>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

32 kolejka Primera Division 10-12.04.2012

Status
Zamknięty.
K 1,2K

kukla

Forum VIP

Kursy Unibet

Ledwo zakończyliśmy &quot;kolejkę świąteczną&quot; a już we wtorek rusza kolejna odsłona najefektowniejszej ligi świata ;)
Codziennie czekają nas emocjonujące pojedynki - ważne zarówno w walce o mistrzostwo, europejskie puchary jak i utrzymanie.
Do Barcelony przyjeżdża Getafe - trudny i wymagający rywal. Real czekaj derbowa potyczka z Atletico a Malaga, Valencia i Levante będą się starały zgarnąć komplet punktów aby nie stracić szans na awans do Ligi mistrzów.

Zapraszam do merytorycznej dyskusji na temat powyższych spotkań.
Posty jednozdaniowe, które nic nie wnoszą będą natychmiast usuwane. Postarajcie się, aby wymiana zdań odbywała się zgodnie z wszelkimi zasadami ortografii. Sprawi to, że temat będzie znaczniej przejrzysty. Mile widziane ciekawostki, informacje o składach i kontuzjach.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Atletico- Real
Kartki i jeszcze raz kartki Panowie i Panie. Kartki dla konkretnych zawodników Realu, albowiem tak czy inaczej muszą się wykartkować przed Barceloną. Mam tutaj na myśli dwóch zawodników kluczowych dla gry Realu: Ronaldo i Xabi Alonso. Są zagrożeni i wątpię by ryzykowali tym, że w meczu z Gijon będzie pod tym względem czysto, a nie wyobrażam sobie by ich zabrakło w najważniejszym meczu rundy. Mourinho nie dopuści do tego. Po za tym Alonso bez tego zapewne dostanie kartkę, mecz powinien być dosyć ostry, a Xabi jest dosyć bezwzględny momentami.
Czekam na kursy Tobet, bo jeszcze nie wystawili. Mam nadzieję, że taką ofertę w ogóle znajdę;]
Póki co piszę z wcześniejszym wyprzedzeniem:
Ronaldo kartka kurs: około 1.90⛔
Alonso kartka kurs: około 1.50 marnie✅
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Spotkanie : FC Barcelona - CF Getafe 4:0
Typ : FC Barcelona - CF Getafe (powyżej 2,5 gola) ✅
Kurs : 1,25
Bukmacher : bet-at-home


Od razu na wstępie zaznaczę, że typ ten jest głównie na podbicie ako. Jeśli chodzi o statystyki Blaugrany na Camp Nou to są one wręcz piorunujące - na piętnaście rozegranych meczów mają czternaście zwycięstw i jeden remis, bilans bramkowy 60:8. Od ostatniej porażki 2:3 z Osasuną Barca wyraźnie złapała wiatr w żagle i niszczy każdego kogo napotka na swojej drodze. Jedynym, któremu udało się zatrzymać to hiszpańskie TGV (mój termin który właśnie wymyśliłem ???? ) był Milan, który na San Siro zdołał bezbramkowo zremisować z PepTeamem. Poza tym w niedziele kolejne punkty zgubił Real dzięki czemu przewaga &quot;Królewskich&quot; nad Blaugraną stopniała to zaledwie 4 punktów. Poza tym Real ma jeszcze wyjazdowe mecze z Atletico (jutro), Barceloną oraz Athletic Bilbao więc ma gdzie zgubić punkty co jest dodatkowym motywatorem dla podopiecznych Guardioli. Niestety bah wystawił tylko i wyłącznie taką linię, gdyby była 3,5 lub nawet 4,5 gola to bez wahania bym ją pobrał natomiast ze względu, że jest tylko taka daje typ na podbicie kursu ogólnego.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Osasuna - Espanyol
Usunęły mi się moje wypociny, dlatego krótko i na temat... obie ekipy overowe ale z racji,że Espanyol na wyjazdach jest oszczędny polecam typ
suma azjatycka goli 2,2.5 1.80 Bet365


Barcelona-Getafe
Barcelona poniżej 3.5 1.72
Getafe na wyjeździe ostatnio więcej jak 3 bramki straciło we wrześniu w potyczce z Realem, Barcelonie nie leży Getafe. Ostatnio Getafe wygrało z Barceloną 1-0 a ogólnie ciężko im się gra z Getafe. Co do typu Barcelona więcej jak 3.5 gola strzeliło Getafe w 2007 roku... Moim zdaniem nie na wielkości wygranej a na punktach będzie zależało Barcelonie... a jak zależy im na punktach to i o kartki nie trudno ;)
powyżej 5.5 kartki azjan 1.80 Bet365

Sędzią Gonzalez który jak sędziował ostatnio mecze Barcelony to pokazał 6 i 8 kartek
Typ może i zwariowany ale myślę,że Barcelona będzie miała dziś więcej kartek na swoim koncie... 4.60 William Hill
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Spotkanie : Valencia - Rayo Vallecano 4:1
Typ : Valencia ✅
Kurs : 1,45
Bukmacher : bet-at-home


Typ : Valencia - Rayo Vallecano (0:1) handicap ✅
Kurs : 2,05
Bukmacher : bet-at-home


Nietoperze po niedzielnym bezbramkowym remisie z Realem Madryt podejmie na własnym stadionie beniaminka i zarazem rewelację obecnego sezonu Rayo Vallecano. Los Ches przez swoją kiepską formę w ostatnich tygodniach (4 ostatnie mecze to 2 porażki i 2 remisy) stracili najniższe miejsce na podium na rzecz Malagi do której tracą obecnie jeden punkt. Jeśli Valencia zagra tak jak chociażby tydzień temu w LE przeciwko Alkmaarowi, który odprawili 4:0 nie będą mieli absolutnie żadnego problemu z jutrzejszym rywalem. Jeśli chodzi o rundę jesienną to górą była ekipa z Mestalla, która wygrała 2:1. To by było na tylę, krótka i rzeczowa analiza, która mam nadzieję przyniesie zysk nie tylko mi ale też innym ????
 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Atletico Madrid - Real Madrid @1.60

Przed nami hit hiszpanskiej Primera Division. Gdzie to dzisiejszego wieczoru dojdzie do derbów Madrytu Atletico Madryt podejmie Real Madryt. Przynajmniej dla mnie faworytem tego meczu są przejezdni i to oni powinni sięgnąć tutaj po wygraną. Real w ostatniej kolejce znowu stracił punkty tym razem zremioswali z Valencią 0-0. I o tyle zaskakujący jest to wynik, że w tamtym spotkaniu nie padła żadna bramka. Ponieważ obie ekipy w tym elemencie mają bardzo dobrych piłkarzy. Real jednak w moim przekonaniu tamto spotkanie mógł wygrać mieli bardzo dobre sytuacje do strzelania bramki jednak tego nie wykorzystali. Mam nadzieję, że już teraz będzie zupełnie inaczej. I liderzy tego zespołu zagrają tutaj zdecydowanie lepiej. A mowa tutaj o trzech gwiazdach tego zespołu Higuain, Bezemie oraz Ronaldo. A Ci piłkarze w tym sezonie strzelili ponad sto bramek.Mam nadzieję, że również od pierwszej minuty zagra tutaj Kaka, który znajduje się w bardzo dobrej formie i w ataku może bardzo dużo pomóc dla tej drużyny. Real jest najlepszym zespołem w hiszpanskiej Primera Division grając na wyjazdach ponieważ zanotowali dwanaście wygranych, dwukrotnie remioswali a także raz przegrywali. Coraz cześciej można wyczytać jakie infromacje, że Atletico jest w cieniu Realu i mają ich kompleksy ponieważ w żadnym z ostatnich meczy nie byli w stanie pokonać Królewskich. Chociaż będą mieli tutaj atut własnego boiska gdzie to w tym sezonie spisują sie bardzo dobrze i to własnie przez własną publicznością zdobywają punkty ponieważ do tej pory zanotowali dziewięć wygranych, czterokrotnie remisowalia także dwa razy ponosili porażkę. Awansowali do półfinału Ligi Europejskiej.Jednak w ostatniej kolejce również zawiedli ponieważ przegrali 2-0 z Levente. Jeżeli idzie o ofensywę do mają dwoch bardzo bramkostrzelnych pilkarzy Adriana i Falcao, który strzelili już sporo bramek w tym sezonie. I w głownej mierze od nich bedzie tutaj sporo zalezało jeżeli zagrają nie będą mieli swojego dnia będzie bardzo trudno i zanotować tutaj nawet remis. Podczas tego spotkania będą musieli poradzić sobie tutaj bez Meridy czyli jednego z lepszych obróńców w tym zespole. Real ma więcej indywiulaności i powinno to im pomóc w wygraniu tego meczu mam nadzieję, że nie stracą tutaj punktów ponieważ wówczas o Mistrzostwo Hiszpanii będzie bardzo ciężko.
 
K 31

krystian0016

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Atletico Madrid - Real Madrid
Typ: Real -2,5
Kurs: 5.40
Bukmacher: Betsafe
Analiza:


Dzisiejsze spotkanie pomiedzy Atletico a |Realem zapowiada si raczej jako jedno stronne spotkanie poniewaz Real po ostatniej wpadce z Valencja musi dzis bez watpnienia wygrac gdyz ich strata nad Barcelona z 10 punktów zmalała juz do tylko 4 a jak wiadomo duzymi krokami zblizaja sie Grand Derbi które według znanej nam traducjii zapewne wygra nie kto inny jak BArcelona i sutuacja w lidze stanie sie niezwykle imponujaca.A wracajac do meczu to jesli chodzi o gospodarzy to atut własnego boiska wydaje sie byc jedynym ich atutem .|Z pewnej strony to i Atletico powinno przyłozyc sie do walki w tym meczu bo jeszcze jako takie szanse na puchary maja lecz jak by nie patrzec strate 4 punktów bedzie im ciezko odrobic patrzac na tak silna czolówke ligi Oprócz słabej dyspozycjii o czym moze swiadczyc zanotowanie az 3 porazek w ostanich 3 meczach dochadza liczne osłabienia nie zagraja miedzy innymi Silvio (O 9-0), Lopez (O 2-0), Salvio (P 25-3), Miranda (O 23-1), Suarez (P 23-0).Jak widac linia obrony jak i pomocy została ze tak powiem mocno nadszarpnieta a biorac pod uwage starcie z zespołem który to strzela srednio 3 gole na mecz niewyglada to niezbyt dobrze .Mimo ze jest to mecz wyjazdowy licze na zwyciestwo Realu 3-0
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
⚽Sporting Gijon - Levante 1:2 -&gt; 3:2 buhahaha ⛔
Łączny kurs:2.80
W poprzednich pięciu meczach piłkarze z Gijon zdobyli zaledwie jeden punkt, remisując na wyjeździe z 1:1 z Bilbao. W minionej kolejce lepsze od Sportingu okazało się Getafe, które zwyciężyło 2:0. O powrocie do wysokiej formy mówić mogą z kolei kibice Levante. Zespół z Walencji ograł ostatnio na własnym boisku Atletico Madryt (2:0), a wcześniej podzielił się punktami w derbowym meczu z Valencią (1:1). Levante, mimo kryzysu, jaki przeżywali na początku tego roku, w dalszym ciągu liczą się w walce o europejskie puchary. W Primera Division zajmują piątą lokatę, trąc zaledwie punkt do Valencii i mają ponadto szansę na dogonienie Malagi. W ostatnim meczu na własnym terenie Levante wygrało 2:0 z Atletico Madryt. Bramki dla gospodarzy zdobywali Valdo i Arouna Kone. Dzięki tej wygranej Levante pozostaje w walce o miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów w następnym sezonie. Gdy Sporting gościł Walencji pod koniec ubiegłego roku, Levante wygrało 4:0. Kolejna wygrana &quot;Brzydkich i Biednych&quot; jest wielce prawdopodobna. Powodzenia !
 
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Dzisiejsze spotkanie pomiedzy Atletico a |Realem zapowiada si raczej jako jedno stronne spotkanie poniewaz Real po ostatniej wpadce z Valencja musi dzis bez watpnienia wygrac gdyz ich strata nad Barcelona z 10 punktów zmalała juz do tylko 4 a jak wiadomo duzymi krokami zblizaja sie Grand Derbi które według znanej nam traducjii zapewne wygra nie kto inny jak BArcelona i sutuacja w lidze stanie sie niezwykle imponujaca.A wracajac do meczu to jesli chodzi o gospodarzy to atut własnego boiska wydaje sie byc jedynym ich atutem .|Z pewnej strony to i Atletico powinno przyłozyc sie do walki w tym meczu bo jeszcze jako takie szanse na puchary maja lecz jak by nie patrzec strate 4 punktów bedzie im ciezko odrobic patrzac na tak silna czolówke ligi Oprócz słabej dyspozycjii o czym moze swiadczyc zanotowanie az 3 porazek w ostanich 3 meczach dochadza liczne osłabienia nie zagraja miedzy innymi Silvio (O 9-0), Lopez (O 2-0), Salvio (P 25-3), Miranda (O 23-1), Suarez (P 23-0).Jak widac linia obrony jak i pomocy została ze tak powiem mocno nadszarpnieta a biorac pod uwage starcie z zespołem który to strzela srednio 3 gole na mecz niewyglada to niezbyt dobrze .Mimo ze jest to mecz wyjazdowy licze na zwyciestwo Realu 3-0
Chyba zbyt optymistycznie podchodzisz do meczu. W ogóle to przeczysz typem analizie.
Real gra ostatnio po prostu słabo. Nie wiem czy oglądałeś jakiś ich mecz na czasie, ale grają po prostu słabo. Remis z Valencją nie jest przypadkiem. Ostatnio po prostu przyszedł kryzys i presja ze strony Barcelony.
Remisy z Villareal czy Malagą tylko w tym utwierdzają.
Benzema i Higuain potrzebują pięciu sytuacji żeby strzelić gola.
Drużyna ewidentnie nie radzi sobie pod presją.
W perspektywie mają będący w gazie Bayern oraz gran Derbi. Dodatkowo po wczorajszej wygranej Barcelony będą mieli dziś nóż na gardle.

Druga sprawa: ten mecz to derby Madrytu, a z derbami wiadomo: rządzą się swoimi prawami.

Trzecia to gospodarze. Athletico, drużyna - po realu i barcy - chyba najlepiej grająca u siebie. Tylko 2 porażki! 9-4-2 29-10 to coś, czego nie można pominąć.

Mecz będzie ciężki i ja nie jestem przekonany co do wygranej Realu a co dopiero do wygranej 3-ma bramkami...

Jeszcze jedno: Athletico przegrało z Barcą u siebie 1-2.
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Sporting vs Levante
Grzechem byłoby nie spróbować gości po tak zacnym kursie:razz: Gijon pare tygodni temu jeszcze miało szansę na pozostanie w 1 lidze , teraz mógłby ich uratować chyba tylko cud. Ostatnie 2 mecze domowe to 2 porażki, i moga boleć podwójnie bo z zespołami, które też bronia się przed spadkiem, czyli Saragossą i Mallorcą. Osatni zdobyty punkt 3 kolejki temu z Bilbao, które ligę już opuściło tak poza tym same porażki. Do tego dochodzi koszmarna forma w defensywie, 10 straconych goli w ostanich 5 meczach. Co innego goście, świetny poczatek sezonu, potem lekka zadyszka a na koniec sezonu forma poszła w górę. Wciąż jest szansa na 3 miejsce i grę w LM w przyszłym sezonie. W weekend pokonali Atletico wcześniej punkt zdobyty po remisie w Walencji. Forma na wyjazdach przyzwoita, ostatnio wspomniany remis z Valencią ,wczesniej zwycięstwa z Espanyolem i Sociedad. Na pewno stać gości na 3 punkty ze słabiutkim ostatnio Gijon. Jest o co grać forma przyzwoita kurs kusi wiec spróbować warto.
Levante @ 2,80 Tobet⛔
Levante over 1,5 @ 2,70 Sportingbet
✅

Valencia vs Rayo
Tak przeglądam ofertę i znalazłem niezły w moim mniemaniu typ. Over mimo niskiego kursy wygląda naprawdę nieźle. Bilans bramkowy Vallecano na wyjazdach jest imponujący ostatnie 5 meczy 12-18 czyli 6 goli na mecz:!: Goście już o nic nie graja w przeciwieństwei do Valencii, która walczy z paroma zespołami o 3 miejsce i bezpośrednią grę w LM. Ostatnio dobry mecz z Realem, wcześniej wysoka wygrana z Alkmaarem, która była niejako rekompensatą dla fanów za 2 ostatnie ligowe słabe mecze na Mestalla, w których to Nietoperze zdobyły tylko 1 punkt. Ogólnie Valencia u siebie dość overowa a wobec niemocy gości w defensywie możemy być świadkami prawdziwej kanonady.

over 2,5 @ 1,57 Betsson✅
over 3,5 @ 2,50 Bet365✅
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Hiszpania 1
Atletico - Real
Over 2.5 gola
1.64
Pinnacle


Dziwne, że jeszcze nikt dzisiaj nie wziął pod lupę tego typu. Ja spróbuję dzisiaj zagrać na over 2.5 gola w tym meczu, a poniżej kilka zdań argumentujących mój typ.
Real w weekend zremisował z Valencią na swoim terenie 0:0. Możliwe, że dlatego większość typerów unika w dzisiejszym meczu królewskich overu. Moim zdaniem nie ma co się oszukiwać ale takie mecze Real zalicza 1 na 50. Dzisiaj wszystko wróci do normy. Sądzę, że dzisiaj padnie over 2.5 gola. Po pierwsze Real obok Barcelony to najbardziej overowa drużyna w lidze. Ich średnia bramek na mecz to aż 4.10 gola (zdobyte/stracone). Po drugie Real na 31 meczy zaliczył aż 23 razy over 2.5 gola co daje około 75% wszystkich spotkań. Jest to najlepszy wynik w lidze. Atletico miało na 31 meczy zdecydowanie mniej overów ale też sporo bo 16 co daje 50% wszystkich spotkań. Po trzecie Ronaldo walczy z Messim o koronę króla strzelców i będzie się dwoił aby strzelić choć jedną bramkę. Moim zdaniem zapowiada się ciekawy, ofenswyny mecz. Stawiam 1:2 dla Realu i over 2.5 gola. Ostatni mecz między Atletico, a Realem zakończył się wynikiem 4:1.
wynik 4:1 ✅
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Atletico-Real
Dziwię się, że nikt nie opisał jeszcze tego typu - over kartkowy. Linie na 1X2 wg mnie dobrane idealnie przez buki i nie warto tutaj czegoś grać w tę strone. Na Atletico specjalne value to nie jest, a 1.6 na słabo grający Real na wyjazdach tym bardziej odrzuca. Dlaczego polecam over kartkowy?
-idealny moment do wykartkowania się dla Realu. Teraz teoretycznie najłatwiejszy rywal - Gijon u siebie, poza tym gra Xabiego czy Ronaldo z nimi to spore ryzyko. Mogą złapać kartkę i nie grać z Barcą.
-derby, niby oczywistość, ale zawsze jest gorąco w takich meczach
-gra Atletico za Simeone - ostra, na pierwszym miejscu skuteczność i osiągnięcie celu, potem dopiero piękno gry. Grają dużo ostrzej niż wcześniej, Realowi odpuszczać nie będą
-Wyjątkowo motywacja Atletico (niby jak zawsze), ale czy wygrają czy nie walczyć będą i to mocno. Kibice Realu szydzą z nich mocno (i mają do tego prawo), transparenty &quot;dajcie nam godnego rywala w derbach&quot; itp. Atletico 13 (14?) lat bez wygranej, frustracja rośnie.
-Real: jak im nie idzie, to się podpalają i denerwują. Wielu piłkarzy którzy... no do inteligentnych nie należą, jak coś im się nie udaje to głowy robią się gorące i lecą kartki. Już nie raz to za Mou widzieliśmy

over 7.5 kartek @ 1.66 bet365 ⛔

Ponadto polecam kartke dla Coentrao, który zagra dzisiaj od 1 minuty
Coentrao kartka @??? (nie widzę tego w ofercie, jak znajde to edytuję, ewentualnie proszę o info) ⛔/:?: (brak w ofercie)

oraz ciekawie wygląda typ na strzelca gola - Falcao. Real w górnych piłkach ma problemy, a napastnik Atletico jest bardzo mocny w tym elemencie.
Falcao strzeli @2.55 expekt✅


---
Atletico:
Courtois; Juanfran, Perea, Godín, Filipe; Tiago, Gabi, Diego, Arda Turan; Adrián i Falcao.

Real:
Casillas, Arbeloa, Pepe, Ramos, Coentrao, Khedira, Xabi Alonso, Cristiano Ronaldo, Kaká, Di María y Benzema.
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Bankrut z Zaragozy dzielnie walczy o ligowy byt, ostatnio zdobyli Walencje ( 10,73), orali AM ( 4,50), Sporting (3,57), Barcy nie zdolali juz ograc;) , a Sevilla u siebie gubila punkty z takimi tuzami jak granada czy racing czy rozczarowujace villareal, zatem praktycznie sam dol tabeli, po czym nadrabali w rewanzowyc spotkaniac, wyrywajac je na terenie wroa. w zaragozie wyrala sevilla, wiec trzymajac sie ,,scematu,,
Zaragoza 5,95
Zaragoza DNB 4,00
 
Z 783,2K
Villareal -Malaga 1//2,45 william hill
Wtym pojedynku druzyny walcza o zgola odmienne cele.Villareal ktory niespodziewanie jest zagrozony spadkiem z ligi zajmuje teraz siedemnaste miejsce i zdobyl trzydziesci ndwa punkty i o cztery wyprzedza nastepny zespol ktorym jest Zaragoza. Malaga gra teraz bardzo dobrze i jest na wysokim czwartym miejscu z piedziesiecioma punktami zdobytymi.Napewno gospodarze ktorzy ten sezon maja fatalny beda chcieli za wszelka cene odniesc zwyciestwo zeby oddalic sie od strefy spadkowej.Stawiam ze Villareal pokona Malage jedna bramka.
 
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Sevilla - Zaragossa 1 (2:1, 3:1 lub 4:1) @ 4.00 Bwin
Sevilla - Zaragossa BTS @ 1.83 Bet365
Bwin oferuje na dziś ciekawy zakład na to, ze gospodarze wygrają tracąc bramkę. Oczywiście wygrają strzelając nie więcej niż 4 gole.
Dlaczego taki typ?
Sevilla ostatnio w gazie. Co prawda przegrali ostatnio na wyjeździe z Bilbao, ale to ciężki teren i mogło się zdarzyć. Co więcej nie strzelili tam bramki, liczę więc na przełamanie tej serii. U siebie Sevilla gra nieźle, a biorąc pod uwagę obecną formę oraz dążenia do pucharów europejskich to taki mecz po prostu wygrać muszą.
Zaragossa też ostatnio jakiś renesans. Wygrali 3 z ostatnich 5 meczy. Przegrali tylko z Barceloną. Walczą ostro o utrzymanie dlatego myślę, że po prostu zaryzykują. Muszą spróbować strzelić bramkę, bo remis niewiele im daje. W zasięgu jest tylko Villareal, który zagra dziś z Malagą, do którego mają 4p straty. Jeśli chcą realnie szukać utrzymania to ryzyk-fizyk - muszą postarać się strzelić i utrzymać to. Z ich strony liczę więc na jedną bramkę.
Reasumując: grająca u siebie i walcząca o puchary Sevilla powinna wygrać ten mecz, a skoro Zaragossa podejmie ryzyko to jedną mogą stracić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom