>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

32. kolejka Serie A [20.04-22.04.2021]

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Milan- Sassuolo pow 2.5 goli✅
Crotone- Samodoria pow 1.5 gola⛔
Ako: 1.87 E efortuna⛔⛔⛔


Ja ide dalej w swoje czyli gole w meczach Sassuolo i Crotone. De Zerbi powiedzial jasno- niewazne z kim bedziemy grac i kim zawsze bedzie to ofensywnie. W Sassuolo praktycznie kazdy zdrowy, no moze bez Caputo, ale ja dla mnie Raspadori świetnie go zastępuje. W meczu z Fiorentina wystarczy, że na boisku pojawił się najlepszy gracz w ekipie De Zerbiego i co? 3 bramki w tym 2 wlasnie Włocha, ktos powie, ze to z karnych- karne tez trzeba strzelac, a jednego wywalczyl Berardi. Wiekszosc lepszych graczy odpoczywalo w poprzednich- mega posunięcie trenera, przeciez teraz 3 mecze co 3/4 dni. Berardi 45 min, Djuricic 45 min, Traore 45 min, Locatelli cos kolo 20 minut. Sami czolowi gracze, a to moze byc mega wazne w starciu z Milanem, ktory tak naprawde do konca nie byl pewny swojego. Nie wspomne juz o tym, że Genoa w koncowce powinna strzelic gola, tam amatorskie błędy w defensywie. Dla mnie druzyna Sassuolo jest za nisko oceniania, a taki kurs na 3 bramki biore, bo bedzie to ofensywne spotkanie. Nie ma Calabri, wiec po jego stronie Boga bedzie szalał. Do tego wraca Ibra, bo Leao to tylko nie trafial w tych akcjach Milanu. Co jeszcze ? Sentymentalny mecz dla Locatelliego, ktory wszystkie szczeble kariery juniorskiej i początek seniorskiej własnie w Milanie spędził, gdzie na koncu usłyszał, żeby sobie poszukał innego klubu. Nie musze chyba mowic, ze to zdecydowanie top3 srodkowych pomocnikow we Włoszech.

Drugiego meczu nie ma co komentowac, to powinna byc formalnosc, chociaz nie lubie tak pisac. Jak Crotone nawet z Udinese uzyskuje over to tym bardziej 2 bramki beda z druzyna Genui. Tam co mecz jest wesola pilka, Sampdoria do tego ma mega zdolną pomoc- Daamsgard, Jankto czy Thorsby. Do tego szybki Keita czy Candreva, a przeciez od strzelania jest Gabbiadini czy wiecznie młody Quaglliarela. Dodatkowy handicap na bramki taki, ze po jednej i drugiej nie bedzie obroncy jednego. Yoshida pauzuje za kartki, a Cuomo zszedl z kontuzja ostatnio.

Tasmy za drobniaki:
Milan- Sassuolo pow 2.5 i obie strzela✅
Crotone- Sampdoria pow 2.5 ⛔
Bologna- Torino pow 2.5⛔
Ako: 6.58 E efortuna⛔⛔⛔


Dwa pierwsze mecze opisane na początku, tylko z bezpieczniejszymi opcjami. Szczerze co do typu Milan- Sassuolo pow 2.5 i obie strzela? Ja sie bardziej boje, że tutaj nie strzela gospodarzy niz goscie. Crotone- Sampdoria za Cosmiego co mecz taki over pada, tutaj powinno byc podobnie
Dopiero wczoraj wieczorem przekonałem sie do overu w meczu Bologna- Torino, wiecie dlaczego?
Torino stracilo bramke i wiecie jak sie otworzylo? To nie jest normalnie zeby w 20 minucie zostawiac 1 czy 2 obroncow z tylu, przeciez sam Pedro po kontrze mial z 3 sytuacje, ktore powinnien strzelic. Jezeli tak samo zagraja z Bologna to bedzie napewno over, Bologna pokazala, ze potrafi byc skuteczna ze Spezią, a obrona gosci do najlepszych nie nalezy.
Przeciez Ansaldi to wkrecił Amerykanina wczoraj tak, ze nie wiem czy on sie ogarnie na mecz z Atalanta. Tam ataki byly glownie ta stroną, przeciez nawet gol na 1:1 padl po dosrodkowaniu Ansaldiego. Nie musze chyba mowic kto w Bologny gra po tej stronie ? Dwoch najwiekszych drewniakow- De Silvestri i Danilo...
Sanabria, Bellotii i Zaza potrafia wykorzystywac okazje, a takie tez beda z Bolognią.

Cagliari lub remis✅
Sampdoria wygra✅
Atalanta lub remis✅
Sassuolo handi +1.5✅
Genoa lub remis✅
Ako: 9.60 E efortuna✅✅✅


Udinese bez swojej najwiekszej gwiazdy- De Paula, ktory jest kapitanem, rządzi w srodku, wykonuje stale fragmenty. Cagliari po takiej koncowce z Parma tutaj wyjda mega zmobilizowani, dla mnie ten remis to jest minimum w tym meczu. Sampdoria opisana wyzej. Roma gra slabo, dla mnie od momentu konfiliktu na linii Dżeko- zarząd. Nie ma nadal Spinazzoli, wiec nawet nie ma o czym mowic jesli chodzi o ataki flankami. Wroci do skladu Pellegrini, ale dla mnie nadal Zapata, Muriel czy reszta to poziom wyzej. Do tego Atalanta walczaca o LM m, a gospodarze praktycznie bez szans, skupiaja sie na LE. Sassuolo opisalem na poczatku. Genoa ma na kazdej pozycji lepszego gracza niz Beneventoo, tutaj Destro, Sccamaca, Pandev czy Schomurodov powinni ogarnac u siebie w Genui. Dodatkowo dzisiaj poszla informacja, ze Inzaghi nie przedluzy kontraktu z Czarownicami, a chyba nie musze mowic jak takie informacje wplywaja na zespol. Przykladu to chociaz z bundesligii- Gladbach czy Frankfurt.

Totalnie wariat:
Sassuolo pow 1.5 gola
3.15 E efortuna✅✅✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +546
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Milan- Sassuolo pow 2.5 goli
Crotone- Samodoria pow 1.5 gola
Ako: 1.87 E efortuna


Ja ide dalej w swoje czyli gole w meczach Sassuolo i Crotone. De Zerbi powiedzial jasno- niewazne z kim bedziemy grac i kim zawsze bedzie to ofensywnie. W Sassuolo praktycznie kazdy zdrowy, no moze bez Caputo, ale ja dla mnie Raspadori świetnie go zastępuje. W meczu z Fiorentina wystarczy, że na boisku pojawił się najlepszy gracz w ekipie De Zerbiego i co? 3 bramki w tym 2 wlasnie Włocha, ktos powie, ze to z karnych- karne tez trzeba strzelac, a jednego wywalczyl Berardi. Wiekszosc lepszych graczy odpoczywalo w poprzednich- mega posunięcie trenera, przeciez teraz 3 mecze co 3/4 dni. Berardi 45 min, Djuricic 45 min, Traore 45 min, Locatelli cos kolo 20 minut. Sami czolowi gracze, a to moze byc mega wazne w starciu z Milanem, ktory tak naprawde do konca nie byl pewny swojego. Nie wspomne juz o tym, że Genoa w koncowce powinna strzelic gola, tam amatorskie błędy w defensywie. Dla mnie druzyna Sassuolo jest za nisko oceniania, a taki kurs na 3 bramki biore, bo bedzie to ofensywne spotkanie. Nie ma Calabri, wiec po jego stronie Boga bedzie szalał. Do tego wraca Ibra, bo Leao to tylko nie trafial w tych akcjach Milanu. Co jeszcze ? Sentymentalny mecz dla Locatelliego, ktory wszystkie szczeble kariery juniorskiej i początek seniorskiej własnie w Milanie spędził, gdzie na koncu usłyszał, żeby sobie poszukał innego klubu. Nie musze chyba mowic, ze to zdecydowanie top3 srodkowych pomocnikow we Włoszech.

Drugiego meczu nie ma co komentowac, to powinna byc formalnosc, chociaz nie lubie tak pisac. Jak Crotone nawet z Udinese uzyskuje over to tym bardziej 2 bramki beda z druzyna Genui. Tam co mecz jest wesola pilka, Sampdoria do tego ma mega zdolną pomoc- Daamsgard, Jankto czy Thorsby. Do tego szybki Keita czy Candreva, a przeciez od strzelania jest Gabbiadini czy wiecznie młody Quaglliarela. Dodatkowy handicap na bramki taki, ze po jednej i drugiej nie bedzie obroncy jednego. Yoshida pauzuje za kartki, a Cuomo zszedl z kontuzja ostatnio.

Tasmy za drobniaki:
Milan- Sassuolo pow 2.5 i obie strzela
Crotone- Sampdoria pow 2.5
Bologna- Torino pow 2.5
Ako: 6.58 E efortuna


Dwa pierwsze mecze opisane na początku, tylko z bezpieczniejszymi opcjami. Szczerze co do typu Milan- Sassuolo pow 2.5 i obie strzela? Ja sie bardziej boje, że tutaj nie strzela gospodarzy niz goscie. Crotone- Sampdoria za Cosmiego co mecz taki over pada, tutaj powinno byc podobnie
Dopiero wczoraj wieczorem przekonałem sie do overu w meczu Bologna- Torino, wiecie dlaczego?
Torino stracilo bramke i wiecie jak sie otworzylo? To nie jest normalnie zeby w 20 minucie zostawiac 1 czy 2 obroncow z tylu, przeciez sam Pedro po kontrze mial z 3 sytuacje, ktore powinnien strzelic. Jezeli tak samo zagraja z Bologna to bedzie napewno over, Bologna pokazala, ze potrafi byc skuteczna ze Spezią, a obrona gosci do najlepszych nie nalezy.
Przeciez Ansaldi to wkrecił Amerykanina wczoraj tak, ze nie wiem czy on sie ogarnie na mecz z Atalanta. Tam ataki byly glownie ta stroną, przeciez nawet gol na 1:1 padl po dosrodkowaniu Ansaldiego. Nie musze chyba mowic kto w Bologny gra po tej stronie ? Dwoch najwiekszych drewniakow- De Silvestri i Danilo...
Sanabria, Bellotii i Zaza potrafia wykorzystywac okazje, a takie tez beda z Bolognią.

Cagliari lub remis
Sampdoria wygra
Atalanta lub remis
Sassuolo handi +1.5
Genoa lub remis
Ako: 9.60 E efortuna


Udinese bez swojej najwiekszej gwiazdy- De Paula, ktory jest kapitanem, rządzi w srodku, wykonuje stale fragmenty. Cagliari po takiej koncowce z Parma tutaj wyjda mega zmobilizowani, dla mnie ten remis to jest minimum w tym meczu. Sampdoria opisana wyzej. Roma gra slabo, dla mnie od momentu konfiliktu na linii Dżeko- zarząd. Nie ma nadal Spinazzoli, wiec nawet nie ma o czym mowic jesli chodzi o ataki flankami. Wroci do skladu Pellegrini, ale dla mnie nadal Zapata, Muriel czy reszta to poziom wyzej. Do tego Atalanta walczaca o LM m, a gospodarze praktycznie bez szans, skupiaja sie na LE. Sassuolo opisalem na poczatku. Genoa ma na kazdej pozycji lepszego gracza niz Beneventoo, tutaj Destro, Sccamaca, Pandev czy Schomurodov powinni ogarnac u siebie w Genui. Dodatkowo dzisiaj poszla informacja, ze Inzaghi nie przedluzy kontraktu z Czarownicami, a chyba nie musze mowic jak takie informacje wplywaja na zespol. Przykladu to chociaz z bundesligii- Gladbach czy Frankfurt.

Totalnie wariat:
Sassuolo pow 1.5 gola
3.15 E efortuna
Niby wszystko fajnie, sam chciałem zagrać to samo tylko że BTTS w tych meczach zamiast over 2,5 gola. Jednak mam wrażenie że to strzelanie nie będzie wiecznie trwać i znajdzie się jakaś mina, która położy kupon. Argumenty wszelkie wskazują na gole, jednak przy graniu teraz co 3 dni, piłkarze mogą bardziej ekonomicznie podchodzić do meczów. Ja sam zagram kilka singli, taśmy boję się montować. Nie mniej jednak typów nie neguję, uważam że ryzyko przy tych taśmach jest zbyt wysokie.
Z całą pewnością również zagram over 1,5 gola Sassuolo, po takim kursie jest w tym value. A także Cagliari lub remis warto pograć, Cagliari będzie moralnie doładowane po ostatnim meczu i powinni pójść za ciosem.

Jeśli chodzi o zakłady długoterminowe na spadek, to przy obecnej formie Violi i ich terminarzu do końca sezonu nie byłbym zdziwiony gdyby zamienili się z Cagliari na koniec sezonu. Osobiście nie wierzę, żeby Fiorentina miałaby trafić nagle do Serie B, jednak matematyczne szanse są moim zdaniem spore. Jeśli znajdę wysoki kurs, to chętnie zaryzykuję.

Jutro będę miał więcej czasu to jeszcze napiszę coś od siebie na tą kolejkę.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Niby wszystko fajnie, sam chciałem zagrać to samo tylko że BTTS w tych meczach zamiast over 2,5 gola. Jednak mam wrażenie że to strzelanie nie będzie wiecznie trwać i znajdzie się jakaś mina, która położy kupon. Argumenty wszelkie wskazują na gole, jednak przy graniu teraz co 3 dni, piłkarze mogą bardziej ekonomicznie podchodzić do meczów. Ja sam zagram kilka singli, taśmy boję się montować. Nie mniej jednak typów nie neguję, uważam że ryzyko przy tych taśmach jest zbyt wysokie.
Z całą pewnością również zagram over 1,5 gola Sassuolo, po takim kursie jest w tym value. A także Cagliari lub remis warto pograć, Cagliari będzie moralnie doładowane po ostatnim meczu i powinni pójść za ciosem.

Jeśli chodzi o zakłady długoterminowe na spadek, to przy obecnej formie Violi i ich terminarzu do końca sezonu nie byłbym zdziwiony gdyby zamienili się z Cagliari na koniec sezonu. Osobiście nie wierzę, żeby Fiorentina miałaby trafić nagle do Serie B, jednak matematyczne szanse są moim zdaniem spore. Jeśli znajdę wysoki kurs, to chętnie zaryzykuję.

Jutro będę miał więcej czasu to jeszcze napiszę coś od siebie na tą kolejkę.
Ja się podpisuje pod tym jak bardziej, taśmy są za drobniaki, a glowny typ jest dosyć przemyślany pod tym względem grania co 3-4 dni. Z ciekawosci sobie sprawdzilem ostatni taki przypadek i w kolejce w srodku praktycznie tygodnia była średnia 3,2 bramki na mecz. Ja wiem statystka to jest generalnie gowno, ale jednak troche tych goli bylo.

Po pierwsze 3 z 4 zespolow miało jeden dzień wiecej odpoczynku, do tego specjalnie zmniejszyłem w meczu Crotone z Sampdorią linie bramek do over 1.5.

W Sassuolo po 45 minut tylko grali Traore, Berardi, Rogerio, Djuricic, Defrel, Kyriakopolous, do tego Locatelli coś pod 20 min. Do tego wraca na ten mecz podejrzem ze wypoczęty po takiej przerwie Ayhan. Juz nie wspomne, ze dla Defrela czy Berardiego było sporo odpoczynku wcześniej, bo byli kontuzjowani. Po drugiej stronie Ibra bedzie na świeżosci co jest akurat bardzo wazne z calym respectem dla niego. Co jeszcze pod ten over ?
„Jak podaje @SkySport, przeciwko Sassuolo powinniśmy zobaczyć duet Romagnoli - Tomori. Odpoczynek dla Kjaera.”
Duńczyk to najlepszy obronca u Pioliego, a Romagnoli juz dawno dostal zgode na szukanie nowego klubu.

U Ranieriego to samo z rotacjami- caly mecz odpoczywal Quagliarella, a kto jak kto, ale taki cwany lis bedzie potrzebny z dziurawa defensywa Rekinóww. Do tego po 45 minut tylko grali Damsgaard, Candreva, La Gumina, Gabbiadini, Keita czy Verre. Jeszcze bedzie obronca na swiezosci bo Yoshida nie zagra za nadmiar kartek.

Co do dlugoterminowego na Fiorentine w serie b to szczerze mi jest ciezko wyobrazic sobie ich tam. Rzeczywiscie terminarz ciezki bo jest Napoli, Lazio czy odwieczna wojna z Juve. Do tego mecze z Verona Jurica, ktory potrafi z kazdym wygrac, chociaz z Veroną mają zgode, ciezkie wyjazdy do Bolonii czy na walczaca druzyna z Sardynii. Jedyny plus to ostatnio mecz z Crotone, wiec pewnie 3 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
„Jak podaje @SkySport, przeciwko Sassuolo powinniśmy zobaczyć duet Romagnoli - Tomori. Odpoczynek dla Kjaera.”
Duńczyk to najlepszy obronca u Pioliego, a Romagnoli juz dawno dostal zgode na szukanie nowego klubu.
A skąd ta informacja? Nie zgadzają się co do wysokości kontraktu, na razie klub i piłkarz są daleko od porozumienia ale to tak jak z rozmowami z Gigio, który wraz z Raiolą chce niebotycznej kasy a nikt nie mówi, że Gigio jest na wylocie i może sobie szukać nowego klubu. Najgorsze, że do czasu szczegółów Superligi nie będą rozmowy kontynuowane, nie sądze przynajmniej, by były - zawodnicy, grający w klubach z Superligi będą łapczywie wołać jeszcze więcej. Kjaer faktycznie przejął rolę tego lepszego, ale Romagnoli to nie młody Gabbia.

Na minus obecnej obrony działa fakt, że co rusz gra w innym zestawieniu. Kalulu nie jest nominalnym prawym obrońcą, a tam występuje bo nie ma Calabri, Dalot stracił zaufanie u Piolego. Środek rotowany z obowiązku, bo co chwila ktoś kontuzjowany, zawieszony, bądź w odpoczynku. Theo nigdy nie był jakimś wirtuozem w obronie, a teraz jeszcze stracił formę i jak na razie bezpowrotnie jej szuka więc jego braki są bardziej uwidocznione. Całe szczęście wrócił do duetu przed obrońcami Bennacer, więc można trochę powoływać do normalności.

Z Sassuolo będzie zwariowany mecz i pełen obaw dla mnie jako kibica Rossonerich. Męczarnie na przestrzeni miesięcy z grą na San Siro, zamieszanie z Superligą mogą zostawić w głowie trochę syfu i myśli z cyklu 'czy na pewno jest o co grać'. Mam nadzieję, że tam więcej profesjonalizmu siedzi i walka o TOP4 będzie prawdziwa. Pograłem osobiście obie strzelą i powyżej 2.5 @ 1.80. Myślę, czy ten mecz nie jest wart lekko zagrania w stronę over 1.5 gola Sassuolo, bo kurs to równe 3.00. Ale jak przypomina mi się mecz z Benevento, ich nieskuteczność, strzały w niebo, straszenie gołębi, akcja sam na sam obok bramki, to jednak mam duże wątpliwości.

e: tu chyba trzeba poczekać na składy. Zlatan wg Sky pod znakiem zapytania, możliwy gotowy Calabria, można oszczędzać Theo, Hakana i Alexisa na Lazio (kartki).
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
A skąd ta informacja? Nie zgadzają się co do wysokości kontraktu, na razie klub i piłkarz są daleko od porozumienia ale to tak jak z rozmowami z Gigio, który wraz z Raiolą chce niebotycznej kasy a nikt nie mówi, że Gigio jest na wylocie i może sobie szukać nowego klubu. Najgorsze, że do czasu szczegółów Superligi nie będą rozmowy kontynuowane, nie sądze przynajmniej, by były - zawodnicy, grający w klubach z Superligi będą łapczywie wołać jeszcze więcej. Kjaer faktycznie przejął rolę tego lepszego, ale Romagnoli to nie młody Gabbia.

Na minus obecnej obrony działa fakt, że co rusz gra w innym zestawieniu. Kalulu nie jest nominalnym prawym obrońcą, a tam występuje bo nie ma Calabri, Dalot stracił zaufanie u Piolego. Środek rotowany z obowiązku, bo co chwila ktoś kontuzjowany, zawieszony, bądź w odpoczynku. Theo nigdy nie był jakimś wirtuozem w obronie, a teraz jeszcze stracił formę i jak na razie bezpowrotnie jej szuka więc jego braki są bardziej uwidocznione. Całe szczęście wrócił do duetu przed obrońcami Bennacer, więc można trochę powoływać do normalności.

Z Sassuolo będzie zwariowany mecz i pełen obaw dla mnie jako kibica Rossonerich. Męczarnie na przestrzeni miesięcy z grą na San Siro, zamieszanie z Superligą mogą zostawić w głowie trochę syfu i myśli z cyklu 'czy na pewno jest o co grać'. Mam nadzieję, że tam więcej profesjonalizmu siedzi i walka o TOP4 będzie prawdziwa. Pograłem osobiście obie strzelą i powyżej 2.5 @ 1.80. Myślę, czy ten mecz nie jest wart lekko zagrania w stronę over 1.5 gola Sassuolo, bo kurs to równe 3.00. Ale jak przypomina mi się mecz z Benevento, ich nieskuteczność, strzały w niebo, straszenie gołębi, akcja sam na sam obok bramki, to jednak mam duże wątpliwości.

e: tu chyba trzeba poczekać na składy. Zlatan wg Sky pod znakiem zapytania, możliwy gotowy Calabria, można oszczędzać Theo, Hakana i Alexisa na Lazio (kartki).
Masz racje, nie wiem co mi sie ubzdurało z tym Romagnolim, może też dlatego, że sporo na włoskich stronach siedze z translatorem, a ostatnio Włoch powiedział, że chce tylko transferu do Juventusu w przypadku braku porozumienia z Milanem. Żądania agenta sa za wysokie na ten moment dla Milanu, a Ci zdecydowani są na wykup ostateczny Tomoriego i prawdopodobnie na kupno D’Ambrosio z Interu, a wiec dwoch obrońców. Do tego gdzieś jakieś info było na temat Romagnoliego i Barcelony.
Dla mnie oceniając po obecnej formie to Włoch to poziom nizej niz Duńczyk.
Sassuolo pudłowało z Benevento, ale tez należy pamiętać, że nie było 4 ofensywnych graczy. 3 z nich zagra z Milanem- Traore, Berarrdi i Defrel.

edit:
Teraz ukazało się info z konferencji De Zerbiego i mowi tam coś w stylu, ze gdyby to zależalo od niego to nie zagrałby jutro w Mediolanie. Oczywiscie chodzi o nowa lige, nie wiem jak to wpłynie na zespół, czy beda jeszcze bardziej zmobilizowani zeby pokazac ze kazdy jest rowny czy zbojkotuja ten mecz.
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Bartka Bereszyńskiego nie ma w kadrze, do tego za kartki Yoshida, tam bedzie po prawej stronie para Tonalli+ Ferrari, wiec Reca to bedzie sobie robil co chcial lewą flanką jak dla mnie.
Kursy na Sassuolo coraz mniejsze, zobaczymy pewnie koło południa kogo nie będzie w kadrze Pioliego.

edit:
Kadra Milanu, nie ma Ibry, Theo i Bennacera
9DA2BE9A-3AE0-44CF-9E03-671CFD47A173.jpeg
 
Ostatnia edycja:
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Witam. Jak to jest z pauzą za kartki we Włoszech?
Kamil Glik ostatnio często pauzował a nie wiem jak to się pozniej liczy, czy co raz mniej kartek do wykluczenia... pytam ze wzgledu ze kusi mnie pograc Jego kartonik dzisiaj
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Witam. Jak to jest z pauzą za kartki we Włoszech?
Kamil Glik ostatnio często pauzował a nie wiem jak to się pozniej liczy, czy co raz mniej kartek do wykluczenia... pytam ze wzgledu ze kusi mnie pograc Jego kartonik dzisiaj
Pauzował bo raz otrzymał czerwoną kartke, a raz za nadmiar zoltych kartek. Nie wiem jak to się liczy, ale napewno nie jest zagrożony pauzą w przypadku otrzymania zoltej kartki.
Nie wiem czemu chcesz grac jego kartke, Jeśli chciałeś pograc pod zawieszenie to nie miałoby to sensu, przeciez nastepny mecz z Udinese u siebie, gdzie o remis Benevento jezt w stanie powalczyć.
 
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Crotone ma wciąż matematyczne szanse na utrzymanie. Walczą daremnie od zmiany trenera i walczyć będą. Potwierdzają to tylko wyniki z ostatnich tygodni, nastawienie Cosmiego oraz ofensywna postawa drużyny. Będąc szczerym to spadek już mają gwarantowany, ale niech walczą jeszcze to będzie można zarobić. Po raz kolejny chciałoby się grać na bramki. Moim zdaniem są one znowu bardzo prawdopodobne przy takiej wesołej piłce jaką prezentuje nam czerwona latarnia Serie A. Ja jednak zwyczajnie boję się niespodzianki. Więcej meczów i częściej rozgrywanych - no gdzieś w końcu musi paść niespodziewany under. Nie wiem czy to w tym meczu czy w innym, na wszelki wypadek tutaj zagram nieco inaczej. Kolega wspomniał, że wypoczęty będzie Quagliarella. Ataki Sampy na skrzydłach często napędzają Keita i Candreva, a z drugiej strony sporo miejsca będzie miał Reca, który ma w zwyczaju zapędzać się pod bramkę przeciwnika i wierzę, że tak będzie i tym razem. Wobec powyższego idę w rożne w tym spotkaniu. Statystyki nie będę przytaczał w tym aspekcie, bowiem uważam że każdy mecz jest inny i wszystko zależy od drużyn grających naprzeciw siebie w danym dniu oraz charakterystyki poszczególnych graczy tudzież trenerów. Cosmi każe atakować to będą atakować, a Sampdoria nie powinna zostać im dłużna mając tyle miejsca ile Crotone zostawia zawsze w swojej obronie. Quagliarella i spółka będą tam wchodzić jak Norek do Krawczyków.

Crotone - Sampdoria
powyżej 9,5 rożnych
kurs 1,82
Ónibet

Dodatkowo gram w singlach:

Cagliari lub remis
Sassuolo strzeli powyżej 1,5 gola
Atalanta wygra, remis zwrot

Przyznaję, że barlo123 fajne wyhaczył typy i jemu wtóruję. Uważam, że kolega wyczerpał temat, nie będę powtarzał argumentów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +230
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Pauzował bo raz otrzymał czerwoną kartke, a raz za nadmiar zoltych kartek. Nie wiem jak to się liczy, ale napewno nie jest zagrożony pauzą w przypadku otrzymania zoltej kartki.
Nie wiem czemu chcesz grac jego kartke, Jeśli chciałeś pograc pod zawieszenie to nie miałoby to sensu, przeciez nastepny mecz z Udinese u siebie, gdzie o remis Benevento jezt w stanie powalczyć.
Wlasnie nie chcialem pod zawieszenie grac lecz nie siedze w przepisach tak gleboko zeby wiedziec po ilu zoltkach znow bedzie pauzowac. Kiedys jak sie gralo w pilke to pamietam ze po kazdym zawieszeniu limit kartek do kolejnego sie zmniejszal stad moje pytanie. Widze dzis mecz walki Benevento (w sumie kazdy taki jest) dlatego pomyslalem o kartce dla Kamila
 
N 2,9K

najtmar

Użytkownik
Ja znowu próbuje rożne Crotone. Ostatnio zagrałem, że będą mieli powyżej 1.5 do przerwy, mieli niestety tylko jeden. Chciałem powtórzyć zakład ale w Fortunie jest linia 2.5 po kursie 2.42. Niby dobre kursiwo ale wolałbym jednak linię o jeden róg mniejszą.
Zatem gram Crotone over 3.5 rożnego w całym meczu@ 1.42 w Unibecie 4/10 Nie oglądałem meczu to się nie wypowiem ale tak czy siak spore zakoczenie, patrząc na ogólne ststystyki tego spotkania
Odkąd Cosmi został trenerem Rekinów, ta linia była przekroczona w każdym meczu u siebie (w sumie była też przekroczona linia 4.5 ale ja pobieram tą mniejszą). Tak jak było już wyżej opisane, mają matematyczne szanse na utrzymanie, a goście niewielką szansę na puchary. Umówmy się, wątpię aby Crotone raptem zmieniło swój sposób gry, to nie w stylu Cosmiego ;).
Brałbym i wyższą linię ale zauważyłem, że Simy gdy dostaje piłkę na skrzydle lub gdy schodzi na nie, nawet przy linii końcowej przeciwnika, to woli podać do tyłu, gdzie akcja jest spowalniania lub zatrzymywana. A, że Nigeryjczyk dostaje mnóstwo podań, to efekcie nawet kilka rożnych ucieka Pitagorejczykom, gdzie wydawałoby się, że uzyskanie rożnego jest dobrym rozwiązaniem. Mimo wszystko Crotone zdobywa dużo rożnych i warto zainwestować.
Gram to w dublu z rożnymi w Hiszpanii, Betisu z Athletic Bilbao i mam kurs równo 2.
 
Ostatnia edycja:
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Juventus + Genoa + Cagliari @ 8.80 betsafe

Ja tam idę dzisiaj na całość. barlo123 już opisał wszystko, więc nie ma co się powtarzać.
Juventus zmiecie Parmę która już się pożegnała z ligowym bytem w ostatniej kolejce, naprawdę musiałby dziać się cuda na kiju żeby mogli zdziałać cokolwiek.
Genoa piłkarsko jest na ten moment półkę wyżej od czarownic, mimo że po zmianie trenera mieli serię spotkań po której praktycznie uciekli spod topora. Spotkanie o 6 punktów dla obu zespołów, ale nie spodziewam się niespodzianki i taki kurs biorę z pocalowaniem ręki.
Cagliari to bet dnia, może nawet tygodnia, bo ten kurs jest piękny, a jak bardzo chłopaki z Sardynii walczą o utrzymanie widzieliśmy w poprzedniej kolejce. Nie ma De Paula więc będzie obrona Częstochowy, bo tam nie ma poza nim pół człowieka który potrafiłby coś wykreować. Cagliari jakby nie patrzeć piłkarsko jest lepsze personalnie niż Udinese, spodziewałem się dużo większych spadków, ale skoro taka promocja to ja w to wchodze.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Nie wiem czemu nie ma Ounasa w skladzie Crotone, ale reszta wyglada ok, do tego Sampdoria w fajnym zestawieniu.
Mihajlovic spodziewał się Ansaldiego w wyjsciowej 11, wiec wstawil Mbaye zamiast De Silvestriego, a tym czasem Ansaldi odpoczywa. Jest Zaza i Bellotii powinno byc ok.

Raspadori wychowanek!!!!
Ja sie pochwale takim kursem
9E02AAFD-FB45-42F4-9D85-AADF298587E0.jpeg
 
Otrzymane punkty reputacji: +531
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
mam pytanie Panowie
Z racji tego, ze spodobala mi sie analiza kolegi i pogralem tego tripla dosc mocno i wlaczylem ta Genoe w 60 min i to co obejrzalem to jakis kryminal
Tam sie kompletnie nic nie dzialo, procz tych 8 zmian od tego czasu
Czy ta Geona jest az tak slaba by sie bawic w dzielenie punktami z takim przeciwnikiem jak Benevento?
Nie wierze w te spodzielnie i inne cuda na kiju, ale to co moje oczy widzialy to jakis cyrk na kolkach
Oby te Cagliari kogos z tych dwojki na koniec sezonu wydymalo za ten paskudny mecz.
 
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
mam pytanie Panowie
Z racji tego, ze spodobala mi sie analiza kolegi i pogralem tego tripla dosc mocno i wlaczylem ta Genoe w 60 min i to co obejrzalem to jakis kryminal
Tam sie kompletnie nic nie dzialo, procz tych 8 zmian od tego czasu
Czy ta Geona jest az tak slaba by sie bawic w dzielenie punktami z takim przeciwnikiem jak Benevento?
Nie wierze w te spodzielnie i inne cuda na kiju, ale to co moje oczy widzialy to jakis cyrk na kolkach
Oby te Cagliari kogos z tych dwojki na koniec sezonu wydymalo za ten paskudny mecz.
Nie jest tak słaba, ale też nie jest, aż tak mocna. Prawda jest taka, że oni co roku balansują na granicy spadku, jak już wszyscy myślą że wreszcie polecą to nagle przychodzi trener strażak i utrzymują się w lidze. Gdyby ten mecz był miesiąc temu to z Benevento nie byłoby co zbierać, dziś było tak jak widziałeś, niestety wtopa. Chociaż ja poszedłem w tego tripla, a na drugim kuponie zagrałem bardziej asekuracyjnie Juve -1,5 , Genoa z remisem, Cagliari z remisem , bts w Bologni i do tego Real no i w sumie siadło bez problemu. Real raczej z 3-0 już nie zremisuje ani nie przegra. Benevento i tak spadnie, bo Cagliari już tego nie wypuści, ale co krwi napsuli to ich.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Niby wszystko fajnie, sam chciałem zagrać to samo tylko że BTTS w tych meczach zamiast over 2,5 gola. Jednak mam wrażenie że to strzelanie nie będzie wiecznie trwać i znajdzie się jakaś mina, która położy kupon. Argumenty wszelkie wskazują na gole, jednak przy graniu teraz co 3 dni, piłkarze mogą bardziej ekonomicznie podchodzić do meczów. Ja sam zagram kilka singli, taśmy boję się montować. Nie mniej jednak typów nie neguję, uważam że ryzyko przy tych taśmach jest zbyt wysokie.
Z całą pewnością również zagram over 1,5 gola Sassuolo, po takim kursie jest w tym value. A także Cagliari lub remis warto pograć, Cagliari będzie moralnie doładowane po ostatnim meczu i powinni pójść za ciosem.

Jeśli chodzi o zakłady długoterminowe na spadek, to przy obecnej formie Violi i ich terminarzu do końca sezonu nie byłbym zdziwiony gdyby zamienili się z Cagliari na koniec sezonu. Osobiście nie wierzę, żeby Fiorentina miałaby trafić nagle do Serie B, jednak matematyczne szanse są moim zdaniem spore. Jeśli znajdę wysoki kurs, to chętnie zaryzykuję.

Jutro będę miał więcej czasu to jeszcze napiszę coś od siebie na tą kolejkę.
Zwracam honor charo charo to granie co 3 dni bylo widac u Crotone, w ogole nie przypominalo swojego stylu, pierwsza polowa do zapomnienia. Na plus Sassuolo, Cagliari i chociaz ten win Sampdorii.
Tak naprawde teraz Cagliarii ma kwestie utrzymania w serie a w swoich nogach, przeciez maja jeszcze bezpośredni mecz z Benevento.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom