>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

32. kolejka Bundesligi (29.04 - 2.05.2022)

Status
Zamknięty.
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Arminia Bielefeld vs Hertha BSC
Typ: czerwona kartka w meczu
Kurs: 5.40⛔
Bukmacher: Forbet
Analiza:


Na początku roku kalendarzowego wydawało się, że Arminia spokojnie utrzyma się w 1. Bundeslidze, bo i wyniki były bardzo korzystne. Przypomnijmy np. wygraną z Eintrachtem we Frankfurcie, czy remis we Freiburgu. To było coś, na czym można było opierać swoje marzenia o pozostanie w elicie. Niestety pod koniec lutego przyszło załamanie i od porażki z Bayerem w Leverkusen gospodarze nie byli w stanie sięgnąć po komplet punktów. Od tamtego starcia ekipa z Bielefeldu notuje niechlubną serię ośmiu meczów bez zwycięstwa. Ostatni budzik nadchodzi dzisiaj, ponieważ zmierzą się z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie i jeżeli komplet punktów nie zostanie na własnym obiekcie, to nadzieje będą marne. Czy Arminię stać na przełamanie?

Wydawało się, że przyjście Felixa Magatha do Berlina będzie złym pomysłem, a tutaj proszę, Hertha sięgnęła po dwa zwycięstwa w bardzo istotnych spotkaniach. Przecież zarówno Augsburg, jak i Stuttgart walczą o pozostanie w elicie i oba te kluby musiały obejść się ze smakiem pod kątek oczek. Nikt w stolicy Niemiec nie myśli już o spadku i cztery punkty przewagi nad Stuttgartem oraz sześć nad Arminią na trzy kolejki przed końcem dają pewien komfort. Nie mniej jednak nie można nagle pozwolić sobie dzisiaj na przegraną, ponieważ sytuacja zmieni się diametralnie. Wygranym ostatnich tygodni jest polski bramkarz Marcel Lotka, który zachował dwa czyste konta i pokazuje się z naprawdę dobrej strony. Jego transfer do rezerw Borussii Dortmund był nieco pochopny, ale na spokojnie znajdzie sobie zatrudnienie w 2. Bundeslidze. Czy nasz rodak ponownie zamuruje bramkę stołecznych?

Jestem zdania, że będzie to ostra rywalizacja. Arminia doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jest to ostatni moment na przebudzenie i trzeba dać z siebie nie 100% a 150% i mam nadzieję, że ujrzymy to na boisku. Stawiam na czerwień. Hertha BSC na wyjazdach łapie o wiele więcej upomnień, niż w spotkaniach domowych. Gospodarze od dłuższego czasu trzymają poziom pod tym względem i jestem zdania, że sędzia będzie miał sporo pracy podczas sobotniego po południa. Deniz Aytekin podejmuje odważne decyzje i jeżeli ktoś zasługuje na czerwień, to ją też pokazuje. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie miał ku temu powód.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +902
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom