>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

32. kolejka Bundesligi (16.06 - 17.06.2020)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-06-14 o 19.56.36.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Union - Paderborn 1:0
Typ: remis
Kurs: 4.20
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Powoli zbliżamy się do finiszu Bundesligi, na dzisiaj wybrałem spotkanie naszego rodaka Rafała Gikiewicza, który broni barw Unionu Berlin z outsiderem ligi, czyli Paderborn, obie drużyny są beniaminkami, lepiej zaprezentowali się w sezonie dzisiejsi gospodarze, którzy mają ogromne szanse na utrzymanie już dzisiaj, natomiast goście na 99% spadną do 2. Bundesligi, pozostały im już tylko matematyczne szanse na baraże. Po wznowieniu rozgrywek Union zdobył 5 pkt (1w 2r 3p bramki 5-13), a Paderborn 4 pkt (0w 4r 2p bramki 4:13). Można powiedzieć, że w ostatnich spotkaniach notują podobne wyniki. Patrząc na terminarz aktualnej kolejki walcząca o utrzymanie Fortuna jedzie do Lipska, a Werder podejmuje Bayern, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie zdobędą punktu, w tej sytuacji remis w spotkaniu z Unionem da im pewne utrzymanie, Paderborn zdaje sobie sprawę, że już jest jedną nogą poza Bundesligą, ale widać, że próbują i stąd te 4 remisy na 6 ostatnich spotkań, część zawodników na pewno chce się jeszcze pokazać i powalczyć o kontrakty w innych drużynach Bundesligi. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem są gospodarze, ale jak pokazuje historia w ich bezpośrednich pojedynkach nigdy nie wygrywali gospodarze, remis myślę, że zadowala tutaj wszystkich, Union się utrzyma, a Paderborn myślę, że woli zostawić dobre wrażenie remisując kolejne spotkanie niż pójść na wymianę i zostać skarconym, z drugiej strony Union nie dysponuje aż takim arsenałem ofensywnym, u nich decydujący był ostatni mecz z FC Koln, dzisiaj liczę na spokojne spotkanie, gdzie nikt sobie krzywdy nie zrobi i skończy się jakimś 0:0 lub 1:1.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna – 1. Niemcy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Werder Brema – Bayern Monachium
Typ: Robert Lewandowski strzeli bramkę i zanotuje asystę
Kurs: 6.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Werder Brema - najsłabsza drużyna w lidze pod kątem spotkań rozgrywanych na własnym stadionie. 6 punktów w 15 meczach i tylko 9 zdobytych bramek, na 34 stracone. Podejmuje monachijczyków, którzy dominują niemiecką Bundesligę, także pod kątem ilości punktów i bramek zdobytych na wyjazdach. Tutaj nikogo nie zdziwi strzelenie przez nich nawet trzech czy czterech bramek, bardziej - na przykład skromne jednobramkowe zwycięstwo.

Robert Lewandowski, podobnie jak Mueller, powracają do składu po przerwie spowodowanej żółtymi kartkami. Już dzisiaj Bawarczycy mogą zapewnić sobie tytuł. I niewykluczone, że to właśnie nastąpi. Hansi Flack bez ogródek wypowiadał się na temat celu na dzisiejszą konfrontację. - Chcemy dokończyć sprawę w Bremie - zapowiada. Z całą pewnością Robert, obecny król strzelców niemieckiej Bundesligi, będzie chciał dołożyć swoją cegiełkę do dzisiejszego sukcesu. I wielce prawdopodobne także, iż wykona podanie torujące piłce któremuś z jego kolegów drogę do bramki.

Myślę, że kurs 6.50 na to zdarzenie jest atrakcyjny stąd też taki jest mój Typ Dnia.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Niemcy, Bundesliga, Werder - Bayern 0:1 (0-10 RR)

Werder powyżej 3,5 RR, @2,23 Unibet


Dzisiaj trochę nietypowo jeżeli chodzi o rożne w meczu Bayernu, ogólnie zawsze gram over Monachijczyków, ale do tego zakładu skusiły mnie 3 rzeczy, pierwsza wiadomo, że linie na gości wyśrubowane, a po powrocie nie nabijają już tyle co wcześniej, po drugie dla Bremeńczyków każde spotkanie to walka o przetrwanie, więc siłą rzeczy muszą atakować, no i po trzecie Bayern po restarcie ligi grając w delegacji "pozwalał" nabijać proponowaną linię, a więc próbujemy...
 
Ostatnia edycja:
U 95

user-171202

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - FC Schalke 04
Typ: FC Schalke 04
Kurs: 4.50 Fortuna

Schalke na ostatnie 15 meczów Bundesligi i pucharu Niemiec nie wygrało żadnego mając super bilans 7 remisów, 8 porażek. Dostając [CUT] od Bayernu czy Lipska lanie po 0-5, czy w derbach z Borussią Dortmund (dzieli oba miasta chyba niecałe 30km) 0-4. Podobno aż 12 zawodników z kadry Schalke jest z różnych powodów wykluczone z tego meczu. Dodatkowo Schalke nie spadną z Bundesligi, ani nie walczą o europejskie puchary, więc teoretycznie nie mają motywacji. Wszystko wskazuje za Eintrachtem tylko nie kurs (jest za wysoki, cyżby buki coś wiedziały). Logika z bukmacherką nie chodzą pod rękę, więc postawimy wbrew rozsądkowi na FC Schalke 04.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Leverkusen - Koln 3:1
Typ: Leverkusen i powyżej 2,5 gola
Kurs: 1.91
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie jednego z kandydatów do gry w przyszłorocznej Lidze MIstrzów, chodzi o Bayer Leverkusen, które zagra z FC Koln. Po wczorajszej wygranej Moenchengladbach Aptekarze są "zmuszeni" do zwycięstwa dzięki któremu wskoczą do TOP4, które daje prawo gry o Champions League i w ostatnich dwóch kolejkach wszystko będzie zależeć już tylko od nich. Rozkład walczącej trójki o dwa miejsca wygląda następująco:
Hertha - Leverkusen
Leverkusen - Mainz
Padeborn - Moenchengladbach
Moenchengladbach - Hertha
Lipsk - Dortmund
Augsburg - Lipsk
Tak więc tylko praktycznie 3 zwycięstwa mogą dać Aptekarzom wymarzoną Ligę Mistrzów, dlatego liczę, że nie będzie kalkulacji i od początku siądą na Koziołków, którzy wystartowali po przerwie nie najlepiej, dość powiedzieć, że nie wygrali żadnego spotkania notując po 3 remisy i porażki i są już tylko 7 punktów nad strefą barażowo-spadkową, jednak myślę, że spadek im nie grozi, zespoły z dołu grają jeszcze między sobą, więc część punktów się tam rozłoży. Do typu na zwycięstwo gospodarzy dokładam jeszcze over bramkowy, ponieważ Koln jest overową drużyną, po powrocie tylko w jednym spotkaniu nie pokryli tej linii, a tak w każdym zarówno strzelają jak i tracą. Dwa gole Leverkusen uważam, że to będzie minimum, nie będą ryzykować grania na styku, bo jedna przypadkowa akcja gości może zniweczyć cały sezon, nie wykluczam oczywiście bramki gości, wstępnie chciałem grać zwycięstwo gospodarzy + bts, właśnie ze względu na wyniku gości, ale ostatecznie wydaje mi się, że wybrałem spokojniejszy wariant, a jak będzie dowiemy się wieczorem.
 
Ostatnia edycja:
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam typerów.Mam prośbę mógłby ktoś podpowiedzieć regulamin co w pierwszej kolejności przy równych punktach.Bezpośredni bilans meczów między drużynami czy bilans bramkowy?
Z góry dzięki za info.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom