarzy zabraknie Ismaela, Schulza. Te braki moga byc wodą na młyn dla WIlków.
H96 także u siebie może postrzelac sobie. Większośc bramek w tym sezonie strzelają walsnie na swoim boisku. W całym sezonie strzelili 47 goli a u siebie 31. Forsell czy Krzynówek , który ma coś do udowodnienia Magathowi może z przodu coś pokażą. DO tego szybki Schlaudraff który swego czasu przecież był w Bayernie, a także Bruggink . W ostatnich meczach h2h padało dużo bramek. Są to o ile się nie myle jakies derby małe więc walka przeede wszystkim a w Bundeslidze walka wielokrotnie zamienia się w dużą ilosc bramek ;)
Ostatnie mecze to 2:2, 2:2, 2:4, 3:0. Ostatni under zanotowano w sezonie 03/04. Wiadomo to suche staty które moga nie miec przelozenia na boisku ale mi się wydaje że mozna over grac w tym meczu.

Przewidywane składy za kickerem.

Hannover 96: Enke - S. Pinto, Eggimann, Fahrenhorst, Rausch - Balitsch, B. Schulz - Schlaudraff, Bruggink, Krzynowek - Forssell

VfL Wolfsburg :Benaglio - Riether, Madlung, Barzagli, M. Schäfer - Hasebe - Dejagah, Gentner - Misimovic - Grafite, Dzeko

Typ : Powyżej 2,5 gola @ 1,47 bet365 (8/10)✅0:5


Ten duet Dzeko-Grafite to gwarancja bramek. Razem w Bundeslidze w tym sezonie juz strzelili ich blisko 50 ! ;)


VS

VfB STUTTGART - ENERGIE COTTBUS​

Pewniakiem wydaje się byc Stuttgart. Wspaniałe zwycięstwo z Wolfsburgiem, wygrana z Schalke na wyjeździe, a teraz tylko Energie Cottbus u siebie. W dodatku goście spore osłabienia i raczej nie pwoalcza udanie w tym meczu. Brak Rangelova, Ilieva, itd jest spora. Ważną wiadomością jest że zagra Gomez który ma już 23 bramki w sezonie wiec to gwarancja wygranej hehe. A VfB może zaatakowac mistrza z nieco dalszej pozycji bo ma na to realne szanse, ostatni mecz na Allianz Arena aby bylo o co walczyc z Bayernem bo ten mecz możę znaczyc dużo dla każdego trzeba dzisiaj wygrac. Nie będe kombinował z handicapem żadnym. Gram poprostu na podbitke ako kurs @1,22 na samo zwyciestwo Stuttgartu;)

VfB Stuttgart:Lehmann - Träsch, Boulahrouz, Delpierre, Magnin - Lanig, Hitzlsperger - Hilbert, Gebhart - Gomez, Cacau

Energie Cottbus: Tremmel - Radeljic, Cvitanovic, Cagdas, Ziebig - Kukielka, T. Rost - S. Angelov, Skela, D. Sörensen - Jula

Typ : Stuttgart @ 1,22 bet365(10/10)✅2:0

Ponadto z Bundesligi z przedostatniej kolejki takie szybkie przemyśłenia to. Nie gram napewno Bawarczyków. Wieśniaki mimo że grają słabo na wiosne moga ugrac remis, a Bayern nie raz zawodził w tym sezonie. Ostatnio wygrywają dosc dużo więc czas na jakąs wpadke. Wole ten mecz odpuścic.
Mecz Hertha-Schalke wcale nie widze tutaj pewnej 1 . Berlińczycy jak dla mnie grają dosc nie przekonujuąco. Mimo że wygrywają kolejne mecze ja jakoś ich powaznie nie traktuje jako kandydata na mistrza, Co prawda Woronin, Cicero czy Rafael z Pantelicem to klasa sama w sobie ale jakoś nie widze że dzisiaj wygrywają z Schalke.
Werder ma przed sobą finał PUEFA i nie warto raczej ich stawiac. W lidze o nic nie walcza. DO tego spore osłabienia w składzie.
Ciekawie wygląda Dortmund którym marzy się LM , ale do tego droga wyboista bym powiedzial. Bo wiele zależec może od rywali czy potracą pkt. ale samemu tez trzeba wygrac a z walczącą Arminią raczej nioe przegrają ale kto wie czy remisu tam nie będzie...



Zapraszam do analiz i prowadzenia dyskusji ;)
 
B 0

bekier

Użytkownik
no i mistrzostwo Wilków stało sie faktem. Dzeko i Grafite zrobili co do nich nalezy.
Co do meczu Bayernu - żal, tyle moge powiedzieć na temat graczy z Monachium. W takich sytuacjach nie można tracić punktów. Hertha natomiast, niech zapomni o swoich marzeniach grania w Lidze Mistrzów. Skoro Schalke jest dla nich zbyt trudnym przeciwnikiem do pokonania ( przy wlasnej, 76tysiecznej publiczoności!! ) to nie wróżyłbym im dłuższej kariery w europejskich pucharach.
wolfsburg zasłużył na mistrzostwo Niemiec.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Wolfsburg jeszcze nie jest mistrzem, zmierza sie co prawda z o nic nie walczacym Werderem który tylko mysli o finale pucharu niemiec i uefa.
Hertha ma ogromne szanse na lige mistrzów gdyz Stuttgart gra z Bayernem i wtsraczy ze Berlinczycy wygraja bo któras z tych druzyn straci punkty lub zremisuja. Co prawda Hertha gra na wyjezdzie z KSC broniacym sie przed spadkiem jak lwy.
Ostatnia kolejka na pewno bedzie ciekawa ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom