>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

32 kolejka Bundesligi

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
VFB Stuttgart - FSV Mainz 05
Typ: 1 1,40
BAH

Zespół gospodarzy ma niebywałą szanse na zdobycie mistrza Niemiec, są viceliderem i tracą jedynie jeden punkt do Schalke 04, które jest liderem. Wiec piłkarze VFB wiedzą, iż w kazdym meczu muszą zdobyć 3 punkty a na własnym stadionie z takim zespołem jak Mainz to wrecz obowiązek! Stuttgart u siebie gra szalenie skutecznie zdobyli aż 61 punktów! Do treningów powrócił najlepszy strzelec zespołu- Mario Gomez, który zdobył 13 goli w 23 meczach jednak zagra dopiero w finale Pucharu Niemiec z FC Nürnberg. Mainz to przed ostatni zespół ligi i walczą o utrzymanie wiec na pewno beda walczyć o 3 punkty ale nawet remis z takim zespołem bedzie ich zatysfakcjonował. W meczach wyjazdowych zdobyli jedynie 12 punktów wiec trudo spodziewać sie, iz beda w stanie urwać jakies punkty VFB który jest w gazie i wygrywa mecz za meczem!


FC Schalke 04 - 1. FC Nürnberg
Typ: 1 1,50
BAH

Zespół Schalke jest liderem ale ma jedynie punkt przewagi nad drugim w tabeli VFB wiec nie moze sobie pozwolic na strate punktów. W ostatniej kolejce przegrali 2:1 z VfL Bochum, ale u siebie wygrywając mecz za mecze zdobyli u siebie już 62 punkty. Nürnberg tydzientemu zremisowali 1:1 u siebie z Wolfsburg. Goście nie potrafią wygrać wyjazdowego spotkania od wielu kolejek jednak zajmuja dobre 5 miejsce w tabeli finalista puchary Niemiec na pewno ma szanse na urwanie punktów liderowi jednak mam nadzieje, iz piłkarze Slomki zdadzą sobie sprawe, iż aby zdobyć tytuł nie można wiecej przegrywać u siebie raczej tego nie robią miejmy nadzieje ze tak zostanie!
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
VFB STUTTGART-FSV MAINZ 05 Myśle że ten mecz wygrają gospodarze.
Stuttgart jest obecnie na 2 miejscu i brakuje im do Schalke 1 pkt.
Żeby zająć pozycje lidera nie może pozwolić sobie na remisy a co mówić o przegranych.
Gdyby na korzyść VFB Schalke np zremisowała to by ich wyprzedzili. Grają bardzo dobrze o czym śweiadczy ich pozycja ligowa. Goście są na 17 miejscu z 31 pkt. Więc nie ma się o nich co rozpisywać.
Typ 1 kurs 1,40 bet-at-home :jezora: ⚽
 
misiek_ik1 0

misiek_ik1

Użytkownik
Hertha Bsc Berlin-Werder Brema

Hmm...ciężki mecz dla obu ekip. Obydwie drużyny mają odmienne cele. Werder walczy o mistrzostwo karaju i Ligę Mistrzów , a Hertha walczy u Puchar Uefa.
Ostatnio Werder uległ Armini Bielefeld która jest nad strefą spadkową .
Hertha pokonała na wyjeździe pewnie Aachen 4-0. Hertha ma atut własnego boiska.
Werder może być wyczerpany meczem w pucharze Uefa w którym uległ Espanyolowi
2-1.

Mój typ- 0

Jak wygra ten typ to kup sobie słownik :*
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP


Herta - Werder


Mecz w którym bardzo trudno wytypować poprawny typ.Wsumie faworyt jest i jest nim nie wątpliwie Werder.Tylko czy Werder po pucharze uefa ,pokona Haerte która gra bardzo w kratke.Przypomina mi sie ich przełamanie mecze z Bochum ,kiedy wygrali bodajże pierwszy mecz od 9 spotkan ,moge sie mylic co do ilości ,ale nie o to tu chodzi.Potem spotkali sie z Dortmundem na wyjazdzie gdzie przegrali też z bardzo zagadkowa fruzyna .No i w ostatnio tygodniu rozbili Aachen aż 4-0 ,dla mnie troche niespodziewanie.No a Werder przed tygodniem przegrali z Arminą 3-2.Trzeba też patrzyć na ten mecz pod tym kontem iż Werderowi pozostała tylko walka o mistrzostwo.No i niby racjonalnie myslac to powinnismy dac na gości.Jednak ja sie bardzo obawia tego spotkania ,bo Herta jest bardzo nieobliczalna.Do tego widziałem że kolega wyżej że Herta ma szanse na UEFA ,moim zdaniem nie ma w czysto piłkarskim znaczeniu .Do tego u gospodarzy zabraknie dwóch obronców piersego zespołu Naldo i Mertesackera , nie wystapi również pomocnik Borowski i zawieszony Hunt.Do składu za to wraca Jensen.Herta ma ten komfort ,że włąsnie na to spotkanie wraca Boateng , Van Burik oraz mniej ważni zawodnicy.Jak już mówiłem bardzo trudno tu wytypować faworyta.Jak dla mnie obstawianie na siłe nie ma sensu.Ciezko naprawde coś mi rozkminic ,przeczucie mówi 1x ,rozsądek 2.No zobaczymy jak bedzie .Chyba że na ten mecz delikatnie można by zagrac over.Ale też róznie może być.Ogólnie chiałem troche przyblizyc to spotkanie,bo dawno nic nie pisałem.Ale było to spowodowane przerwą w obstawianiu.
 
sczypior 0

sczypior

Użytkownik
Hertha - Werder

Choć do końca sezonu pozostało jeszcze dwie kolejki to podopieczni Thomasa Schaffa mają tylko czysto iluzoryczne szanse na mistrzostwo kraju. W dzisiejszym meczu są faworytem, ale myślę, że wszelkie nadzieje prysły jak bramka mydlana w czwartkowy wieczór, kiedy to na własnym stadionie zostali pokonani przez hiszpański Espanyol Barcelona. Przed tamtym pojedynkiem Schaff mówił: „Mamy szansę na grę w finale, ale musimy zagrać genialny mecz”. Początek był iście wymarzony, ponieważ już na początku spotkania dzięki bramce Almeidy objęli prowadzenie. Jednak nadzieja zgasła w chwili, gdy Mirko Klose, który nie może się odnaleźć w drugiej części sezonu otrzymał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. W 50’ minucie, gdy goście za sprawą Coro wyrównali, wszyscy już wiedzieli, że to Hiszpanie zagrają w finale. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Espanyolu. Schaff jak i jego podopieczni doskonale zdają sobie sprawę, że w tym sezonie więcej nic już nie osiągnął, bo odpadli zarówno z walki o mistrzostwo jak i Pucharu Uefa. W dzisiejszym meczu to Hertha Berlin ma o co walczyć i to oni powinni zdominować dzisiejszy mecz i wygrać, aby przedłużyć swoje szanse na grę w PU. Goście natomiast uplasowali się na trzecim miejscu w lidze z bezpieczną przewagą sześciu punktów nad Bayernem Monachium i nic już nie jest w stanie odebrać im tej pozycji, dlatego to po stronie Herthy Berlin będzie większa mobilizacja w tym meczu. Również sytuacja kadrowa jest po stronie gospodarzy. W ich szeregach zabraknie jedynie rezerwowego bramkarza - Kevin-Stuhra Ellegaarda, oraz obroncy Dennisa Cagary. Werder zagra bez zawieszonych za kartki Almeidy, Hunta i Naldo oraz kontuzjowanych Ivana Klasnica, Tima Borowskiego i Pera Mertesackera. Do tego dochodzi atut własnego boiska i myślę że są duże szanse na to iż to gospodarze wygrają dzisiejszy mecz. Kurs na takie rozstrzygnięcie jest bardzo wysoki i na prawdę polecam spróbować zagrać takie rozstrzygnięcie.

Mój typ:
1x
1(0)

Hertha - Werder
W drugim dzisiejszym spotkaniu to gospodarze, czyli zespół Bayeru Leverkusen jest faworytem, ale moim zdaniem Arminia wcale nie stoi na straconej pozycji. Oba zespoły mają o co walczyć. Gospodarze są niesamowicie chimerycznym zespołem, ale mają duże szanse na miejsce premiowane startem w Pucharze Uefa, goście choć po ostatnim zwycięstwie nad Werderem Brema oddalili się nieco od strefy spadkowej, to wciąż nie są pewni iż w następnym sezonie pozostaną wśród najlepszych niemieckich ekip. Dlatego też dzisiejsza konfrontacja będzie niezwykle ważna dla obu drużyn. Nie zdziwię się jeśli po wyrównanym spotkaniu obie jedenastki podzielą się punktami.

Mój Typ:
x
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Wyniki

32. KOLEJKA
4. maja 2007
Hannover 96 - Energie Cottbus 2:0
5. maja 2007
Borussia Mönchengladbach - Bayern Monachium 1:1
VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund 0:2
Schalke 04 Gelsenkirchen - 1.FC Nürnberg 1:0
VfB Stuttgart - FSV Mainz 2:0
Hamburger SV - VfL Bochum 0:3
Eintracht Frankfurt - Alemannia Aachen 4:0
6. maja 2007
Hertha Berlin - Werder Brema 1:4
Bayer Leverkusen - Arminia Bielefeld 1:2
Jednak Werder pozostaje w walce o mistrzostwo.Tak jak mówiłem Herta na bank nie awansuje do pucharów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom