>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

31. kolejka Ligue1 (14.04 - 16.04.2023)

Status
Zamknięty.
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 15:00
Spotkanie: Strasbourg- Ajaccio
Typ: czerwona kartka- tak
Kurs: 4.60

Bukmacher: Superbet
Analiza:


Zostaje przy kartkach. Wczoraj i przedwczoraj bardzo pechowo bo zabrakło bo jednej kartce... Gdyby nie to podejrzewam, że był bym w pierwszej trójce tabeli typów dnia .
Teraz decyduje się nie na ocenę kartkowy, a na kartkę koloru czerwonego. Mecz gatunkowo podobny do meczów wczorajszego i przedwczorajszego w którym podawałem typy na kartki i te kartki padały . Przechodząc do sedna bo nie każdy mógł widzieć moje analizy jest to mecz drużyn "na musiku" . Goście są na "musiku" większym niż gospodarze bo zajmują przedostatnia pozycję w tabeli tracac do Strasbourga, który jest na 17 pozycji 5 punktów. W takich meczach jak ten powinno być ostro. Do końca ligi nie zostało już dużo kolejek. Myślę, że to będzie brzydki mecz z wieloma faulami. Mam nadzieję, że któryś z tych fauli będzie na czerwień, albo druga żółtą.
W poprzednim starciu tych drużyn z początku sezonu również padła czerwień, a wtedy do rozstrzygnięć w lidze było daleko . Teraz jest znacznie bliżej. Obu drużynom grozi spadek, tu będzie ostro.
Sędzia tego spotkania jest kobieta. I myślę, że może się jej to spotkanie oraz agresja piłkarzy wymknąc z pod kontroli i ktoś czerwień wyłapie.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Lille - Montpellier
Typ 1 @ 1.52 // STS

Gospodarze cały czas walczą o europejskie puchary w przyszłym sezonie. Obecnie tracą jeden punkt do Rennes, ale też maja jedno spotkanie rozegrane mniej. Z drugiej strony ekipa Montpellier o nic już nie walczy, ale tego zespołu sezon już się zakończył.

Ekipa Lille przed tygodniem przegrała mecz z Angers, ale to właśnie podopieczni Fonseca byli bardziej aktywniejszą drużyną od rywali. Stworzyli sobie znacznie więcej sytuacji bramkowych, ale nie byli wstanie ich wykorzystać. Teraz będą chcieli się przełamać tym bardziej, że grają na własnym obiekcie. A przed własną publicznością regularnie te zespół punktuje na własnym obiekcie. Obecnie tylko Lens, Rennes i PSG mają lepszy bilans.

Montpellier w dwóch ostatnich meczach nie zanotowała zwycięstwa. Przed tygodniem zasłużenie przegrali 1-2 z Toulouse i to na własnym obiekcie. Dzisiaj czeka na pewno ich bardziej wymagający rywal. Dodać trzeba, że przyjezdni mają spore problemy w defensywie, co było również widoczne w ostatnich tygodniach, gdzie to dosyć regularnie tracili bramki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +881
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 15:00
Spotkanie: Strasbourg- Ajaccio
Typ: czerwona kartka- tak
Kurs: 4.60
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Zostaje przy kartkach. Wczoraj i przedwczoraj bardzo pechowo bo zabrakło bo jednej kartce... Gdyby nie to podejrzewam, że był bym w pierwszej trójce tabeli typów dnia .
Teraz decyduje się nie na ocenę kartkowy, a na kartkę koloru czerwonego. Mecz gatunkowo podobny do meczów wczorajszego i przedwczorajszego w którym podawałem typy na kartki i te kartki padały . Przechodząc do sedna bo nie każdy mógł widzieć moje analizy jest to mecz drużyn "na musiku" . Goście są na "musiku" większym niż gospodarze bo zajmują przedostatnia pozycję w tabeli tracac do Strasbourga, który jest na 17 pozycji 5 punktów. W takich meczach jak ten powinno być ostro. Do końca ligi nie zostało już dużo kolejek. Myślę, że to będzie brzydki mecz z wieloma faulami. Mam nadzieję, że któryś z tych fauli będzie na czerwień, albo druga żółtą.
W poprzednim starciu tych drużyn z początku sezonu również padła czerwień, a wtedy do rozstrzygnięć w lidze było daleko . Teraz jest znacznie bliżej. Obu drużynom grozi spadek, tu będzie ostro.
Sędzia tego spotkania jest kobieta. I myślę, że może się jej to spotkanie oraz agresja piłkarzy wymknąc z pod kontroli i ktoś czerwień wyłapie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom