>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

32. kolejka Serie A [9.04 - 11.04.2022]

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
6119444C-8DC6-49B4-B1D4-E147F7D18A1A.jpeg
Ako: 3.30 @fortune

Takie cos na weekend.
Wiem, ze Juve moze zagra na 1:0, ale tutaj tak nie powinno byc, Cagliari to goracy teren i gospodarze z Joao Pedro na czele sie otwieraja po stracie bramy. Co do roznych to Stara Dama ich nabija sporo, a na Sardynii podopieczni Mazzarriego sa ofensywni.

Wraca Berardi do kadry, ale nie bedzie Fratesiego w srodku pola. Gospodarze nie powinni tak jak to lubia przetrzymywac pilke, wiecej bedzie gry na Wlocha wspomnianego i na Traore. Z drugiej strony wiecej minut powinnien dostac Boga, a Zappacosta lubi sie podlaczac do akcji, rozne powinny wejsc. Co do bramek to Sassuolo nie trzeba nikomu przedstawiac, Atalanta moze byc zmeczona po LE, ale zdrowy jest Muriel i Zapata wiec rotacja jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
Grand_MaG 1,5K

Grand_MaG

Użytkownik
Mecz: AS Roma - Salernitana
Typ: Tammy Abraham strzeli gola
Kurs: 1,7
Bukmacher: Fortuna

Dzisiaj w Rzymie czeka nas spotkanie pomiędzy drużyną prowadzoną przez Jose Mourinho, zajmującą obecnie 5. miejsce w tabeli a ostatnią Salernitaną. W tym spotkaniu skłaniam się ku typowi, że najlepszy strzelec AS Roma w tym sezonie poprawi swoje statystyki. Piłkarze Mourinho będą z pewnością chcieli dobrze zareagować po porażce z Bodo/Glimt i rozbić zespół, który najprawdopodobniej pożegna się po tym sezonie z Serie A.

W pierwszym meczu tych zespołów AS Roma wygrała 4:0, a Abraham strzelił jedną z bramek. Uważam, że dziś również uda mu się ta sztuka.
 
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: AS Roma vs Salernitana
Typ: Salernitana Over 3.5 rzutu rożnego niestety szybki gol salernitany i mecz ułożył się na "obrone częstochowy"...
Kurs: 2.70
Bukmacher: ForBET
Analiza:
Odrazu zaznaczam żaden ze mnie znawca serie A, biorę ten typ czysto statystycznie.
Ostatnie 5 meczów Salernitany pod względem ilości rzutów rożnych:
Pokaż załącznik 17641 Pokaż załącznik 17642
Pokaż załącznik 17643 Pokaż załącznik 17644

Pokaż załącznik 17645 Pokaż załącznik 17646
Pokaż załącznik 17647 Pokaż załącznik 17648
Pokaż załącznik 17649 Pokaż załącznik 17650
W 4 z 5 powyższych przypadków została pokryta linia o 3,5 rożnego dla Salernitany.
Nawet biorąc pod uwagę jedynie mecze wyjazdowe beniaminek pokrył tą linię 3 na 5 razy ( jedynie w meczach z Napoli i Interem ta sztuka się nie udała).
Fakt również jest taki że w tym meczu będą mieli kilka absencji ale z poważniejszych ( UWAGA dane biorę z flashscore więc nie są to super pewne informacje) jest m.in. brak najlepszego napastnika za żółte kartki - Bonazzoli Federico który ma na koncie strzelonych 7 bramek. Nie mniej jednak to co mnie skusiło do grania poza czystą statystyką jest wola wali zespołu, lub poszczególnych graczy którzy jeszcze mogą chcieć się pokazać innym klubom w najwyższej klasie rozgrywkowej w serie A przed raczej prawdopodobnym spadkiem klubu do serie B.
Jeszcze jedna istotna dla mnie rzecz - przeciwnik czyli AS Roma, która gra poprawcie mnie jeśli się mylę na 2 frontach.
Aktualnie jest po meczu 1/4 Ligi Konferencji a przed rewanżem u siebie ( wynik po pierwszym meczu 2:1 na korzyść przeciwnika) i o ile wiarygodne są dane z flashscore skład był w większości 10/11 identyczny z poprzednim meczem ligowym z Sampdorią. Wnioskuje z tego że im jednak zależy na tych rozgrywkach.
Ostatnia statystyka ile Roma na ostatnie 5 meczy w lidze dała przeciwnej drużynie wykonać rożnych po swojej stronie boiska: 4,3,6,3,1 - a więc tutaj statystyka jest niekorzysta bo tylko w 2 z 5 przypadkach jest pozytywna dla w/w typu. No i jest jeszcze matematyczna szansa na top 4 a napewno na przegonienie Lazio ale też za nimi blisko czają się Fiorentina & Atalanta.
Nie mniej jednak jeśli Roma szybko obejmie prowadzenie to nic nie zostanie Salernitanie jak otworzenie się i ataki (o ile nie zagrają tak od razu). Zresztą Salernitana nie ma już nic do stracenia i czego bronić w swojej pozycji w tabeli gdyż jest na szarym dnie.
Ja spróbuję po takim ciekawym kursie a np. over 2,5 rożnego polecam do dubla z np. overem kartkowym w tym spotkaniu ze względu na ilość kartek jakie łapią te dwie drużyny.
Post automatycznie złączony:

Żeby nie było sam próbuje BetArchitekta z Forbecie:
Pokaż załącznik 17651
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom